ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Aspekti od So120Ju do Sa90Ma, sve što vas zanima o aspektima

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Konfiguracije ( T kvadrat, Veliki krst, Jod... )
Old 30-08-2006, 23:08   #1
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Registrovan: Aug 2006
princgora je na dobrom putu
Standardno Konfiguracije ( T kvadrat, Veliki krst, Jod... )

Drage forumasice A4B,ovde se mozemo raspisati o svim negativnim aspektima koji nas muce i o vasim iskustvima sa njima.Na primer sa cuvenim kvadratom Marsa i Saturna.

Ja bih volela da neko nesto napise o T kvadratu jer sam na tom polju kao !

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Last edited by princgora; 31-08-2006 at 00:49..
Submit to Digg   Konfiguracije ( T kvadrat, Veliki krst, Jod... ) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-08-2006, 23:23   #2
magdalena
Obično gatalo

magdalena's Avatar

magdalena je offline
magdalena je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by princgora VIdi Poruku
....Na primer sa cuvenim kvadratom Marsa i Saturna.
Ja ga imam i ne zalim se

Ma0Ne0Me90Sa

Old 30-08-2006, 23:24   #3
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Aurora je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by princgora VIdi Poruku
Drage forumasice A4B,ovde se mozemo raspisati o svim negativnim aspektima koji nas muce i o vasim iskustvima sa njima.Na primer sa cuvenim kvadratom Marsa i Saturna.

Ja bih volela da neko nesto napise o T kvadratu jer sam na tom polju kao !

Ja se vec dugo trudim da pomognem sebi sa ovim T - kvadratima... Su180Mo i 90 Ma i Ju - to su 2, a ima jos jedan Me180Ne i 90 Saturn. I sve se to desava u 1., 7. i 9. i 10.polju. Tesko mi je sa sobom... Narocito sto su Sunce i Mjesec ugrozeni, a da stvar bude jos gora i vladar Merkur je dobio svoj T - kvadrat Nekad sam uzasno destruktivna. Znam da budem nervozna, da se svadjam,a sve to najcesce kad nemam sta da radim. jer su ovo aspekti koji daju mnogo energije i ja prosto ne mogu dugo da sjedim - cak ne mogu ni jedan film da odgledam mirno od pocetka do kraja. TO sto su svjetla ugrozena donosi mnogo problema Su90Ma sukob sa autoritetima, pa onda nekakav vjeciti revolt za sve i svasta i jos dosta toga... Imala sam i vjerovatno da cu imati jos nekih operacija tokom zivota, zbog Marsa, a i vladar mog 8. Me je tu.... Uh, prosto me strah nekad da trazim sta sve mogu da mi donesu... Ono sto sigurno znam - mnogo akcije!

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''
Submit to Digg   Konfiguracije ( T kvadrat, Veliki krst, Jod... ) Reply With Quote

Old 30-08-2006, 23:31   #4
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Standardno

Draga Aurora,
Nadam se da ces izaci na kraj sa svim tim T-kvadratima.
Moras biti hrabra,a ne kaoovaj ovde malisa.

Ja ne znam ni kako bih T-kvadrat prepoznala u necijoj karti,,nemojte se smejati,rekoh da sam beba.

Da li bi ste to mogle da nam objasnite,sta cini T-kvadrat?
Opozicija i kvadrat koji grade slovo T?
Mozda bi neko mogao i neku slicicu da ubaci,

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Old 30-08-2006, 23:32   #5
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Standardno

I JA ga imam Sa(IC)90Ma(15. st. Sco) Sa180MC
Quote:
Ja ga imam i ne zalim se
Ja bih da pišem žalbu !
Sad je verovatno i aktiviran t.Sa0n.Sa
Danas , sutra i sve u svemu

Old 30-08-2006, 23:34   #6
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Standardno

Ako su svi sa tim aspektom veseli kao ti,onda je on najpozitivniji moguci

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Old 30-08-2006, 23:38   #7
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Opozicija i kvadrat koji grade slovo T
Baš tako Princić ali ne moraš ga baš tražiti na samoj karti , čim vidiš 90 ,evo ti moj primer egzaktan Sa90Ma pogledaš ima li neka 180 Ma ili Sa i eto ti ga T ''kvadratić'' , mada se ovaj iz aviona može videti

Quote:
onda je on najpozitivniji moguci
Oš kupiš?
Možda me vadi Asc Me,pa sad Ju u Sco...al' ima dana kad je Me onako pravi ''psovački'' podržan nekim ludačkim tranzitom...uuuuu... Spasavaj se ko može!

Last edited by uspavana; 27-05-2007 at 18:29..

Old 30-08-2006, 23:56   #8
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Aurora je na dobrom putu
Standardno

Hehehhee, pa mozda sam ja malo pretjerala, nisu ti T- kvadrati tako strasni. Ima tu i nekih dobrih stvari, kao sto sam rekla - mnogo akcije! Princgora, virni u moju kartu ima 3 komada, moras da vidis- dvije planete u opoziciji i obije prave kvadrat sa istom planetom

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''

Old 31-08-2006, 00:54   #9
expulseza
Banned

expulseza je offline
expulseza je na dobrom putu
Standardno

Evo zasto... ne mislim da je bilo koji aspekt samo pozitivan ili negativan. Nekoga ce Sa90Ma naterati na krvav rad i uspece da ga prevazidje. Videla sam dosta uspesnih sa ovim aspektom i neke ljude koji apsolutno nista uradili nisu sa sjajnim aspektima, odvukli su ih u lenjost, navukli na liniju manjeg otpora i sve se zavrsilo pricom, lako cemo... To je samo moje misljenje.

Last edited by uspavana; 27-05-2007 at 18:26..

Old 31-08-2006, 03:07   #10
Nenita
Prijatelj foruma

Nenita's Avatar

Nenita je offline
Nenita je na dobrom putu
Standardno

Veliki CMOK za sve Device, meni toliko srcu drage
Ma da mi ceo svet na dlanu nude, ne bih se odrekla izazova koje "negativni" aspekti donose. Moramo se malo i da bi posle

Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena

Old 31-08-2006, 09:58   #11
duholika
Prijatelj foruma

duholika's Avatar

duholika je offline
duholika je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Nenita VIdi Poruku
Ma da mi ceo svet na dlanu nude, ne bih se odrekla izazova koje "negativni" aspekti donose. Moramo se malo i da bi posle

Potpisujem!!!! Kao srecni vlasnik zmaja i ostalih trigona,meni je uglavnom sve dobro....ne mogu da kazem da nisam borac,naprotiv....imam ja i energije ponekad i za izvoz,ali mnogo lakse ostvarujem zelje i potrebe nego neko sa kvadratima ili mnogo lakse dozivljavam i prozivljavam zivotne borbe od njih. E sad,da li je to zato sto su moje zelje i potrebe manje nego njihove ili prosto taj neki optimizam i duboka uverenost (koju je donelo iskustvo) da cu na kraju uspeti da ostvarim ono sto sam zamislila- ne znam....ali jednostavno samu sebe dozivljavam kao osobu kojoj je sve lako. Cinjenica je da nisam preterano ambiciozna osoba,bar ne u klasicnom smislu (ono karijera i sl..),moje ambicije su otisle u nekom drugom smeru,ali.......pesmom i igrom kroz nase obaveze))

Old 31-08-2006, 13:50   #12
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Aurora je na dobrom putu
Standardno

Slazem se sa Nenitom, ni ja ne dam moje T-kvadrate! Nekad nije lako sa njima, ali svakako cine zivot interesantnijim... d

Old 31-08-2006, 15:54   #13
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Ja mislim da nemam tih T kvadrata, ali zato imam 'explozivni' MA90UR i zeznutu opoziciju MO180SA i MO180JU...Za ovu opoziciju sa Saturnom znam da nosi neke bolesti s moje, ili majchine strane, mada josh uvijek nijesam ni priblizhno 'savladala' ovaj aspekt...Tu je i ME90UR, koji me, po mom laichkom mishljenju i ne zabrinjava puno..ili bi mozhda trebalo ?
Advertisement

Old 01-09-2006, 21:24   #14
TrilianSi
Moderator

TrilianSi's Avatar

TrilianSi je offline
TrilianSi je na dobrom putu
Standardno

... da li se računa Chiron u konfiguracije...?

"Gledajte u budućnost...sastaćemo se... vi i ja... tamo..."

Old 02-09-2006, 09:51   #15
Nany
Obično gatalo

Nany's Avatar

Nany je offline
Nany je na dobrom putu
Standardno

Evo i mene
Imam Saturn u 10. u kvadratu sa Marsom i Merkurom u 1.(oni su u konjukciji). Tacno je da taj Mars i Merkur znaju da psuju i volila bih da ,kada se to aktivira,se sramim. Ali ja se ne sramim .
Imam i konstalaciju Joda i to mi nije jasno nikako. . . mislim sta trebam da radim i koliko je jak i bitan.
To izgleda ovako: Uran u 3.(konjukcija Pluton) sekstil Neptun u 5.(konjukcija Mjesec).Dakle, Uran i Neptun u inkonjukciji sa Saturnom u 10. Saturn ispade taj Boziji prst.
Postoji li iko da mi ovo objasni ????????????

Last edited by Nany; 02-09-2006 at 09:57..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules