ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Aspekti Neptuna
Old 06-06-2007, 13:45   #1
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
Registrovan: Aug 2006
destiny je na dobrom putu
Post Aspekti Neptuna

Mnogo aspekata Neptuna stvara lažne nade. Dolazi do izuzetnih početnih uspeha koji se na kraju završavaju razočaranjem i sramotom. Dobri aspekti Neptuna delimično ublažavaju njegovo štetno delovanje. Takvi ljudi imaju jako pamćenje i obožavaju teorije, ali su konspirativnog duha i skloni nerealnim težnjama. Pod njihovim uticajem raste nespretnost i sumnja u sebe i u druge. Muče ih mnogobrojne konfuzije...
Neptun/Pluton
Svi aspekti: kolektivna potreba za objedinjavanjem i razvojem duhovnih vrijednosti. Oživljavanje mističnih i ezoterijskih vrijednosti, istočnih religija. Poriv za istraživanjem skrivene prirode stvari, potisnutih sadržaja psihe i tajnih svojstava materije. Otvoreno istraživanje nuklearne fizike, dubinske psihologije, parapsihologije, značenja života i smrti, uzroka slobode i inhibicije u podsvjesnom, s rezultatom da su se ljudi zbližili kao cjelina.
/sa net-a/
mozda

Nikad neces odrasti mali veseljace...
Submit to Digg   Aspekti Neptuna Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-11-2007, 22:45   #2
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

Evo da i ja napišem nešto:
NEPTUN U POLJU:Polje ega ga udomljuje kao što pozornica postavljena radi glumca ocrtava njegovo snalaženje u svijetu u kojem se našao.Ovdje se Neptun može preobraziti u magično biće umjetničkog izražaja koje se uskoro iskazuje svijetu kao savršeni fantom,maska koja skriva nečiju pravu narav i koja u tuđim ulogama pronalazi samog sebe,a cjelovitu osobnost nikada ne razvija.Karizmatičnost i privlačnost ovog Naptuna privlači ljude, no njegova oceanska promjenjivost može slomiti samog sebe na stijenama.
[color="DarkRed"]NEPTUN U KUĆI:S neptunom u ovoj kući sanjate o zaradi koja je za vaše pojmove ogromna ili koja se kosi sa načelima mukotrpnog rada ali je ovo i položaj svih onih koji na mutan način dolaze do novca-umjetnost uspijeva rijetkima ,najčešće se radi o manevrima(mutnim) pomoću kojih ova osoba dolazi do novaca, anjena novčana sitacija nikada nije jasna i stabilna.Ova osoba posjeduje više računa za crne dane i na razne načine puni buđet.

Neptun u 3 kući-ukazuje na nesposobnost da jasno i glasno istaknete svoje želje pa školovanje često ode u u neželjenom smjeru,no pjesnici ne poznaju neželjene,samo teže,tužnije smjerove pa idu ovom stazom.Ovaj neptun nije dobar za vozače a osoba može imati problema s alergijama.Preseljenja bez jasnog razloga često su uzrokovana položajem ovog neptuna.
NEPTUNU U 4 KUĆI-postavlja zamke i muti te pokušava sa strane ostvariti neke težnje koje ne ostvaruje unutar obiteljskog života.Ova osoba često saznaje da obiteljski život njenih roditelja nije bio onako idiličan kao štoje ona to mislila(rastava roditelja koji su u naizgled u savršenom braku već ....godina)

NEPTUN U 5 KUĆI-donosi nerealne i preidealizirane ljubavi...on donosi patnika u ljubav koji je više zaljubljen u ljubav neg u osobu-označava pisce,slikare i ostale umjetnike.Ovaj nas neptun spaja sa ljudima koji nas zavedu a onda ostave u dugovima ili sa vanbračnom djecom.Ovaj neptun nezna procijeniti prioritetei naivan je banalan i nevin.On misli da je na pozornici itajo se i ponaša iako nema predstave.
NEPTUN U 6 KUĆI-donosi nam čudne bolovei pojave,nepoznate infekcije,nejasne medicinske nalaze i opću slabost,nesvjesticu i nesanicu.Životne navike su nevjerojatno podložne promjenama, a psiha je oslbljena do mjere psihičkog oboljevanja.Naši suradnici podmeću nam svoj posao,a mi neznamo gdje početi a gdje stati.Ovaj neptun upozorava da je zdravlje i stil života osobe ono što ga može upropastiti i ono što ga umjesto u jasnoću vedrine,odnosi u maglu.

NEPTUN U 7 KUĆI-snovi ovog neptuna su vezani za partnera,kroz partneraće on ostvariti svoje ideale,no najčešće se budi jednog jutra sa spoznajom da je pogriješio.Unatoč svemu on vjeruje da poznaje tu odabranu osobu,te u njoj vidi sve najbolje ,tješi ju i sve joj oprašta,biva iskorištavan ali i dalje idealizira tu osobu tako da samo on ne vidi da ništa u cijeloj priči ne štima.Često označav osobu koja trpi maltretiranje od strane partnera ali ga ne želi ostavit jer ga voli i vjeruje da je ona pljuska jučer bila zadnja
NEPTUN U 8 KUĆI-ova osoba očekuje da će sve životne probleme vezane uz stanovanje,život i financijerješavati netko drugi.Također postoji i seksualna frustracija kod ove osobe-nepoznavanje seksualnosti,seksualno zlostavljanje,transvestiti...
NEPTUN U 9 KUĆI-ovaj je neptun prvak u maštovitoj,nimalorealnoj situaciji i vrlo je teško odrediti gdje je istina a gdje privid.Sanjanje u budnim stanju i budnost u snovima za posljedicu imaju psihičku opsesiju vlastitim čežnjama i težnjama ma koliko one bile nereanlne.
NEPTUN U 10 KUĆI-označava prihvačanje bezbroj poslova i gubljenje bilo kakve koncepcije i organizacije koje graniči sa dobrovoljnom iscrpljenosti.
To je i otac koji je boem ,umjetnik i putnik,nikada ovdje,nokada uz vas kad ga trebate.Neuhvatljivost životne stabilnosti i fantaziranje o promjenama na poslu ili unapređenju izravni su udarci ovog neptuna,no bez obzira na dano obećanje i sav trud sve ostaje samo prazno obećanje.
NEPTUN U 11 KUĆI-telepatski osjećate mislin svojih prijatelja i poznanika,no odnosi s njima prolaze teške psihološke bitke.Odnosi s drugima su dramatični i neočekivanost novog početka može poremetiti vašu svakodnvnicu.Zamišljena idilačesto se može mjenjati u stvarnu svijest o nepoznavanju samog sebe i to u trnu kada padaju sve maske.Iznevjerili su vas prijatelji,prevarili partneri,razočarala djeca?Očito ste previše u svom nerealnom svijetu dozvolili drugima da koriste vaš novac i dobrotuili vašu popustljivost,a možda ste vi očekivalji nerealne rezultate?Okružite se stabilnim ljudima koji stoje čvrsto na zemlji i učite od njih.
NEPTUN U 12 KUĆI-označava nesigurnosti seksualnost koja je potisnuta i koja dovodi do razmišljanja kako su svi pa i sudbina protiv vas a destruktivne misli donose dobro.Otvarajte se svijetu,jer osamljenost vam nosianonimnost i bol.Čak i kada bi vam netko rekao gdje prestaje san a počinje javau vama bi i dalje bila magla.Patote li od noćnih mora ,depresije,nesanice ne padajte u samožaljenje nego se aktivirajte iposvetite nečem dobrom:udružite se ,njegujte bolesne odgajajte siročad-pretvorite negativno u pozitivno isve će vam postati jasnije jer..unosite svjetlost u tamu 12 kuće...

Last edited by uspavana; 17-11-2007 at 22:41..

Old 17-11-2007, 15:41   #3

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

znate što...ja se svog neptuna ipak nebih odrekla, meni je jako prerastao srcu, volim što sam idealista i sanjalica...

Quote:
Originally Posted by selena VIdi Poruku
NEPTUN U KUĆI:S neptunom u ovoj kući sanjate o zaradi koja je za vaše pojmove ogromna ili koja se kosi sa načelima mukotrpnog rada ali je ovo i položaj svih onih koji na mutan način dolaze do novca-umjetnost uspijeva rijetkima ,najčešće se radi o manevrima(mutnim) pomoću kojih ova osoba dolazi do novaca, a njena novčana sitacija nikada nije jasna i stabilna.Ova osoba posjeduje više računa za crne dane i na razne načine puni buđet.
Ovo prepoznajem!

Last edited by uspavana; 18-11-2007 at 19:59..

Old 18-11-2007, 14:11   #4
dacked
Obično gatalo

dacked's Avatar

dacked je offline
Registrovan: Jul 2007
dacked je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

ljudi, a neptun na asc ima li neko posebno znachenje ili gledam kao za 12tu kucu?

Old 18-11-2007, 14:49   #5

karma's Avatar

karma je offline
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dacked VIdi Poruku
ljudi, a neptun na asc ima li neko posebno znachenje ili gledam kao za 12tu kucu?
Imaš li ti dara za glazbu draga??

Old 18-11-2007, 15:06   #6
dacked
Obično gatalo

dacked's Avatar

dacked je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma VIdi Poruku
Imaš li ti dara za glazbu draga??
taj moj talenat je odavno prokockan, kao i ostale stvari!
nisam neko ko recimo zna da peva dobro, ali sam svirala jedan instrument koji mi se nesto nije ni svideo, alii dobro mi je ishlo, ostavila sam to josh kao mala, zbog puno obaveza, jer sam i igrala u folkloru gde sam takodje bila zaista dobra (nije da se hvalim), ali i to sam u pubertetu ostavila...
od svih tih talenata , ostade meni samo da pevam i igram onako za svoju dushu na raznim slavljima, shto takodje slabo radim!

Old 18-11-2007, 16:14   #7
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

za dacked:ajde da probam onako kako ja znam:Neptun u 12 kući-zapetljani,zamršeni život i bujna mašta-više puta vam je prijetila opasnost od lopova i hipnotizera ,ali imaš jako unutarnje svjetlo koje je osjetljivo na podsvijest što pruža samozaštitu.Patiš zbog svojih jakih duhovnih maštanja jer nema onoga što očekuješ.Talentirana si za umjetnost,ples rad u bolnicii sa hendikepiranima.Suzdržana si i sklona mistic,snovima i bavljenju umjetnošću.Tvoj unutarnji i psihički život podložan je utjecajima pa je čest pesimizam u porodici.Ovo je ograničavajući položajkoji ozbiljno utječe na tvoj životi često si upletena u razne intrige koje nosu dugotrajne ali ti donose nemor.Ovdje je i mnogo tajnih udruženja i tu te neptun štiti.Možeš se osjećati preplavljena pap i audavljena vlastitim neizbježnim emocijama nad kojima nemaš kontrolu i osjećati krivnju zbog nekih bivših poteza.Strahuješ li od budućnosti na putu si konfuzije i sumnje,notvoja zbunjenost ipak ti neće zaustaviti kreativnost i zanimanje za karmu-svesna si da tvojim životom upravljaju više sile-podsvijest neka ti bude vodić puta i tako češ prepoznati poruku koju ti šalje.////to ti je za 12 kuću kako je tvoj neptun na asc. trbaš uzeti u obzir to i nešto iz prve kuće a to su izrazite oči najčešće sive ili plave s hladnim izrazom no uvijek magnetski privlačne-u njima ima nagovještaj neke perverzije ili možda ludosti,hladno su prodorne,nekada tajanstvene pa čak i zločeste......

Old 18-11-2007, 17:44   #8

karma's Avatar

karma je offline
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dacked VIdi Poruku
taj moj talenat je odavno prokockan, kao i ostale stvari!
nisam neko ko recimo zna da peva dobro, ali sam svirala jedan instrument koji mi se nesto nije ni svideo, alii dobro mi je ishlo, ostavila sam to josh kao mala, zbog puno obaveza, jer sam i igrala u folkloru gde sam takodje bila zaista dobra (nije da se hvalim), ali i to sam u pubertetu ostavila...
od svih tih talenata , ostade meni samo da pevam i igram onako za svoju dushu na raznim slavljima, shto takodje slabo radim!
ti meni djeluješ kao vrlo darovita...i ne samo za glazbu, samo imam osjećaj da morašđ pronaći način kako da to izraziš

Old 19-11-2007, 06:01   #9
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Quote:
NEPTUN U 4 KUĆI - postavlja zamke i muti te pokušava sa strane ostvariti neke težnje koje ne ostvaruje unutar obiteljskog života.Ova osoba često saznaje da obiteljski život njenih roditelja nije bio onako idiličan kao što je ona to mislila...
Konachno neko iole normalno objashnjenje za NE u 4. kuci...
Hvala na textu Selena...

Old 19-11-2007, 09:20   #10
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Neptun u cetvrtoj kuci daje neuredne ljude kojima je haos u kuci.
interesantno je kad je vaga na ASC da iz kuce izlaze skockani a ostave haos za sobom.

Old 19-11-2007, 17:23   #11

karma's Avatar

karma je offline
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zoka57 VIdi Poruku
Neptun u cetvrtoj kuci daje neuredne ljude kojima je haos u kuci.
interesantno je kad je vaga na ASC da iz kuce izlaze skockani a ostave haos za sobom.
A ako je u 2. onda je kaos vezan uz novac? I to bi bilo točno, kaos kaos kaos....a što je još čudnije nekako još uvijek plivam i balansiram

Old 19-11-2007, 20:49   #12
dacked
Obično gatalo

dacked's Avatar

dacked je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma VIdi Poruku
ti meni djeluješ kao vrlo darovita...i ne samo za glazbu, samo imam osjećaj da morašđ pronaći način kako da to izraziš
karma, hvala...bash lepo shto ti tako delujem!
dobar ti je osecaj, mozda josh to nisam otkrila, jer ja zaista mislim da sam jedna od onih koji nisu ni za shta!

selena, hvala na dobrom tekstu!

Old 11-12-2007, 00:50   #13
fenix7
Obično gatalo

fenix7's Avatar

fenix7 je offline
Registrovan: Nov 2007
fenix7 je na dobrom putu
Standardno

ovo definitivno nije moj neptun, jer sam sam kupio stan, sam plaćam svoje potrebe,nisam nasilan, a bome nisam ni tranvestit

vratite mi moj neptun..

8kuća u vagi tri ME, tri VE, sex JU, sex PL

Naši sponzori
Advertisement

Old 11-12-2007, 00:59   #14
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by fenix7 VIdi Poruku
ovo definitivno nije moj neptun,
Jeste, ali tvoj Neptun pored toga sto je retrogradan ima dobru pricu sa vladarom cetvrte, suvladarom devete ( u cijoj se prirodnoj kuci nalazi ) i vladarom desete, kao trece i osme u cijem se znaku nalazi.

Lara

Old 11-12-2007, 01:18   #15
fenix7
Obično gatalo

fenix7's Avatar

fenix7 je offline
Registrovan: Nov 2007
fenix7 je na dobrom putu
Standardno

merkurice a da ti mene malo opametiš
pa nemoj biti kao ja (škrta)
znam da je i neptunčić moja karma za odradit, a da ti malo počneš pisati haaa?!

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules