ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Iris
Old 10-11-2014, 17:13   #1
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Smile Iris

Da li zna neko da protumaci Iris u 3p u Strelcu?S obzirom da Iris opisuje mesto na kome cemo sresti bracnog partnera,da li je u u ovom slucaju povezan sa putovanjima? http://www.dodaj.rs/f/1H/Lp/4FQ2H3dR/iris.gif
Submit to Digg   Iris Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-11-2014, 20:27   #2
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andjelijaa VIdi Poruku
Da li zna neko da protumaci Iris u 3p u Strelcu?S obzirom da Iris opisuje mesto na kome cemo sresti bracnog partnera,da li je u u ovom slucaju povezan sa putovanjima? http://www.dodaj.rs/f/1H/Lp/4FQ2H3dR/iris.gif

Može biti i na putovanju, ali i preko rođaka ili preko knjige ( učenje, kurs, škola ).
A kako bi ste dešifrovali moj retrogradni Iris u ovnu pri kraju 10. kuće? Od aspekata pravi samo trigon sa Jupiterom u strijelcu u 6. - vladarem 6.?

Old 11-11-2014, 16:35   #3
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

ja sam sad nesto trazila po netu i za iris pise da pokazuje koliko smo spiritualni, odnosno kao neka visa oktava merkura, koliko smo u stanju da razumemo druge i da komuniciramo energijama i mislima vise nego recima, cak pise i ocima, i koliko umemo da slusamo druge i tako to, slicno neptunu...nisam nasla nista o tome gde cemo upoznati partnera...

jedino sam nasla za sinastriju da je bitno ako imamo irise povezane sa planetama jer nam to daje neku vrstu telepatije i jake mentalne povezanosti...koja je ovako neobjasnjiva

moja je blizu Ic u ribama na 12. stepenu i aplikacionom sekstilu sa Ur, vladarem moje 3. kuce..po tome bi trebalo da sam jako spiritualna i da mozda imam jake snove i moc pricanja kroz snove sa drugima i ostalo...ja jos uvek nisam sigurna u to, ali da imam nekad cudne snove, imam, i puno puta predosetim neke dogadjaje, samo u snu se to sve simbolicno odigra, odnosno ne znam tacno sta me ceka dok se ne desi, jer ne umem da tumacim najbolje, a onda kad se desi, povezem sa snom koji sam sanjala pre neko vece npr i ima smisla....

u jednoj sinastriji sam sad videla da imam poklapanje irisa sa nekim bitnijim planetama, i ono sto znam za tu vezu je da jeste bilo telepatije, odnosno nismo se mi tolko dobro znali, niti slagali, kolko sam ja znala da ga citam i koliko sam znala gde je bio, sta je radio iako ne pricamo godinama, a onda pogledam slike na fejsu i budem u pravu...kao npr kad sam jednom stavila neku bezze sliku na pozadinu svog telefona a on je stavio istu sliku na fejs kao cover sliku posle par dana, i to bas istu sliku...tako da ne umem da objasnim kako to funkcionise, i svi oko mene misle da sam luda, ali ima tu necega...moj iris je u ribama njegovo, sunce isto, ima egzaktnih aspekata sa neptunom i plutonom..i dodatno sam ja njega varala jedno vece i on je to osetio i sutra me pitao sto sam to uradila, a nikako nije mogao da sazna jer nije bio u istoj zemlji niti je imao ko da mu kaze, samo mi je rekao da ima takav osecaj, a do tad i posle toga me vise nikad tako nesto nije pitao,a nisam ga ni varala vise xD

kao i da sam ja jednostavno provalila njegovu sifru za fejs, palo mi je napamet u sekundi sta bi moglo da bude, i to smo se znali 2 dana samo, ja ukucam i budem u pravu...naravno, on nikad nije saznao da ja znam...

Old 11-11-2014, 16:41   #4
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Meni je Iris u 3. kuci, bas na Neptunu
Moracu malo vise to da istrazim...

Old 14-11-2014, 13:19   #5
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Registrovan: Sep 2014
gbruthbg je na dobrom putu
Standardno

Iris je jako interesantan pored Vertex bar meni u sinastriji ...
Evo pogledajte ja imam konjukciju svog Irisa sa njegovim, plus ostale konjukcije Sunce Mesec i jos puno poklapanja sto ukazuju na sudbinske partnere

Dodaj.rs - Besplatno postavljanje slika - astro61gw0104jelenamicha.gif

Old 21-07-2015, 20:07   #6
AstraSole
Obično gatalo

AstraSole's Avatar

AstraSole je offline
Registrovan: Oct 2014
AstraSole je na dobrom putu
Standardno

Ja sam iris provalila nakon sto sam pogledala karte svojih roditelja gde se bas lepo vidi to kako i gde su se oni upoznali.
mami je u konjukciji sa asc,dispozitor joj je otisao u blizance u 11 kucu
Otac ciji je u 5oj u ovnu,sa dispozitorom takodje u 5oj ali u biku

Dakle Otac je dosao sa prijateljima (dispozitor maminog irisa je u 11oj -pozanstvo preko prijatelja)
na njenu (njoj je iris u 1oj kuci u konj sa asc,dosao je njoj "na noge")slavu (tatin iris je u 5oj kuci -zabava,slavlje,dispozitor u biku bila je gozba,pice,iris u ovnu mislim da sam negde procitala da pretstavlja kuce sa niskim plafonom,sto se savrseno uklapa uz maminu kucu )

znaci mislim da dispozitor predstavlja mozda tog posrednika - u konkretno primeru mojih roditelja,ona je upoznala njega zahvaljujuci prijatelju zajednickom,a on nju jer je hteo da se zabavi malo,a sam iris i njegov znak konkretno mesto - kod mame je u 1oj kuci - odvijalo se u njenoj kuci,na njenom slavlju, kod oca je u 5oj kuci odvijalo se na nekom slavlju.

Meni je naravno komplikovano bilo sta da gledam zbog karte koju bukvalno delim sa sestrom...ali uvek gledam sebe od njene trece kuce,pa cu tako i sada.
Moj iris je u ovnu u 8oj kuci ako gledam sebe kroz sestrinu 3u
Dispozitor mars je u devici u 12oj

Mogu da zakljucim da ce eventualno biti u nekoj drzavnoj ustanovi,tipa vojska,policijska stanica (ovan),banka,groblje(8a kuca) uglavnom,neko mracno, "strogo" mesto,posredstvom necega vezanog za devicu i 12u kucu ,ne znam sad...mmmozda,mozda.... bicu izgleda u nekom shitu duuuuuuubokom i on ce se pojaviti kao princ na belom konju da me spasi....ili pokopa xD

pogledajte kod svojih roditelja i ljudi koje poznajete pa da uporedimo

ps. sto se roditelja i njihovih irisa tice,interesantno mi je da ponovo prikazuje istu pricu,samo iz drugog ugla kada gledam njihove 7e kuce ,odnosno izvedene kuce.

Dakle,majcin muz je dosao njoj (iris u 7oj kuci) na neku zabavu/slavlje (dispozitor u 5oj)

Oceva zena ga je upoznala preko prijatelja (iris u 11oj kuci) mesto gde je bilo gozbe (dispozitor u biku)

Dakle,moj muz ce mene upoznati negde gde ce mozda podizati novac,zaradjivati ga (iris u drugoj) mozda na radnom mestu ili u blizini istog (dispozitor u 6oj)

opet,tesko meni xD

Last edited by AstraSole; 21-07-2015 at 20:18..

Old 21-07-2015, 20:22   #7
AstraSole
Obično gatalo

AstraSole's Avatar

AstraSole je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andjelijaa VIdi Poruku
Evo ja cu da probam.

Iris u strelcu u 3oj kuci
dispozitor u skorpiji u 3oj kuci

ovo mene asocira na kratko putovanje (3 kuca i znak strelca) ,mozda pored neke vode (skorpija) posredstvom brata ili sestre (3 kuca) i

Old 21-07-2015, 20:26   #8
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

A moj iris u ovnu u 11. kuci. Mars u djevici u 4. Upoznajem ga preko kolega s posla? Je l te?

Old 21-07-2015, 20:41   #9
AstraSole
Obično gatalo

AstraSole's Avatar

AstraSole je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Može biti i na putovanju, ali i preko rođaka ili preko knjige ( učenje, kurs, škola ).
A kako bi ste dešifrovali moj retrogradni Iris u ovnu pri kraju 10. kuće? Od aspekata pravi samo trigon sa Jupiterom u strijelcu u 6. - vladarem 6.?
hmmm... mooozda prilikom tvog povratka na neki posao? Mozda se budes vratila sa odmora na posao,kad on tamo.... nesto tako.
To bi bila njegova 4a kuca,on bi se mozda vratio kuci (domovina) i tebe tad upozna,ili nesto tako. Vidi gde je dispozitor

Old 21-07-2015, 20:43   #10
AstraSole
Obično gatalo

AstraSole's Avatar

AstraSole je offline
Standardno

Quote:
A moj iris u ovnu u 11. kuci. Mars u djevici u 4. Upoznajem ga preko kolega s posla? Je l te?
Dom tvog prijatelja. Kako si povezala sa poslom i kolegama?

Old 21-07-2015, 20:50   #11
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Zboog djevice -kolega sa posla - mars u djevici ili zbog toga jer je irisu aspektu s vladaremseste.

Old 21-07-2015, 20:51   #12
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by AstraSole VIdi Poruku
hmmm... mooozda prilikom tvog povratka na neki posao? Mozda se budes vratila sa odmora na posao,kad on tamo.... nesto tako.
To bi bila njegova 4a kuca,on bi se mozda vratio kuci (domovina) i tebe tad upozna,ili nesto tako. Vidi gde je dispozitor
Zvuci fino.

Old 21-07-2015, 21:38   #13
AstraSole
Obično gatalo

AstraSole's Avatar

AstraSole je offline
Standardno

Quote:
Zboog djevice -kolega sa posla - mars u djevici ili zbog toga jer je irisu aspektu s vladaremseste.
Mislim da znak vise opisuje samo mesto ili atmosferu. Zbog device bi recimo mozda sve oko tebe bilo veoma uredno,mozda naizgled sterilno. Bele,sive ili plave boje. Ali sta znam,moze biti na radnom mestu,mozda na radnom mestu tvog prijatelja u njegovoj kuci....
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-07-2015, 22:14   #14
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by AstraSole VIdi Poruku
Mislim da znak vise opisuje samo mesto ili atmosferu. Zbog device bi recimo mozda sve oko tebe bilo veoma uredno,mozda naizgled sterilno. Bele,sive ili plave boje. Ali sta znam,moze biti na radnom mestu,mozda na radnom mestu tvog prijatelja u njegovoj kuci....
Hvala puno! Desilo mi se i jedno upoznavanje iz dva puta. Mozda zbog retro irisa.

Old 21-07-2015, 23:49   #15
AstraSole
Obično gatalo

AstraSole's Avatar

AstraSole je offline
Standardno

moguce ,mozda je to buduci muz
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules