ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
opsta tema,iskustva

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-03-2012, 21:42   #31
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Registrovan: Jul 2007
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Nekada davno imala sam koleginicu koja je muslimanka,devojka kad gleda padas sa stolice.Ali posto smo svaki dan bile zajedno i ja je svaki dan smarala,desavalo se da prica gluposti.Ali prvi put...Svaka cast.
Nisam vise u kontaktu sa njom.

Ono za retrogradne planete ne verujem bas,ne ide mi u prilog
Posto je moj me retrogradan i dosta opisuje mene bas kroz astrologiju,ne pada mi napamet da doveka radim za dzabe.
Ja bih se bavila samo necim sto mi donosi novac.A ako treba dodatno volontirala u humanitarne svrhe

Za sve one koji me vec pitaju da kazem da nemam br telefona zene koju sam spominjala,ima moja sestra. Uzecu br tek ako odlucim da zakazem.
Submit to Digg   Gledanje u kafu Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-03-2012, 21:45   #32
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Acting_Me VIdi Poruku
Skorpija, okreces li ti praznicima?
ma ja uopste ne okrecem,jer nemam nikoga u blizini ko moze da mi gleda,a i prosto sam zaboravila na tu vrstu proricanja. A sta mi vredi da sama sebi gledam kada ja tu nista ne vidim.

Old 28-03-2012, 22:03   #33
Acting_Me
Obično gatalo

Acting_Me's Avatar

Acting_Me je offline
Registrovan: Apr 2009
Acting_Me je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ivanna VIdi Poruku
Nekada davno imala sam koleginicu koja je muslimanka,devojka kad gleda padas sa stolice.Ali posto smo svaki dan bile zajedno i ja je svaki dan smarala,desavalo se da prica gluposti.Ali prvi put...Svaka cast.
Nisam vise u kontaktu sa njom.

Ono za retrogradne planete ne verujem bas,ne ide mi u prilog
Posto je moj me retrogradan i dosta opisuje mene bas kroz astrologiju,ne pada mi napamet da doveka radim za dzabe.
Ja bih se bavila samo necim sto mi donosi novac.A ako treba dodatno volontirala u humanitarne svrhe

Za sve one koji me vec pitaju da kazem da nemam br telefona zene koju sam spominjala,ima moja sestra. Uzecu br tek ako odlucim da zakazem.
Nisam ni pominjala da ti to treba da uradis, tvoj izbor, samo kazem sta sam ja cula. Prociscavanje karme nikad nije lagodno i nije lak posao, inace ne bi imala toliki znacaj i tezinu. Ne mora to uopste biti tacno, to mi je rekla ucenica Pedje Petkovica.

Old 03-04-2012, 15:45   #34
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

ej,..zna li neko sta znaci kokoska i pjetao, ili dvije kokoske,ali bas velike i bas definisane na suprotnoj strani od one koje pijem, pri vrhu...

Old 03-04-2012, 16:07   #35
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
ej,..zna li neko sta znaci kokoska i pjetao, ili dvije kokoske,ali bas velike i bas definisane na suprotnoj strani od one koje pijem, pri vrhu...
kokoske su ogovaranje,znaci dve zenske osobe,samo mozes videti da li su tamnije ili svetlije figure,i po tome znas.

Old 03-04-2012, 16:10   #36
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

nisu ni tamne ni svijetle, ona svijetlo smedja nijansa....

Old 03-04-2012, 17:57   #37
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
nisu ni tamne ni svijetle, ona svijetlo smedja nijansa....
ne znam ja bas da tumacim,ali znam da sam tako cula za kokoske,onda bi trebalo da su te zenske osobe svetlije kose,smedje...ili posto su bledje figure da ti i ne mogu nista....mozda neko zna bolje da ovo tumaci

Old 03-04-2012, 18:25   #38
lili
Obično gatalo

lili's Avatar

lili je offline
Registrovan: Jan 2012
lili je na dobrom putu
Standardno

svadja..........

Old 03-04-2012, 19:17   #39
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Imao sam jednu komšinicu (imao, udade se), polu cigančicu, koja je baš dobro znala da gleda u šolju, niskada je nisam pitao od koga je učila ali je svakako bila veoma precizna i podosta toga što mi je videla se ostvarilo osim onoga kad ubodem želju.
Nego, ovde se pominju ljudi koji to na plaćuju i vaš stav prema njima, lično mislim da su to šarlatani i iskreno verujem samo ljudima koji će to prijateljski da ti pogledaju, onako iskreno, od srca. Naravno isto mislim i za astrologiju, verujem samo onima koji mi gledaju u kartu zato što žele a ne zato što ću da im platim.
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-04-2012, 22:39   #40
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

u našem kraju ima jedna žena koja to radi ...nema tarifu daš što daš ili doneseš kavu...
bila sam svega 3 puta kod nje
prvi put sa 17 godina sa curama -bila sam dugo znam da mi je sve ispričala i da sam došla van šokirana i rekla cure ja nikad nećz postati onakva žena kakvom me ova vidjela -naravno zapisala sam sve kaj sam uspjela i pospremila to...bilo je previše toga što nije odgovaralo meni tada pa sam sve se potrudila zaboraviti ...naravno da sam kod selidbe čitala tu svesku i postala sam upravo onakva i sve ono napravila što je žena rekla
drugi put mi je mrvicu svega rekla jer nije još bilo vrijeme isto tako i 3 put s time da je rekla da ne dolazim prije nego pređe moja 32 godina jer nesmije reći ništa pto bi utjecalo na moje odluke ...
i tako sad ja polako čekam...
uglavnom ako onaj ko vam gleda u kavu zna ima vaš život toj maloj šalici kave

Old 12-04-2012, 21:57   #41
daki7
Švrća

daki7's Avatar

daki7 je offline
Registrovan: Oct 2010
daki7 je na dobrom putu
Standardno

ja imam kuma koji zna fantasticno da gleda u solju i90posto se desi od onog sto kaze.tako da ima tu nesto i mada on meni pogadja uvek sve,volim da kazem da je sve to 50-50,i naravno da dobro dodje da znas kad mozes nesto da preduzmes u vezi losih dogadjaja..kazu da kome se otvori solja mozes da vidis sve proslost,sadasnjost i buducnost,eto meni se nikad jos nije otvorila do kraja valjda joj ja ne dam,mada jako zelim da znam sta ce se desiti sledece ali ajd mozda mi se bas ne da zbog toga ili je moja volja mnogo snaznija od solje.. sta reci cekam moj rodjendan da mi kum opet zvirne u solju,mozda me konacno nesto lepo i doceka:-)
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?r...21&nhor=427292

Old 26-07-2012, 17:26   #42
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

e, jel zna nekog mozda da dobro gleda u solju u nisu ili okolini nisa?

bas sam nesto poguljena ovih dana, pa bih da idem da me prodrma malo neko...

isla sam prosle godine kod jednog lika u podgoricu, kad sam se vracala sa mora sam svratila, za koga su pricali da super prorice, gleda u solju ali u stvari ne gleda, samo je stavi ispred sebe, ne pipa je, gleda u tebe i prica ti...

i kazu da je bas bas vidovit...ja sam otsila ubedjena u to da ce sve da mi pogodi i pogodio je stvarno dosta toga sto nikako nije mogao niko da mu kaze, jer su bile sitnice u pitanju...

ali dosta toga i nije, i uglavnom mi je pricao moju proslost, buducnost i ne bas...samo je pominjao kako sam ja cela zamadjijana i kako ja moram da se otkljucam bla bla inace ce zivot da mi bude sve gori...nista nije naplatio, ali sam ja samo otsla posle jer iskreno ne verujem vise u te gluposti sa magijom i tako to...i sad je proslo evo godinu dana i za sad mi je zivot ok, jeste dosadno malo...ali dobro, naidju takvi period, ali nije lose kao sto je on predvidjao...

pa bih sad da idem da mi neko ponovo gleda, ali neko ko stvarno ume i ima taj dar

pa ako neko zna za nekog oko i u nisu, neka mi kaze

Old 26-07-2012, 19:27   #43
mali mis
Obično gatalo

mali mis's Avatar

mali mis je offline
Registrovan: Dec 2010
mali mis je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
gledam u solju sada- retko ..nekada sam cesce gledao jedva sam se otarasio znatizeljnika
Ista stvar!!! BAs sam volela da gledam,i cak sam i sama sebi- iako kazu da ne valja...uvek se desavalo ono sto sam videla....a ludela sam od toga,kad sedimo i pijemo kafu i onda me drugarice zatrpaju soljama...uf! Ne volim kod ljudi, sto ne postuju, kada im kazes da ti nije dan,da ti se prosto ne gleda jer nisi u elementu,i onda te uhvate pa bi da te na silu iscede...a ne shvataju da se gledanje u solju, po mnogo cemu ,razlikuje od bilo koje druge tehnike predvidjanja...Za gledanje u solju ne postoji ucitelj,niti neko ko moze da te nauci tome. Covek se prosto rodi sa tim,i (bar ja) ne moze da objasni-sve i da hoce kako se to radi....tu je verovatno intuicija najvaznija,mada kasnije ide i iskustvo, kako sklopiti dogadjaj i sta je sta....Ono sto mi je zanimljivo kod solje, je sto ona otvara vreme koje se njoj svidja,hehe To moze biti mesec,godina,sutra....i najbolje mozemo videti ljudima,kojima smo vec gledali,pa poznajemo njihovu mernu jedinicu vremena....npr. nekom vidimo dogadjaj,koji se nama u datom trenutku cini da ce se desiti za par meseci,a on se deci ranije...secam se,mami sam gledala-dok sam jos gledala,pre jedno 2.,3. godine i rekla sam joj,da ce tek imati uspon u karijeri, i da ce raditi sa mladim ljudima....to joj se sad desava....tako da solja je cudo! Da, jos samo ovo kako mislim da svaki covek treba da ima svoj sanovnik-znacenje snova nije za sve isto,tako se i znacenje simbola razlikuje od tumaca do tumaca, i zato mislim da ne moze da se nauci,odnosno prenese znanje....uh,udavih sad

Old 27-07-2012, 00:35   #44
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

@mali mis,
nisi udavila,sve je tako,posebno ovo

Quote:
svaki covek treba da ima svoj sanovnik-znacenje snova nije za sve isto,tako se i znacenje simbola razlikuje od tumaca do tumaca, i zato mislim da ne moze da se nauci,odnosno prenese znanje
Uverila sam se po svojim snovima,ranije sam bauljala po sanovnicima,ali to jednostavno nije bilo to,ja kroz snove dobijam tacnu simboliku onog sto ce se desiti.Prosto bude neverovatno,likovi,scene,ambijent,reci....

Sto se solje tice,ja ne umem da gledam,ali znam za jednu devojku koja ima svoja tumacenja i koja su tacna,neko drugi bi video drugacije i protumacio drugacije,ali zato je najbolje imati svoje i to "radi" (naravno ko ume da gleda i povezuje)

Glupo je pitati sta znaci to i to,recimo samo jedna figura,jer sama za sebe nista ne znaci,mora se sve povezati u celinu,tako da figure recimo na dnu solje prikazuju kasnije dogadjaje npr.

Old 27-07-2012, 18:18   #45
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

bila sam kod svoje bake koja gata evo pred par dana i kako je ona rekla najvjerovatnije se vidimo zadnji put jer ona je stara ,a ja ionako dolazim dok se sve ispuni šta mi je rekla ...
32 mi je rođendan za manje od 2 mjeseca pa sam probala
i bila iznenađena
rekla meni ona puno toga i pošto se zadnji put vidimo rekla da imam vjenčanje -i da ću prvi put u životu biti iskreno sretna jer za sreću ne treba novac i položaj -nekad je dosta i biti običan čovjek i živjeti normalno
ali sve u svoje vreme kaže bakica ima još puno toga za napraviti prije finala...e pa sad vidjet ćemo ...dosad je njena prognoza bila moj život -vidjet ćemo šta će sad donjeti život
jedno je sigurno imam puno posla prije nego mi to dođe na red ...ali kaže ona doći će i to....
inače je baka na sjevernom djelu Hrvatske doma ako ko treba savjet!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules