ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

So 0 Ur
Old 04-06-2007, 12:26   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno So 0 Ur

Talentovani ali i nepredvidljivi, vi ste rodjeni vodja, skloni svemu sto je neuobicajeno. Samosvesni i mastoviti, mozete biti arogantni i tvrdoglavi, a ponekad se cak moze dogoditi da vas optuze za hirovitost. Moze vam biti privlacna neka izazovna karijera, posebno u oblasti politike. Kod ovakvog aspekta razvodi su cesti, posto vam je licna sloboda neophodna.

Artur Konan Dojl, Herbert Huver, Vivijen Li.

Lara
Submit to Digg   So 0 Ur Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-08-2007, 18:52   #2
ArijeL
Obično gatalo

ArijeL je offline
Registrovan: Feb 2007
ArijeL je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Talentovani ali i nepredvidljivi, vi ste rodjeni vodja, skloni svemu sto je neuobicajeno. Samosvesni i mastoviti, mozete biti arogantni i tvrdoglavi, a ponekad se cak moze dogoditi da vas optuze za hirovitost. Moze vam biti privlacna neka izazovna karijera, posebno u oblasti politike. Kod ovakvog aspekta razvodi su cesti, posto vam je licna sloboda neophodna.
ovo mi moj momko ima...prvi dio je tačan, samo da ne bude ova zadnja, inače ga čeka

Old 03-08-2007, 15:00   #3
pcelica maja
Obično gatalo

pcelica maja's Avatar

pcelica maja je offline
Registrovan: Aug 2007
pcelica maja je na dobrom putu
Standardno

JA u natalu imam konjukciju SOoUR.Tacno je da sam nepredvidiva ali samim tim i interesantna.Kako ja kazem....meni nikad nije dosadno.Potrebna mi je sloboda ali stim da mi je vodoloija na vrhu 7,takav mi je i brak.Pun iznenadjenja i promena.U braku sam 18 god.kada mi je tranzitni UR bio blizu vrha sedme moglo je doci do razvoda ali nije.Mislim da netrebamo prihvatati aspekte i ponasati se u skladu sa njima.Trenutno tranzitni uran mi je u opoziciji sa MO u natalu,pa bi se razvodila svaki drugi dan.Ali ja sam energiju UR usmerila na astrologiju i i internet.Da usput mi je UR u drugoj kuci pa tako da me on jos i finansira lepo.Negusim ja njega a ni on mene.Evo jos i ovo stim da se sedma kuca nastavlja u ribama a vladar neptun u skorpiji u 4. bilo je tu i lazi i prevara.Ali kako kazu ,,,,,SVE JE TO ZIVOT,,,

Old 05-11-2007, 18:50   #4
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova je offline
Registrovan: May 2007
sto mu gromova je na dobrom putu
Standardno

Quote:

poprilicno tacno...da,umem biti vrlo hirovita,jako tvrdoglava,pa i arogantna...a kako je UR 0 MC ocekujem i veliki uspeh u karijeri

Old 08-03-2008, 15:24   #5
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

ja bih dodala da ovaj aspekt označava preteranu potrebu za samostalnočću, osobe ne vole nikakvo vezivanje
poznajem par osoba koji je imaju

Old 08-03-2008, 21:27   #6
jupiter u raku
Obično gatalo

jupiter u raku's Avatar

jupiter u raku je offline
Registrovan: Dec 2007
jupiter u raku je na dobrom putu
Standardno

Quote:

imam ovaj aspekt SO 0 UR

nepredvidljiva,i ne uklapam se u svoje okruženje,svoju
generaciju,a razvoda je bilo,interesuje me politika,a i
karijera ,samosvesna i hirovita.----eto sad mi je nešto
jasnije......astrologija mi otvara oči......

SO konjukcija UR
Old 22-03-2008, 16:08   #7
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Registrovan: Jan 2007
Andreina je na dobrom putu
Standardno SO konjukcija UR

Odlomak iz casopisa "Astromagazin":

Sunce u konjukciji s tim planetom naglasava nadarenost i zelju za isticanjem, svojeglavost i cudljivost. Osobe kojima se nalazi u horoskopu nerijetko reagiraju naglo i ishitreno, a u stanju su cijeli zivot okrenuti naglavacke u jednom trenutku, i to na vlastitu stetu. Cesto se ponasaju neodgovorno, a u sukobu su sa svima koji im zele nametnuti svoju volju i autoritet. Zude za promjenama, drugacijim uvjetima zivota i drugacijim odnosima medju ljudima. Teze pravednosti i jendakosti, no uvjek polaze od sebe i onoga sto oni misle da je ispravno, ne mareci mnogo za tudje osjecaje. Zbog toga ce ponekad i u najboljoj namjeri nekome naskoditi, a za sebe nece prepoznati pravi put.

Old 16-01-2009, 08:51   #8
mari
Obično gatalo

mari's Avatar

mari je offline
Registrovan: May 2008
mari je na dobrom putu
Standardno

Ja jako volim Ur...nekako volim svu tu energiju koju daje...I ja imam So0Ur i to u 8 kuci u Sco...Daje mi ogromnu energiju i onda kad mislim da ne mogu dalje. Jedino mi smeta sto sam procitala da ovaj aspekt daje veze sa zauzetim ljudima. I to se zaista potvrdjuje kod mene, narocito u zadnej dvije godine. Ne znam sta je "aktiviralo" ovaj aspekt.
E sad, voljela bih da malo pogledate i da cujem vasa misljenja, jer se radi o 8 kuci, sta bi moglo da donese konkretno u mom slucaju? Nekako mi je 8 kuca uvijek misticna....

Old 17-01-2009, 12:35   #9
zulfica
Guest

Quote:
Originally Posted by pcelica maja VIdi Poruku
JA u natalu imam konjukciju SOoUR.Tacno je da sam nepredvidiva ali samim tim i interesantna.Kako ja kazem....meni nikad nije dosadno.Potrebna mi je sloboda ali stim da mi je vodoloija na vrhu 7,takav mi je i brak.Pun iznenadjenja i promena.U braku sam 18 god.kada mi je tranzitni UR bio blizu vrha sedme moglo je doci do razvoda ali nije.Mislim da netrebamo prihvatati aspekte i ponasati se u skladu sa njima.Trenutno tranzitni uran mi je u opoziciji sa MO u natalu,pa bi se razvodila svaki drugi dan.Ali ja sam energiju UR usmerila na astrologiju i i internet.Da usput mi je UR u drugoj kuci pa tako da me on jos i finansira lepo.Negusim ja njega a ni on mene.Evo jos i ovo stim da se sedma kuca nastavlja u ribama a vladar neptun u skorpiji u 4. bilo je tu i lazi i prevara.Ali kako kazu ,,,,,SVE JE TO ZIVOT,,,
imam sve kao i ti,nazalost razvela sam se.......

Old 02-05-2009, 19:23   #10
...Rya...
Početnik

...Rya...'s Avatar

...Rya... je offline
Registrovan: Apr 2009
...Rya... je na dobrom putu
Standardno

...obožavam ovaj aspekt - bar mi u životu nije dosadno, hirovitost mi lepo paše...nesposobna sam se vezati za nekog, tvroglava sam, prkosna, ne podnosim rutinu, pravila i sve što me steže...život mi je prepun promjena i ništa nema neki raspored...uopće nemam kontrole nad životom i sama sobom...

Old 03-05-2009, 22:03   #11
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:

Imam i ja So 0 Ur, pa jos egzaktno i to na MC-u i Me.
Imam nekakvih talenata , nepredvidljiva jesam, mastovita takodje, pa time i sklona neuobicajenom, ponekad tvrdoglava, pre bih mogla biti vodja iz senke nego neko ko se gura..., politika me za sada ni malo ne zanima, ali ko zna sta mi jednog dana moze kvrcnuti
A za ovo zadnje... i jos sto neko dodade da se bezi od vezivanja... ne bih rekla, pre se tesko vezujem iz opreznosti, ali kad se vezem onda sam kao krpelj

Old 28-11-2009, 05:31   #12
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
Registrovan: Mar 2009
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Ja imam ovaj aspekat u 11 kuci u strelcu a oboje, So i Ur su mi na 11 stepenu pa mislim da mi je samim polozajem u strelcu i 11im stepenom pojacan aspekt

Jako sam samostalna i na svoju ruku, ishitrena po nekad, kazu da sam cudna, jesam i arogantna i tvrdoglava, volim neuobicajenost, a ovo se kod mene odrazava i na prijatelje (11 kuca) pa ih imam od prosjaka do milionera, od zemljoradnika do astrologa (a? a? al nas uzdizem na pijedastal sta kazete )

E sad... ono cega sam se ja plasila kada sam tek pocela da cackam astrologiju jeste razvod izmedju ostalog. Mislim da je ovo jedini pokazatelj razvoda u mom natalu (nisam sigurna) ali opet ako tako bude... verujem da ce biti dobro po mene pa ma u kom smislu... ja kao strelac sve gledam iz vedrijeg ugla pa tako i ovo... to sto se nekome nazire razvod ne znaci nista lose... pa sta sad i veza smo svi imali i preziveli prekide i sta nam fali - apsolutno nista

S druge strane mozda cu se razvesti u 75oj godini a mozda sam ja ta koja ce pokrenuti razvod, zasto uvek mislimo da cemo biti ostavljeni kada naidjemo na slicne aspekte!? Pa zar da strepim ceo zivot zbog svega toga? Necu, nego cu da uzmem od njega sve sto mi pruza a to savetujem i vama, ne samo nosiocima ovog aspekta nego bilo kojeg drugog koji ima i svoju "losu" stranu! Okrenite sve lose iz vaseg natala u vase dobro i znajte da ste u prednosti kada znate svoje mogucnosti i sanse

S obzirom na cas pisanja ovog posta nadam se da bar malo ovo od gore ima smisla...

Old 13-12-2009, 21:36   #13
blindguardian
Švrća

blindguardian je offline
Registrovan: Dec 2009
blindguardian je na dobrom putu
Standardno

Ovaj aspekt mi je u 1k, a to obično znači da osoba u prvom redu fizički na neki način odskače od okoline. U mom slučaju Uran u 1k i konj. sa Suncem znače, naravno, da moram biti viša od prosjeka (1,83cm), dok na karakternom planu imam sve osobine koju ova konjukcija nosi sa sobom. Što se tiče braka, znam da se ovo drži kao jedan od pokazatelja razvoda ali
kod mene se ovaj aspekt manifestirao na način da ja nikad u životu nisam poželjela ući u brak.
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-01-2010, 15:37   #14
gagilica
Obično gatalo

gagilica's Avatar

gagilica je offline
Registrovan: Dec 2009
gagilica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mari VIdi Poruku
Ja jako volim Ur...nekako volim svu tu energiju koju daje...I ja imam So0Ur i to u 8 kuci u Sco...Daje mi ogromnu energiju i onda kad mislim da ne mogu dalje. Jedino mi smeta sto sam procitala da ovaj aspekt daje veze sa zauzetim ljudima. I to se zaista potvrdjuje kod mene, narocito u zadnej dvije godine. Ne znam sta je "aktiviralo" ovaj aspekt.
E sad, voljela bih da malo pogledate i da cujem vasa misljenja, jer se radi o 8 kuci, sta bi moglo da donese konkretno u mom slucaju? Nekako mi je 8 kuca uvijek misticna....
I ja takodke imam isti aspekat u osmoj, samo sto je meni u strelcu. Ja nisam imala veze sa zauzetim muskarcima, ali sam se udala za razvedenog (mozda se tako moze dovesti u vezu). Kazu da osma bas i nije dobro mesto za ovaj aspekat, ali ja guram...

Old 29-01-2010, 16:59   #15
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

gaglica....tvoja karta je školski primjer takoreči za udaju sa razvedenim

Kažu da ako je So 0 Ur u separaciji ....žena se udaje za već rastavljenog...a ako je u aplikaciji muškarac je oženjen i razvodi se zbog nje
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules