ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 27-12-2012, 01:07   #16
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Lisica je lukava, meni ovo asocira na oprez kod dobijanja vijesti ili poruke, možda nije sve onako kako se čini...
Submit to Digg   Lenormand dnevnik JadrankaR Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-12-2012, 10:39   #17
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Lisica je lukava, meni ovo asocira na oprez kod dobijanja vijesti ili poruke, možda nije sve onako kako se čini...
Da bas tako Evo i
Feedback
Feedback:
Stigli su nam racuni za telefone( pismo ) . Poslovna situacija kod supruga i sina se nije nista promenila . Vlasnik zgrade pojavio se na kratko ( Rode ) ,vesto izbegao razgovor ( Lisice ) . Od para i dalje nista .

Old 27-12-2012, 10:42   #18
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

karte za Cetvrtak 27 12

Old 03-01-2013, 17:05   #19
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

karte za Cetvrtak 3.1.2013

Jos jutros sam izvukla karte ( zapisala ih na papir )ali nisam stigla da ih postavim .

Moj danasnji Feedback je :,, izgubila sam telefon ,, Toliko mi je krivo da mi dodje da urlam . Telefon je kupljen u Martu nov novcijat takoreci

A evo i karata : [img width=61

Lepo vreme donelo i lepo raspolozenje .Nisam dugo vozila bajs pa i donesoh odluku( Kljuc ) da odvozam( Konjanik ) turu od 15-tak km ( brod ) . U povratku sam svratila do kanala uz BSK Borca . Shvatila sam da mi nema telefona kada sam htela da napravim snimak labudova koji su bili tik uz obalu zbog pecarosa koji su im bacali hleb .
Nadala sam se da sam mozda zaboravila da ponesem telefon . Kada sam od kuce okrenula svoj broj mobilnog i cula obavestenje da sam nedostupna sve mi je bilo jasno . Osoba koja je pronasla telefon nije se javljala ,cuti i krije se ( Dnevnik ) jer nije zelela da ga vrati .
Isla sam da odjavim tu karticu , dobila novu sa istim brojem . Pronasla sam prosli telefon u kom imam nesto od telefonskih brojeva dok neke od brojeva necu vise nikad pronaci a samim tim i kontaktirati meni drage osobe . Ostace mi samo u lepom secanju ( Dnevnik )

Old 03-01-2013, 17:28   #20
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

strašno mi je žao jadrankar
ako bi gledala ovako samo po temi mobitela, konjanik je osoba koja ga je uzela, možda netko tko putuje, a miševi su bile njegove namjere.
Ali sada šta je tu je.

Šta je bilo sa ovim 27.12?

Old 04-01-2013, 09:49   #21
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Quote:

Šta je bilo sa ovim 27.12?
Karte za 27 I sidro Kljuc i Pismo

Da kazemo poslovni problem ustaljen Sidro uz kartu Kljuc -resenje i uz kartu pismo -vest opet se svodilo na praznim recima .

Da je karta Kljuc bila pre karte Sidro onda bi imali pricu ,,Kljuc resava poslovni problem ,,
Deo novca dobili su tek u Subotu uvece .

Old 04-01-2013, 10:02   #22
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Quote:
ako bi gledala ovako samo po temi mobitela, konjanik je osoba koja ga je uzela, možda netko tko putuje, a miševi su bile njegove namjere.
Ali sada šta je tu je.
Probacemo da ga nadjemo . Nadu mi je ulio drugar koji radi u Supu . Sinoc smo se culi i slucajnost je htela da i njegov sin juce izgubi telefon . Njegova supruga je u isto vreme kad sam i ja bila na Bsku ( znamo zbog labudova koji se zadrze plafon 10 tak min ) trazila sa sinom telefon ali se nismo videle. Procedura je da moram prvo u Supu da podnesem prijavu i tek sa potvrdom on moze da ga trazi . Kaze da su velike sanse samo pod uslovom da mi telefon nije ispao iz dzepa i da se razbio inace cim se aktivira locirace ga .Nadam se da ce i uspeti .

Shodno ovoj temi postavila sam pitanje ,,Da li ce drugar ( inspektor ) uspeti da mi pronadje telefon ,,?

"]Ne mogu da verujem !!!! karta Kosa je karta Skorpije (Mars i Pluton ) uz kartu Kula ( javne institucije ) nisam navela da je drugar Inspektor kriminologije i zbog njegovog rada u civilu ja ga zovem detektiv .Posle karte kula karta Prsten -sklapanje ugovora . Ovo je u stvari potvrda tj krivicna prijava ( protiv NN lica jer u vreme nestanka telefona kupovala sam kafu i postoji mogucnost dzeparenja ). Karta prsten pada na kartu Pismo koja je karta Merkura -Telefon sto i potvrdjuje o kakvom se ugovoru radi ali predstavlja i dokument koji mogu da ocekujem nakon sklapanja ugovora . Vreme karte Pismo je 2- 15 dana najvise 1 mesec ) . Drugar mi je rekao da podnosenjem prijave potvrdu dobijam za par dana tj od Ponedeljka neki dan . ( sto se uklapa u ovaj termin )
karta pismo pada na kartu Zena a to sam verovatno ja .
Lenormand karta Dama spada u grupu neutralnih karata
OPIS KARTE : Na slici je prikazana dama u haljini koja u ruci drzi raskosan buket cveca . Njena noga zauzela je stav kao da je zakoracila da sidje niz stepenice sto stvara sliku kao da se vraca sa nekog sastanka . Buket koji drzi u ruci simbol je ljubavi poklona ,uspeha raskosi .
Nadam se povoljnom ishodu kako kaze karta pismo od 2 -15 najvise mesec dana a to je do 4 II pa videcemo .

Old 04-01-2013, 10:06   #23
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Karte za Petak 4.1.2012

Prosto ne mogu da verujem kako sam lepe karte izvukla za danasnji dan Srce, Detelina, Muskarac Vitez sidro

Kakvih li ce lepih vesti biti danas . Moguca neka lepa poslovna ponuda ili ????
Setih se serije ,,Moj rodjak sa sela ,, i scene kada Dragce kaze ,, Lep dan ,, a otac mu odgovara ,, Dan je dug . Tek kada se zavrsi mozemo da kazemo: ,, lep dan ,,sto realno i jeste tako .

Last edited by jadrankar; 05-01-2013 at 00:43..

Old 04-01-2013, 13:25   #24
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
Registrovan: Oct 2011
coca je na dobrom putu
Standardno

Jadro, neverovatno kako karte pogadjaju.Ali...treba znati i tumaciti ih. Kod tebe se sve poklopilo..
I na jednom drugom forumu sam prokomentarisala da se iz karti brze sve vidi(tumaci), nego iz natala...

Old 04-01-2013, 14:37   #25
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Standardno

Jadrankar jel ih izvlačiš osobno, tj. imaš takve karte?
možda danas bude neki susret, vjest koja će ti prijati srcu...

Old 04-01-2013, 16:26   #26
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by coca VIdi Poruku
Jadro, neverovatno kako karte pogadjaju.Ali...treba znati i tumaciti ih. Kod tebe se sve poklopilo..
I na jednom drugom forumu sam prokomentarisala da se iz karti brze sve vidi(tumaci), nego iz natala...
Da .Ja se bas iznenadim . Evo za ove miseve istog momenta kad sam shvatila da mi nema telefona setila sam se miseva . Nekad i ne obratim dovoljno paznje pa kad se desi onda je kasno .
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-01-2013, 16:28   #27
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Quote:
Jadrankar jel ih izvlačiš osobno, tj. imaš takve karte?
možda danas bude neki susret, vjest koja će ti prijati srcu...
Nemam originalne karte vec pravljene. Obican spil i na svakoj sam ispisala koja je karta . Uklopila sam ih uz odgovarajuce znakove i izvlacim ih sama Pratila sam i i on line i prilicno se desavaju dogadjaji kroz simboliku karata.

Old 05-01-2013, 00:44   #28
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by jadrankar VIdi Poruku
Karte za Petak 4.1.2012

Prosto ne mogu da verujem kako sam lepe karte izvukla za danasnji dan Srce, Detelina, Muskarac Vitez sidro

Kakvih li ce lepih vesti biti danas . Moguca neka lepa poslovna ponuda ili ????
Setih se serije ,,Moj rodjak sa sela ,, i scene kada Dragce kaze ,, Lep dan ,, a otac mu odgovara ,, Dan je dug . Tek kada se zavrsi mozemo da kazemo: ,, lep dan ,,sto realno i jeste tako .
Feedback " Lepo ja rece ,,Mozda neka lepa poslovna ponuda ,,
Mislila sam da ce suprug ili sin da me obraduju nekim lepim poslovnim vestima . Medjutim vitez uz kartu Sidro doneo mi je telefonski poziv od osobe koja se javila povodom oglasa ( Vitez ) (o prodaji ugostiteljskih stolova i stolica zbog zatvaranja kafica ) koji sam jos letos postavila.( Sidro ) Rec je o lepoj cifri koja bi mi omogucila novi pocetak posla koji imam u planu . Osoba mi je delovala vrlo upecatljivo zainteresovano a sta ce biti sa prodajom ne znam . U svakjom slucaju Srce ( Srce ) je zaigralo od srece ( Detelina ) . Obradovali se i moji muski ( Muskarac ) i nadam se poslovnom uspehu ( Sidro )

Old 05-01-2013, 00:52   #29
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Nova desavanja radjaju novu znatizelju pa samim tim i moje sledece pitanje :
,, Da li ce se osoba koja je zvala u vezi ugostiteljskog inventara ponovo da zove i da potvrdi sklapanje posla tj kupovinu ?

izvukla sam karte :Vitez ,Park, Ribe , Buket Medved

Karte su Super !!!

Old 05-01-2013, 09:07   #30
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Karte za danas Subota 5.1.2012.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules