ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Sa 0 Ne
Old 06-06-2007, 16:33   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno Sa 0 Ne

Dobar ste planer, imate izvanredan poslovni smisao i velike sposobnosti za matematiku i politiku. Posto umete da svojim idealima date i kreativan oblik, mozete biti izuzetno umetnicki nadareni, narocito ukoliko je Neptun jaca planeta. Ta konjukcija moze obezbediti inspiraciju i ucinitei vas prakticnim idealistom, narocito ako naucite da usmerite svoju intuiciju i imaginaciju. Ovo je cesto aspekt madjionicara. Kako nemate poverenja u druge, niko vas ne moze dugo varati. Sve dovodite u pitanje i uvek>>ukljucujete<< svoju logiku i razum. Ako se ovaj polozaj negativno koristi, mogli biste biti podeljena licnost, patiti od mentalnih poremecaja i ukljucivati se u izrazito neprakticne projekte.

Pablo Pikaso, Tomas Edison.

Lara
Submit to Digg   Sa 0 Ne Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-12-2009, 19:59   #2
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

dupor

prevare od sarlatana i laznih medija, nepovoljno za psiho pokuse, za lazove/otkrice lazi,sili na fantasticne planove,nedostizne ciljeve,metafizika spiritizam ezoterija parapsihologija,van dnevnog zivota ili zivi u proslom ili prozire sadasnje.

Old 29-08-2010, 01:17   #3
WolfWoman
Obično gatalo

WolfWoman's Avatar

WolfWoman je offline
Registrovan: Aug 2010
WolfWoman je na dobrom putu
Standardno

Sa0Ne
oboje u jarcu u 6. kuci

Istina je da nemam povjerenja u ljude, i mislim da imam neki radar za lazi.

Ako ste vi svjetlost, sta vam tama moze, osim da ustukne pred vama?

Old 19-02-2012, 23:25   #4
venerica1
Obično gatalo

venerica1 je offline
Registrovan: Feb 2012
venerica1 je na dobrom putu
Standardno

Sa0Ne u jarcu u 7. kuci. Potpuno tacno za intuiciju. Uvek je slusam i vrlo cesto dobijam odgovore kroz snove na pitanja koja me zanimaju.

Old 22-09-2012, 08:50   #5
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

meni je ovaj aspekt egzaktni i jedini s takvim statusom u mom natalu..ako znate jos, please, piste

Old 22-09-2012, 12:00   #6
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Mislim da je za tu konjukciju bitan i Uran koji je tada bio isto u Jarcu. Taj stelijum je trajao nekih godinu dana ja mislim. Tako da i Uran utice na tu intuiciju.
Meni je inace ovaj strelijum interesantan. Mislim da cemo osetiti njegovo pravo dejstvo u vreme Saturnovog povratka, a i posle toga.

Old 22-09-2012, 13:50   #7
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by uran89 VIdi Poruku
Mislim da je za tu konjukciju bitan i Uran koji je tada bio isto u Jarcu. Taj stelijum je trajao nekih godinu dana ja mislim. Tako da i Uran utice na tu intuiciju.
Meni je inace ovaj strelijum interesantan. Mislim da cemo osetiti njegovo pravo dejstvo u vreme Saturnovog povratka, a i posle toga.
meni se vise svidja tvoja druzina u 5. kuci...dosta njih pise lose o stelijumu u 10. kuci..

Old 22-09-2012, 16:19   #8
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kaiserin VIdi Poruku
meni se vise svidja tvoja druzina u 5. kuci...dosta njih pise lose o stelijumu u 10. kuci..
Ma nema to veze. Taj stelijum gde god da se nadje unosi nesto misticno, nedokucivo, i posto je saturn umesan zatheva vreme da se sve stabilizuje. Koliko vidim nemas ni jedan negativan aspekt sa ovim stelijumom. Jedino ako si ti nesto primetila vezano za sam stelijum bez obzira na aspekte. Mozda si imala problema u odnosu sa ocem ili ti je tesko da odredis cilj po pitanju profesije. Interesuje te vise profesija u isto vreme. Ili ne mozes da se pronadjes...

Old 15-08-2016, 18:48   #9
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
Registrovan: Aug 2014
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Ja imam taj stelijum planeta u 10.kuci. Upravo to sad istrazujem posto mi se blizi Saturnov povratak. Na mc cak cetiri planete, tj.u konjunkciji su sa Mc-Saturn, Uran, Sunce i Merkur. Do sada mi je zivot bio poprilicno sumoran, videcemo kakve ce stvari i novitete doneti prelazak Saturna. Ako neko vise nesto zna d rastumaci, neka slobodno napise.

Old 15-08-2016, 22:41   #10
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Pošto ove dve planete simbolišu potpuno različite stvari i principa, osoba često ume da ide iz krajnosti u krajnost,u nemoći da na pravi način integriše oba principa.

Saturn je realnost, strpljenje, struktura, ambicija, cilj, praktičnost, a Neptune su snovi,iluzije, prepuštanje,inspiracija,spiritualnost, ideali.

Osobama koje se bave nekim poslom u simbolici neptuna, a u okvirima nekog sistema ili organizacije gde se jasno mogu videti krajnji rezultati rada i napora, određeno postignuće, kao i praktična primena ideala-takvim ljudima uglavnom je lakše da na pravi način ožive ovaj aspekt.

Kod ljudi koji se ne bave nečim što iziskuje kreativnu energiju ili spiritualnost često se može javiti problem jer treba naći odgovarajući način da se ove dve različite energije i principa pomire, umesto što se prihvata jedna na uštrb druge.

Old 16-08-2016, 07:22   #11
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Ja ne znam na koji posao taj aspekt moze da asocira? Mozda pravo, politika, rad u socijalnoj ustanovi...? Zaista mislim da imam promasenu kartu a samim tim i promaseni zivot, sta covek da radi sa ovako teskim aspektima? Ako ne uspe u sferama gde je potrebno biti glavni i na vrhu, ostaje mu da se zadovolji mucenickim poslom, kakvim-takvim

Old 16-08-2016, 07:27   #12
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno

Glavni na vthu dolaze i u poznim godinama...
A da bi dosla na vrh trebas doci nekako do toga zar ne ??
Imam i ja Saturn 60 Neptun pa nr znam ni sama sto cu s njim ☺

Old 16-08-2016, 08:55   #13
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Malo bolje nego konjunkcija..Sta bi taj aspekt trebalo da znaci, stvarno ne znam..uglavnom mislim da je bzv, kao i svi drugi aspekti malefika, pogotovo neptuna.
Advertisement

Old 16-08-2016, 15:07   #14
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mina88 VIdi Poruku
Mozda pravo, politika, rad u socijalnoj ustanovi...?
Moguće. Mada bih politiku ipak isključila, u našem društvu ona je prešla u nešto sasvim drugo.

Quote:
Originally Posted by mina88 VIdi Poruku
Zaista mislim da imam promasenu kartu a samim tim i promaseni zivot, sta covek da radi sa ovako teskim aspektima? Ako ne uspe u sferama gde je potrebno biti glavni i na vrhu, ostaje mu da se zadovolji mucenickim poslom, kakvim-takvim
Zašto mučeničkim? Ne mora to biti situacija gde ćeš ti lično biti na nekom visokom položaju već da ćeš raditi u nekoj renomiranoj, stabilnoj instituciji koja ima veliki uticaj, a npr. doprinosi boljitku u društvu.

Bez obzira šta je u pitanju, mislim da ovaj aspekt prosto zahteva od natusa da se bavi posloom sa kojim se identifikuje, gde on može ispuniti neke svoje snove, ideale,vizije, posao koji se poklapa sa njegovim ličnim uverenjima. Znači nikako ono što danas većina radi-neki bezvezni posao tek da se preživi, a u stvari se sanja o nečemu potpuno drugačijem. Jer ovde duševnu hranu predstavlja primena znanja, autoriteta i/ili moći u pozitivne svrhe, praktična "primena" ideala itd. E sad, naravno da je tako nešto teško naći u zemlji Srbiji, ali vredi barem probati.

P.S. Ako smatraš da ti je promašen život, pokušaj da nađeš razlog istog. Verujem da ovi aspekti u natalu donose potpuno suprotne energije, želje, ambicije, stvari koje se inače potiru, ali ipak imaš dosta planeta koje su u svom sedištu, pa pokušaj da ih nekako usaglasiš i usmeriš.

@Rejhana, ti imaš qvintil a ne sekstil, ne znam koliko se on uzima u obzir, još je i orbis 2 st.

Old 16-08-2016, 18:25   #15
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Trenutno radim nesto sto me ne ispunjava uopste, a trebala sam jos otkad da zavrsim pravo, ali zbog raznoraznih stvari koje su mi se izdesavale, nisam uspela. Zaista mislim da bih u tome imala uspeha, iako moj brat misli suprotno i kaze da bi bilo uzaludno to zavrsiti, posto imam jos dosta do kraja. Tacno je da mogu sve da podredim svojim zamislima i idealima. Obicno mi se desava da kada verujem u nesto, tako i bude. Hvala, mimiza
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules