ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ljubav preko interneta
Old 26-11-2012, 01:34   #1
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno Ljubav preko interneta

Volela bih da ovde navedemo sve moguce kombinacije kuca, planeta,aspekata koje ukazuju na ljubav i partnerstvo muskarca i zene koje se rada preko neta.Ljudi koji imaju takva iskustva ili znanja o tome mogli bi da opisu, naravno, uvek uz pomoc objasnjenja koje ce omoguciti drugima koji steknu jasan uvid
Advertisement

Old 26-11-2012, 02:55   #2
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

5. kuca u Vodoliji (Ac u Vagi) hobi, zadovoljstvo.....
znam nas dosta sa tom kombinacijom i svi imamo iskustvo vezano za ljubav koja je pocela preko interneta

nezavisno od toga gde je kome vladar 12. kuce

mada, realno, 21. vek je.... vecina ljudi se prvo preko neta upozna...
Submit to Digg   Ljubav preko interneta Reply With Quote

Old 26-11-2012, 10:43   #3
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

Ne treba previše komplicirati, a ne treba ni zaboraviti Ve/Ur kombinaciju ...

Old 26-11-2012, 10:45   #4
Santijen
Druid

Santijen's Avatar

Santijen je offline
Registrovan: May 2007
Santijen je na dobrom putu
Standardno

12 kuca je vodena kuca i samim tim nikako ne moze biti kuca interneta, jer se na internetu tj preko kompa ( sve simbolika urana) komunikacija vrsi iskljucivo misaono pa znaci internet bi trebalo smestiti u vazdusnu kucu tj 11 kucu urana i vodolije koja je kuca kolektiva tj drustvene svesti

po meni upoznavanje preko neta bi onda moglo da se desi kod kombinacija vladara 11 i 7, venere( prirodni vladar 7 ) i urana(pr vladar 11) sto rece Lyra, vladara trece i jedenaeste u kontaktu sa 7 kucom i 5 naravno, vladar 7 u vodoliji u kombinaciji sa 11 itd....

Nale kod tebe sama venera u vodiliji moze simbolisati ljubav preko interneta a imas i jos dodatnih pokazatelja pogotovo ova opozicija mo i ne na relaciji 1/7 kuca mo vladar trece u bliznacima u 1 opozicija sa vladarem 11 neptunom u 7 (kuca partnera)

i da treca kuca takodje ne moze biti kuca interneta jer je treca kuca kuca prvog kvadranta

Last edited by Santijen; 26-11-2012 at 11:02..

Old 26-11-2012, 11:02   #5
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Santijen VIdi Poruku
12 kuca je vodena kuca i samim tim nikako ne moze biti kuca interneta, jer se na internetu tj preko kompa ( sve simbolika urana) komunikacija vrsi iskljucivo misaono pa znaci internet bi trebalo smestiti u vazdusnu kucu tj 11 kucu urana i vodolije koja je kuca kolektiva tj drustvene svesti

po meni upoznavanje preko neta bi onda moglo da se desi kod kombinacija vladara 11 i 7, venere( prirodni vladar 7 ) i urana(pr vladar 11) sto rece Lyra, vladara trece i jedenaeste u kontaktu sa 7 kucom i 5 naravno, vladar 7 u vodoliji u kombinaciji sa 11 itd....

Nale kod tebe sama venera u vodiliji moze simbolisati ljubav preko interneta a imas i jos dodatnih pokazatelja pogotovo ova opozicija mo i ne na relaciji 1/7 kuca mo vladar trece u bliznacima u 1 opozicija sa vladarem 11 neptunom u 7 (kuca partnera)
U pravu si Santijen, internet je i obelezio moj ljubavni zivot, u velikoj meri.Mada, zar 12. kuca nikako ne moze biti upletena,posto je to kuca tajni, nevidljivog,a komunikacija na netu jeste neka vrsta tajne, nesto neopipljivo, iluzija kao i sam NE sto moze biti?

Old 26-11-2012, 11:05   #6
Santijen
Druid

Santijen's Avatar

Santijen je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
U pravu si Santijen, internet je i obelezio moj ljubavni zivot, u velikoj meri.Mada, zar 12. kuca nikako ne moze biti upletena,posto je to kuca tajni, nevidljivog,a komunikacija na netu jeste neka vrsta tajne, nesto neopipljivo, iluzija kao i sam NE sto moze biti?
naravno Nale da moze biti upletena, cak i na internetu postoje tajne veze(tipa on ili ona zauzeti, ili oboje zauzeti, ili neko brani neku ljubav pa se oni tajno susrecu na netu, ljudi na internetu nisu uvek iskreni pa mogu da obmanjuju onoga sa druge strane ekrana, lazno se predstavljaju, kriju indentitet i masu drugih stvari)...ali sam internet je 11 kuca i uran

Old 26-11-2012, 13:12   #7
VagaLibra
Švrća

VagaLibra's Avatar

VagaLibra je offline
Registrovan: Nov 2012
VagaLibra je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Volela bih da ovde navedemo sve moguce kombinacije kuca, planeta,aspekata koje ukazuju na ljubav i partnerstvo muskarca i zene koje se rada preko neta.Ljudi koji imaju takva iskustva ili znanja o tome mogli bi da opisu, naravno, uvek uz pomoc objasnjenja koje ce omoguciti drugima koji steknu jasan uvid
Evo mogla bi bit zanimljiva moja karta u tom slucaju..
Prije oko 5g godina jedan astrolog mi je rekao da cu imati ozbiljnu prevaru, ljubav, pored monitora, on je navodio nesto kao televizor, monitor racunala, u tajnosti i vjerojatno internet.
Kako vam moze pomoci moj natal u tome...ne znam. Al za feedback sam raspolozena.

Ako mi je 11 kuca u znaku skorpiona, to mi ide na strast, sex, uzrok boli, itd. Na internetu.
Ne smijte mi se..apsolutni sam pocetnik, al pokusavam hvatati konce.

Edit...bilo je toga i to ne mala stvar.

Old 26-11-2012, 13:22   #8
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Imala sam jednu ljubav koja je pocela preko interneta, Ve Ge u 4 (ja sedim kod kuce ispred tastature i kuckam ) 120 Ur...

Old 26-11-2012, 13:23   #9
Santijen
Druid

Santijen's Avatar

Santijen je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by VagaLibra VIdi Poruku
Evo mogla bi bit zanimljiva moja karta u tom slucaju..
Prije oko 5g godina jedan astrolog mi je rekao da cu imati ozbiljnu prevaru, ljubav, pored monitora, on je navodio nesto kao televizor, monitor racunala, u tajnosti i vjerojatno internet.
Kako vam moze pomoci moj natal u tome...ne znam. Al za feedback sam raspolozena.

Ako mi je 11 kuca u znaku skorpiona, to mi ide na strast, sex, uzrok boli, itd. Na internetu.
Ne smijte mi se..apsolutni sam pocetnik, al pokusavam hvatati konce.
kako stojis s bojama i vidom

msm gde vidis 11 u sco...11 pocinje u lavu a vladar otisao u vagu znak partnerstva i analogija 7 kuce i to je taj tvoj astrolog verovatno asocirao vodoliju na vrhu 5 a uran otisao u sco u 1...

Old 26-11-2012, 13:30   #10
VagaLibra
Švrća

VagaLibra's Avatar

VagaLibra je offline
Registrovan: Nov 2012
VagaLibra je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Santijen VIdi Poruku
kako stojis s bojama i vidom

msm gde vidis 11 u sco...11 pocinje u lavu a vladar otisao u vagu znak partnerstva i analogija 7 kuce i to je taj tvoj astrolog verovatno asocirao vodoliju na vrhu 5 a uran otisao u sco u 1...
dobro sam s bojama. vidom odlicno do nedavno..sad pomalo odmicem knjigu kad citam,..al mogu bez naocala bar dok ruke ne okracaju..
zasto?

Old 26-11-2012, 14:03   #11
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

evo i mene-ljubitelja ljubavi preko interneta
V u vodoliji,vladar Ur u III u sco,dispozitor Ma doduse u X ali je on i vladar VII...a XI u lavu,vladar So u XII u devici,dispozitor Me u toj istoj kuci...a vladari i V i VII imaju sextile sa Me u XII...ne znam koliko sve ovo ima veze al eto-tu je i komunikacija i internet i tajne i sve zivo a bilo je svega-i ozbiljnih veza,i zaludjivanja,i lazi...

Old 26-11-2012, 16:08   #12
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
12k predstavlja internet u praski uglavnom,verovatno teorija to nije podrzala,ali 12k moze biti simbolika interneta sigurno.
Iza (Neptun) ekrana,ne vidimo sagovornika direktno (Neptun),ne vide nas razgovor drugi ljudi (Neptun)..itd.
Da,to i ja mislim,mada nesto ne vidim podrsku za to u teoriji astrologije.

Old 26-11-2012, 16:25   #13
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Standardno

ovdje i Neptun odradi dobar dio posla,sve je bajkovito,tajnoviti,mastovito,a zapravo kad upoznate osobu in real life nista ni s cim
prijateljstva su moguca,a ljubavi hm.....

Naši sponzori
Advertisement

Old 26-11-2012, 16:42   #14
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mikica VIdi Poruku
ovdje i Neptun odradi dobar dio posla,sve je bajkovito,tajnoviti,mastovito,a zapravo kad upoznate osobu in real life nista ni s cim
prijateljstva su moguca,a ljubavi hm.....
Slazem se Mikice.
Ne bi trebao imati znacajnu ulogu u toj prici.Jer kako inace zaista zavoljeti osobu kojoj ne znamo niti boju, niti okus niti miris.
Mozemo samo stvoriti neku iluziju, izmastati nekog perfektnog ljubavnika koji ne postoji u realnom zivotu.
Casne sestre koje se udaju za Krista i svoju ljubav poklone njemi. Siparice koje se zaljubljuju u glumce, pjevace i ljepe postere, pisu im pisma. Usamljene zene koje svoju ljubav poklanjaju nekom nepoznatom na mrezi...po meni sve je to ista Neptunovska prica. Vodenjak i Uran su samo orudja kako se ta iluzija drzi na zivotu.

Old 26-11-2012, 16:48   #15
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku
Slazem se Mikice.
Ne bi trebao imati znacajnu ulogu u toj prici.Jer kako inace zaista zavoljeti osobu kojoj ne znamo niti boju, niti okus niti miris.
Mozemo samo stvoriti neku iluziju, izmastati nekog perfektnog ljubavnika koji ne postoji u realnom zivotu.
Casne sestre koje se udaju za Krista i svoju ljubav poklone njemi. Siparice koje se zaljubljuju u glumce, pjevace i ljepe postere, pisu im pisma. Usamljene zene koje svoju ljubav poklanjaju nekom nepoznatom na mrezi...po meni sve je to ista Neptunovska prica. Vodenjak i Uran su samo orudja kako se ta iluzija drzi na zivotu.
e to je to,ili ih uran pogura da se "pocne desavati" i van neta...a onda dodje Saturn i sve to ohladi

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules