ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 10-01-2016, 19:26   #6316
Cupavica
Švrća

Cupavica je offline
Registrovan: Jan 2016
Cupavica je na dobrom putu
Standardno

Ovaj prvi lici na nesto sto ce iznenada da se dogodi,a tebi pomoc koja je potrebna neces dobiti od osobe od koje ocekujes.
Ovaj drugi,ovo po iskustvu,mislim da neko ima problen i da ces ti pikusati da mu pomognes i da ces biti nekome uteha u problemu
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-01-2016, 22:32   #6317
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Cupavica VIdi Poruku
Ovaj prvi lici na nesto sto ce iznenada da se dogodi,a tebi pomoc koja je potrebna neces dobiti od osobe od koje ocekujes.
Ovaj drugi,ovo po iskustvu,mislim da neko ima problen i da ces ti pikusati da mu pomognes i da ces biti nekome uteha u problemu
Nisam razmisljala u tom pravcu.
Oba sna su vezana za imena Zorica i Dragan
A prvi san ukazuje na probleme u kuci u porodici na koje ja nereagujm, zatvaram vrata ...
A pomoc nikada ne trazim ni od koga.

Old 10-01-2016, 22:53   #6318
Cupavica
Švrća

Cupavica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Nisam razmisljala u tom pravcu.
Oba sna su vezana za imena Zorica i Dragan
A prvi san ukazuje na probleme u kuci u porodici na koje ja nereagujm, zatvaram vrata ...
A pomoc nikada ne trazim ni od koga.
Zorica bi znacila nesto novo, a Dragan sreca
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-01-2016, 10:33   #6319
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Zorica bi znacila nesto novo, a Dragan sreca
Mozda mi bude nesto drago .

Nocas sam sanjala da se vozim autobusom, vidim kroz majcu kupaci gornji deo i to plavi koji sam ranije imala.
Dolazim na posao i tamo je Direktorka i Koleginica . Imam na sebi siroku belu majcu , kupaci gornje deo vezan oko vrata i teksas siru suknju . Pokusavam da uvucem majcu u skunju i da ih stegnem da izgledam bolje , kao da sebi izgledam debelo u tome a znam da je to sam siroko.
Direktorka izgled tanje, vrti se oko mene a Koleginica sedi za stolom i na tanjiru ima isecene cokoladne kroasane . Uzimam parce i jedem i hocu da se sklonim odatle ....

Ne svidja mi se san , problemi na poslu me cekaju, kao i problemi sa novcem .

Old 11-01-2016, 12:12   #6320
Cupavica
Švrća

Cupavica je offline
Standardno

Quote:
Mozda mi bude nesto drago .

Nocas sam sanjala da se vozim autobusom, vidim kroz majcu kupaci gornji deo i to plavi koji sam ranije imala.
Dolazim na posao i tamo je Direktorka i Koleginica . Imam na sebi siroku belu majcu , kupaci gornje deo vezan oko vrata i teksas siru suknju . Pokusavam da uvucem majcu u skunju i da ih stegnem da izgledam bolje , kao da sebi izgledam debelo u tome a znam da je to sam siroko.
Direktorka izgled tanje, vrti se oko mene a Koleginica sedi za stolom i na tanjiru ima isecene cokoladne kroasane . Uzimam parce i jedem i hocu da se sklonim odatle ....

Ne svidja mi se san , problemi na poslu me cekaju, kao i problemi sa novcem .
I ja mislim isto.
Mozda je problem sto one misle da nisi dorasla ili se nisi dovoljno ulizivala.

Old 12-01-2016, 11:10   #6321
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Sanjam nocas da sam u hotelu, iznamila sobu . Dolazi mi u posetu sa koferima daljnji rodjak Robert iz Slovenije ( vec godinama zivi sa zenom i cerkom u Engleskoj ). Dovodi sa sobom 2 mladje devojke isto sa koferima , ja se ljutim . On mi objasnjava da ce biti tu samo 1 dan, jer nemaju gde . Odvlacim ga u drugi deo sobe i govorim kako me skupo kosta soba i necu nikoga da vidim tu. Jako sam ljuta u snu . A On pokusava nesto da objasni, vise ga ni ne slusam .
Krecem u obilazak mesta, lici mi na neki Arapski grad .

Hotel je beda, gubitak. Koferi teret ili putovanje, dolazak, odlazak... mozda vesti iz inostranstva .

Mozda kao i prethodni san, sve bi vezala za posao. Jer mi na poslu neka tiha tenzija, Direktorka me ignorise , nista ne pita, neobraca mi se . Samo sa 1 koleginiom tom iz predhodnog sna ide u setnju, rade nesto zajedno ....

Old 14-01-2016, 12:30   #6322
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Sladjo,ni meni taj tvoj san ne deluje kao nesto dobro.Koferi...neki teret...a i sam arapski grad...kao crnci kada se sanjaju...ali ne mora da znaci nista toliko lose...

Moj san...secam se samo kao da mi je kuci buket suncokreta i ja trazim neku vazu-casu,sta god,samo da suncokret stavim u vodu,da ne bude vani.

Old 14-01-2016, 20:56   #6323
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Sladjo,ni meni taj tvoj san ne deluje kao nesto dobro.Koferi...neki teret...a i sam arapski grad...kao crnci kada se sanjaju...ali ne mora da znaci nista toliko lose...

Moj san...secam se samo kao da mi je kuci buket suncokreta i ja trazim neku vazu-casu,sta god,samo da suncokret stavim u vodu,da ne bude vani.
San je bio vezan za BIka , nismo uspeli da se vidimo , pozdravimo pred njegov odlazak . Imamo je puno obaveza na poslu i jako sam neraspolozena i ljuta zbog toga, na njega , sebe ....

Tvoj san ukazuje na dvoumljenje neko , narucito si cudna sama sebi i u emocijama, odnosu sa partnerom ...

Nocas sam sanjala da sam u kuci , neobicnoj dosta je prazna i ima neki podijum. Tu je i moja mladja sestricina kojami nesto smeta.
Sedimo na trosedu . Ona odlazi napolje a ja na podijum da igram, plesem sama , cuje se i muzika lepa . Osecam se ok, cak mi se cini i da imam neku haljinu na sebi kao cipkanu, svilenu kao balerina ...
Sestricina se vraca , ja prestajem da igram i teram je da mi smeta....

Drugi deo sna setamo tata ( tata mi je invalid , nema desnu nogu da kolena ) starija sestricina i ja. Zastajemo kod otvorene kapije , oni nece da svrate a ja ulazim u lepo dvoriste , mama zivi tu i otvaram vrata da je vidim. Ona me ceka ...

Ples moze biti dobar ili los znak.

Old 15-01-2016, 16:02   #6324
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sladjo,meni se ne svidja sto pleses sama...i sto je ta kuca vecinom prazna...Drugi deo sna-moguce zelja za necim lepim,za nekom promenom...

Moj san...ne secam se puno toga,ali se secam da sam negde na ulici nasla neke lancice koji su imali priveske u obliku srca...Joj sto su mi se svideli...Privesci u obliku srca su bili divni a ja sam,ne znam otkuda,imala utisak da je to od nekih ljudi koji su kao nastradali u saobracaju...ali su lancici i privesci bili tako slatki...Mislim da ih nisam uzela.

Onda sam kao na sopstvenoj svadbi tj u nekoj skupini povodom kao mog vencanja ali se meni ta muzika ne svidja,vicem da mi se ne svidja...

Old 16-01-2016, 16:56   #6325
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjala sam da neka zivotinjka,moguce rajinka ili slicno,hoce moje macice da pojede,ali sam ih nekako odbranila...Onda sam u nekoj radnji,kupujem puno toga i rekoh prodavcu da cu doci da platim,samo da uzmem novac...Odlazim po novac,ali nigde nema mojih 1000 dinara,koji su mi kao bili u novcaniku.Trazim,ali ih nema...

Old 16-01-2016, 22:12   #6326
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Sanjala sam 2 sna .
1 san- vozim se sa Bikom mojim kolima, njegovim crvenim. Pricamo i imamo sudar ali nismo bili povredjni . Meni se cinilo kao da smo udarili u zid, zgradu, kucu ....
2 san- kod pokojen Babe sam na selu u kuci. Ulazim u veliku sobu i otvaram pred Babom veliki trokrilni orman. Nema polica kao sto i jeste imao u realnosti, vec j pun saranih kutija velicine kutija za cipele. Otvaram kutije , onutra su bojice raznih boja ...
Krecem za grad , nalazim se u Centru na parkiralistu .Tu je neki par koji se svadja. Muskarac govori glasnije , zena sedi na putu . Vadi pistolj i uperio je u tu zenu pa u vazduh . Nekoliko osoba i ja se spustamo na trotoar pored auta iza da nas on ne vidi . Ja imam u ruci casu kiselog mleka koja mi kao ispada pa se uplasim da me ne vidi ali nije povukla sam je prema sebi ...tu se budim ...

Old 17-01-2016, 01:54   #6327
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Sinoć sam sanjala da sam na krovu neke zgrade, rekla bih u centru Beograda, sa jednim momkom kojeg znam i koji u stvarnosti nekad ume biti ok a nekad užasno iritantan. Ispaljivali smo neki vatromet pa je onda policija došla i mi smo utrčali u zgradu i trčali par spratova i onda ušli u jedan stan koji je bio otključan. Sa nama su odjednom bili i par mojih prijatelja. Stan je bio mali i nekako skroman, na kauču su sedeli neki stariji muškarac i žena, skoro baka i deka, i prijatno su nas ugostili iako smo upali unutra. Znam da je taj momak koji je bio sa mnom otišao do wca, a ta žena je rekla kako je on baš fin mladić na šta sam ja odgovorila da ume biti jako iritantan i onda smo se tu svađale tj. mene je izluđivalo što je ona ubeđena da je on dobar dečko iako ga ne poznaje, i na kraju me je iznervirala jedna dobra drugarica koja je rekla da je ipak na njenoj strani. Tad sam valjda izašla iz stana.
Već par dana imam užasne snove, ili se nešto grozno dogodi ili budem jako ljuta, histerična i nervozna u snu.

Old 17-01-2016, 12:12   #6328
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Sinoć sam sanjala da sam na krovu neke zgrade, rekla bih u centru Beograda, sa jednim momkom kojeg znam i koji u stvarnosti nekad ume biti ok a nekad užasno iritantan. Ispaljivali smo neki vatromet pa je onda policija došla i mi smo utrčali u zgradu i trčali par spratova i onda ušli u jedan stan koji je bio otključan. Sa nama su odjednom bili i par mojih prijatelja. Stan je bio mali i nekako skroman, na kauču su sedeli neki stariji muškarac i žena, skoro baka i deka, i prijatno su nas ugostili iako smo upali unutra. Znam da je taj momak koji je bio sa mnom otišao do wca, a ta žena je rekla kako je on baš fin mladić na šta sam ja odgovorila da ume biti jako iritantan i onda smo se tu svađale tj. mene je izluđivalo što je ona ubeđena da je on dobar dečko iako ga ne poznaje, i na kraju me je iznervirala jedna dobra drugarica koja je rekla da je ipak na njenoj strani. Tad sam valjda izašla iz stana.
Već par dana imam užasne snove, ili se nešto grozno dogodi ili budem jako ljuta, histerična i nervozna u snu.
Pripazi na ljude oko sebe, pazi sta pricas .
Moguce da napravis gresku, los izbor kada je ljubav u pitanju.

Moj san.
Sanjala sam nocas kako sam u kancelariji sa Direktorkom i Koleginicom. Direktorka se nesto skriva od ljudi koji treba da dodju , dogovaramo se sta cemo . Drzim svesku u ruci.
Izlazim napolje i ulazim u zgradu kod sestre od Ujaka Maje. Ona u ruci ima mobilni a u drugoj 1 plitku novu cizmu crne boje. Salje nekom poruke a meni pokazuje obucu tj tu cizmu koju hoce da kupi , lepa je ali djon kao da nije nov . Govorim joj to a ona meni daje mobilni da probam da spustim cenu , nema veze uzece cizme svakako. Ja ih ponovo zagledam djon je ok a sada lice na musku obucu . Uzimam mobilni i saljem poruke ...
Ponovo se vracam u agenciju , na staklenim vratima ima natpis zakacen da je sifra 2222 , vrata su otvorena i ja ulazim . U kancelariji su racunari , Direktorka se ponovo skriva u drugoj prostoriji a Koleginica meni daje posao da zavrsim sve.

Broj 8 ako svedemo sifru na 1 cifru .
U snu mi odgovara Direktorkino ponasanje . Ne znam sta bi to trebalo da znaci .

Old 18-01-2016, 00:14   #6329
Cupavica
Švrća

Cupavica je offline
Standardno

Quote:
Pripazi na ljude oko sebe, pazi sta pricas .
Moguce da napravis gresku, los izbor kada je ljubav u pitanju.

Moj san.
Sanjala sam nocas kako sam u kancelariji sa Direktorkom i Koleginicom. Direktorka se nesto skriva od ljudi koji treba da dodju , dogovaramo se sta cemo . Drzim svesku u ruci.
Izlazim napolje i ulazim u zgradu kod sestre od Ujaka Maje. Ona u ruci ima mobilni a u drugoj 1 plitku novu cizmu crne boje. Salje nekom poruke a meni pokazuje obucu tj tu cizmu koju hoce da kupi , lepa je ali djon kao da nije nov . Govorim joj to a ona meni daje mobilni da probam da spustim cenu , nema veze uzece cizme svakako. Ja ih ponovo zagledam djon je ok a sada lice na musku obucu . Uzimam mobilni i saljem poruke ...
Ponovo se vracam u agenciju , na staklenim vratima ima natpis zakacen da je sifra 2222 , vrata su otvorena i ja ulazim . U kancelariji su racunari , Direktorka se ponovo skriva u drugoj prostoriji a Koleginica meni daje posao da zavrsim sve.

Broj 8 ako svedemo sifru na 1 cifru .
U snu mi odgovara Direktorkino ponasanje . Ne znam sta bi to trebalo da znaci .
Meni deluje da ce neko da skriva osecanja ili ces ti da skrivas..2 mi vuce na zajednicu pre nego na 8,ili cak neko ponavljanje situacija.mozda ti neces stici da ispratis neke promene na poslu ili ih tek kasnije saznas

Old 18-01-2016, 11:44   #6330
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Meni deluje da ce neko da skriva osecanja ili ces ti da skrivas..2 mi vuce na zajednicu pre nego na 8,ili cak neko ponavljanje situacija.mozda ti neces stici da ispratis neke promene na poslu ili ih tek kasnije saznas
Hvala ti . Javicu sta se desava jer ce biti desavanja na poslu . Nocas sam ponovo sanjala posao.

Sanjala sam da dolazim na posao a mrak je u dvoristu . Nova koleginica stoji kod parkinga i tamo se vidi neko svetlo od reflektora. Ulazim u kancelariju, mrak je kao da nema struje . Unutra je neki muskarac srednjih godina . Stojim na vratima niti ulazim, niti izlazim. Vidim u dvoristu drugu koleginicu , nesto mi govori i ulazi na druga vrata koja imamo iz zgrade , cujem kljuc u bravi kako otkljucava... muskarac hoce da sedne i pali svetlo u dubini druge kancelarije . Agencija mi lici vece nego sto jeste ....

Moguci problemi ponovo, kao da sam prepustena sama sebi .
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 3 (0 član/članova i 3 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules