ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > Moderna astrologija > Sitnice koje kartu čine > Asteroidi

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

LinkBack Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 15-02-2010, 11:48   #31
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kole VIdi Poruku
@uranija tacno je da sam oduvijek bila sklona umjetnickim tipovima i dragi je dosta kreativan ali se ne bavi javnim poslom, moja prva teen ljubav je sada priznat glumac pa je mozda to ta simbolika. Hvala na odgovoru.
onda je to to
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-02-2010, 12:05   #32
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Ja imam izrazenu Vagu u svom horoskopu, pa mi kao Skorpiji/Ovnu izrazito smeta ..pritom sad sam jos videla da mi je Ceres u Vagi? Pa sta bi to moglo da znaci.. Pallas u Devici i 6-oj, a Vesta u Skorpiji..hm
Ceres 11*Vage u 6-oj..ako gledam orbis 2` i nema aspekata
Pallas 20*Device u 6-oj i pravi 90`Venera i Ne u 9-oj..E srecna ja.. Vesta 12*Skorpiona u 7-moj
kao i Juno 21*Skorpiona u 7-moj.. Ne vidim kako da formulisem to sto su Pallas i Juno u sekstilu 60*?
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-02-2010, 12:14   #33
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Ceres 11*Vage u 6-oj..ako gledam orbis 2` i nema aspekata
Pallas 20*Device u 6-oj i pravi 90`Venera i Ne u 9-oj..E srecna ja.. Vesta 12*Skorpiona u 7-moj
kao i Juno 21*Skorpiona u 7-moj.. Ne vidim kako da formulisem to sto su Pallas i Juno u sekstilu 60*?
palas i juno u sekstilu ti govori o tome da ces uspeti neke ciljeve da ostvaris sa partnerom,neka muzikaovi neaspektovani ti ne daju nekog hleba

Old 15-02-2010, 12:21   #34
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
palas i juno u sekstilu ti govori o tome da ces uspeti neke ciljeve da ostvaris sa partnerom,neka muzikaovi neaspektovani ti ne daju nekog hleba
Auu..muzika??? Jesi li ti vidovita? Ne vracajk mi laznu nadu..kako sad to?

Old 15-02-2010, 12:32   #35
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

juno je ples,pevanje,sve zenske vestine,a vesta posvecenost,nisam vidovita,osetim tihu tugu,a citam simbole,dosta sam empaticna(osetim kad nekog zaboli),venera i jupiter su zamenuli vladare znaka,a jupiter ti u 7.-oj,partner i brak saradjuju sa tvojim talentom,cim grane prolece,setaj,uzivaj u danima,zivotinjama,emocijama i muzici,sve ce ono sinuti samo,i meni je tako

Old 15-02-2010, 12:37   #36
Mag

Standardno

Quote:
juno je ples,pevanje,sve zenske vestine,a vesta posvecenost,nisam vidovita,osetim tihu tugu,a citam simbole,dosta sam empaticna(osetim kad nekog zaboli),venera i jupiter su zamenuli vladare znaka,a jupiter ti u 7.-oj,partner i brak saradjuju sa tvojim talentom,cim grane prolece,setaj,uzivaj u danima,zivotinjama,emocijama i muzici,sve ce ono sinuti samo,i meni je tako
To i jeste bilo najuocljivije sto se tice mog natala, Ju na DC., a evo sad i Juno u 6-oj,sekstil Vesta u 7-moj..ko prepisani..posao-partnerstvo.
Hvala za savet!

Old 15-02-2010, 13:06   #37
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Meni je;Ceres u Ovnu:snagu im daje pokret i mentalna aktivnost.Ovnu je najbitnije da je u pokretu.Osobe sa Ceresom u Ovnu nece toliko traziti da se "maze".Vrlo je verovatno da ce ih voditi na neku iscrpljujucu aktivnost.
Pallas u Vodoliji;Osoba resava i najteze probleme na najcudniji moguci nacin.Nacin na koji to radi ...pa ljudi misle da ili su ludi ili genijalni.Ako se svi sloze da neki problem mora imati jedno resenje osoba sa Pallasom u Vodoliji ce naci sasvim jedno drugo resenje.Pallas mi je u 12.kuci-Ova osoba bi mogla zataskavati svoju sposobnost resavanja problema,ili je uspesna u resavanju tudjih problema.Dobra pozicija za terapeuta ili socijalnog radnika.A posto je retrogradan ima slabije delovanje.
Vesta mi je u Blizancima-Fokusira se na komunikacije i informacije.Dobro je za fokusiranje na vise poslova.Vesta u 3. kuci-Da bi ste napunili baterije,potrebno vam je neko vreme da se smirite,i jednostavno prekinete svu komunikaciju.(Tacno).

JUno u 12.kuci-Pazite se ovoga.Ovde je mogucnost da osoba u prvombraku mogla biti vas neprijatelj.To vi sami sebi radite jer vas privuce pogresna osoba.To je pogotovo ako JUno radi stresne aspekte sa vladarom 7.kuce.Moze se ispostaviti da je vas partner jedna divna osoba
ali joj je stalno potrebna vasa pomoc.
Juno aspekt Neptun-ako imate negativan aspekt,molim vas ne udajte se zbog sazaljenja prema nekom,ili zato sto ih trebate"spasiti".Zapamtite broj policijske sluzbe i neka oni odvedu nega da ga profesionalno spasu.
Juno aspekt Pluton-Partner ce biti intenzivan i tajnovit.Posto je Pluton planea transformacija cilj braka je da ce jedno od vas dvoje biti transformisano.Pozitivan aspekt ce vam doneti snagu koju niste ni znali da je imate.Negativni aspekti,vam isto daju snagu, ali postajete ili vi (ili partner)diktatori i jedno zeli valadti drugim.Osecaji lako prelaze-volim te-u mrzim te.Opsednut sam tobom,i akoprekinete vezu ovog partnera nikada necete zaboraviti.
Juno aspekt venera -opozicija:Privlace vas sarmantni muskarci sa umetnickim osobinama.U pozitivnim aspektima.
Negativni aspekti donose lenjog nedolicnog partnera(tacno!!!)
Nastace konflikt izmedju vasih sposobnosti pokaivanja ljubavi(venera)i onoga sto trebate od partnera(juno).Moglo bi vam biti tesko izraziti ljubav.
(tacno).
Juno opozicija Merkur-Vas partner nece biti tiha osoba.Problem u komunikaciji sa partnerom.(tacno).
Moze se zaista mnogo saznati iz polozaja ovih zvezda.

Sve je tacno -za prvog muza,ali zna li neko kako se gleda(i moze li uopste da se vidi)za drugog muza u polozaju ovih asteroida?
Izvinjavam se sto se vise puta ponovio post.Moze li moderator za ovu temu da obrise visak textova...molim vas.:-)

Last edited by Vojvotkinja; 13-04-2010 at 21:19..

Old 15-02-2010, 14:03   #38
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

moze ako ima izrazen neki asteroid sa vladarem 9.-e kuce ili na vrhu 9.,asteroid Iris je zaduzen za osobu koja te dovodi do partnera,ima u astro.com

Old 15-02-2010, 14:50   #39
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by g.sutanovac VIdi Poruku
Sve je tacno -za prvog muza,ali zna li neko kako se gleda(i moze li uopste da se vidi)za drugog muza u polozaju ovih asteroida?
Izvinjavam se sto se vise puta ponovio post.Moze li moderator za ovu temu da obrise visak textova...molim vas.:-)
Quote:
moze ako ima izrazen neki asteroid sa vladarem 9.-e kuce ili na vrhu 9.,asteroid Iris je zaduzen za osobu koja te dovodi do partnera,ima u astro.com
Draga Uranija,puno hvala!!
Nasla sam na astro.comu , taj Iris asteroid je pod brojem 7,i meni u natalu je u vodoliji na 16 stepenu,u 12.kuci,i jos je retrogradan.
Inace gradi;sekstil sa Mesecom,u opoziciji je sa Merkurom,i sa Venerom, u trigonu sa Jupijem i u Kvadratu je sa Neptunom.
Inace je blizu(pored)Juna,koji mi je na 13 st.Vodolije,isto je retrogradan.
Znas li mozda sta to zanci?

Last edited by gasimetrija; 15-02-2010 at 15:01..

Old 15-02-2010, 14:55   #40
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by g.sutanovac VIdi Poruku
Draga Uranija,puno hvala!!
Nasla sam na astro.comu , taj Iris asteroid je pod brojem 7,i meni u natalu je u vodoliji na 16 stepenu,u 12.kuci,i jos je retrogradan.
Inace gradi;sekstil sa Mesecom,u opoziciji je sa Merkurom,i sa Venerom, u trigonu sa Jupijem i u Kvadratu je sa Neptunom.
Znas li mozda sta to zanci?
da to znaci da je osoba koja ce te dovesti do pravog u stvari osobina tihplaneta i li da se bavi takvim stvarima koje predstavljaju te planete,mesto poznanstva je tamo gde je otisao vladar znaka u kom je iris,uran,buka,muzika,ima mnogo pokazatelja,moram idem,razglabam jos posle,konekcija je uzas

evo mene,ko te je upoznao sa proslom ljubavi,ako podjemo od zakljucka da se retro stvari vracaju na staro ili ponavljaju ja bih rekla da je to ista osoba ili bar slicna njoj,radi u javnosti sa ljudima,rekla bih da je zensko,dolazi ti kuci,svakodnevno je vidjas,avanturisticki je tip...

Last edited by uranija; 15-02-2010 at 20:17..
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-02-2010, 21:06   #41
Druid

n.gemini's Avatar

n.gemini je offline
Registrovan: Jan 2009
n.gemini je na dobrom putu
Standardno

vidi taj juno mi je u konjunkciji s plutnom ukljesten vagi u sestoj kuci.. sta to znaci?

Old 15-02-2010, 21:17   #42
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

blizancice,u sestoj kuci,vazno ti je da nadjes partnera sa kojim ces zajednicki da resavas svakodnevne sitnice,obaveze,poslove,da se tu razumete,tada,posto je to ukljesten znak,znas i sama,radi kasnije,verujem kad se budes osamostalila,doziveces veliku licnu transformaciju,imaces jaku energiju da radis neke stvari plutonskog tipa,cak moze biti da ce on da se bavi time i ti se pridruzis,to su blizanci

Old 15-02-2010, 21:22   #43
Druid

n.gemini's Avatar

n.gemini je offline
Registrovan: Jan 2009
n.gemini je na dobrom putu
Standardno

Quote:
blizancice,u sestoj kuci,vazno ti je da nadjes partnera sa kojim ces zajednicki da resavas svakodnevne sitnice,obaveze,poslove,da se tu razumete,tada,posto je to ukljesten znak,znas i sama,radi kasnije,verujem kad se budes osamostalila,doziveces veliku licnu transformaciju,imaces jaku energiju da radis neke stvari plutonskog tipa,cak moze biti da ce on da se bavi time i ti se pridruzis,to su blizanci
wow sto bi to bilo dooobrrooo jos mi je i vertex tu..

mozda se desi kad nesto predje preko toga.. mislim na neku planetu..

Old 15-02-2010, 21:27   #44
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by n.gemini VIdi Poruku
wow sto bi to bilo dooobrrooo jos mi je i vertex tu..

mozda se desi kad nesto predje preko toga.. mislim na neku planetu..
da,uvek je to tako,neka planeta,juno se dosta brzo krece,verteks znas vec kako deluje,otvori jedan film kad se dotakne u pravom momentu i od kljucnih likova

Old 16-02-2010, 00:53   #45
Obično gatalo

interglossa je offline
Registrovan: Nov 2009
interglossa je na dobrom putu
Standardno

Svaka cast!

Meni je ceres na vrhu 5. polja i jesam samohrana majka...neverovatno !

Draga uranija bi li mi mogla nesto podrobnije reci o partnerstvu tj. braku...svi ovi asteroidi u vodoliji..naravno da nisam bas najsrecnija zbog toga jer bih ipak sebi da nadjem srodnu dusu...

Vesta retrogradna sta znaci?

Koliki su orbisi za asteroide pri sinastriji i ovako?

Da li se sinastrijski gleda npr. njegov mars konj moja juno i to isto i kod njega...jel to dovodi do braka mozda ili ...?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...d=136199&ast=7
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules