ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Mo 180 i 90 Ne
Old 05-06-2007, 18:46   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno Mo 180 i 90 Ne

Zbog sklonosti da poistovecujete stvarnost i samoodbranu, ulazite u komplikovane emotivne odnose. Ovakvi aspekti cesto ukazuju na potrebu za bezanjem - kroz alkohol, droge ili mastarije. Kreativni ste i skloni umetnosti, ali potcenjujete svoje vestine. Ukoliko ne naucite da dobro kontrolisete aspekt kvadrata, mogli bi iskrsnuti zdravstveni problemi. Ako je kvadrat u nekom kardinalnom znaku, mogli biste imati problema u vezi sa cirkulacijom. Ako je rec o kvadratu u fiksnom znaku, mogu vas zadesiti problemi sa zlezdama. Ako se pak radi o promenljivom znaku, mogu se javiti problemi sa nervnim sistemom i mozgom. Ovi aspekti mogu oznacavati i jednog strogog roditelja.

Hans Kristijan Andersen (90), Dzenis Dzoplin (180).

Lara
Submit to Digg   Mo 180 i 90 Ne Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-02-2008, 08:36   #2
Tristran
Druid

Tristran je offline
Registrovan: Dec 2007
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Jao Boze, po primerima mu dodje-ili fantazija ili droga. Cak sam i cigarete ostavila.
Fantazija kao jedina droga. Zauvek. Pristajem.
Dodala bih-tajanstveni problemi sa zdravljem kojima je tesko uci u trag, luta se godinama za dijagnozom. Emotivna zbrka i haos. Intuitivne zablude.
Nikada se ne oslanjati na savete zena. Meni u 11...Nikada ne slusati emotivne savete prijateljica. Ziva istina.
Nerealne neostvarive nade i planovi-opet zbog 11. polja...

Old 14-02-2008, 11:47   #3
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
Registrovan: May 2007
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Neadekvatno ispoljavanje emocija ,cudne osobe kao da nece da vide i prihvate ,zaboravljanje i potiskivanje emocija.Nerealni maksimalno.
Ali i mozda na neki nacin zasticeni ,ni sebe ne vide realno u odnosima i drustvu pa plivaju u oblacima.

Old 29-12-2008, 23:09   #4
Kora
Veštac

Kora's Avatar

Kora je offline
Registrovan: Oct 2007
Kora je na dobrom putu
Standardno

moj Mjesec u Ribama u 4. kuci u kvadratu da retro Neptunom u Strijelcu 1. kuci, tj. Vladar 9 u kvadratu s vladarom 5. kuce.
Kod mene se ovaj aspekt moze vidjeti i kroz oca koji je bio u djetinjstvu strog, vojnicka disciplina, mada se promjenio u posljednjih nekoliko desetak godina od kada je postao izuzetno blag, kao med.

ja bih mogla plakati do sutra sto se tice mojih komplikovanih emotivnih odnosa u kojima ne znam tacno na cemu sam, ne mogu da ga dokucim nikako.

niti pijem niti pusim, ali zato fantaziram do besvijesti

Old 08-07-2009, 12:48   #5
The Neptune
Švrća

The Neptune's Avatar

The Neptune je offline
Registrovan: Jul 2009
The Neptune je na dobrom putu
Cool

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Zbog sklonosti da poistovecujete stvarnost i samoodbranu, ulazite u komplikovane emotivne odnose. Ovakvi aspekti cesto ukazuju na potrebu za bezanjem - kroz alkohol, droge ili mastarije. Kreativni ste i skloni umetnosti, ali potcenjujete svoje vestine. Ukoliko ne naucite da dobro kontrolisete aspekt kvadrata, mogli bi iskrsnuti zdravstveni problemi. Ako je kvadrat u nekom kardinalnom znaku, mogli biste imati problema u vezi sa cirkulacijom. Ako je rec o kvadratu u fiksnom znaku, mogu vas zadesiti problemi sa zlezdama. Ako se pak radi o promenljivom znaku, mogu se javiti problemi sa nervnim sistemom i mozgom. Ovi aspekti mogu oznacavati i jednog strogog roditelja.

Hans Kristijan Andersen (90), Dzenis Dzoplin (180).
Tacno je sve gore napisano, samo se ne bih slozila ovo za strogog roditelja. Opozicija u natalu znaci da osoba krivi druge za svoje probleme, u ovom slucaju majku (pored ove imam i opoziciju sa Uranom, znam o cemu pricam ).

Inace, tacno je da potcenjujem sebe i da imam potrebu za bezanjem...

Old 24-01-2010, 16:47   #6
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

osobe ovog aspekta mogu da budu skloni depresiji ...udaljen od ljudi jer je 180 i sav u nekoj svojoj fantaziji

Old 11-05-2010, 11:19   #7
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Juuu koliko ovde ima istine.
Evo šta sam još našla o tom aspektu.
Moguće je da ćete naslediti veliko imanje koje bi vam olakšalo odgovornost da stvorite vaš sopstveni put kroz život.

Old 31-10-2010, 23:11   #8
caruso
Obično gatalo

caruso's Avatar

caruso je offline
Registrovan: Apr 2010
caruso je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Daenerys Targaryen VIdi Poruku
Juuu koliko ovde ima istine.
Evo šta sam još našla o tom aspektu.
Moguće je da ćete naslediti veliko imanje koje bi vam olakšalo odgovornost da stvorite vaš sopstveni put kroz život.
Izvini jel u pitanju 90 ili 180?
Moja sestra ima Mo180 neptun,nesec joj je u 12 kuci,a neptun u 6....pa me zanima dali to moze da pokaze preveliku(nerealnu) brigu za zdravlje...hvala

Old 05-01-2011, 00:01   #9
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

imam Mo90Ne...Mo u 1 kuci a Ne u 11. Sto se poroka tice jedino cigarete, retko pijem.Mastam kao blesava ... kreativna jesam,ali mi treba mnogo da tu kreativnost izrazim ...s obzirom da mi je Ne u 11 kuci,moguce da je to razlog sto sam u zivotu imala problema sa prijateljima, a verovatno i zato sto ocekujem nemoguce od njih.

Old 05-01-2011, 06:02   #10
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Rečeno mi je da sa ovim aspektom imam potencijal za kliničku depresiju. S obzirom da je tu dijagnozu imala moja baba-prestravljena sam.

Old 13-01-2011, 15:27   #11
margolo
Švrća

margolo's Avatar

margolo je offline
Registrovan: Jan 2011
margolo je na dobrom putu
Standardno

Moj brat ima Mjesec 90 Neptun i priznao mi je da mnogo masta , osim toga primjetila sam panicnu brigu za zdravlje i uzrujavanje oko sitnica, pa se ja trudim da ga o'ladim malo, jer zbog najbanalnijeg simptoma on radi sve moguce nalaze i snimanja Mjesec je na vrhu 3 kuce, Neptun u 5-oj.

Old 21-06-2011, 02:18   #12
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

ja imam mesec90neptun, mesec u petoj u ovnu, retro neptun u drugoj u jarcu mada mi je jarac ukljesten, pa se nadam da mozda zvog toga ima slabije delovanje...hmm, pa ovako, volim da mastam, obozavam, cesto sam nerealna u nekim ocekivanjima, nisam potpuno svesna sebe tj. kako delujem u ocima drugih, a cak i ponasanje drugih cesto pogresno protumacim...verovatno ne znam ni sa novcem, to cemo tek da vidimo...za sad nisam ni imala neke vece sume da bih znala kako bih se ponasala...do sad nisam mnogo trosila...)))

Old 21-06-2011, 11:07   #13
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Može li Mo180Ne u muškom horoskopu simbolizirati i nevjernu ženu ili suprugu koja pije? Imam jedan konkretan natal ispred sebe, Mo je na 2 Bika a Ve na 29 Vage. Objema planetama je disp. Ve u Sco. Osoba ne pije, ne puši, nije sklon depresijama. Otac mu je bio strog...
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-06-2011, 11:14   #14
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku
Može li Mo180Ne u muškom horoskopu simbolizirati i nevjernu ženu ili suprugu koja pije? Imam jedan konkretan natal ispred sebe, Mo je na 2 Bika a Ve na 29 Vage. Objema planetama je disp. Ve u Sco. Osoba ne pije, ne puši, nije sklon depresijama. Otac mu je bio strog...
Kada vidim ovaj aspekt,prođe mi kroz glavu "sam vara,i biva prevaren",bude nekada bukvalno tako,ili na neki drzgi način svede se na isto.
Mislim da može biti to što pitaš,s tim da je Mo u biku egzaltiran pa ublažava situaciju,naravno zavisi i od ostalih aspekata Ve

Old 21-06-2011, 11:25   #15
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosmopolita VIdi Poruku
Kada vidim ovaj aspekt,prođe mi kroz glavu "sam vara,i biva prevaren",bude nekada bukvalno tako,ili na neki drzgi način svede se na isto.
Mislim da može biti to što pitaš,s tim da je Mo u biku egzaltiran pa ublažava situaciju,naravno zavisi i od ostalih aspekata Ve

Točno je, puno su se varali, a Ve je u Sco. Ali da ne odem off zanimalo me samo da li je prevara u pitanju i može li to označavati alkoholizam žene ili možda majke?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules