ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ve 120 i 60 Ju
Old 06-06-2007, 21:51   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno Ve 120 i 60 Ju

Imate izrazeni osecaj za moralnost, darzezljivi ste, milosrdni, saosecajni, mastoviti i umete sa ljudima. Otvoreni ste i vas topla priroda omogucuje drugima da se u vasem prisustvu osecaju sasvim lagodno. Zbog toga ste popularni. Tacno znate sta hocete od zivota, imate uzvisene ideale i mnogo ocekujete, ali ste mozda isuvise lenji ili preterano skloni uzivanjima da biste se dovoljno potrudili. Sposobni ste da zaradite veliki novac, ali ste isto tako sposobni i da ga fantasticnom brzinom i potrosite. Odnosi sa drugim ljudima su vam u vecini uspesni, mozete imati brojne ljubavne veze.

Dzordz Bernard So (120), TV zvezda Ralf Edvards (60).

Lara
Submit to Digg   Ve 120 i 60 Ju Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-06-2007, 16:27   #2
sahadow452
Obično gatalo

sahadow452's Avatar

sahadow452 je offline
Registrovan: May 2007
sahadow452 je na dobrom putu
Standardno

Merk,slatka,pa tako je...ja imam veneru u strelcu u 9 kuci u trigonu sa jupiterom u devici u 6 kuci....Ovo za novac,pun pogodak i to strani novac...a,da volim da ga trosim....pa ako ga imam...volim da uzivam...
Ako neko ispravlja krive drine i izigrava drvenog advokata...tu sam...a,zanimljivo je da me ljudi uvek pitaju za savet...

Old 30-07-2007, 19:54   #3
smart.maja
Obično gatalo

smart.maja je offline
Registrovan: Jul 2007
smart.maja je na dobrom putu
Standardno

Odnosi sa drugim ljudima su vam u vecini uspesni, mozete imati brojne ljubavne veze.

dada, ima smisla, i sve je to super... nego, moja Ve je u vodoliji u 3, a Ju u blizancima u 7 i uz jos ponesto... hocu li stisnuti petlju da se i udam...doduse, sad vec treba prvo da nadjem i tu svoju polovinu...
...godine, prolaze...

Old 30-07-2007, 23:10   #4
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
Registrovan: May 2007
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

dada, ima smisla, i sve je to super... nego, moja Ve je u vodoliji u 3, a Ju u blizancima u 7 i uz jos ponesto... hocu li stisnuti petlju da se i udam...doduse, sad vec treba prvo da nadjem i tu svoju polovinu...
...godine, prolaze...
[/quote]
Obozavam venere u vodoliji ,samo one mogu da prvo donesu odluku da se udaju pa da onda traze priliku.Kod njih tako naravno i bude jer su one zarad ravnoteza hvala dragom bogu uvek mimo sveta.Zivot bi bio dosadan da nema ljudi sa venerom u vodoliji.

Old 31-07-2007, 22:31   #5
smart.maja
Obično gatalo

smart.maja je offline
Registrovan: Jul 2007
smart.maja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zoka57 VIdi Poruku

Obozavam venere u vodoliji ,samo one mogu da prvo donesu odluku da se udaju pa da onda traze priliku.Kod njih tako naravno i bude jer su one zarad ravnoteza hvala dragom bogu uvek mimo sveta.Zivot bi bio dosadan da nema ljudi sa venerom u vodoliji.[/quote]

hvala ti slatka na razumevanju i podršci...
ah, zaljubljivanje...divno... ljubav...pravo....prijatelji...sve je super...al za brak...hm...treba biti spreman....
a dok se odbegla mlada na to spremi...mogu da prođu mnogi vozovi...mada...sve mi nesto sumnjivo...možda oko 45-46... za par god...
sta vi mislite?

Old 22-10-2007, 22:54   #6
Kora
Veštac

Kora's Avatar

Kora je offline
Registrovan: Oct 2007
Kora je na dobrom putu
Standardno

Ve 120 Ju mi donosi da zaradjume solidno, i da uzivam u sopingu... a drvenog advokata sve manje i manje izigravam, jer sam naucila i ja nesto iz vlastitog iskustva....mada je to tesko prestati raditi odjednom.. ja to postepeno radim i svjesno se izvlacim iz te prakse...

Old 25-01-2008, 22:01   #7
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

[quote=Merkur;20650] umete sa ljudima. Otvoreni ste i vas topla priroda omogucuje drugima da se u vasem prisustvu osecaju sasvim lagodno. Zbog toga ste popularni.
e ovo nije tačno -poznajem osobu koja je izuzetno neprijatna i mnogi a ne samo ja ne zele da su u njenom drustvu moglo bi se reći da je drustvo izbegava jer nekako zrači negativnom energijom.nikako nije popularna čak povučenija osoba
i bas zato mi je bilo interesantno kad sam ovo pročitala ne znam zbog čega ali nije tačno
mozda jer je njena ve sprzena od sunca ne znam

ali ste mozda isuvise lenji ili preterano skloni uzivanjima da biste se dovoljno potrudili.
ovo je istina ova osoba koju poznajem je izuzetno lenja mozda jedna od najlenijih osoba koju sam upoznala

coki

Old 28-01-2008, 04:53   #8
TrilianSi
Moderator

TrilianSi's Avatar

TrilianSi je offline
Registrovan: Aug 2006
TrilianSi je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpijica VIdi Poruku
e ovo nije tačno -poznajem osobu koja je izuzetno neprijatna i mnogi a ne samo ja ne zele da su u njenom drustvu moglo bi se reći da je drustvo izbegava jer nekako zrači negativnom energijom.nikako nije popularna čak povučenija osoba
U 99% slučajeva osobu karakterišu gore navedene osobine. Za to što ta osoba koju ti poznaješ nije takva, verovatno je odgovorno nešto drugo, možda joj u karti preovladavaju neki drugi aspekti i ili ima nedostatak nečega, ili su neke druge planete loše postavljene...pa možda prave loše aspekte sa tim aspektom Venere i Jupitera i td. i td.

"Gledajte u budućnost...sastaćemo se... vi i ja... tamo..."

Old 19-02-2008, 15:50   #9
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

OK
OVAJ ASPEKT MOZE DA OZNAČI I JAKO DOBROG SLIKARA POSEBNO AKO MU JE I JOS MERKUR NA ASC

Old 20-02-2008, 10:36   #10
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Imam ja ovaj aspekt i sigurno bi bila veliki slikar da mi Jupi neje retro u umetnutoj kući!!!

Brojne ljubavne veze ...hm?Pa sad...možda se stvarno to počne kasnije ispoljavati...

U principu se dobro slažem sa ljudima...a ovo što je škorpijica napisala za lenjost...hm ...ma ima nešto i u tome...al pošto sam spori bik....ja moram sve polako...

Old 21-02-2008, 13:19   #11
zvezdica
Obično gatalo

zvezdica's Avatar

zvezdica je offline
Registrovan: Mar 2007
zvezdica je na dobrom putu
Standardno

prijavljujem se i ja sa ovim aspektom.....uh bas ga volim
samo me malo nervira ova lenjost.....ali kad nesto naumim onda bi i glavom kroz zid isla

Ako je taj sicusni komadic zivota sve sto imas.....onda od njega ucini sve sto je moguce!

Old 23-03-2008, 03:16   #12
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Imate izrazeni osecaj za moralnost, darzezljivi ste, milosrdni, saosecajni, mastoviti i umete sa ljudima. Otvoreni ste i vas topla priroda omogucuje drugima da se u vasem prisustvu osecaju sasvim lagodno. Zbog toga ste popularni. Tacno znate sta hocete od zivota, imate uzvisene ideale i mnogo ocekujete, ali ste mozda isuvise lenji ili preterano skloni uzivanjima da biste se dovoljno potrudili. Sposobni ste da zaradite veliki novac, ali ste isto tako sposobni i da ga fantasticnom brzinom i potrosite. Odnosi sa drugim ljudima su vam u vecini uspesni, mozete imati brojne ljubavne veze.
ja se sa ovim tekstom slazem ...ima dosta istine ...ja imam VE120JU...samo na sta konkretno mogu ja da racunam da ce mi se desiti sa ovim aspektom s obzirom da mi je Venera u Lavu u 12 polju..a Jupiter u Ovnu u 9 polju???

Old 23-03-2008, 12:13   #13
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
ja se sa ovim tekstom slazem ...ima dosta istine ...ja imam VE120JU...samo na sta konkretno mogu ja da racunam da ce mi se desiti sa ovim aspektom s obzirom da mi je Venera u Lavu u 12 polju..a Jupiter u Ovnu u 9 polju???
Ispričavam se u napred ako sam krivo polovila...al kao da sam negdje pročitala da bi htjela drugi brak ili tako nešto???
E ako je tako onda će ti ovaj aspekt definitivno pomoći...kažu da on predstavlja i zaštitu... ...vjerojatno i sreću kroz drugi brak...no znaš kako to ide...nije dovoljan jedan aspekt,treba gladati sve
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-03-2008, 02:37   #14
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Ispričavam se u napred ako sam krivo polovila...al kao da sam negdje pročitala da bi htjela drugi brak ili tako nešto???
E ako je tako onda će ti ovaj aspekt definitivno pomoći...kažu da on predstavlja i zaštitu... ...vjerojatno i sreću kroz drugi brak...no znaš kako to ide...nije dovoljan jedan aspekt,treba gladati sve
ja tek sad videla tvoj post
pa to za drugi brak....naravno da ga zelim...pa eto super onda nema sta da se brinem ...ala sam ja nestrpljiva....pa kad ce proci to vreme pa da se k'o zena vec udam ponovo???
hvala pepuuu

Old 24-03-2008, 11:30   #15
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
ja tek sad videla tvoj post
pa to za drugi brak....naravno da ga zelim...pa eto super onda nema sta da se brinem ...ala sam ja nestrpljiva....pa kad ce proci to vreme pa da se k'o zena vec udam ponovo???
hvala pepuuu
E tu ti ne mogu pomoći,he,he...to bi volila znati i za sebe...ja još čekam prvi brak...he,he...

Nego jel ti neko radio tumačenje za 2. brak?Baš imaš pokazateljE za to...

(vl.7. Uran može označit razvod...u 3.-znači 2 braka-Jupiter i Mars u 9.polju- drugog braka-a Jupi vlada i poljem ljubavi i djece...i znaš kako kažu...Mars u 9.-partner u inozemstvu ili stranac...e i još vladar 8 (put od 1. do 2. braka)je suvladar Jupi u 9. i vl.Neptun čiji je dispoz. opet Jupi u 9.)
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules