ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-01-2013, 00:21   #31
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Napisao sam karte na ovaj link sto mi posla.
Da li cu poloziti ispit sjutra?
Proslost: 2 Djetelina
Sadasnjost: 13 stablo
Buducnost: Djevojcica na putu trci ne znam kako se zove 5
Submit to Digg   Feedback Za Lenormand Tumacenja Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-01-2013, 11:03   #32
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Polozila

Old 29-01-2013, 12:08   #33
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
noddy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by noddy VIdi Poruku
Napisao sam karte na ovaj link sto mi posla.
Da li cu poloziti ispit sjutra?
Proslost: 2 Djetelina
Sadasnjost: 13 stablo
Buducnost: Djevojcica na putu trci ne znam kako se zove 5
Tumacenje: U proslosti je doslo do iznenadne srece kad sam polozio I kolokvijum,kako je i bilo...vise na srecu.Sad je potrebno da budem sigurniji u sebe i stabilniji,sto ce dovesti do novog pocetka i dobrih vijesti po pitanju ovoga,m?

Old 29-01-2013, 14:11   #34
tara82
Obično gatalo

tara82 je offline
tara82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by noddy VIdi Poruku
Tumacenje: U proslosti je doslo do iznenadne srece kad sam polozio I kolokvijum,kako je i bilo...vise na srecu.Sad je potrebno da budem sigurniji u sebe i stabilniji,sto ce dovesti do novog pocetka i dobrih vijesti po pitanju ovoga,m?
Pitanje si trebao da postavis na temi, ovde samo dajemo feed...Ali hajde da probam da ti odgovorim....Drvo govori o tome da trebas malo i da se zalozis, potrudis, a ne da se oslanjas samo na srecu (detelina), da ne shvatas tako olako (dete) taj ispit i ides na varijantu ako imam srece proci cu. Odgovor je nesiguran, bar ja tako vidim.

Old 31-01-2013, 09:44   #35
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Registrovan: Apr 2010
tanjica je na dobrom putu
Standardno

Molim vas,vrlo mi je vazno da licu poloziti kolokvijum koji imam za 2 sata.
Izvukla sam:
24-srce
11-bic
16-zvezde.
Hvala od srca!

Nisam polozila,a dobila sam dobra pitanja,osim drugog(ima ih 3) koje sam znala,ali nisam obnovila.
Tacnije pricu o Medeji sam citala davne 2006.
Srednje pitanje je mozda ova karta bica?

Old 09-02-2013, 11:06   #36
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
Po meni dete uvek simbolizuje uspesne prepravke po pitanju gresaka,osecaj nedoraslosti situaciji,sunce uvek nadje povoljno resenje,samo drvo pravi na samom pocetku malo vise problema,javi feedback,znaci cak i ako posaljete prepravku uz obrazlozenje,pomeranje roka bice ok
Pa recimo da smo pronašli kompromis, ja sam imala ponudu koju nije mogao da odbije. Pretrpela sam samo malu finansijsku štetu. Izgleda da ove karte deluju, Sunce me je spasilo, šta bi bilo da sam izvukla sanduk ili kosu.

Old 13-02-2013, 07:52   #37
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Nije vezano za konkretno pitanje ali npr. kad god izvucem kartu Kovceg budem bolesna. Npr. pre odredjenog vremena sam povredila nogu i svakog dana kad me bolela noga sam imala Kovceg u nekoj od 3 karte za dnevno izvlacenje. Ili kad se bas lose osecam bude ta karta.

Takodje sam primetila za kartu Zmija da me u tom slucaju obavezno iznervira neka zenska osoba i to najcesce podmuklost.

Old 13-02-2013, 15:08   #38
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

u mom slucaju karta krst,recimo,gripa....to su ta zapazanja,grlo me bolli,upaljeno..

Old 27-02-2013, 12:48   #39
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Ovo je pitanje koje sam postavila pocetkom januara:

Da li ce biti nesto od posla koji ocekujem do kraja januara, eventualno u februaru? Ocekujem vesti uskoro (za 7-10 dana) pa ne znam kakav ce biti odgovor..
Karte su Planina(21), Sidro(35) i Srce(24).

Planina deluje kao negativna karta, tj. kao prepreke, blokade, dok su naredne dve dobre...Sidro je mozda vise neka moja nada a srce sklapanje ugovora, novi poslovi bi trebalo...
E sad ne znam sta bih rekla za vremenski period, da li se uklapa u ovaj ili je to neki drugi vrem. period i posao...

Naime, karta Sidro daje pozitivan odgovor a vremenska odrednica je od 10 dana do 3 meseca. Dobila sam vest o novom poslu nesto manje od mesec dana od postavljanja pitanja a onda je usledilo i potpisivanje ugovora (Srce).
Nije posao za koji sam ocekivala vesti kada sam postavljala pitanje ali je stigao posao, mozda i bolji od ocekivanog.
Lepo rekose karte
Advertisement

Old 12-04-2013, 12:48   #40
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by caramaja3008 VIdi Poruku
evo ja postavih uopsteno pitanje-kakav muskarac i kad mi dolazi u susret?
20-basta
12-ptice
28-dzentlmen
cini mi se da su sve karte relativno lepe i da ce taj doci al ne skontah kad i kakav?!
Quote:
Originally Posted by jadrankar VIdi Poruku
Karta ,,Park,, (Basta) Najavljuje pripreme za ceremoniju ( Veridba ,svadba,krstenje ) .Ukazuje na guzvu na mestima kao sto su diskoteke ,bioskopi pozorista,muzicki koncerti
Karta park simbol javnih mesta okupljanja puno ljudi kao sto su hoteli diskoteke uz kartu Ptice moze da bude simbol odlaska na neki koncert sa zenskom osobom sto moze biti i tvoja sestra ili neka prijateljica .Vreme od 1 nedelje do 3 meseca tj do pred kraj Marta moze doci do susreta .
Ptice uz kartu Gospodin opisuju pricljivog coveka ,moze biti trgovac
Vreme koje oznacava kartu ptice je 3 do 10 dana a kako je i proslava Nove godine blizu jos ako ides na proslavu tog tipa ( Javni objekat hotel ,restoran , koncert )

Javi se ti nama posle doceka
evo feed-a pojavio se taj pricljivi i to bas pred sam kraj marta...za dalje cemo da vidimo

Old 20-04-2013, 01:38   #41
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Kako će proći sastanak sa mojom vidovnjakinjom, da li će mi potvrdit priču o tome da ću sa jednim muškarcem (ne ovim iz prošlog pitanja) ostvarti ljubavni odnos?

KUĆA; GOSPODIN; MJESEC

Po meni karte govore da će mi potvrdit ulazak u odnos sa tim muškarcem, što mislite?

FEED: Bila sam i samo sam ostala zbunjena, rekla je suprotne stvari od žene kod koje stalno idem i ostavila me u velikoj nedoumici.

Da, spominjala je muškarca, ali tvrdi da je to neka poptuno druga osoba. Tako da je po kartama koje su ovdje izašle opisala potpuno takvog muškarca: malo tradicionalan (kuća) i emotivan (Mjesec), ali me zbunila jer tvrdi da to nije ta osoba na koju ja mislim.

Old 21-04-2013, 23:42   #42
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Prednost za kupovinu kamiona ima osoba koja ako se sutra pojavi i da kompletan kes postace vlasnik . U suprotnom mi kao kupci sa kojima treba da pravi ugovor o jednom delu novca koji ce naknadno biti isplacen dobijamo mogucnost da postanemo vlasnici .
Inace covek koji prodaje kamion zivi u inostranstvu i sada je tu 10 dana.
Moje pitanje je Kakav cu sutra dobiti odgovor tj da li cemo mi postati vlasnici tog kamiona ? Izvukla sam karte:

Brod ,Sunce, Pismo , Dete i Detelina

Sve karte su pozitivne pa samim tim i resenje bi trebalo biti pozitivno .
Kao i sto su karte bile pozitivne tako je i resenje bilo pozitivno . Ipak smo mi u Ponedeljak pazarili taj kamion tj slep sluzbu koja nam je bas neophodna za posao koji cemo uskoro poceti . Kao sto je i obecao covek se javio ( Pismo ) telefonom a posle je sve islo svojim tokom

Old 05-05-2013, 15:30   #43
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Quote:
Pitala sam kako ce proc nas susret?

BROD, PISMO,KRST

ok, brod je putovanje u drugu zemlju, pismo je razgovor kojisedogodio,,akrst? Sudbinski susret?
Na kraju je brod oznacio njegov dolazak iz drugog grada, pismo su bile poruke?pozivi, a KRST vrlo zanimljivo - proveli smovecer slaveci u crkvi praznik.

Eto kako Krst moze imati pozitivno znacenje

Old 05-05-2013, 15:34   #44
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Quote:
Pre nego sto krenes na put 2 do 3 dana bice nekih problema sto se samog putovanja tice .. Samo putovanje moze ti delovati neizvesno . Telefonski razgovori tj vesti putem telefona mogu ti doneti nervozu ,uzbudjenje .Ali ne brini jer karta Zvezde ima pozitivan i snazan uticaj da ublazi negativan uticaj karte Ptice .Karta Zvezde pada na kartu detelina sto donosi srecu i kako karta Detelina simbol kratkotrajne srece u ovoj varijanti Sreca ce biti trajnijeg karaktera bas zato sto karta Zvezde pada na Detelinu I na kraju kao poslednja karta Sunce koja je jako pozitivna potvrdjuje situaciju kao pozitivnu . Veza moze prerasti i u ozbiljnu vezu ,moze oznaciti pronalazenje svoje srodne duse.Predstavlja teznju da se stvori veza zasnovana na iskrenosti i poverenju .
Rok : u toku jedne godine a to moze biti i Leto
Samo da dam feed za ovo crveno za sada. Zaista je bilo malih problema oko puta tj. linija i datuma polaska i zaista su me neke vjesti putem telefona unervozile i donjele uzbudjenje.

Cekam da se ostvari i ostatak tumacenja @Jadranka pa da ti dam pozitivan feedback o ulasku u ljubavni odnos sa tom osobom.

Hvala Ti

Old 15-07-2013, 23:43   #45
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Ja sam postavila pitanje za ljubav u narednom periodu mesec-dva sta mogu ocekivati , nesto konkretno ?
izvukla sam 5 karata :

Pas
Buket
Muskarac
Kljuc i
Prsten

Muskarac je tu koji me obasipa paznjom, cini ce me srecnom. Moguce da udjem u neki lep period u ljubavi .

Vreme se na 2 karte poklapa - za 2 nedelje .
Quote:
Originally Posted by Gospodar livada VIdi Poruku
Naredne dve do tri nedelje ulaziš u taj neki lep period ljubavi, kako sama kažeš. A za nekih godinu dana moguć je i BRAK!
PS. vreme se gleda samo jednom ako se vreme na kartama poklapa.
Nazalost od ovog nema nista za sada, proslo je vise od mesec dana . Nista se ne desava ....bas nista .
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules