ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-03-2012, 17:31   #16
sagittarius
Švrća

sagittarius's Avatar

sagittarius je offline
Registrovan: Apr 2010
sagittarius je na dobrom putu
Standardno

Imat ćete i prilike za neko kraće putovanje.

Quote:
Strijelčeve očekuje lijepa godina u kojoj je naglasak na umjerenosti i kontroli svega u životu. Balansiranje vašeg unutarnjeg života kao i vanjskog bit će primaran faktor ove godine.
Quote:
Ovo je razdoblje postavljanja temelja za budućnost. Bit će te puni entuzijazma i energije
Quote:
Imat ćete i prilike za neko kraće putovanje
Krace putovanje, sledeceg petka A sto se ovog ostalog tice, kopirala sam djelove u kojima se pomalo pronalazim.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-03-2012, 18:55   #17
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Odlično! Drago mi je zbog tebe i sretan put ti želim

Hvala za feed, meni to jako puno znači

Old 17-03-2012, 19:16   #18
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Koliko vidim za Djevice je ovo jako dobra godina.
Pogotovo mi se sviđa prva rečenica da nas očekuju jake emocije i privrženost obitelji a to je upravo ono čemu trenutno težim.

Što se tiče financija daj Bože da bude tako, da se isplati ono u što sam investirala. Financijski dar ili neki vrijedan poklon bio bi isto poželjan..hehe
Ako se desi neki novi posao tim bolje.
I ovo za ljubav mi se naravno sviđa jer evo sad saznajem da i tarot podržava novu romansu kojoj se nadam.
Držat ću se i ovog savjeta koji je dat u zadnjoj rečenici kao i teorije o primanju i davanju jer to i je smisao mog života.
Hvala puno. Javljam kad se desi.

Old 17-03-2012, 19:21   #19
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Da, da. Djevicama bi ovo bila jako dobra godina, naravno ovisi o pojedinačnim godišnjih horoskopima osobe, da li će tako biti ili ne, ali primjetila sam da ljudi dosta dobro reagiraju na ovaj godišnji kroz Tarot. Prvi put je ovo bilo da sam ga radila, pa je i mene fasciniralo

Ja sam Vaga, već se ponešto ostvarilo suradnja oko novih humanitarnih projekata, partnerstvo sa udrugom, vidjet ćemo za dalje

Old 17-03-2012, 19:31   #20
milicica21
Veštac

milicica21's Avatar

milicica21 je offline
Registrovan: Nov 2011
milicica21 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
[COLOR="Purple"]

RIBE

Ribe ove godine očekuje period posvećivanja sebi i svojim duhovnim potrebama. Naglašena će biti intuicija, koju treba uvijek slušati. Kreativne ideje pokazat će se kao uspješne. Možda se budete osjećali frustrirano čekajući da se stvari u vašem životu poslože, no budite strpljivi, jer sve će doći na svoje mjesto.
Svaka vrsta poslovnog partnerstva ove godine trebala bi se pokazati uspješnom. Možete razvit neki oblik poslovnog partnerstva, ukoliko već niste ili ćete surađivati sa nekim grupama ljudi. Poslovna prilika za put, također je moguća, put na konferenciju ili neki događaj.

Imate moć prevladati sve zapreke, imajte to na umu u trenucima nestrpljenja.

U ljubavi ćete biti odvažni. Oni u braku neka pripaze da ne postavljaju partneru velike zahtjeve i da ne gaje nerealna očekivanja. Uglavnom ćete uspješno održavati svoje odnose.
Ove godine možete i zaroniti u dubine spiritualizma i početi s izučavanjem ezoterije. Skriveno i tajanstveno će vas zanimati.
Može vam se dogoditi da zatrebate pomoć psihijatra, svećenika ili liječnika. Ne ustručavajte se.
Trebate obratiti pozornost na reumu, glavobolje, probleme s mokraćnim mjehurom, zglobovima i poremećaje apetita.
Mislim da je, bar što se mene, kao pripadnice znaka Riba, horoskop veoma tačan. Ovo boldovano se već ostvarilo, a i ovo ostalo vezano za posao je na nekom polu-putu do realizacije, tako da se nadam da će se realizovati. Ipak, godina je tek počela
Hvala na horoskopu!

Old 17-03-2012, 19:34   #21
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Hvala ti, istina godina je tek počela, čeka nas još dosta vremena
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules