ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Zatvori Temu

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-01-2011, 21:02   #3226
ovan-skorpija
Obično gatalo

ovan-skorpija's Avatar

ovan-skorpija je offline
Registrovan: Sep 2008
ovan-skorpija je na dobrom putu
Standardno

Dobro, hvala ti, mislila sam da ima neku dublju simboliku...
A nadala sam se i da kad je u snu negativno , u javi je pozitivno.....
eh......

u svakom slucaju hvala
Submit to Digg   Snovi
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-01-2011, 21:26   #3227
iva0808
Obično gatalo

iva0808's Avatar

iva0808 je offline
Registrovan: Aug 2010
iva0808 je na dobrom putu
Standardno

slađana,
hvala ti na ovome. ne znaš koliko si me sad s tim utješila. to je ono što mi upravo treba promjena na bolje. jer sam slomljena i umorna od svega u posljednje vrijeme i treba me nešto pozivitno trgnut. a za ljubav da ne pričam. potrudit ću se da to bude što prije. hvala, hvala,!!! <3

Old 18-01-2011, 22:16   #3228
*Alicia*
Početnik

*Alicia*'s Avatar

*Alicia* je offline
Registrovan: Nov 2010
*Alicia* je na dobrom putu
Standardno

Sanjala sam da sam u sumi koja nije previse gusta, prohodna je i nalazi se u strani, i ja sam u toj sumi sa drugaricom i svojim bratom, i sa desne strane nam se priblizavaju 4 sivo-crna vuka i jedan me ujeda za nogu(prst) i ja ga otresem i mi krecemo da idemo kroz sumu malo brzim koram ali nas vukovi prate sa desne strane i iza nas i hoce da nam pokazu put negdje, suma ima dosta zelenila i trave i ponegdje naletimo na zemljane dijelove.Nailazimo na raskrsnicu i vukovi nas zele da navedu na put koji je skroz desno i u velikoj strmini, ali na drugoj strani ja vidim covjeculjka(lovca) i mi skrenemo lijevo i zaobidjemo i lovca, taj put je manje strmiji od vucijeg i tu se rastanemo sa vukovima...na kraju smo stigli mislim do neke kucice..a taj lovac je bio samo figura drvena nije bio ziv..

Old 18-01-2011, 23:09   #3229
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

imam dva sna koja moram da ispricam posto ih pisem posle izvesnog vremena mozda nece biti bas tako slikovito opisana i ako su u meni ostavila vrlo upecatljiv utisak...
I san znam da sam u kuci kao moja kuca fali deo zida i prozora tu su radnici i kao ja znamda cu uspeti da sazidam taj zid i da to skroz renoviram cak u glavi imam sliku kako ce izgledati kada zavrsim sa renoviranjem naime kao i da je morao biti srusen da bi se ponovo podigao!!!
Drgi san u nekom sam kao stranom gradu sa nekim ko mi drag to znam ali nemam pojima ko je nalazimo se kao u nekoj kuci odjednom smo na tremu koji se pretvara u splav voda je oko nas sprema se oluja i ja pokusaam sve da upozorim i spasim nailaze veliki talasi ja alarmiram i kao supermen smisljam plan kako da spasim sve nas ostali kao da nevide opsnost totalno su zbunjeni san nisam dovrsila do kraja ....to kazem jer znam da su talasi nesto negativno ali ovo spasavanje? Eto toliko od mene volela bi da mi kazete sta znace moji snovi hvala unapred!!!!
Submit to Digg   Snovi

Old 19-01-2011, 16:05   #3230
daki7
Švrća

daki7's Avatar

daki7 je offline
Registrovan: Oct 2010
daki7 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ovan-skorpija VIdi Poruku
Evo ga san
ja bih rekla da ces cuti glas,-pucanj-i verovatno da si sa necim opterecena..

evo jedno pitanjce za sve koji sanjaju,i za sve koji znaju da tumace.s obzirom da je bogojavljanje,kazu da muskarca kojega sanjas na bogojavljanje za toga ces se i udati???? naime ja sam sanjala mog bivseg ,kojega iz dna duse prezirem,i za kog se ne bih udala nikada nikada pa cak ni u snu!
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...112_1959880691

Last edited by dadiska; 19-01-2011 at 19:48.. Reason: spojeni postovi
Submit to Digg   Snovi

Old 19-01-2011, 18:44   #3231
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by *Alicia* VIdi Poruku
Sanjala sam da sam u sumi koja nije previse gusta, prohodna je i nalazi se u strani, i ja sam u toj sumi sa drugaricom i svojim bratom, i sa desne strane nam se priblizavaju 4 sivo-crna vuka i jedan me ujeda za nogu(prst) i ja ga otresem i mi krecemo da idemo kroz sumu malo brzim koram ali nas vukovi prate sa desne strane i iza nas i hoce da nam pokazu put negdje, suma ima dosta zelenila i trave i ponegdje naletimo na zemljane dijelove.Nailazimo na raskrsnicu i vukovi nas zele da navedu na put koji je skroz desno i u velikoj strmini, ali na drugoj strani ja vidim covjeculjka(lovca) i mi skrenemo lijevo i zaobidjemo i lovca, taj put je manje strmiji od vucijeg i tu se rastanemo sa vukovima...na kraju smo stigli mislim do neke kucice..a taj lovac je bio samo figura drvena nije bio ziv..
Tebe sleduje nešto loše, okruženje ti nije baš naklonjeno ali svakako ćeš sve prepreke sama preći...Moguće malo padova i uspona , nema pravila pozzz
Submit to Digg   Snovi

Old 19-01-2011, 19:51   #3232
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Registrovan: Sep 2007
dadiska je na dobrom putu
Standardno

Molim clanove da ovde nastave dalje sa temom Snovi...

http://astro.axisdraw.com/forum/simb...vi-ii-deo.html

Ova tema ce biti zakljucana.
Submit to Digg   Snovi
Naši sponzori
Advertisement

Zatvori Temu

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules