ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

So 120 i 60 Ju
Old 04-06-2007, 21:05   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno So 120 i 60 Ju

Obicno vas prate sreca i zadovoljstvo i ljudi vas vole, ali ste skloni lenjosti i apaticnosti, ukoliko Jupiter ili Sunce nisu u aspektu sa Saturnom. Skloni ste uzivanju u zivotu i retko se nadjete u nevolji, a ako se svojski potrudite mozete steci bogatstvo. Intelektualni ste, sposobni da valjano prosudjujete i gotovo uvek imate siroke nazore.

Bert Rejnolds (120), TV reporter Bil Mojers (60).

Lara
Submit to Digg   So 120 i 60 Ju Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-01-2008, 20:47   #2
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

ove osobe su izuzetno lenjje i bas su sklone da zapadnu u apatična stanja
momak ima sunce u drugoj kući para a juoiter u 6k
znači kroz rad pare i bogatstvo ali od lenjosti se tesko moze pobeći
ovo z aintelekt i siroke nazore sto posto tačno -pravi pacifisti

So 120 Ju
Old 10-07-2008, 17:27   #3
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Question So 120 Ju

Uvek me izvadi iz problema, ali nekako osecam da ga nisam u potpunosti iskoristila...Ju vlada 10 i 11 kucom, trigon So sesta. Blagodeti 11 kuce u potpunosti iskorisceni, uvek mogla na racunam na podrsku prijatelja, ali 10 nikako...Mozda zbog Ne u konjukciji MC 90 MO koji vlada 6...Ili zbog retrogradnosti Ju...Nije mi jasno, Uran je bio u tranzitu preko Ju i nikakve promene na planu karijere. Osim naglo zapocetih i naglo prekinutih kratkotrajnih poslova...

So120Ju (ako dobro vidim kod mene)
Old 13-08-2008, 14:32   #4
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Question So120Ju (ako dobro vidim kod mene)

Ima li kakve veze shto je ovaj Jupiter u 7.kuci jos i retrogradan? Procitala sam da sa ovakvim aspektom ljudi lako rade sa iskusnijim od sebe i sa autoritetima i bas se nalazim u tome.

Old 14-08-2008, 16:29   #5
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

ja moj skoro i da ne osjecam - mozhda sam i neskromna ako kazhem da sve zavrshim u 'minut do dvanaest' uz neku ludu srecu, al nije valjda to zasluga ovog aspekta ..So iz desete kuce u Vodoliji, Ju u petoj u Vagi...kazhu da djelujem prepotentno, al' ja skoro uvijek nasmijana i prilichno ljubazna i predusretljiva da pomognem, pokazhem, dochekam, ispratim, ali opet sa nekim odbrambenim stavom 'ne, nemoj mi prici' ..Imam tu rezervisanost i ponos (i to mozhda i previshe) , necu da poreknem, al' je l to sve kad je ovaj po mnogima 'najsrecniji' aspekt u pitanju ?..
Ako to ima veze sa kucom karijere, jer mi je So tamo, mogu reci da sam poslove uvijek dobijala 'kao na dlanu'...shto preko majke (imamo svoju agenciju za nekretnine) kod koje sam radila nekih 7 godina, pa do sadashnjeg posla preko kume kod, koje radim..To nikad nijesam krila (da sam do posla dolazila preko veze bukvalno)...znachi, nikad se nijesam pomuchila da dodjem do istog, uvijek me je chekao..ali sad su me na ovom radnom mjestu boga mi dobro upregli ..I ne zhalim se, zaista! Meni prija ova frka, trka, ludnica...

Old 24-08-2008, 17:51   #6
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpijica VIdi Poruku
ove osobe su izuzetno lenjje i bas su sklone da zapadnu u apatična stanja
ovo z aintelekt i siroke nazore sto posto tačno -pravi pacifisti
uf, ta sam! So60Ju, So u 6., Ju u 5. jos su mi i Ju0Sa, mada ne znam dal' to olaksava stvari, bar sto se lenjosti tice...
lenja do besvesti... al' sve nekako zavrsim u "5 do 12"!

Old 04-05-2009, 09:57   #7
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

kako se gleda ovaj aspekt u solarnom horoskopu?SO je u 9.polju a JU u 4.polju,pri kraju kuce=putovanje?ili?sta kazete?

Old 04-05-2009, 10:09   #8
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
kako se gleda ovaj aspekt u solarnom horoskopu?SO je u 9.polju a JU u 4.polju,pri kraju kuce=putovanje?ili?sta kazete?
u svakom slucaju dobro...cela godina ce ti biti prosarana optimizmom...povecana vera u zivot zbog So u 9 120 Ju, dobra energija, otvaraju ti se nova vrata, novi horizonti...ako je Ju 0 vrh pete moze biti nova ljubav (ako sam dobro iscitala ono sto si pisala na progresijama)...uvek je dobro spojiti vise metoda predikcije pa izvuci zakljucak

Old 04-05-2009, 10:18   #9
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

jesi ...svaka cast ibis na pracenju tema

pa ja mislim da ce biti ljubav...pa i udaja....eto ..mnogo pokazatelja a i podudarila se astrologija sa numerologijom...jos je ostalo da se vidi sve to i dokaze....
a s obzirom da imam u ovom solaru 2009/2010 i solar. SA 120 sa sol.VE a ta ista VE je u 7. solar. polju, u egzaktnoj konjukciji sa MA i MO...uostalom postavicu svoj novi solar kad mi bude rodjendan...nadam se da ces se ukljuciti

Old 04-05-2009, 10:24   #10
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
jesi ...svaka cast ibis na pracenju tema

pa ja mislim da ce biti ljubav...pa i udaja....eto ..mnogo pokazatelja a i podudarila se astrologija sa numerologijom...jos je ostalo da se vidi sve to i dokaze....
a s obzirom da imam u ovom solaru 2009/2010 i solar. SA 120 sa sol.VE a ta ista VE je u 7. solar. polju, u egzaktnoj konjukciji sa MA i MO...uostalom postavicu svoj novi solar kad mi bude rodjendan...nadam se da ces se ukljuciti
vazi se ...mislim da ti jeste bitna godina...

Old 20-02-2010, 01:14   #11
Fingerprint
Švrća

Fingerprint's Avatar

Fingerprint je offline
Registrovan: Aug 2009
Fingerprint je na dobrom putu
Standardno

Jesam. Beskrajno sam lijena!
Ovaj aspekt ću da kopiram majki da mi više ne puhti za vratom zbog te moje osobine ( ionako ona je kriva za to )..

Toliko stvari sam u životu propustila upravo zbog ljenosti, a tu je i problem spavanja ( zimi hiberniram od 12-16h sna dnevno, ljeti 3-8h) u nenormalno vrijeme liježem i ustajem, tako da je moje funkcionisanje kao jedinke u društvu bez značajnih doprinosa..
Nikad u školu nisam na vrijeme pošla ( iako mi je na pljuvomet), uvijek mi je teško da učim što se mora ( ruku na srce, frka me da to ne mogu skapirat, pa mjesece provedem kukajući, a ispite spremim bukvalno za 2 dana bez ikakvog posebnog intelektualnog naprezanja) ..

Ovo je aspekt jednog dobroćudnog parazita i (iz mog skromnog iskustva) velikog djeteta...

Inače sam (kad me ne uhvati jeseno/zimska apatija/depresija/malodušnost/melanholija prouzrokovana nekim drugim aspektima..) veoma vesela, komunikativna, uvijek spremna za zezanje, volim da držim duge besjede društvu ( pa su me prozvali Baćo Mitrić ) i imam zarazan smijeh- to mi svako kaže

Old 20-02-2010, 13:57   #12
Mahdia
Švrća

Mahdia's Avatar

Mahdia je offline
Registrovan: Feb 2010
Mahdia je na dobrom putu
Standardno

Za lenjost sigurno tacno,ali kao i ostali sve stizem u 5 do 12!!!
U mom slucaju se mozda realizovao kroz mnogo putovanja, al to kod mene uvek u paketu sa uranom zbog konjukcije sa ju. Inace, u zivotu sam mnogo vise ucila kroz los aspekt sunc i saturna,a ovaj ju sekstil so samo me je inhibirao jer sam dosta stvari cekala na gotovo. Ponekad se pitam jel Jupiter dobra planeta ili ne....dobar aspekat Ju i So daje i visoko obrazovane muskarce, e to mi se svidja i to je u mom slucaju uvek bilo tacno. Ah da! Mozda i problem sa tezinom??? Ja sam vrlo visoka i hm krupnjikava, da se lepo izrazim...

Old 25-02-2010, 14:55   #13
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Registrovan: Nov 2009
spomenka je na dobrom putu
Standardno

pa ja imam so60ju, sunce u šestoj, a jupiter u četvrtoj kući-al nisam nimalo lijena,a za to je vjerojatno zaslužan aspekt sunce120saturn
sve to saturn drži pod kontrolom!

natalna karta- http://i40.tinypic.com/2a9aejr.gif
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-12-2010, 18:26   #14
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Ja imam SO 60 JU i obožavam ovaj svoj aspekt.
SO mi je na nekoliko stepeni od ASC i ja mislim da je više u 1. nego u 12. kući mada deluje na obe, a JU mi je vladar SO i ASC.
Pošto mi je SO vladar 9 polja, moram reći da se kod mene baš lepo pokazalo u pogledu obrazovanja, ali tek akademskog.
U srednjoj sam bila baš neki buntovnik, kad imam MA u Ovnu u 5. kući 180 UR.
Ali kada sam počela da studiram, bila sam najveći štreber koji postoji! I naprosto sam doživela poptunu transformaciju, a uz dobro učenje i dobre ocene pristizala je i čast, ugled i sve ostalo...

Inače SO mi je u Strelcu a JU u Vodoliji u 2 polju, i jako mnogo polažem na sigurnost, ne samo novac kao novac u novčaniku,već dobar posao koji može da obezbedi sve što je čoveku potrebno u životu.

I joj jesam nekad lenja za neku fizičku aktivnost, strašno...često sam umno vrlo aktivna, i u glavi svašta odradim ali ne mrdnem iz kreveta. Zimi sam kao medved u hibernaciji!
Sva je moja sreća što sam dupli Strelac koji je sam po sebi nemiran i pokretljiv, inače bih bila baš teški parazit!

Old 19-12-2010, 15:34   #15
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Velicanstveni aspekt koji me je cesto spasavao u poslednji cas. Nisu to bile delikatne situacije ali mogle su da postanu nezgodne da mi se nije aktivirao ovaj carobni sekstil, pokazujuci svu snagu devetog polja i neophodne vere. Druga pogodnost je sto je So u Devici, tu je lenjost apstraktan pojam, preterano sam aktivna i pedantna ali nisam ambicizna, iako sam Sa iz desetog nekada nagoni na vise, dalje ali Mesecak u Vodoliji vise voli da se igra najpozitivnijim stranama nase licnosti, te energiju usmeravam na strane meni emocionalno znacajne.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules