ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
pisite Sladji

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-07-2012, 17:56   #31
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by djurafigura VIdi Poruku
Sanjala sam kako u nekom baru upoznajem decka, zapocinjemo konverzaciju, nisam se nesto odusevila, nije bas moj tip...ali u sledecem trenutku on je u mojim kolima, a posle i u mojoj kuci, ssve vreme pricamo nesto, nista vise od toga....kada ga je mama videla bas se naljutila i bukvalno ga izbacila napolje....Sladjo sta bi ovo moglo da znaci
Ovo nije prava tema ali nema veze ...

Cini mi se da imas tajnog neprijatelja ...cuvaj se , izbacivanje iz kuce je los znak za tebe, neko te bas zeli povrediti i nasamariti ....pozzzz

Pisem samoj sebi kao dnevnik .....

Neke snove koje sam sanjala i zapamtila mislila sam da se odnose na mene , licili su na prorocanske ali moja intucija mi sada pokazuje da se vezuju izgleda za druge ...mozda os nije vreme za ostvarenje mojih snova .

Hvala sebi sto verujem da je tako bolje bez obzira sto se sada ne osecam dobro .....

Last edited by Skorpija; 18-10-2012 at 15:38..
Submit to Digg   Feedback za snove Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-09-2012, 17:15   #32
plutonac
Veštac

plutonac's Avatar

plutonac je offline
Registrovan: Mar 2011
plutonac je na dobrom putu
Standardno

Sanjao sam da sam usao na neko napusteno imanje i dok sam tako koracao,ugledam veliku jamu sa malo vode u dnu i sva od mokrog blata,a u njoj malo kuce upalo i ne moze da izadje.Ja se spustam u tu rupetinu i vadim to kuce napolje s tim da ja ostajem unutra i pocinjem da otkopam nesto sto lici na kost,malo po malo vadim ceo skelet ocigledno ljudski i vadim ga iz jame noseci te kosti i lobanju kao pruce i izlazim iz jame.Svuda je neki mrak,zalazak sunca otprilike.Sta bi sve to znacilo? hvala

i jos da dodam,od kad znam za sebe imam kosmare,ne pamtim da sam imao dva lepa sna, imam i one koje sanjam 10 godina unazad,uvek isti san,a cesto sestra i ja sanjamo iste noci isti san,kako to protumaciti?

Last edited by Skorpija; 18-10-2012 at 15:39..

Old 09-09-2012, 18:11   #33
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by plutonac VIdi Poruku
Sanjao sam da sam usao na neko napusteno imanje i dok sam tako koracao,ugledam veliku jamu sa malo vode u dnu i sva od mokrog blata,a u njoj malo kuce upalo i ne moze da izadje.Ja se spustam u tu rupetinu i vadim to kuce napolje s tim da ja ostajem unutra i pocinjem da otkopam nesto sto lici na kost,malo po malo vadim ceo skelet ocigledno ljudski i vadim ga iz jame noseci te kosti i lobanju kao pruce i izlazim iz jame.Svuda je neki mrak,zalazak sunca otprilike.Sta bi sve to znacilo? hvala
Ovo nije Tema za komentare o snovima ali nema veze ...

Meni tvoj san lici na bolest ili velike neprilike koje te ocekuju ...cuvaj se ...

Quote:
i jos da dodam,od kad znam za sebe imam kosmare,ne pamtim da sam imao dva lepa sna, imam i one koje sanjam 10 godina unazad,uvek isti san,a cesto sestra i ja sanjamo iste noci isti san,kako to protumaciti?
Kosmari su deo tvog zivota, tvoje strane psiholoske koja je zatvorena u tebi duboko i jedino profesionalci mogu da ti je objasne ,psiholozi, psihijatri ili hipozom ako verujes u takvu vrstu pomoci ...

Sestra i ti ste verovatno veoma povezani ...

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku

Moj san- sanjala sam da idem na krstenje nekog deteta u crkvu sa jos nekom decom. Usli smo u crkvu koja je vise licila na neku katedralu. Pricala sam sa svestenikom, mislim da je bio provoslavne veroispovesti, nisam sigurna. Zatim sa tom decom pocela da se setam po katedrali gde je na sredini bio neki drveni spust, kao tobogan i tu sam se sa tom decom spustala ....
Lici mi na neku opomenu , greh .....
Bas tako i bi ....brige i problemi u kuci, opomena da treba da resim probleme drugih ....
Osim molitve u crkvi ostalo sto se sanja oko popova ,crkve zaista je lose .

Last edited by Skorpija; 18-10-2012 at 15:39..

Old 21-10-2012, 14:52   #34
virgos
Obično gatalo

virgos's Avatar

virgos je offline
Registrovan: Jan 2011
virgos je na dobrom putu
Standardno

prije nekog vremena pisala sam da sanjam kako se javlja neka stara ljubav,nakon dugo vremena(i poslije godinu dana se stvarno javi..)

nekidan sanjah krpelja...msm da je to ista osoba,nakon njegovih poruka iscrpljena sam i nikakva,jer ne možemo biti zajedno..

Old 27-12-2012, 08:57   #35
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Moj san
sanjala sam neki kanal, dunav nisam ni ja sigurna. Stojim na obali i gledam vodu, reku , prljava je mutna . Najedamput nailazi , kao poplava, neki se kupaju u toj vodi . Obala je visoka pa voda ne moze doci do mene ali sam malo ugazila u blato .....

ovakvi snovi ukazuju na bolest ...
Dobila sam mesecni ciklus 14 dana ranije i uzasno se osecam , stomak me boli . Posledica ovog ranijeg ciklusa je u lekovima koje sam pila pre 15 dana . Inace moj organizam jako deluje snazno po pitanju mesecnih ciklusa, svaka promena , stres , lekovi za prehladu antibiotici ili injekcije ...
Nadam se da necu dalje bolovati .

Dva sna o mobilima su me u realnosti doveli do ne kupovine jer posle 45 minuta cekanja , nisu mogli da me usluze jer aplikacija kod MTS-a za ugovore nije bila u mogucnosti da radi .....Opmena da mi ne treba nov mobilni , verovatno , razocarana sam jako .Necu ni kupiti mobilni sada jer mi se vise i ne dopada izbor .

Last edited by sladjana; 27-12-2012 at 18:07..

Old 25-01-2013, 04:06   #36
plutonac
Veštac

plutonac's Avatar

plutonac je offline
Registrovan: Mar 2011
plutonac je na dobrom putu
Standardno

Nisam se razboleo,nista od toga,zanima me po kom sistemu ti tumacis snove uopste?
Veciti kalendar,sta? Jer simboliku u snovima pausalno razmatras.

Old 25-01-2013, 06:23   #37
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Prati se vrijeme kad se sanja,obicno ko tumaci snove kad se ,,trgne" iz sna pogleda u vrijeme da bi tumacio...Mjeseceva faza u kojoj se sanja...osjecaj koji osoba ima kad se budi...simbolika se tumaci po vlastitoj intuiciji i ubacite malo Frojda i ne moze tumacenje da omane.

Old 25-01-2013, 21:25   #38
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Nisam se razboleo,nista od toga,zanima me po kom sistemu ti tumacis snove uopste?
Veciti kalendar,sta? Jer simboliku u snovima pausalno razmatras.
Mozda sam da pratis svoje snove uvidesec sta ti moze sta doneti ....nisam genije .
Mozda bi zahvalnost bila bolja nego kritika ....nisi se razboleo to je dobro .

Meni i nekima voda donosi bolest , nekima blato oznacava pare ...Vecinu ovde poznajem bolje , pratim sta pisu ...a tebe ne bas , mozda je to navelo da pisem pogresno .

A ako ti ne odgovaram, necu ti vise tumaciti snove .

Jedan kiks nije promasaj za mene ali za tebe izgleda jeste .

ps sta korisim necu otkriti Sladjine malo carolije ...

Last edited by sladjana; 25-01-2013 at 22:03..

Old 27-01-2013, 02:42   #39
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Ne vjerujem šta sam sanjala :/

U kući sam sa dvije muške osobe, jedan od njih mi je dečko. Ne vidim lica u snu, ali ovaj drugi puca u tog mog dečka, bacam se ispred njega i on ispali tri metka u mene.
Ne osjećam u snu ništa, čak ni bol, jedino bi htjela otići, ali on nas zaključava u sobu. Ne znam zašto smo toliko dugo čekali, na kraju uzimam telefon i objašnjavam što se dogodilo, kao da je normalno, zovem bolnicu.
Dolazim u bolnicu koja izgleda u raspadu ( preskačem reći jedan dio jer je odvratan) I tu prvi put osjetim bol, ali u grlu, ne mogu lijepo pričati. Naravno malo dalje od mene su i policajci.

Sve do sada što sam sanjala policajce, najčešće bi bilo razočarenje u nekoga, neku situaciju,osobu, očito sam otupila na neke udarce, liči mi kao da netko koga podsvjesno opravdavam mogao bi otkriti svoje lice.

A ovo je tipičan san saturn na plutonu 180 mars.
Mars je vojska, pluton razaranje, kroz 8 polje- moguće da mi se samo podsvjest od nečega isčistila, a vladaoc snova je merkur na plutonu i neptunu, vladaoc 6- zdravlje kao i posao.
Quote:
Mislim da ti vec nesto znas sta te ceka ...u pravu si, saznaces neke lazi, tajne ...mozda ces biti povredjena i tuzna .
Sada sam oduševljena kako je san promatran kroz tranzite, točno rekao o čemu se radi, kakva je poruka...
Saznala sam za tajnu, (merkur na plutonu) vezanu kroz posao ( merkur na vladaru 6) mars je vojska- to je predstavljalo osobu. Vladoac je natalne 7, u 8, - meni iza leđa.

Dobro je i ovako pratiti.
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-01-2013, 20:22   #40
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by vaga13 VIdi Poruku
Meni snovi bas puno govore.Sustinu sna sam skontao jer sam slicnu radnju sanjao bukvalno godinama.
Najbolje je zapisivati snove a uspust slusaj svoju intuiciju sta ti kaze .
Cak i kada mislis da je razum preci i bolji , poslusaj sebe iznutra .

Svoje snove je najbolje sam tumaciti ja sam samo korak do toga .

Old 06-02-2013, 10:39   #41
dannijella
Obično gatalo

dannijella's Avatar

dannijella je offline
Registrovan: Jan 2008
dannijella je na dobrom putu
Standardno

Pisala sam da sam sanjala da su mi ukrali novcanik- kako si rekla tako i bi, neki vrlo sitan dobitak, ali ipak dobitak

Hvala Sladjo!!!

Old 11-02-2013, 23:54   #42
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Moj san
sanjala sam da sam kuci i da moja sestricina nesto hoce ali joj moj zet ne da i gure je . Ustajem i govorim mu da je ne udara. A on je vec podigao pesnice, kao da hoce da se boksuje ali sa mnom. Jako je ljut i izgleda mi kao neki gadni lik iz filmova . Ja se samo udaljim i kazem kako ce moj otac doci danas ili sutra . Odlazim gore i govorim sestri za scenu koja se sada odigrala a ona sedi na krevetu samo se smeje .
Odlazim na ulicu i cekam da se upali semafor na zeleno da bi presla .Neki covek mi se udvara ali i ispada mu neka sveska koju mu dodam. Prelazim put i penjem se na neko brdo gde otkljucavam 2 vrata , imam nekoliko kljuceva kod sebe .
Unutra u dvoristu je neka zena i muskarac koji mole da im otkljucam neku zicanu ogradu da bi izasli . To i uradim.
U kuci je sve nekako kao u kuci moga strica namestaj , nalazim 2000 dinara i 900 dinara u torbi . Otvaram neke fijoke ....

mislim da deo sna moze da pokaze samo probleme u kuci , neko pravo lice a ostatak zakljucke i moju pobedu ...sve je u mojim rukama samo ...
Moj zet je dobio otkaz , navodno je visak . Meni koliko znam to ne lici na pravu istinu , mislim da je dao otkaz ...vreme ce pokazati .
Nekakko sumljam neka intuicija mi govori da to nije tako kao sto prica .

Old 01-03-2013, 22:15   #43
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
1 san ukazuje na ljubavne jade, broj tri nesto vazno za taj broj , datum ili 3 dana, neku opciju . Svakako mislim da ce sta god bude po tebe biti dobro na kraju, shvatices zasto ti je dato ili ne ...
Decko iz sna koji me je u realnom zivotu iskuirao i cije sam ime videla na kartici mi se javi tacno 3 dana od slanja moje poruke

Ahhaha,da mi se ovako jave brojevi na lotou

Old 02-03-2013, 06:37   #44
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Ovaj san sam sanjala sinoć. 6 crnih vukova koji su me lovili u šumi, i onda se nešto promenilo i ja sam njih lovila i svakom otvorila čeljusti i pokidala glavu.
Jao ne, vidim pogrešna tema. Ako te ne mrzi sladjo napiši odgovor na onoj drugoj sa citatom.

Old 11-03-2013, 00:36   #45
virgos
Obično gatalo

virgos's Avatar

virgos je offline
Registrovan: Jan 2011
virgos je na dobrom putu
Standardno

Imam osjećaj da sam sinoć cijelu noć sanjala,to se rijetko dešava,pitam se
je li to možda zbog skupa planeta u Ribi?
Sve u bojama nekim,epizodama,uobičajene neke stvari i osobe...ali imam osjećaj da je trajalo 10 sati
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules