ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 25-01-2011, 17:48   #31
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivamatic VIdi Poruku
Ja sam sanjala advokata koji mi je inace naperijatelj u privatnom zivotu .Sanovnik mi nije ovde,pa nemam pojma sta to znaci...
Znam ako neki problem sa zakonom koliko se secam ili sta.........?
Ivo, pre bi rekla brige oko novca, manje neprijatnosti sa nemanjem novca ...

Quote:
Originally Posted by kristina 88 VIdi Poruku
sanjala me sestra da sam haha meni je presmijesan njen san ali-u snu sam bila kao jelka sva nakicena bombicama...u stvari ja sam bila novogodisnje drvo zeleni bor koji se jedva kretao i samo mi se vide oci i obrazi... !! sva u razne sarene bombice :O HAHHHAHHAHAHH

sta znaci to??
Čvrsta si kao drvo a okićenost najavljuje samo radost i lepe vesti, možda baš od sestre ....

Quote:
Originally Posted by ovan-skorpija VIdi Poruku
Sladjo,
ja sam sanjala da se spremam za svoje vencanje. znaci oblacim se, spremam, i gledam u coveka pored sebe i kazem sebi - pa ovo je moj buduci muz, pa da li je to stvarno taj........i onda ga posmatram dugo i razmiljam, i onda nastavljamo da se spremamo. sta bi to moglo da znaci?

samo da napomenem da nemam decka i da mi se niko ne svidja posto je to verovatno bitno kada je san ovakav

HVALA
Moguće da ćeš pronaći novu ljubav, nešto se menja na bolje u ljubavi, novo poznanstvo...veruj u ljubav i desice se ...

Last edited by sladjana; 25-01-2011 at 17:58..
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-01-2011, 16:13   #32
theDJOLE
Početnik

theDJOLE's Avatar

theDJOLE je offline
Registrovan: Dec 2010
theDJOLE je na dobrom putu
Standardno

Šta bi mogao da znaći moj san od prekjuče, u kojem sam video da preko puta ulice neki čovek pored belih kola pokušava da ubije mačku pritiskajući je o asfalt (najozbiljnije, ne šalim se), a pored njega je stajao kosač (sa sve plaštom, nije se pomerao). Predložio sam ljudima da pobegnemo, svi su pobegli, a samo sam ja trčao u mestu. Bila je noć i sneg svuda okolo, ovako nekakvo vreme kao sad napolju.

To je sve, pretpostavljam da je taj san bio pun nekih simbola, jer u stvarnosti o tome ne razmišljam, pa me zato i plaši taj kosač. Šta bi ovaj san mogao da predstavlja?

Old 26-01-2011, 17:53   #33
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by djurafigura VIdi Poruku
Evo još jednog sna od noćas...sanjala sam da nosim prelepu ogrlicu i minđuše (nisu zlatne, srebrne, niti biserne). Ogrlica je sva od kamenčića-kao mali kristali, nanizani u 4-5 redova (baš debela ogrlica) i minđuše su iste takve, diskretne, ne previše glomazne...šljašti na sve strane :-)
Ovo sam našla kao tumačenje:
Ogrlica je erotski simbol koji označava potrebu da imate više moći i uticaja nad nekom osobom.
Nošenje veoma skupe ogrlice sa dragim kamenjem predskazuje nenadano nasleđe ili finansijsku nagradu.
Minđuše - nositi: doznaćeš nečiju tajnu; - videti: nove ljubavne veze
Ja to sve gledam kao nakit samo kićenje pokazuje tebe - želiš sve sjajno i bogato ali neće sve ispasti tako, više su to neke prazne želje ali bolje ih imati nego nemati ....

Quote:
Originally Posted by spartanka VIdi Poruku
A sta bi znacilo kad me neko juri..stalno sanjam b me neko juri, ali ljudi koji me jure se menjaju stalno,cas su to cigani, pa onda neko drugi,a porodica je oko mene ali kao da ne moze da mi pomogne..

Quote:
Originally Posted by theDJOLE VIdi Poruku
Šta bi mogao da znaći moj san od prekjuče, u kojem sam video da preko puta ulice neki čovek pored belih kola pokušava da ubije mačku pritiskajući je o asfalt (najozbiljnije, ne šalim se), a pored njega je stajao kosač (sa sve plaštom, nije se pomerao). Predložio sam ljudima da pobegnemo, svi su pobegli, a samo sam ja trčao u mestu. Bila je noć i sneg svuda okolo, ovako nekakvo vreme kao sad napolju.

To je sve, pretpostavljam da je taj san bio pun nekih simbola, jer u stvarnosti o tome ne razmišljam, pa me zato i plaši taj kosač. Šta bi ovaj san mogao da predstavlja?
Ovo je san tvoje situacije, mnog problema koje nije moguće sada rešiti, probaj malo sve da odgodiš za neki bolji period , mada znam da je to teško...potrebno je mnogo strpljenja ...pozzz
Moraćeš sama da počeneš da se snaziš u svojim problemima, neočekuj pomoć od ikoga, moguće problemi sa zakonom...nije baš lep san, ali ako si pobegla ili bar brzo trčala, bežala moguće da ćeš sve brzo i rešiti...pozzz

Old 27-01-2011, 16:20   #34
ovan-skorpija
Obično gatalo

ovan-skorpija's Avatar

ovan-skorpija je offline
Registrovan: Sep 2008
ovan-skorpija je na dobrom putu
Standardno

Prvo hvala Sladji na prethodnom odgovoru

e sad jedan smesan san...
sanjala sam da radim u nekoj prodavnici, na kasi. I ulazi u prodavnicu kinez i kupuje banane i onda dolazi na kasu, i ja mu spakujem te banane u kesu....a on se nesto kao buni....

xaxa, sad ce svi da mi se smeju kakve gluposti sanjam.

Sladjo sta bi to moglo da znaci ? kakvu to simboliku imaju banane?

Old 27-01-2011, 17:10   #35
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ovan-skorpija VIdi Poruku
Prvo hvala Sladji na prethodnom odgovoru

e sad jedan smesan san...
sanjala sam da radim u nekoj prodavnici, na kasi. I ulazi u prodavnicu kinez i kupuje banane i onda dolazi na kasu, i ja mu spakujem te banane u kesu....a on se nesto kao buni....

xaxa, sad ce svi da mi se smeju kakve gluposti sanjam.

Sladjo sta bi to moglo da znaci ? kakvu to simboliku imaju banane?
Sve mi to miriše na povoljne vesti ( voće) a sama Kinez označava daljinu pa ako bi negde na put ili čekaš neki odgovor - sve možeš da očekuješ na bolje, povoljno je sve ...pozzzz

Old 29-01-2011, 22:18   #36
daki7
Švrća

daki7's Avatar

daki7 je offline
Registrovan: Oct 2010
daki7 je na dobrom putu
Standardno

a ja sam sanjala 3 jabuke prva je bila kuvana i ljuska je bila sa crnom tackom pa se odvojila,zatim druga se sva spljostila kad sam je zagrizla a treca je bila zeleno zuta u crvenoj kutijijici i bila je prelepa i zrela i nisam htela da je diram,da li to znaci prosidba ili nesto gore???
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...cO-u1288039112

Old 30-01-2011, 16:51   #37
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
Registrovan: Jun 2007
cvetak je na dobrom putu
Standardno

sanjala sam nocas da se gusim...ne secam se ni gde sam ni sta radim(mada mi se provlaci misao o nvoznji nekim kabrioletom) ali gusim se, ne mogu da udahnem vazduh i hvata me panika...toliko je bilio stvarno da me je probudilo a ovo nije prvi put da sanjam san tog tipa mada ne mogu da povezem sa nekim dogadjajima ili da shvatim sta znaci?

Old 30-01-2011, 17:20   #38
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Standardno

veceras sam bila u nekom restoranu,skupa sa porodicom i cecom
cak je dosla kod naseg stola,uzela sam joj mikrofom i pjevala,kasnije sam je pitala za profil na fb strasno

Old 30-01-2011, 18:12   #39
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Ja sam postala vidovita danas...

Sinoć čitam neku knjigu i zamišljam se kako bi išla u Rusiju vlakom i noćas sanjam sudar vlakova i mislim si a ne ne ne bi vlakom išla...ujutro se probudim i vidim da su se u njemačkoj zabili vlakovi , teška nesreća...

I sad popodne....sanjam da sam na moru i da gledam kako se ljudi kupaju, i još mene nagovaraju, a ja kažem pa zima je , neću se ja kupat iako je sunnce...i sad kad sam se probudila na netu članak kako su se na Bačvicama (Split) danas kupali pošto je bilo sunčano...

Naši sponzori
Advertisement

Old 30-01-2011, 18:32   #40
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

...Sinoć sam sanjala da sam na nekom odmoru..i neki ljudi pokušavaju zagadit more...svi se kupaju a ja hodam po nekoj živi kako bi se dovukla do obale i išla lovit te koji žele zagadit...moja ekipa i ja ih lovimo po nekoj bjeloj zgradi..nekako mi djeluje kao pomorski klub, roniočki...i na kraju ih uhvatimo i spasimo more zagađenja...

Neznam što bi to značilo...

Old 31-01-2011, 17:52   #41
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by daki7 VIdi Poruku
a ja sam sanjala 3 jabuke prva je bila kuvana i ljuska je bila sa crnom tackom pa se odvojila,zatim druga se sva spljostila kad sam je zagrizla a treca je bila zeleno zuta u crvenoj kutijijici i bila je prelepa i zrela i nisam htela da je diram,da li to znaci prosidba ili nesto gore???
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...cO-u1288039112
Pre bi rekla da se ti bojiš ljubavi pa je u startu vidiš loše, bojiš se da te nepovrede, nekako ti bi ljubav ali malo i ne bi...oslobodi se straha i uzivaj....

Quote:
Originally Posted by cvetak VIdi Poruku
sanjala sam nocas da se gusim...ne secam se ni gde sam ni sta radim(mada mi se provlaci misao o nvoznji nekim kabrioletom) ali gusim se, ne mogu da udahnem vazduh i hvata me panika...toliko je bilio stvarno da me je probudilo a ovo nije prvi put da sanjam san tog tipa mada ne mogu da povezem sa nekim dogadjajima ili da shvatim sta znaci?
Promene te dostizu, bez obzira što ti ne bi verovatno ništa sada menjala. Postoji neka odbojnost , strah ili nešto što te spračava da napokon kreneš napred...malo treba vremena da bi ti shvatila da neke stvari moraju doći takve kakve jesu i da ti nemaš puno uticaja na to ....

Quote:
Originally Posted by mikica VIdi Poruku
veceras sam bila u nekom restoranu,skupa sa porodicom i cecom
cak je dosla kod naseg stola,uzela sam joj mikrofom i pjevala,kasnije sam je pitala za profil na fb strasno
lep san , lepe vesti, veselje i to sve u sklopu porodice ...

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Ja sam postala vidovita danas...

Sinoć čitam neku knjigu i zamišljam se kako bi išla u Rusiju vlakom i noćas sanjam sudar vlakova i mislim si a ne ne ne bi vlakom išla...ujutro se probudim i vidim da su se u njemačkoj zabili vlakovi , teška nesreća...

I sad popodne....sanjam da sam na moru i da gledam kako se ljudi kupaju, i još mene nagovaraju, a ja kažem pa zima je , neću se ja kupat iako je sunnce...i sad kad sam se probudila na netu članak kako su se na Bačvicama (Split) danas kupali pošto je bilo sunčano...

Nemam komentar ...san je rekao svoje ...( za nocni san)

Za drugi popodnevni - ne tumače se ti snovi, bar ih ja ne razumem niti umem da ih tumačim...

Last edited by sladjana; 31-01-2011 at 18:03..

Old 31-01-2011, 18:09   #42
arctiumLappa
Obično gatalo

arctiumLappa je offline
Registrovan: Aug 2007
arctiumLappa je na dobrom putu
Standardno

valjda sam opterecena familijom pa ih stalno sanjam...bas me progone

san1.
sa mamom sam u nekoj spavaonici. kreveti levitiraju, neki su piramidalno postavljeni, neki su u istom nivou. mnogo ih je u sobi. ja sam neopisivo umorna. spavamo tako da je ona svaki put iznad mene i onda padne na moj krevet sto mene natera da se pomerim na sledeci dole. i sve tako dok ne dodjem do poslednjeg kreveta. lezim pretuzna na tom poslednjem i pitam se sta joj to treba, spavaonica je ogromna, a ja samo hocu da spavam. jel' moram da spavam na podu i dal' bi resila problem ako odem negde gde ona nije iznad mene, u drugom delu sobe. tuzna sam i umorna u celom snu, ali i veoma analiticna

san2.
sa mamom i sestrom sam krenula negde. neka od nas (mislim mama) je bacila djubre jer smo prosle pored kontejnera. nakon par koraka mama se histericno vraca i pocinje kao beskucnik da kopa po tome jer je baceno nesto sto njoj vredi. sestra i ja smo analiticne u snu, sta bi ona mogla da trazi, ali istovremeno i sazaljive jer izgleda krajnje nemocno dok to radi

Old 31-01-2011, 18:25   #43
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by arctiumLappa VIdi Poruku
valjda sam opterecena familijom pa ih stalno sanjam...bas me progone

san1.
sa mamom sam u nekoj spavaonici. kreveti levitiraju, neki su piramidalno postavljeni, neki su u istom nivou. mnogo ih je u sobi. ja sam neopisivo umorna. spavamo tako da je ona svaki put iznad mene i onda padne na moj krevet sto mene natera da se pomerim na sledeci dole. i sve tako dok ne dodjem do poslednjeg kreveta. lezim pretuzna na tom poslednjem i pitam se sta joj to treba, spavaonica je ogromna, a ja samo hocu da spavam. jel' moram da spavam na podu i dal' bi resila problem ako odem negde gde ona nije iznad mene, u drugom delu sobe. tuzna sam i umorna u celom snu, ali i veoma analiticna

san2.
sa mamom i sestrom sam krenula negde. neka od nas (mislim mama) je bacila djubre jer smo prosle pored kontejnera. nakon par koraka mama se histericno vraca i pocinje kao beskucnik da kopa po tome jer je baceno nesto sto njoj vredi. sestra i ja smo analiticne u snu, sta bi ona mogla da trazi, ali istovremeno i sazaljive jer izgleda krajnje nemocno dok to radi
1 san- ne ukazuje na dobro, mogući problemi. Čuvaj zdravlje..
2 san- djubre donosi novac, nasledstvo ali mogući mali problemi zbog toga dok se sve nezavrši kako bi trebalo, dosta strpljenja je potrebno. Pogotovo ako je mama u pitanju i njeno neko nasledstvo i novac...pozzzz

Old 31-01-2011, 19:14   #44
nolita
Obično gatalo

nolita's Avatar

nolita je offline
Registrovan: Mar 2008
nolita je na dobrom putu
Standardno

nocas sam opet sanjala nakit... Ne znam jesam li vec pricala,ali u zadnjih godinu dana puno puta sanjam nakit. Snovi su uvijek razliciti,ali motiv je isti...
Ugl nocas sa sanjala da susjeda,bliska, ima sav svoj nakit izlozen u vitrinama na dvoristu i da ga prodaje.nakit je bio prepredivan...i ja ga gledam i divim mu se i cudim joj se sto ga prodaje sad,ne ostavlja ga unucima,a ona kaze da nema smisla,tako nesto. Ugl nakita ima puno i jako je lijep,dosta zlata i kamencica... Ima tko kakvu ideju??

Old 31-01-2011, 20:21   #45
veseljko
Početnik

veseljko je offline
Registrovan: Jan 2011
veseljko je na dobrom putu
Standardno

Ja i moja sestra od strica smo rodjene u 9 dana razlike.Sanjam,kako smo i ja i ona trudne,i kao poradjamo se u par sati razlike,i obje radjamo po djevojcicu...?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules