ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 02-07-2013, 09:12   #121
Ella
Obično gatalo

Ella's Avatar

Ella je offline
Registrovan: Jan 2012
Ella je na dobrom putu
Standardno

Aaa meni apsolutno pogodjeno ovo na pocetku, doduse ne za plavu boju nego belu, obozavam moja najdraza boja od enterijera, kola do odece...
Inace mislim da mi bela najlepse i stoji, pa onda crvena, crna....
Submit to Digg   Boje Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-07-2013, 17:00   #122
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Bojana_NS VIdi Poruku
Odnos crvena/crna dve teorije.
1. Debele žene=crna boja-Žena (slobodnijih shvatanja)=crvena,boja ih proguta izgledaju jeftino kao i tigrasto ne blamiraj se curo.To mogu samo posebne žene,a ti verovatno nisi ta.
2.Crvena boja-prgava osoba koja se diči svojoj prgavosti.
Cena boja-prgava osoba koja krije svoju prgavost kao i arsenal oružja u svojoj torbi.
Ti kao da pišeš na drugom jeziku ponekad imam poteškoće da te razumem.
Za mene ne postoje jeftine boje, samo ljudi koji nose ono što im ne stoji, ako si i ti na to mislila. Volim više žuto zlato od srebra, i volim safari kolekciju - leopard, zebra, žirafa, kornjača, krokodil, zmija, zatim dalmatinac, a volim i krzno. Baš je lepo videti dobar kaiš, čizme ili novčanik od kože ili samo kao animal print, kada vidim nekog kako nosi nešto od toga mene to asocira na zrelost i pomalo ekstravaganciju. Znaš može tebi da se nešto svidi ili ne svidi ali postoje pravila koja ne podležu promenama, kao što je Birkinka statusni simbol. U celoj toj priči je moralno pitanje ubijanja životinja, ja volim životinje i nije mi svejedno što ih ubijaju da bi neki snobovi imali tašnu ili bundu, ali mi se istovremeno sviđaju lepe stvari.
Tamno crvena kao što je burgund, trula višnja lepše stoji tamnijim a cinober crvena svetlijim ljudima.

Old 02-07-2013, 18:54   #123
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rabiosa VIdi Poruku
T
a volim i krzno , kao što je Birkinka statusni simbol.
I jedno i drugo su statusni simboli snobova.Sad da li bi ti nosila krzno,a da znaš kroz šta te životinje prolaze ako bi nosila udruži se u klub snobova.To nije statust već šišanje bogatih ovaca za ništa i iživljavanje isti tih bogataša nad životinjama.
Nosim kožne cipele ali biram da nije tele,jagnje,neki gmizavac i ostale životinje koje se namerno ubijaju zbog kože.

Quote:
Originally Posted by Rabiosa VIdi Poruku
Znaš može tebi da se nešto svidi ili ne svidi ali postoje pravila koja ne podležu promenama
Ako već pričamo o modi jedino pravilo je da nema pravila moda je zabava,a ne trendovanje pa kad šetaš gradom curke sve do jedne nose one čupave čizme po bljuzgavici.Cenim lični stil pogotovo u zemlji Srbiji.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules