ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 08-01-2015, 23:51   #5581
virgos
Obično gatalo

virgos's Avatar

virgos je offline
Registrovan: Jan 2011
virgos je na dobrom putu
Standardno

Šta bi moglo značiti kada osoba sanja da ga zove neko ko je već umro,kao da dođe ili uđe u auto itd( tri sna ) sem što može da znači da ta osoba treba da ode
da li je neko već slično sanjao..?
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-01-2015, 00:16   #5582
venera88
Obično gatalo

venera88 je offline
Registrovan: Aug 2014
venera88 je na dobrom putu
Standardno

ja cesto sanjam jednog bivseg koji je umro, tj ubio se..

elem, ja sam sanjala na badnje vece dvojicu bivsih, i to u dva isprekidana sna kako bivseg varam sa sadasnjim, pa sadasnjeg sa bivsim. S tim sto je ovaj drugi prvo hteo da me ubije, ali smo nekako na kraju zavrsili zajedno O.o uzas
ali stoji mi u solaru mogucnost obnove veze sa bivsim, a nesto slicno i u tarotu i numerolog, pa sam vrv zesce istripovala, previse razmisljam o toj mogucnosti, pa me proganja i u snu

Old 09-01-2015, 17:44   #5583
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Sanjala sma kako prolazim šumom, djeluje kao rano proljeće sve je u cvatu, dolazim do jednog stabla tamo su dvije mačke, zastrane njih je kao jedan mali hram, ulazim unutra i vidim upaljenu svijeću, zaključujem da je još netko ovdje, izlazim vani i vidim divnu livadu, mnogo posađenog bilja sve je nekako lijepo redom složeno, stanem na sredinu livade i počinjem se vrititi s rukama u visini, nešto kao kada smo bili djeca pa smo se okretali i radovali. Vidim jednu osobu, koju duugo nisam vidjela mahnem joj, gleda u mene neko vrijeme zaključim, nije me prepoznala, taman joj okrenem leđa i čujem kako viče:heeej, djelovala je radosno što me vidi, a meni kao da je bilo svejedno okrenula se i nastavila dalje...

Old 10-01-2015, 00:08   #5584
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Sanjala sma kako prolazim šumom, djeluje kao rano proljeće sve je u cvatu, dolazim do jednog stabla tamo su dvije mačke, zastrane njih je kao jedan mali hram, ulazim unutra i vidim upaljenu svijeću, zaključujem da je još netko ovdje, izlazim vani i vidim divnu livadu, mnogo posađenog bilja sve je nekako lijepo redom složeno, stanem na sredinu livade i počinjem se vrititi s rukama u visini, nešto kao kada smo bili djeca pa smo se okretali i radovali. Vidim jednu osobu, koju duugo nisam vidjela mahnem joj, gleda u mene neko vrijeme zaključim, nije me prepoznala, taman joj okrenem leđa i čujem kako viče:heeej, djelovala je radosno što me vidi, a meni kao da je bilo svejedno okrenula se i nastavila dalje...
Moguce razocarenje u bliske osobe , prijatelja ....

Moj san
sanjala sam kako idem u bioskop. Srecem razdrednu iz srednje skole i neke drugarice isto is srednje skole . Usla sam u salu , platno je ogromno , sama sam sela ... ali mi se cinilo da su sedista kao u pozoristu , cak kao da sam na nekom bitnom mestu , vislje na lozi .... ne secam se dali sam gledala nesto ...

otkricu neku tajnu, mozda nije sve tako kako meni sada izgleda ....

Old 10-01-2015, 14:43   #5585
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno

Sanjala sam belog tigra kako me brani od nekih losih ljudi i spoljnih uticaja, ne bih bas tacno mogla da definisem od cega, ali uglavnom su bile lose okolnosti...i bas smo se voleli..i bili smo u nekoj sumi, sa balvanima i rekama, malo je podsecala i na dzunglu.

Old 10-01-2015, 14:47   #5586
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Sanjala sam kako jedem kolace

Old 11-01-2015, 01:56   #5587
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Mimi, kod mene je to lep nagovestaj. Mozda neka lepa proslava ili tome sl.

Old 11-01-2015, 13:28   #5588
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjala sam kako sam kod tetke i kao trebam sa nekim da pomeram sto sa televizorom jer se izvode neki radovi...Pri pomeranju se jedna casa slomila,ali sam je ja spakovala u kesu,da tetka ne vidi i odnela u obliznju vitrinu.Kada sam otvorila vitrinu,videla sam da je tamo kao skladiste mandarina,a ipak sam pri kraju police stavla tu kesu sa casom...Izasla sam napolje,a videla sam neke Nemce da dolaze...Tetka je sadila u basti cvece i zvala mene da uzmem pelcerove...Insistirala je,ali su biljcice bile male i nigde ja tu nisam mogla pelcer da nadjem...

Old 11-01-2015, 21:19   #5589
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by AnchyMs5 VIdi Poruku
Sanjala sam belog tigra kako me brani od nekih losih ljudi i spoljnih uticaja, ne bih bas tacno mogla da definisem od cega, ali uglavnom su bile lose okolnosti...i bas smo se voleli..i bili smo u nekoj sumi, sa balvanima i rekama, malo je podsecala i na dzunglu.
iznenadjenja su oko tebe .... moguce i dobro i lose ....
postoji nesto sto te muci , mozda je bolje da se nikome ne poveravas ....

Quote:
Originally Posted by Mimi82 VIdi Poruku
Sanjala sam kako jedem kolace
Lep san, ispunice ti se ljubavna zelja ....

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Sanjala sam kako sam kod tetke i kao trebam sa nekim da pomeram sto sa televizorom jer se izvode neki radovi...Pri pomeranju se jedna casa slomila,ali sam je ja spakovala u kesu,da tetka ne vidi i odnela u obliznju vitrinu.Kada sam otvorila vitrinu,videla sam da je tamo kao skladiste mandarina,a ipak sam pri kraju police stavla tu kesu sa casom...Izasla sam napolje,a videla sam neke Nemce da dolaze...Tetka je sadila u basti cvece i zvala mene da uzmem pelcerove...Insistirala je,ali su biljcice bile male i nigde ja tu nisam mogla pelcer da nadjem...
Tetki ili tebi neko radi nesto iza ledja , postoje tajne koje ce se sada otkriti i bice losih iznenadjenja .Mozda bude i dosta reci sa Tetkom ....

Moj san
sanjala sam kako mi je sutra rodjendan ali vec su Sestra Maja i Ujna Ana tu onako dosle. Pravila sam tortu koje je ispala jako velika , sa puno raznih filova i sekla sam im da jedu.
Zatim sam uzela i pisala pozivnicu sestri Maji za zurku sutra da dodje posle 16h .... i treba da joj posaljem postom a ona je zatim krenula kuci da bi je dobila .
Idem ulicom sa drugaricom Majom i ulazimo u lift. Ja hocu na 4 a ona na 5 sprat, medjutim izasle smo iz lifta jer je mastor tu, treba da ga popravi ....

dosada, samoca ....

Old 11-01-2015, 21:51   #5590
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Hvala Sladjo.Moguce-covek uvek ima nekoga ko mu iza ledja radi.

Tvoj san...mozda i bude neko slavlje uskoro-torta je lep simbol!
Advertisement

Old 11-01-2015, 23:39   #5591
milunka
Obično gatalo

milunka's Avatar

milunka je offline
Registrovan: Feb 2010
milunka je na dobrom putu
Standardno

Dva puta uzastopce se nocas druzim sa bivsim, sa kojim nisam u nekom kontaktu. :S
Prvi put, negde smo na nekom dogadjaju u nekom gradu, i on mi tamo poklanja stakleni sat sa slikom (nekog glumca, pevaca ?? :S ), koji mi slucajno ispada i lomim ga, jer sam se okliznula...
Drugi put, sanjam da ima drugu devojku, ali mi salje "pijane" poruke u kojima nerazumljivo pise da me voli.
Ne volim kad ovako san podreva bajate sarme, ali moguce i da sam ga sanjala jer sam ga malo "spijunirala" na fejsbuku nedavno, iz neke ciste dosade.

Old 12-01-2015, 10:20   #5592
tori
Veštac

tori je offline
Registrovan: Dec 2008
tori je na dobrom putu
Standardno

suprug je nocas sanjao kako je na nas neko bacio cini....pa nam zato sve lose ide....sta to znaci i sta treba uraditi?

Old 13-01-2015, 00:34   #5593
Rose
Švrća

Rose's Avatar

Rose je offline
Rose je na dobrom putu
Standardno

Sanjala sam više stvari: prvo, da se vozim samo uz pomoć volana, kočnice i gasa; drugo, Jupitera kako sija; i treće, da sam u vezi sa Berluskonijem. hahahhaa D

Last edited by Rose; 13-01-2015 at 11:39..

Old 13-01-2015, 00:46   #5594
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Rose,kako god,to deluje lepo.Otkud si znala da je Jupiter?Jupiter je,kao sto znas,palneta srece,tako da...

Old 13-01-2015, 00:59   #5595
Rose
Švrća

Rose's Avatar

Rose je offline
Rose je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Rose,kako god,to deluje lepo.Otkud si znala da je Jupiter?Jupiter je,kao sto znas,palneta srece,tako da...
Hvala Andjela! Andjela, moja greška, nisam se dobro izrazila (što se dešava često). Posmatrala sam sa neke zgrade Jupitera koji se skroz približio Zemlji, i odjednom počeo da svetli lol Mislim da je čak bio i neki smajli na njemu..

Inače, nisam zaboravila na tvoje pitanje postavljeno na drugoj temi. Odgovoriću kad budem bila u elementu. Možda i pustim Natashu da ti prva odgovori. Puno pozdrava! <3
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules