ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
Postoji verovanje da na odredjene dane, mozemo sanjati naseg buduceg muza

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 01-07-2016, 23:03   #181
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Registrovan: Oct 2015
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ginger VIdi Poruku
da li je mjerodavan san u noći 28.6. ako se pod jastuk ne stavi ništa ali samo se izmoli molitvu sv Vidu, iako nisam pravoslavne vjere. za mene molitve djeluju na svakom jeziku i vjeri, jedino je važno da su iz srca.
sanjala sam svog nadređenog.
I ja sam sanjala za Vidovdan bivšeg dečka, svoju najveću ljubav a ništa nisam stavljala pod jastuk.
Inače istog sam sanjala pre mnogo godina, a tri godine pre našeg poznanstva isto za Vidovdan, s tim što sam tada stavljala vidovku travu pod jastuk i ogledalo, moguće da je još nešto bilo, recimo češalj, samo što se više ne sećam.
Nisam se udala za njega, nismo ni vanbračnu zajednicu imali ali mi je promenio život i nikada ga neću zaboraviti. Ne bih volela da ga opet sretnem a ima šanse za to s obzirom da smo kolege i da nam se putevi ukrštaju. Ako ga sretnem i nešto se desi u narednom periodu, obavestiću sve na forumu.
Submit to Digg   Buduci partner u snovima i narodna verovanja.... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-07-2016, 23:17   #182
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Kažu da se i udatim ostvari ono što sanjaju tada, uoči 28. i da one ne stavljaju cvetiće. Tako da može biti da će se ostvariti i vama ono što ste sanjale.
Ja se ne sećam šta sam sanjala, a jesam nešto.
Submit to Digg   Buduci partner u snovima i narodna verovanja.... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-07-2016, 01:16   #183
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Slusala sam danas jednog astrologa koji je rekao da su bitni snovi koje smo sanjali i sredu na cetvrtak,kao i cetvrtak na petak...znace nesto...ako je verovati astrolozima...

Ja sam sanjala sinoc jednog decka...a to je moja simpatija iz srednje skole i mislim da je ozenjen, a nije ni bitno - i kao sa niim sam i trebamo da se vencamo... Dok ovo pisem ja sam se setila da sam jos jedne godine sanjala nekog mladica jako slicnog, skoro da je on isto bio...ali nisam nista ove god stavljala pod jastuk...a u godinama kada jesam, secam se da sam sanjala nekog mrsavijeg decka, crne, guste kose...mada sada kada razmislim, ja u to nesto i ne verujem...izgleda da nema veze s mozgom, al ko zna...

Old 08-07-2016, 23:52   #184
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Na Ivandan ( ili se kaze Ivanjdan ? ) se snovi devojacki mogu pretvoriti u javu . KAzu da se snovi gledaju na dan tj noc posle tog dana a ne pred taj dan kako je kod Vodovdana ili Bogojavljenja.

Moj san -

Sanjam sestricinu Bojanu i Ivanu ( cerka sestre od Ujaka Vere - imena bitna ) i Bik ( dobar znak ) .
Stojim sa Bojanom i njenim momkom (- iskreno gledajuci skoro je nasla pravog momka , zivi u Dubaiju i postavlja slike na FB do sada to nije radila) ,pricamo . Dolazi moj Bik i pozdravlja se sa njima , mene uzima za ruku i krecemo u setnju .
Svo vreme se gledamo , nije ozbiljnog pogleda ali ni ne smeje se . Ja pricam , ona gleda me . Ruke su u ruci , meni milo sto je tako . Idemo kroz grad tako , cini mi se dugo .....
Gledam ga , smrsao je ( inace se malo ugojio , tipicno za Bik - hedonista , ima malo stomak ) , izgleda super i to mu govorim , pogledao me ....pipam ga po ruci i telu . Non stop smo u pokretu , setamo .

Drugi deo sna , sa mamom sam kod Ginekologa i to zene ( u realnosti Dr. mi je musko ) . Mamu je pregledala i sada treba mene. Prilazi mi i kaze dobro sam , samo moram da odklonim HImen kao , nevina sam i to moramo odmah da uradimo jer ja nisam nevina i ne treba mi to u tim godinama. OK pristaje. Ali moram prvo da popijem 2 caja. Skuvala mi DR. Vidim 2 solje i pocnem da pijem 1 caj zelena boje a drugi je vise zuto-narandzaste kao limunada .
Dr. ustaje jer joj dolazi cerka mala devojcica .
Daje je meni u narucje , ja je mazim i nosim.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules