ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
Postoji verovanje da na odredjene dane, mozemo sanjati naseg buduceg muza

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 19-01-2012, 22:32   #31
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

e, tema je super, s obzirom na to da ne vjerujem u Boga, vjerujem u neke druge stvari...
Prije nekoliko godina, sigurno ima više od 6,7 negdje sam čula, da se noć uoči Bogojavljanja izbroje zvijezde -ne mogu se brojke sjetiti da l 14 ili 19, nemam pojma, pred spavanje..Tu noć sanjaš suđenog...tj. njegov lik..
Ja sam sanjala i ukazao mi se lik momka, kojeg znam iz komšiluka, koji se zabavljao s mojom drugaricom, kod kojeg sam popravljala kompjuter (ima radnju za servis računara), zove se Danilo, ali je srećno oženjen evo 5,6 godina i ima dvoje djece, čini mi se...
Zbog čega baš on, ne znam..
Napominjem da me dotični NIKAD nije privlačio, niti je uopšte moj tip muškarca, a nije ružan...Jednostavno neko ko me uopšte ne privlači, niti mi ijedna dlaka pomišlja da bih mogla bilo šta imati sa njim

Od tog sna više nijesam sprovela nijedan drugi ritual..zašto, nemam pojma...
Advertisement

Old 19-01-2012, 22:59   #32
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Registrovan: Apr 2011
AutumnFlower je na dobrom putu
Standardno

Da se pridruzim i ja temi. Ne verujem u ove stvari, ali pre par godina, jos u srednjoj, sam radila ono s jabukom za Bozic i jesam sanjala nesto. Kao padao je sneg, secam se nekog puta, drveca i neceg sto je licilo na vikendicu. A on je bio visok i imao svetlo smedju kosu. I sad, nesto jako cudno, atmosfera medju nama je nekako bila neprijatna i osecala se tenzija, a kako je doslo do seksa u snu ne znam... znam da sam se osecala cudno posle tog sna.

Nemam pojam sta bi to trebalo da znaci, ali ja verujem da su snovi izraz nase podsvesti i da nam mozak porucuje nesto, a ne radi se ni o kakvoj sudbini. Mada cesto snovima mozemo da prizovemo nesto, par puta sam sanjala ispitna pitanja i desavalo mi se da ih zaista izvucem.
Submit to Digg   Buduci partner u snovima i narodna verovanja.... Reply With Quote

Old 19-01-2012, 23:17   #33
milicica21
Veštac

milicica21's Avatar

milicica21 je offline
Registrovan: Nov 2011
milicica21 je na dobrom putu
Standardno

Mene je moj muz sanjao prije nego sto smo se upoznali, kao seljancica dosla da proda mlijeko, i napala da ga ljubi ali bez tih gatki. Ja sam cesto sanjala nepoznate ljude, ali nisam ih nikada upoznala...
Submit to Digg   Buduci partner u snovima i narodna verovanja.... Reply With Quote

Old 19-01-2012, 23:24   #34
natalija67
Obično gatalo

natalija67's Avatar

natalija67 je offline
Registrovan: Feb 2010
natalija67 je na dobrom putu
Standardno

ha, ja imam prilicno nestvarno/stvarno iskustvo, iako jako retko sanjam
ali te noci pred Bogojavljanje sanjala sam takav san
Baka mi je prenela to verovanje da se noc pred Bogojavljanje, neko vreme pre ponoci, izadje na prozor i pomisli zelja koja se navodno moze ispuniti...a devojka ako hoce da joj se u snu javi onaj za koga ce se udati, treba da stavi poslednji zalogaj od vecere, ogledalce, maramu i cesalj ispod jastuka , i javice joj se sudjeni u snu...

elem ja se ne secam da li sam sve ovo nabrojano ostavila ispod jastuka, ali mi se u snu javio taj moj buduci...i to noc pred Bogojavljanje
ustvari, sanjala sam kako me tadasnji decko uvodi u neki meni potpuno nepoznati prostor i predaje mi buket crvenih ruza umotanih u novine..i kaze mi , nemoj preterano da se radujes zbog ovih ruza, jer nisu od mene, sada cu te upoznati sa nekim....i uveo me je u neku jako osvetljenu sobu u kojoj je sedeo posle sam to znala...moj buduci muz..nisam sanjala njegov lik naravno, jer ga nisam do tada ni poznavala..ali sam se kasnije setila,kada sam ga upoznala, da je to ustvari taj lik iz mog sna, zbog toga sto je imao frizuru na jez i takvo drzanje i konstituciju...Upoznala sam ga te godine 8 meseci posle tog sna *95 godine...
meni se ispunilo...

to se desilo samo tada i nikada mi se vise nije ponovilo, iako sam zbog toga cesto upravo pokusala da to ponovim ne bi li se javio sledeci, postavljajuci ove predmete ispod jastuka..
Ali nikada vise nisam sanjala ovakav neobican san u kome mi neko predstavlja tog buduceg ...Sanjala jesam neke muskarce, ali su oni bili samo prolazni..doduse bitni u godini u kojima sam ih sanjala...
Prosle noci nisam sanjala nikoga...da li to znaci da cu ove godine biti sama, odacu vam na kraju godine, hehe

Old 19-01-2012, 23:34   #35
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Pa definitvno neceg ima,nego se ja sada smorih sto nisam stavila i maramu i cesalj...nego samo ogledalce....

Old 20-01-2012, 00:49   #36
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Tratincica84 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Pa definitvno neceg ima,nego se ja sada smorih sto nisam stavila i maramu i cesalj...nego samo ogledalce....
Sko nemoj si brigas...evo ja cu veceras biti pokusni kunic...skuvala sam jaje...samo da ispusim jos jednu cigaru...pojescu ga i odoh u krevet,sa sve ogledalcem ispod jastuka...
Sutra javljam ako nesto budem sanjala...valjda necu polomiti ogledalo kakav sam sivonja

Old 20-01-2012, 07:52   #37
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Standardno

Evo ovako dosla sam da vam javim pre nego odem na put...
San mi je bio jako slab skoro niceg se ne secam....sanjala sam mene i Skorpiju (koju jos nisam upoznala,znaci njen avatar sam sanjala), kao nas dve hodamo i pojavljuje se neki momak,ali uopste ne vidim njega, niti osecan nesto u vezi njega...odjednom se nalazimo na prugi i nailazi voz koji ide pravo na mene, tu se i budim
hahahaha udacu se za voz ... sala mala posalica ...Sve u svemu jedino sto je mozda simbolizovao moj san jeste to sto mi je vrh sedme u Ovnu, Mars konjukcija Uran ...znaci zaista ce me strefiti ko grom iz vedra neba iliti ko voz
Toliko devojke,ako sta budem sanjala,javim Vam...jedino sto sam u snu osetila je zabrinutost za tebe Sko

Old 20-01-2012, 15:09   #38
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Nije ni cudo sto si mene sanjala kada smo juce pricale o ovome,samo ne znam kakvu si zabrinutost osetila u snu? Kao da ce mi se nesto lose desiti?

Old 20-01-2012, 15:22   #39
Tristran
Druid

Tristran je offline
Registrovan: Dec 2007
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Fenomenalna tema, pun pogodak!

Taj san nemojte tumaciti bukvalno, nego simbolicno.
Znam da je to sujeverje, ali znam jezive stvari koje su se ispunile.
Taj se san ispunio i mojoj majci i mojoj babi.
Moja je baba sanjala nekog starca koji se zvao kao i moj deda
i tako je i bilo. Mama je sanjala brkatog crnog vojnika,
a moj je tata u to vreme bio u vojsci.

Ja sam sanjala plavog i svetlookog stranca na mom fakultetu koji mi kaze cime se bavi i iz kog grada dolazi. Dve godine nakon tog sna tu sam recenicu cula od coveka preko puta sebe, pored kog sam slucajno sela u klubu na fakultetu! Izgledao je kao covek u snu
i rekao je istu recenicu (a grad je u belom svetu, zanimanje retko i nesvakidasnje).

Da, deco, to je onaj moj strendzer kome pisem vec devet godina, moj
Saturn na Veneri, moj veliki bol. Kao sto vidite, nisam se udala za njega,
iako je to ostavilo neizbrisiv trag. Radila sam neki ritual uoci Djurdjevdana.

Moram da ponovim, da vidim da li ce opet da mi se nacrta u san.
Teska posla...

Zamislite da ovo traje jos dvadeset godina, ja ostanem baba devojka,
i nekim se cudom ipak udam za njega u 55. godini? Ahahahah!

Zezam se, devojcice moje drage.

Ne igrajte se sa tim, opasne su to stvari.

Last edited by Tristran; 20-01-2012 at 16:15..
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-01-2012, 16:40   #40
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

ja nocas celu noc ucila i nisam ni spavala odoh sad da odremam , nadam se da se i to racuna
javim za 2 sata

Old 20-01-2012, 17:27   #41
mica11
Obično gatalo

mica11 je offline
Registrovan: May 2011
mica11 je na dobrom putu
Standardno

To na Vidovdan sam probala pre par godina i sanjala sam bivseg, sa kojim sam se pomirila kroz neko vreme i bili ponovo u vezi samo nekoliko meseci.

A za posoljeno jaje sam cula da se ne vezuje za neki datum. Mada, nekako mi i logicno kad pojedes toliku so, pa moras biti zedan a ako ti je tesko da se probudis sanjaces da pijes vodu, e sad ko se nadje tu da ti je donese...

Old 20-01-2012, 20:30   #42
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Registrovan: Jan 2011
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Nisam nikad radila ništa povodom toga, ako je suđeno doći će ako ne nikom ništa...

Old 21-01-2012, 16:15   #43
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Nije ni cudo sto si mene sanjala kada smo juce pricale o ovome,samo ne znam kakvu si zabrinutost osetila u snu? Kao da ce mi se nesto lose desiti?
Ne Sko,kao da ce se desiti nesto lose, vec zabrinutost u smislu sta ce biti sa tobom, hoces se izboriti sa problemom...valjda mi se urezalo u glavu ....nemam pojma

Old 21-01-2012, 16:23   #44
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tratincica84 VIdi Poruku
Sta mislite o ovome devojke?
Kad već ne možemo da ga "nabodemo" kroz natal, daj da gulimo jabuke i da bljuvotine držimo ispod jastuka!

Nerviraju me ovakva verovanja, jer se obično vezuju za religijske praznike, a veze sa pravoslavljem nemaju.

Old 21-01-2012, 16:25   #45
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Kad već ne možemo da ga "nabodemo" kroz natal, daj da gulimo jabuke i da bljuvotine držimo ispod jastuka!

Nerviraju me ovakva verovanja, jer se obično vezuju za religijske praznike, a veze sa pravoslavljem nemaju.
To jeste malo kontradiktorno u pravu si skroz....ali ajd kontam od osoljenog jajeta ti ne moze biti nista,jedino da crknes od zedji
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules