ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
Postoji verovanje da na odredjene dane, mozemo sanjati naseg buduceg muza

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 19-01-2012, 18:30   #16
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Registrovan: Sep 2009
ordinarygirl je na dobrom putu
Standardno

Zanimljivo moram priznati,nikad nisam probala...A koliko sam primetila sve se sanjala osobe koje do tada niste poznavale,ili gresim?

Friends,Family,Faith,Forgiveness and Forever
Submit to Digg   Buduci partner u snovima i narodna verovanja.... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-01-2012, 18:31   #17
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Registrovan: Nov 2011
Tratincica84 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivanam VIdi Poruku
Meni je baka pricala da pred Bogojavljanje stavim nesto sto pripada bilo kom muskarcu pod jastuk i da onda legnem da spavam.Taj koga navodno budem sanjala je moj sudjeni.Secam se da je te noci bio neki san u kome su bile sve zene i samo jedan muskarac ,al sam ga samo iz daljine videla,kako stoji pored nekih kola,crn u odelu.A ja se udadoh za plavog,mogla sam da znam da to nije to,hahah!
Nocas sam zaboravila to da ponovim,a i klinac me je budio deset puta ,pa nisam posteno ni spavala.
Evo i meni cimerka prica sada kako su njena i baka i tetka to radile, i sanjale svoje muzeve ...
Submit to Digg   Buduci partner u snovima i narodna verovanja.... Reply With Quote

Old 19-01-2012, 18:32   #18
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ordinarygirl VIdi Poruku
Zanimljivo moram priznati,nikad nisam probala...A koliko sam primetila sve se sanjala osobe koje do tada niste poznavale,ili gresim?
Meni je bio nepoznat,al ne bih ni sad poznala lik jer je bio daleko.Mozda je to znacilo da ga necu skoro upoznati.Sva sreca pa je proslo dosta od toga,sve sam bliza tom danu

Old 19-01-2012, 18:36   #19
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by cvetak VIdi Poruku
Joj ja sam stavljala ogledalce pod jastuk pre koju godinu, ali ne znam kad, mislim uoci Vidovdana, cak smo ovde na blablaonici kometarisale. I jesam sanjala 2 momka za istim stolom, jedan u beloj drugi u majici na pruge, naravno lica ne...ali eto jos nisam upoznala tu cuvenu dvojku

mada kad razmislim, sadasnji i poslednji bivsi rade u istoj firmi i upoznala sam ih na istom mestu....sto je babi milo
Podseti me Cvetak pred Vidovdan i ja to da radim...moram da isprobam...
Cula sam da kazu da sanjas samo ako ces se te godine udati ili upoznati sudjenog
Jesi sigurna da nisi nikog upoznala od njih? Vrati filmic

Old 19-01-2012, 18:38   #20
nena1
Obično gatalo

nena1's Avatar

nena1 je offline
Registrovan: Sep 2008
nena1 je na dobrom putu
Standardno

Jesam, probala sam jos jedno dva tri puta ali nista. Nista u smislu da ja jesam sanjala neke muskarce, jednom sa sanjala kineza( preledila sam se) ali koliko sam ja shvatila to treba da bude osoba kojoj ne vidimo lice ali se mesto gde ga vidimo, i kako je obucen, gde ga upoznajemo,...na to treba obratiti paznju. Ja sam bila verena sa tim prvim deckom od cetri godine i zato smatram da je sudbinski,...Kod nene je samo prvi put uspelo.

Old 19-01-2012, 18:39   #21
cvetak
Druid

cvetak's Avatar

cvetak je offline
Registrovan: Jun 2007
cvetak je na dobrom putu
Standardno

Hocu nema frke!
Pa draga te godine sam bila bezVeze a od udaje i tad, kao i sad, miljama daleko znam da su obojica bili smedji, ali kako su sedeli za stolom, sto inace mali kao djacka klupa ne secam se sem tih majica niceg tj nista nisam ni videla, tako da su po povezanosti ova dvojica najbliza
jedna majica cisto bela, druga teget bela, eto toga se secam haha

Old 19-01-2012, 18:42   #22
virgos
Obično gatalo

virgos's Avatar

virgos je offline
Registrovan: Jan 2011
virgos je na dobrom putu
Standardno

Na Svetoga Vida rastu dve vrste travčica: vidovčica, jarkocrvenog malenog cveta i modra vida, sličnog cveta. Ujutru, na VIDOVDAN, ljudi peru lice u posudi ili na izvoru čija je voda posuta tim travkama za zdravi vid. Devojke uzmu oba cveta, stave pod jastuk pre spavanja uoči VIDOVDANa i kažu "Sveti Vide neviđeni, dođi dragi suđeni, dođi noćas u moj san, dođi na moj prvi sastanak". Ta devojka, kako se veruje, već će u narednih nekoliko dana upoznati budućeg muža.

Sta mislite o ovome devojke?[/QUOTE]

e isto ovako je i baka moje drugarice uradila i sanjala budućeg(dedu)
pisala sam negdje o tome...sanjala je čovjeka u bijelom odijelu(mislila doktor neki)međutim..malo zatim upozna bricu,frizera dedu...njih dvoje su bili riba-škorpija,...jako su se poštovali i voljeli ...eto ,ja nisam probala ove metode"

Old 19-01-2012, 18:46   #23
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Standardno

A sta mislite jer veceras mozemo da probamo nesto od ovoga, danas je Bogojavljenje,a sutra Sveti Jovan...pa ima li logike veceras probati?...

Old 19-01-2012, 18:53   #24
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tratincica84 VIdi Poruku
A sta mislite jer veceras mozemo da probamo nesto od ovoga, danas je Bogojavljenje,a sutra Sveti Jovan...pa ima li logike veceras probati?...
Pa ne moze da skodi Ako nam se ne svidi koga sanjamo,onda cemo reci da ipak nije trebalo nocas ,vec samo sinoc

Old 19-01-2012, 18:57   #25
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivanam VIdi Poruku
Pa ne moze da skodi Ako nam se ne svidi koga sanjamo,onda cemo reci da ipak nije trebalo nocas ,vec samo sinoc
Hahahaha odlicno, taman imamo dobar izgovor...evo ja cu veceras da stavim ogledalo ispod jastuka, i javljam vam sutra da li sam nesto sanjala...

Old 19-01-2012, 19:03   #26
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Pa,meni se dopalo sinoc,a koliko je tacno to ne znam A i sam san je bio cudan.
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-01-2012, 19:07   #27
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Pa,meni se dopalo sinoc,a koliko je tacno to ne znam A i sam san je bio cudan.
Pa mislim da je to trebalo da se radi uoci Bogojavljenja, bas kao sto si ti uradila, ali ja cu probati veceras to sa ogledalcem... ne znam ako probas i veceras da li bi i sta moglo biti merodavno,ako i nocas budes nesto sanjala...

Old 19-01-2012, 19:41   #28
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Pa ne znam da li ce biti merodavno,ustvari ne znam ni za ovaj nocasnji,ali eto probala sam,s tim da je zaista bio cudan san,a prethodnih dana uopste nisam mogla da se setim sta sam sanjala.

Old 19-01-2012, 20:30   #29
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Registrovan: Sep 2009
ordinarygirl je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tratincica84 VIdi Poruku
Hhaha pa jeste, ogledalo mozes da slomis, a jaje samo treba da pojedes ...
Jos mi je juce ispalo,sva sreca pa se samo odlepilo haha ali posoljeno jaje i kao onda sanjas tog nekog da ti donosi vodu

Friends,Family,Faith,Forgiveness and Forever

Old 19-01-2012, 22:08   #30
biljana
Švrća

biljana's Avatar

biljana je offline
Registrovan: May 2011
biljana je na dobrom putu
Standardno

Evo i mog iskustva. Kad sam imala 13 godina gledala sam kako moja mama bere travku vidovdanku i sprema za moju sestru, 7 god stariju od mene,i njene drugarice. Trazila sam i ja. Da skratim, sanjala sam plavog momka u zutom dzemperu kako sedi na zelenom dvosedu. Kad sam upoznala svog sadasnjeg supruga, koji ima plavu kosu, bio je u zutom dzemperu i sedeo je na zelenom dvosedu. Eto meni se posrecilo. Znam da se travka bere uoci Vidovdana, i te noci stavlja pod jastuk, i da se pazi da se ubere ljubicasta a ne plava. Pa ko veruje ili je znatizeljan moze da proba.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules