ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ve 0 Sa
Old 06-06-2007, 20:57   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno Ve 0 Sa

Poistovecujete duznosti i srecu. Dobro prosudjujete i imate samodisciplinu. Imate veliku potrebu za sigurnoscu, koju cesto trazite u svom partneru. On moze biti stariji od vas i moze se dogoditi da mu to nije prvo bracno iskustvo. Jedan od vasih roditelja je mozda bio isuvise strog, nije vas obasipao ljubavlju, tako da strahujete od bliskih veza. Odani ste, veoma ozbiljni, postizete uspeha u matematici, finansijama i umetnosti. Vredni ste i stitite porodicnu cast.

Marija Kiri, Jul Briner.

Lara
Submit to Digg   Ve 0 Sa Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Ve o Sa
Old 04-08-2007, 01:02   #2
flipica
Švrća

flipica's Avatar

flipica je offline
Registrovan: Mar 2007
flipica je na dobrom putu
Standardno Ve o Sa

svaki aspekt Saturna sa Venerom donosi mnogima zabranjene i tajne ljubavi.Sto su vise nemoguce,bivaju fatalnije i jace.

Old 06-08-2007, 23:27   #3
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by flipica VIdi Poruku
svaki aspekt Saturna sa Venerom donosi mnogima zabranjene i tajne ljubavi.Sto su vise nemoguce,bivaju fatalnije i jace.
Daaaa, čak i 120...dodamo malo Ve60Pl i Ve0Ne i... luuuudiloooo, jeeee...

Old 10-08-2007, 21:54   #4
Sirena
Obično gatalo

Sirena's Avatar

Sirena je offline
Registrovan: Sep 2006
Sirena je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Odani ste, veoma ozbiljni, postizete uspeha u matematici, finansijama i umetnosti. Vredni ste i stitite porodicnu cast.

Marija Kiri, Jul Briner.
Ovde se stvarno ne pronalazim...

Old 22-09-2007, 14:43   #5
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova je offline
Registrovan: May 2007
sto mu gromova je na dobrom putu
Standardno

Pa,cini mi se da mi je ovaj aspekt doneo da budem u vezi od 2,5 godine sa 14 godina starijim muskarcem

Old 23-09-2007, 22:02   #6
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Blagose meni još na ASC...nego da dam ja ono drugo tumačenje, malo šire?
Postala sam specijalista za njega...od ovoga povratka!

Old 12-10-2007, 14:19   #7
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

Standardno

I dodala bih jos par stvari o ovom aspektu...
u zenskom horoskopu ovaj aspekt je vrlo bitan jer daje neku konstatnu suzdrzanost kada su emocije u pitanju...vrlo cesto pripadnice zenskog pola ne mogu u poptpunosti da uzivaju u sexu,niti da dozive orgazam...
zatim vrlo cesto imaju osecaj samoce,iako ima daje da imaju veliki broj veza vrlo cesto su sexualno nezadovoljne i emotivno prazne...

takodje ovaj aspekt daje zenskim pripadnicama onu klasicnu lepotu...sta vise,sto su starije to su lepse!!!

vrlo cesto su desava da su nezadovoljne vezom iako njihova trenutna veza moze biti sasvim dobra i kvalitetna...cak se desava da pocnu zaista da cene i vole tu neku osobu tek posle raskida...dakle,osobe koje imaju ovaj aspekt imaju tendenciju da budu vecito nezadovoljne kada su emocije u pitanju,pa zato treba raditi na tome da uzivaju u malim stvarima i da ne teze nakom savrsenstvu...

Old 12-10-2007, 16:04   #8
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by flipica VIdi Poruku
odakle ti ovo??

Quote:
Originally Posted by sto mu gromova VIdi Poruku
u zenskom horoskopu ovaj aspekt je vrlo bitan jer daje neku konstatnu suzdrzanost kada su emocije u pitanju...vrlo cesto pripadnice zenskog pola ne mogu u poptpunosti da uzivaju u sexu,niti da dozive orgazam...
zatim vrlo cesto imaju osecaj samoce,iako ima daje da imaju veliki broj veza vrlo cesto su sexualno nezadovoljne i emotivno prazne...

takodje ovaj aspekt daje zenskim pripadnicama onu klasicnu lepotu...sta vise,sto su starije to su lepse!!!

vrlo cesto su desava da su nezadovoljne vezom iako njihova trenutna veza moze biti sasvim dobra i kvalitetna...cak se desava da pocnu zaista da cene i vole tu neku osobu tek posle raskida...dakle,osobe koje imaju ovaj aspekt imaju tendenciju da budu vecito nezadovoljne kada su emocije u pitanju,pa zato treba raditi na tome da uzivaju u malim stvarima i da ne teze nakom savrsenstvu...
mislim da je nekako slican filing i sa opozicijom venera i saturna..
dobro opazanje 100moogromova

Old 12-10-2007, 16:09   #9
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

Standardno

nisi mene pitala,ali posto sam vlasnica ovog aspekta pozeleh da ti odgovorim,posto su se meni dogodile vec dve zabranjene ljubavi,tj. ljubavi sa dosta starijim muskarcima...
venera je planeta ljubavi,a saturn uvek predtsavlja neko ogranicenje,nesto zabranjeno,tako da zaista te zabranjene ljubavi poticu upravo od ovog aspekta...takodje saturn predtsavlja nesto staro ili starijeg muskarca,pa ljubav sa starijm muskarcem zaista moze biti zabranjena

Old 12-10-2007, 19:14   #10
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
nisi mene pitala,ali posto sam vlasnica ovog aspekta pozeleh da ti odgovorim,posto su se meni dogodile vec dve zabranjene ljubavi,tj. ljubavi sa dosta starijim muskarcima...
venera je planeta ljubavi,a saturn uvek predtsavlja neko ogranicenje,nesto zabranjeno,tako da zaista te zabranjene ljubavi poticu upravo od ovog aspekta...takodje saturn predtsavlja nesto staro ili starijeg muskarca,pa ljubav sa starijm muskarcem zaista moze biti zabranjena

Mislim da si u zabludi sto se konkretno tice aspekta SA 0 VE tebi je za vezu sa starijim od tebe i verovatno ozenjenim ili (razvedenim muskarcem) zasluzan uran u konjukciji sa suncem jer on odredjuje 14 godina starijeg muskarca da je saturn bitan on bi doneo DOZVOLJENU VEZU SA SEDAM GODINA STARIJIM,muskarcem......

Old 12-10-2007, 19:38   #11

karma's Avatar

karma je offline
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:

Baš čitam i razmišljam o ovome, recimo da i ja imam takav aspekt ( ili dovoljno sličan) al nebih rekla da sam emotivno ili fizički suzdržana...al složila bi se s tobom da su često emotivno prazne i nezadovoljne prisutnosti nekog straha ili manjka samopouzdanja...( e sad neznam da li ta emotivna praznina i strah potiče od negativnog iskustva ili je možda obratno??)

do sada nisam imala veze sa starijim muškarcima, ali da me neće ljubavna sreća to je istina, dal će to zauvijek tako??!!

Ovo što kažeš da su s godinama dobivaju na ljepoti, tome se veselim...nisam znala za to

Old 12-10-2007, 20:50   #12
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
...tako da zaista te zabranjene ljubavi poticu upravo od ovog aspekta...
Ovo samo mogu da potvrim ali ono za starije muskarce i ne bas.

Lara

Old 16-10-2007, 16:34   #13
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Mislim da si u zabludi sto se konkretno tice aspekta SA 0 VE tebi je za vezu sa starijim od tebe i verovatno ozenjenim ili (razvedenim muskarcem) zasluzan uran u konjukciji sa suncem jer on odredjuje 14 godina starijeg muskarca da je saturn bitan on bi doneo DOZVOLJENU VEZU SA SEDAM GODINA STARIJIM,muskarcem......
Pa,ja imala nekoliko dozvoljenih veza sa muskarcima 6,7,8 godina starijih od mene...a i ova sto je bila sa muskarcem 14 godina starijeg od mene je bila dozvoljena,samo 14 godina,sto je mnogo,mnogo je...nije bio ozenjen,nit razveden,samo sam ja sebi u glavi napravila barijeru...

Quote:
Originally Posted by karma VIdi Poruku
Baš čitam i razmišljam o ovome, recimo da i ja imam takav aspekt ( ili dovoljno sličan) al nebih rekla da sam emotivno ili fizički suzdržana...al složila bi se s tobom da su često emotivno prazne i nezadovoljne prisutnosti nekog straha ili manjka samopouzdanja...( e sad neznam da li ta emotivna praznina i strah potiče od negativnog iskustva ili je možda obratno??)

do sada nisam imala veze sa starijim muškarcima, ali da me neće ljubavna sreća to je istina, dal će to zauvijek tako??!!

Ovo što kažeš da su s godinama dobivaju na ljepoti, tome se veselim...nisam znala za to
ispravicu se,kada sam napisala da su vlasnice ovog aspekta emotivno suzdrzane-deluju suzdrzano za okolinu,ali u sebi nisu...

Last edited by uspavana; 16-10-2007 at 22:02..
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-10-2007, 16:53   #14
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Quote:
suzdržana jesam u društvu, ali kad smo sami....
uživaoc jesam , i to druga mogu bez problemčića, ali često imam potrebu da se osamim i da osetim samoću
emotivno sam prazna periodično, ali nisam usuštini, nezadovoljna jesam jer očekujem od ljudi koliko i dajem...e sada to korigujem ne da manje dajem nego gledam da radim na sebi...

Quote:
tačno je što sam starija sve sam lepša, onaj opis: ovalno lice, bela koža, kristalne oči, usne punije, obline veće...i tako da ne preterujem...

Quote:

uh! zavisi od patnera, ali srediće to ovaj Neptun uskoro...nadam se, da za raskid se to dešavalo, ali to važi i za veneru u dvanestoj kući...uživam u malim stvarima, i planiram veće...nisam ne zadovoljna, nego to je gluma jer se plašim često da će se sreća istrošiti....

Old 04-11-2007, 00:37   #15
experta
Početnik

experta's Avatar

experta je offline
Registrovan: Oct 2007
experta je na dobrom putu
Standardno

Vlasnica sam ovog aspekta u VII kuci u lavu.Suprug je stariji od mene 9 godina...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules