ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-01-2016, 15:54   #6331
Matax
Početnik

Matax's Avatar

Matax je offline
Registrovan: Jan 2016
Matax je na dobrom putu
Standardno

Hm... Možda nije prikladna tema, ali ja svejedno moram negdje pitat.

Kakvo je vaše generalno mišljenje o ovakvim stranicama: Sanovnik - Sanjarica ?

Osobno mislim da su takve stvari glupost, tj da nema veze s vezom.

Zašto ljudi imaju potrebu to čitat uopće?

Jel stvarno vjeruju u to?

Možda samo meni to sve izgleda smiješno...
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-01-2016, 17:20   #6332
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Matax,to nije nikakv problem.Veruj ili ne.Meni su mnogi sanovnici zaista lepo predskazali dogadjaje,mada neke stvari ne,jer ne znace za sve isto isti snovi...Nekome je dobro kada sanja bistru vodu,meni recimo ne.Nekome su i spomenici u nekoj sasvim drugoj simbolici,dok meni doslovno oznace neciju smrt...I sl.Nije smesno nista u sanovnicima...ali sve treba uzeti sa rezervom.

Old 19-01-2016, 11:51   #6333
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Nocas sam sanjala mog Bika sedi na klupi u kaputu i salu koji inace ima i gleda me.
Drugi san - na poslu sam , sedim za stolom radnim , do njega su 3 stola. Preko puta mene Nova koleginica a Desno Stara koleginica koja ima kovrdzavu crnu kosu i to finu frizuru ( u realnosti ima duzu ravnu crnu kosu ..). Previse je nasmikana, narucito usta , kada se nasmejala primetili smo da joj desni povuceni i vidi se krv , kao da su joj zubi pokvareni . A Ona kaze to je normalno u ovo doba godina .
Ustala je i krenula da se smejeci unosi Direktorki u lice . A Direktorka stoji kod stola Nove koleginice. A tu sedi pored na stolici muskarac , znam da se zove Jovica.

Old 21-01-2016, 14:55   #6334
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjala sam da sam u autobusu. Trebam da izadjem vani ali mi nije jasno gde su moje pare iz novcanika i kako cu bez novca...Okrecem se, trazim, razmisljam, ali para nema...Gde cu brz novca...U autobusu je kao pokraj stakla niz nekih lepih domacih kolaca...

Old 21-01-2016, 16:05   #6335
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Unapred se izvinjavam ako bude bilo previše detalja, ali moji snovi su često veoma detaljni, valjda jer je devica vladar moje 12. kuće sa sve merkurom na 29. stepenu.
Elem, prvo sam sanjala da sam sam završila fax a da mi je zbog faxa ostalo da završim drugo polugodište 3. razreda i celo četvrto i sad imam vremena da se pozabavim tim i da završim srednju. Stajala sam ispred neke učionice, valjda sam gledala neki raspored i iz učionice je izašla moja razredna, pitala sam je kako je a ona je rekla "Ma ja sam uvek dobro". Posle je izašla jedna moja drugarica pa sam s njom malo pričala ali je ona žurila valjda u NS. Ušla sam u neku drugu učionicu gde je bio jedan moj prijatelj i predavao djacima neki predmet na mađarskom, inače je on Mađar. Malo sam sedela sa njima pa sam otišla jer nisam imala pojma o čemu pričaju.
U sledećoj sceni sam u nekoj učionici. Pošto sam završila fax, da ne bih bila besposlena, upisala sam se na neki kurs gde se radi sa programima na kompjuteru vezanim za muziku(išla sam u srednju muzičku). Sedela sam do zida, pored mene je bio jedan simpatični dečko a pored njega neka devojka i ispred sebe smo imali kompjutere. On je bio sav šašav i vrteo se okolo, uzeo je ili napravio cvet od papira i dao ga toj devojci na šta sam ja pomislila "naravno da će njoj da ga da a ne meni", a zatim se okrenuo pa ga ipak meni dao, kao da me je čuo. Počeli smo da pričamo i rekao mi je da mu je to drugarica. Odjednom smo svi sedeli na svojim mestima ali ispred nas nije bilo kompjutera već smo bili u nekom parku, u prirodi. Došla je neka grupa mladića i devojaka oko nas, snimali su neku reklamu o pavlaci, šlagu, nemam pojma, prskali su se time i slučajno mene poprskali. Ja sam nešto glasno rekla pa se onaj dečko pored mene nasmejao i tu sam se probudila.
Izvinjavam se još jednom zbog ovolikih snova

Old 22-01-2016, 16:30   #6336
Cupavica
Švrća

Cupavica je offline
Registrovan: Jan 2016
Cupavica je na dobrom putu
Standardno

Nocas sam sanjala da Turska napada na USA...kao neki film su snimili,uvodna spica gde marsiraju neki vojnici,ali vise izglefa kao mjuzikl nego kao akcioni film..jel zna neoo sta bi to trebalo da znaci?

Old 22-01-2016, 19:46   #6337
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Moj san...u dnevnoj sam sobi i gledam neke mindjuse. Kao da nisu moje i ja ih skupljam, jer volim mindjuse...Gledam sto vise njih da uzmem...U kucu dolazi bratovljev drug Jovica D. i prica samnom. Pita me da li znam ruski jezik jer bi trebala zbog posla da znam.
Kazem mu da ne znam i da mi je engleski dovoljan...Izlazim van i vidim kao neko da ore zemlju oko moje kuce...

Old 23-01-2016, 04:36   #6338
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Registrovan: Mar 2015
Sanja je na dobrom putu
Standardno

Opet sam imala cudan san, vise bolestan nego cudan, jeziv je Sanjala sam da je moja pokojna prababa umrla (u stvarnosti je umrla pre par meseci). Ja sedim sa sadasnjim deckom u prostoriji koja gleda na dvoriste, u jednom trenutku se okrecem, moju prababu su stavili na ogroman sto, zene su oko nje, a moja mama je poradja, tj. izvlaci iz nje 3 mrtva deteta, bebe. Jedna beba je bila malo veca od druge dve. Na trenutak je baba ozivela, kad je drugo dete izaslo, kao dobila nagon da se porodi. Kad se porodila, mama je okrece na stomak, a njoj legja cela dlakava, kao vuku. I tu sam se probudila. Ne mogu da verujem kakve snove imam u poslednje vreme Molim vas recite sta znaci ovo?

Old 23-01-2016, 10:08   #6339
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Sanja, ne bih da te plašim ali ovo nije dobar san. Jedino što je dobro za tebe je što ne učestvuješ u svemu tome, već samo posmatraš.Nije dobro za tvoju mamu, njoj reci da se čuva. Možda je ovaj tvoj san samo rezultat psihičke opterećenosti.

Old 23-01-2016, 11:48   #6340
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Sanja je na dobrom putu
Standardno

Hvala Pipa, moguce je, sanjam uzasne snove vec duzi period, kao da mi je postalo normalno, ne secam se kad sam nesto lepo sanjala. Odmah nakon ovog sna sam sanjala svadbu moje sestre od tetke, vodilo se kolo na spratu u njihovoj kuci, a donji deo kuce je nekako bio "napusten", niko nije hteo tamo da sedi. Ta tetka, sestra moje mame je isto bila u ovom snu sa babom, sedela je pored mame i pomagala.

Preksinoc sam sanjala da umirem i ne mogu da se pomerim, da umirem od temperature i srca. Probudila sam se placuci i molila decka da mi pomogne, da cu umreti.

Noc pre toga da su mi umrli i mama i tata, i placem na sav glas ceo san.

Da nije ovo neki znak?

Old 23-01-2016, 12:45   #6341
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Sanja, ja sam celo svoje detinjstvo, godinama, redovno sanjala da mi mama umire. Plakala i u snu, probudim se, suzne me oči i ja odem do mame da proverim da li je živa i nastavim da plačem dok ne zaspim. Nisam smela da joj kažem, plašila sam se. Tek sam joj ispričala kada sam odrasla. Danas ja to svoje sanjanje istog sna tumačim na sledeći način: Moja mama je meni tada stalno pričala kako je imala teško detinjstvo, ostala je bez oca sa četiri meseca a bez majke sa tri godine. Ja sam strahujući da će se meni to isto desiti to stalno sanjala. Mama mi je još uvek živa. Tatu nikada nisam sanjala da je umro a izgubila sam ga sa 13 godina. Meni moja mama uvek kaže kad sanjam da je neko umro, produžio mu se život i tako je zaista i bilo, na javi nije umro.
Ta svadba, vode kolo, po mom iskustvu nije dobar znak, ali to važi za tetku.

Old 23-01-2016, 14:07   #6342
Sanja
Obično gatalo

Sanja's Avatar

Sanja je offline
Sanja je na dobrom putu
Standardno

Mozda sam i preopterecena, pa sve to sanjam, u pravu si. Inace sam dosta zabrinuta za njihovo zdravlje, pa stalno sanjam da umiru, nije prvi put. Hvala ti na odgovorima

Old 23-01-2016, 20:33   #6343
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Sanjao sam da sam išao da vadim krv, gledao sam kako me medicinska sestra ubada iglom ali je promašila venu i umesto krvi je išla neka providna tečnost.
Pošto sam se više puta u toku noći budio ne znam da li je i sledeće deo istog sna.
Sanjao sam da sam sa neke tavanice skinuo neke dve crvene kantice, tj kanistera, jedan nije imao polopac a drugi je imao neki žuti koji nije mogao da se zatvori. taj drugi sam poneo sa sobom. Mislim da ni u snu nisam znao šta će mi pa ne znam ni sada.

Old 24-01-2016, 22:22   #6344
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Mad max, cudan san...pomogla bih ti, ali ne znam kako...nije mi jasan san...

Moj san...Dogovorila sam kao vidjenje sa nekim deckom kog inace u stvarnosti poznajem i bezala sam od njega kao djavo od krsta...I u snu sam se predomislila i pobegla...Bezim kroz neke prostorije zakljucavam...Razmisljam, samo da mu umaknem. Moj brat od tetke je u blizini i neke moje muskatle-cvetove, koje su lepo ucvetale i zaista su prelepe, dodiruje, a ja mu govorim da to ne radi da cvet ne pada...Onda vidim dedu na ulici kao da je na putu u nekoj vodi, i ja mu kazem da ustane, da ako je moj tata umro, on zivi i bori se...(u stvarnosti mi je tata ziv a deda nije od skoro)...
Advertisement

Old 25-01-2016, 14:03   #6345
Marcipa
Obično gatalo

Marcipa's Avatar

Marcipa je offline
Registrovan: Jun 2010
Marcipa je na dobrom putu
Standardno

Sanjala sam da se vracam sa dvije drugarice sa nekog koncerta i ja guram prazna kolica iz prodavnice. One ulete u trolejbus, a ja ostajem vani sa kolicima. Vratila sam ih u prodavnicu. Poslije je neka guzva u gradu, ko ratno stanje. Ja pokusavam da pobjegnem, trcim do auta. Uhvati me za ruku jedan drug iz osnovne skole, vise poznanik, jer smo isl u isti razred. Dosla sam nekako do auta i vozim kuci i zaustavljam se kod neke prazne kuce i pariram auto u garazi trzng centra. Posije lutam ulicom, ne mogu da nadem garazu.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules