ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ve 0 Ma
Old 15-03-2007, 17:56   #1
flipica
Švrća

flipica's Avatar

flipica je offline
Registrovan: Mar 2007
flipica je na dobrom putu
Standardno Ve 0 Ma

Negde sam procitala da muskarac sa aspektom VE 0 MA u strelcu nije za brak,a mene zivo zanima zasto?Konjukcija je u 5 kuci.Ako je neko raspolozen neka odgovori radoznaloj Flipici?????
Submit to Digg   Ve 0 Ma Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Venera0Mars naglasava naklonost i prirodu ljubavi
Old 25-05-2007, 15:05   #2
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno Venera0Mars naglasava naklonost i prirodu ljubavi

Kako ste u isti mah i senzitivni i senzualni, zracite sarmom i energijom. Imate uspeha u ljubavnim vezama i mnogo trazite od oniih koje volite. Cesto osecate nezadovoljstvo i ljutnju zbog toga sto isuvise mnogo ocekujete. Potrebna vam je sloboda izraza i ne podnosite vezanost. Slobodoljubivi ste. Sve vase veze su strasne, vase emocije se odlikuju toplinom i vitalnoscu, a povremeno delujete nasrtljivo. Imate dobre veze sa javnoscu, ali isto tako povremeno osecatepotrebu za usamljenoscu i uzivate u takvim trenutcima.

Lara

Old 26-05-2007, 14:19   #3
webhanuma
Obično gatalo

webhanuma's Avatar

webhanuma je offline
webhanuma je na dobrom putu
Standardno

razlog mog odlaska dala sam u poslednjem postu na pdf primedbe
vama zelim vedre dane i ostavljam zahvalnost

Last edited by webhanuma; 08-11-2007 at 15:56..

Old 26-05-2007, 20:26   #4
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Ja imam Ve0Ma u 8. kuci i ono sto je Merki napisala potpuno je tacno.. Samo sto moram da dodam da valjda zbog ove 8. kuce, mene dodatno inspirise na seks.. I nemam problem u svojoj glavi sto se tice braka, jedino sto ta veza mora biti pa bar blizu savrsene.. Naravno, ja sam devojcica, pa je moj odnos takav, ali za muskarce ne znam..

Old 28-05-2007, 20:25   #5
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
Registrovan: Aug 2006
princgora je na dobrom putu
Standardno

Imam i ja ovu konjukciju i to u Vagi.Ma je u 8,a Ve u 9.Obozavam je jer mi ona donosi odlican odnos sa muskarcima,mada mozda nesto malo previse intenzivan,i nikada nisam sama,a seks je odlican.Dakle gde god da krene Ve,prati je neki Ma,ili ,vise njih,zavisno od znaka.Kod mene probleme pravi ovaj Ma u 8 jer on kod partnera potencira ljubomoru.Moguce je da je to u stvari i posledica samog aspekta a ne polozaja mog marsa,jer je ovaj aspekt izuzetno jak .Takodje,od iskusnijih sam cula da je ovo aspekt neverstva,jer on tezi da se izrazi i kada si u braku,kada devojka od Ve postane Mo,a momak od Ma So,njegova silina ne moze se izbeci-znaci veze u braku,teznja da se i dalje bude Ma ili Ve,u zavisnosti od pola.Klasican ljubavnicki aspekt.Takodje znaci odlican odnos sa bratom,sto mogu da potvrdim.
Sto se psiholoskog aspekta tice on daje jedno veliko unutrasnje zadovoljstvo i harmoniju,kao i razumevanje suprotnog pola,jedinstvo dvojnosti,jin i jang,skoro pa savrsenstvo,ali onda bi smo pricali o sekstilu.

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Ja imam Ve0Ma u 8. kuci i ono sto je Merki napisala potpuno je tacno.. Samo sto moram da dodam da valjda zbog ove 8. kuce, mene dodatno inspirise na seks.. I nemam problem u svojoj glavi sto se tice braka, jedino sto ta veza mora biti pa bar blizu savrsene.. Naravno, ja sam devojcica, pa je moj odnos takav, ali za muskarce ne znam..
Pa,draga Viksi,VeoMa i jeste aspekt velike strasti,pa jos u 8!Kud ces vise!
Sto se braka tice,logicno je,mada nisam naisla na tako nesto u literaturi,Ve i Ma zele da uzivaju.Ovaj aspekt skoro isto deluje i kod muskaraca i kod zena,u pitanju je konjukcija.

Quote:
Originally Posted by flipica VIdi Poruku
Negde sam procitala da muskarac sa aspektom VE 0 MA u strelcu nije za brak,a mene zivo zanima zasto?Konjukcija je u 5 kuci.Ako je neko raspolozen neka odgovori radoznaloj Flipici?????
Pogledaj sta smo sve napisali pa ce ti biti jasnije.Taj aspekt tezi da se izrazi i u braku,dakle vlasnik tog aspekta bi mogao da ima ljubavne vezice i kada bude bio u braku,pa jos je ova konjukcija u strelcu,koji voli da se zabavlja pa on to radi iz zabave,seks iz radoznalosti i zabave,seks kao igra i plus jako puno partnerki.Medjutim,ja ne bih tako generalizovala stvari,i grubo klasifikovala da neko sa tim aspektom nije za brak.Ne zaboravite da je natalna karta karta nasih mogucnosti u trenutku rodjenja,a ne prorocanstvo.Znam mnoge koji imaju bezvezne karte a zive odlicno i koji su snagom svoje volje sve to prevazisli.Takodje ,radila sam karte koje su savrsene a natusi ih uopste ne zive,da ne poverujes,a vreme rodjenja je 100% tacno.
Dakle,u ljubavi je potrebno slusati svoje srce koje ce vam reci da li vas vas partner voli ,a jako je mali procenat populacije u danasnje vreme 100% veran bez obzira na aspekte jer se seks ne shvata vise kao skandal,tabu tema,niti drustvo ostro osudjuje preljubnike,proslo je vreme gradjanskog morala,sto je uticalo na porast zena koje varaju,tj.koje su se seksualno oslobodile.
Mislim da se problemi ovog tipa uopste javljaju jer ljudi ne razlikuju ljubav i seks koji su potpuno razliciti pojmovi,i koji su savrsenstvo kada idu zajedno,naravno...
Nadam se da mi konzervativniji clanovi nece uzeti za zlo,jer i inace smatram da je sve u zivotu pitanje vere i ugla posmatranja,dakle,ne treba vas opterecivati niciji ve o ma u strelcu,nego uzivajte u njemu .

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Last edited by uspavana; 19-06-2007 at 18:24..

Old 28-05-2007, 22:16   #6
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

savrseno si to rekla princi, sto bi reko zdravko Č. "ne bi ja tu nista menjo"

Old 18-06-2007, 15:25   #7
swoozie
Švrća

swoozie je offline
swoozie je na dobrom putu
Standardno

ima švrljanja, ako su u blizancima, strijelcu i tsl.: )

moja natalna karta

Old 19-06-2007, 15:25   #8
zvoncicaa
Obično gatalo

zvoncicaa's Avatar

zvoncicaa je offline
zvoncicaa je na dobrom putu
Standardno

Cure, da li neko od vas ima ovu konjunkciju u Devici blizu Descedenta, ili na Mc ili blizu Asc, nije vazno da li je iz 12 ili u 1? Ako ima kako je dozivljavate?

Old 19-06-2007, 15:40   #9
swoozie
Švrća

swoozie je offline
Standardno

venera i mars u djevici daju veoma suzdrzane i cak stidljive ljubavnike. devica bas i nije neki sexualan znak, venera predstavlja emocije, a mars sexualnost (mars uzima i osvaja, a venera zavodi i predaje se).
(Forum Krstarica)

moja natalna karta

Old 19-06-2007, 17:05   #10
zvoncicaa
Obično gatalo

zvoncicaa's Avatar

zvoncicaa je offline
zvoncicaa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by swoozie VIdi Poruku
venera i mars u djevici daju veoma suzdrzane i cak stidljive ljubavnike. devica bas i nije neki sexualan znak, venera predstavlja emocije, a mars sexualnost (mars uzima i osvaja, a venera zavodi i predaje se).
(Forum Krstarica)
Hvala duso. Venera u Devici je u padu, zenski princip je potisnut od strane Marsa. Ova Venera puno analizira pa se jos vise gubi u konfuziji ( 180 Ribe ), pokusava da shvati svoju zensku prirodu , a sve joj deluje ili povrsno ( 90 Blizanci ) ili je isuvise subjektivna (90 Strelac )...

Old 20-06-2007, 10:07   #11
swoozie
Švrća

swoozie je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvoncicaa VIdi Poruku
Hvala duso. Venera u Devici je u padu, zenski princip je potisnut od strane Marsa. Ova Venera puno analizira pa se jos vise gubi u konfuziji ( 180 Ribe ), pokusava da shvati svoju zensku prirodu , a sve joj deluje ili povrsno ( 90 Blizanci ) ili je isuvise subjektivna (90 Strelac )...
tako je, kao što pravnici kažu, svaki element gledaj za sebe pa sve skupa zajedno

moja natalna karta

Old 25-06-2007, 01:00   #12
flipica
Švrća

flipica's Avatar

flipica je offline
flipica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by swoozie VIdi Poruku
ima švrljanja, ako su u blizancima, strijelcu i tsl.: )
Ima,ima.......Osobe sa VE0MA u Blizancima,povrsno dozivljavaju ljubav,za njih je ljubav samo igra...

Old 25-06-2007, 01:17   #13
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

E, Flipi, sa ovim se ne bih slozila. Upravo tu kombinaciju imam u natalu, u Blizancima i u 8. kuci, a ne mogu da se pohvalim nekim brojem veza (stvarno je mali). Cak sta vise, kada se ukacim za nekog, ki muva sam na lepak. Doduse, mozda celu pricu hladi kod mene Saturn na samom pocetku 8. kuce.. Ali volim da se dopadam drugima, da flertujem-da, ali se ne upustam dalje od toga.. I ljubav dozivljavam duboko, cak me boli mnogo vise nego sto nesto vidjam oko mene.. Prozivljavam je duboko u sebi.. I mislim da mi ova kominacija donosi dosta patnje u onome sto mi stvarno treba.. Takodje imam potrebu za dubokim obozavanjem od strane osobe koju volim. I ako to nemam, e onda se grozno osecam. Tvrdim da nisam povrsna ni momenat u ljubavi.
Advertisement

Old 27-06-2007, 03:34   #14
Jelenche
Početnik

Jelenche's Avatar

Jelenche je offline
Registrovan: Jun 2007
Jelenche je na dobrom putu
Standardno

slazem se sa Viksi... do dushe ja je nemam, ali poznajem osobu sa tom konjukcijom u blizancima... rekla bih da blizanci umeju jaaaako da vole i duboko se vezuju, ali ono shto drugi vide jeste njihov flert, koji obozavaju, ali nikad ne idu dalje od toga... vole da zavode i to je sve, kad treba neshto konkretnije da se desi, beze, nisu veshti u tome, oni su ipak samo zavodnici rechima , a ne delima....

Lepsha dusha, dublje jeca...

Old 27-06-2007, 10:03   #15
swoozie
Švrća

swoozie je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
E, Flipi, sa ovim se ne bih slozila. Upravo tu kombinaciju imam u natalu, u Blizancima i u 8. kuci, a ne mogu da se pohvalim nekim brojem veza (stvarno je mali). Cak sta vise, kada se ukacim za nekog, ki muva sam na lepak. Doduse, mozda celu pricu hladi kod mene Saturn na samom pocetku 8. kuce.. Ali volim da se dopadam drugima, da flertujem-da, ali se ne upustam dalje od toga.. I ljubav dozivljavam duboko, cak me boli mnogo vise nego sto nesto vidjam oko mene.. Prozivljavam je duboko u sebi.. I mislim da mi ova kominacija donosi dosta patnje u onome sto mi stvarno treba.. Takodje imam potrebu za dubokim obozavanjem od strane osobe koju volim. I ako to nemam, e onda se grozno osecam. Tvrdim da nisam povrsna ni momenat u ljubavi.
naravno, treba promatrati svaki element horoskopa
sam za sebe i onda u kombinaciji s drugima
meni sad pada na pamet recimo jedna osoba
koja obožava sexy sms-ove

moja natalna karta
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules