ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
pisite Sladji

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-04-2013, 20:36   #46
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by sandra70 VIdi Poruku
za @sladjanu
san pro autobus moze da se tice posla....obicnih svakodnevnih obaveza,razgovora,promenu vremena,koja ce ti zasmetati/recimo pokisnuces i bices neraspolozena, zato sto si morala bas tada da ides negde kad je kisa padala i t.d.
takodje pun autobus moze da ti najavi goste...
onda...vidi se da ti nije bilo bas ugodno u autobusu...i mislis da ti to skolsko drustvo medju putnicima...probaj da povezes....mozda ti banu neki predjasnji drugari,mozda im se neces obradovati ili ce te omesti u nekom poslu...ili suprotno.
ako se secas da si izasla iz busa/iskoristices neku sansu.
volela bi da javis da li bilo ista od napisanog
Quote:
Moj san
sanjala sam neko selo, lepo sa starijim kucama, pravo Vojvodjansko ali umesto puteva negde je voda, jezero tj kao u Veneciji. Negde sam setala a posle sam se vozila camcem na vesla .Lepa providna voda sa puno biljaka.
Zatim neku kucu vidim kako je majstori popravljaju i pocnu da padaju cigle i jedan majstor brzo skoci sa krova da ne padne .
Odjednom sam u Trznom centru i vozim se pokretnim stepenicama kojih ima vise i to iznad moje glave. Gore na tim gornjim vidim bivsu simaptiju celavog Zorana kako zuri a za njim ga jedva prati njegova zena ....u realnosti on se jeste ozenio ali ne znam kako mu zena izgleda ...
san mi lici na neku promenu , mozda i dobre ....
Nista dobro , otac mi nije dobro . Rusenje kuce los znak .
A gosti mogu biti samo tetka i brat koji ce dovesti mog oca iz sela gde zivi.
Submit to Digg   Feedback za snove Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-04-2013, 00:11   #47
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
Imam jedan san
Dio kojeg se sjećam...

tražim u snu neko mjesto gdje ću sjediti u miru, penjem se i dolazim do jedne velike zelene livade... prekrasno je mjesto. Stabla, zelenilo, djeluje kao da je proljeće...
Sjednem se i mislim si... koliko puta sam ovdje prolazila nikada mi nije palo na pamet da ovdje postoji tako nešto...
u tome trenutku isto mjesto, mnogo klupica, škola i puno je ljudi oko mene, međusobno razgovaraju, ja s njima ali sve nekako sudjelujem i pratim, kao da znam da ću ući u tu školu, ali moram šutiti.... osjećam kako sam nestrpljiva i san mi se prekida...
nedaleko sam od istog mjesta...

Sjednem negdje zastrane, prijatelj je samnom i gledam kutiju cigareta. (prestala sam pušiti prije skoro 3 mjeseca, možda je vezano za to) i pušim jednu za drugom, kao luda, gledam u kutiju, ne mogu se sebi nadiviti od cijele kutije ostaju 4... počinjem da osjećam krivicu, toliko truda i sve uprskam...
i tu se budim...

sama sebi neprijatelj, a lijepe su stvari oko mene...
eto to bi sebi rekla.
Ako netko ima nešto za reći... hvala.
Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Rekla bi da ti uzivas a imas mnogo toga sto treba da uradis , mnogo kasnis u necemu.
Verovatno puno vremena provodis u zabavi, u drustvu....zaboravila si sebe.
San se ostvario doslovno.
Osim zadnjeg djela, nije bio prijatelj samnom nego prijateljica i ona je bila ta koja je palila jednu za drugom.

Kako završava, da li uprskano ili ne... vidjeti ću ovih dana.

Old 06-05-2013, 21:59   #48
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Moj san - sanjala sam kako sam u kuci, tata i zet traze malu sekiru a ja gledam kako u sobi sada imamo cesmu i lavabo.Tu inace u realnosti stoji ocev krevet. Na lavabou je velika uska prazna casa. Sklanjam casu i pustam vodu, pijem hladnu vodu .Ali se ne secam da li pijem iz case ili sa cesme.....
Na krevetu vidim gosta , moja sestra od ujaka je dosla i igra se sa decom.

ne svidja mi se san , kao da u kuci sve izmice zbog drugih .....
Opet problem sa krovom u kuci. Bilo nevreme i procurilo bas kod ocevog kreveta malo .A na sam Uskrs je bilo napeto i nekako smo svi bili udaljeni ....

Old 17-11-2013, 11:21   #49
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Sanjala sam nocas cudne stvari.
Po kuci kako od jastuka hocu da napravim vrata a zatim sve sklanjam.
Setam se jednom ulicom i srecem N, ( u realnosti stanuje jako blizu te ulice ) i govori mi nesto 5, 7 i stalno mi je iza ledja, ne mogu najbolje da ga vidim.
Usporavam i idem sada pored njega a ja mislim da govoro o zgradi, ulazu 5 ili 7 i razmisljam u snu tj zamsljam kako bi se u nekom ulazu ljubili ....

Eto Ve u Jarcu ....
Mislim da je ipak Sa0Ur i Sa120Mo Novac.
Ima veze sa poslom, ulicom i bas tim brojevima .Dobit u svakom slucaju je.
Mislim da san ukazuje da u tom delu grada imam srece ...

Nema N. niti ikakve vesti o njemu .
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules