ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

mo 120 ur
Old 24-03-2008, 12:32   #1
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno mo 120 ur

sta označava ovaj aspekt ako neko zna da napise.......
Submit to Digg   mo 120 ur Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-03-2008, 23:47   #2
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Registrovan: Jan 2007
Andreina je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpijica VIdi Poruku
sta označava ovaj aspekt ako neko zna da napise.......
Mesec - Uran (Ekscentricnost)
Povoljni aspekti teze ka isprekidanosti svih funkcija. Daju raznovrsne dobre talente. Osobe ne koje uticu ovi aspekti su originalne i nezavisne. Imaju nove i jake ideje i cine nagle preokrete. Zivot im je isprekidan, podredjen duznostima i cudnim inspiracijama. Gladni su novih saznanja, a to ih vuce u ekscentricnost i manije. Povremeno nemaju stalno mesto boravka jer ih zedj za novim tera u nomadski zivot. Dobri su reformatori, a njihova inventivnost i odlucnost ide do neumerenosti. Takvo ih ponasanje cesto cini popularnim i omiljenim, a njihova intuicija i vidovitost im daje karizmatsku crtu. Ukoliko je ovaj aspekt u dobrom polozaju sa Merkurom daje im cudan talenat koji u svom pravcu ide do ingenioznosti. Cvrsti su u ubedjenjima do nesalomljivosti, a osecaj za tudje patnje im je dobra preporuka za rad u humanitarnim organizacijama. Privlace ih putovanja, a talenat za pisanje moze dati dobre putopisce. Uspeh postizu i uz pomoc uticajnih prijatelja. Ovi aspekti su cesti kod medjuma i spiritista.
(odlomak iz knjige "ASTROLOSKI TUMAC" autora G.L.Dammar).

Old 17-08-2008, 14:13   #3
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Zahvaljujuci bash ovom aspektu imam izuzetnu intuiciji, proniciljivost i vjerujte da kada pomazhem ljudima u nevolji to je jedan od nachina na koji postizhem unutrahsnju ravnostezhu, tj.potrebno mi je da drugima budem potrebna, ali ne i da se vezhem pretjerano za ljude. Tezhim nekonvecionalnom zhivotu, spremna sam na najneobichnije uslove zhivota i ne podnosim stereotipiju. Nijesam nimalo patetichna! Privlachna sam za suprotan pol bez obzira shto nijesam lijepa, ali uvijek su se nekako lijepili sigurno nikad na fizichki izgled koliko na 'prichu', tj.moj nastup i osobine koje posjedujem.Uvijek sanjam snove koji imaju dublje znachenje, a i u vecini sluchajeva se ostvaruju.Sa ovim aspektom trebalo bi da imam dara za rad u medijima, marketingu i sa kompjuterima..Obozhavam avione, opchinjena sam njima, pa su putovasnja avionom i vishe nego preporuchljiva - povoljna .Ovaj aspekt govori o mojoj majci koja je bila nezavisna osoba i sa njom imam vishe odnos prijateljski nego majka -kcerka.Iskreno, nikad nijesam osjetila tu prirodnu zavisnost djeteta od roditelja, ne zato shto to nijesu bili u stanju roditelji da stvore takav odnos, vec zato shto sam sama gotovo od rodjenja uvijek to odbijala , tezhila pretjeranoj i preranoj nezavisnosti.Kazhu da imam fascinantan, gotovo hipnoziterski pogled (Mo u Ovnu)..i imam osjecaj da umijem da preproznam i iskoristim pravu priliku kada se ukazhe .

Old 17-08-2008, 15:40   #4
12.kuća
Obično gatalo

12.kuća je offline
Registrovan: Mar 2008
12.kuća je na dobrom putu
Standardno

Kod mene je Mo u Raku u 02. u trigonu ( apl., orbis 1 ) sa Uranom u Sco u 06. kući. Ja bi ga opisala kao ugodan tijek energije, kao da Mo smiruje naglost i buntovnost Ur te svaku njegovu potrebu za promjenom tako tečno, spontano i postupno manifestira prema vani, nitko ne bi niti pomislio da se iza promjene nalazi upravo Uran.

Old 07-11-2010, 15:50   #5
Zizue
Obično gatalo

Zizue's Avatar

Zizue je offline
Registrovan: Mar 2010
Zizue je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andreina VIdi Poruku
Mesec - Uran (Ekscentricnost)
Povoljni aspekti teze ka isprekidanosti svih funkcija. Daju raznovrsne dobre talente. Osobe ne koje uticu ovi aspekti su originalne i nezavisne. Imaju nove i jake ideje i cine nagle preokrete. Zivot im je isprekidan, podredjen duznostima i cudnim inspiracijama. Gladni su novih saznanja, a to ih vuce u ekscentricnost i manije. Povremeno nemaju stalno mesto boravka jer ih zedj za novim tera u nomadski zivot. Dobri su reformatori, a njihova inventivnost i odlucnost ide do neumerenosti. Takvo ih ponasanje cesto cini popularnim i omiljenim, a njihova intuicija i vidovitost im daje karizmatsku crtu. Ukoliko je ovaj aspekt u dobrom polozaju sa Merkurom daje im cudan talenat koji u svom pravcu ide do ingenioznosti. Cvrsti su u ubedjenjima do nesalomljivosti, a osecaj za tudje patnje im je dobra preporuka za rad u humanitarnim organizacijama. Privlace ih putovanja, a talenat za pisanje moze dati dobre putopisce. Uspeh postizu i uz pomoc uticajnih prijatelja. Ovi aspekti su cesti kod medjuma i spiritista.
(odlomak iz knjige "ASTROLOSKI TUMAC" autora G.L.Dammar).
Da~to sam ja. Mo120Ur.
Večito teram po svom, iz krajnosti u krajnost. Živim isprekidano, ceo život mi je po sistemu gore-dole. Putovanja obožavam, smatram da sam talentovana za mnogo toga, uprkos tome što nijedan nisam preterano razvijala. Gladna znanja-tačno, ali interesovanje gubim čim nešto savladam. Ne drži me mesto-prava ptica skitnica-naglo nešto odlučim i istog trenutka sprovodim u delo, bez mnogo razmišljanja. Kad me nešto zainteresuje, gotovo u vidu manije i opsesije se posvećujem tome, sve dok mi nešto sledeće ne privuče pažnju. Ubeđenja mi niko ne može promeniti, ono što sebi u vijugama zacrtam-biće tako, ma koliko koštalo. Izbegavam da slušam/gledam potresne životne priče, jer mi , posle njih, trebaju dani i dani da se saberem.

Old 07-11-2010, 15:54   #6
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Registrovan: Nov 2008
capella je na dobrom putu
Standardno

i ja ga imam, malo veci orb ali za svjetlo taman na granici...ja bas volim ovaj aspekt...nekako sam s njim uvijek iznad situacije....

Old 07-11-2010, 22:23   #7
caruso
Obično gatalo

caruso's Avatar

caruso je offline
Registrovan: Apr 2010
caruso je na dobrom putu
Standardno

Dali se isto tumaci i Mo60Ur?hvala

Old 09-06-2012, 20:44   #8
Scarlet22
Obično gatalo

Scarlet22's Avatar

Scarlet22 je offline
Registrovan: Apr 2012
Scarlet22 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
Obozhavam avione, opchinjena sam njima, pa su putovasnja avionom i vishe nego preporuchljiva - povoljna .Ovaj aspekt govori o mojoj majci koja je bila nezavisna osoba i sa njom imam vishe odnos prijateljski nego majka -kcerka.Iskreno, nikad nijesam osjetila tu prirodnu zavisnost djeteta od roditelja, ne zato shto to nijesu bili u stanju roditelji da stvore takav odnos, vec zato shto sam sama gotovo od rodjenja uvijek to odbijala , tezhila pretjeranoj i preranoj nezavisnosti.).
Imam ovaj aspekt i pronašla sam se u citiranom. Isto obožavam avione, uopšte visinu. Mama - žena ispred svog vremena koja je i sama podsticala tu moju nezavisnost.

Quote:
Originally Posted by Zizue VIdi Poruku
Da~to sam ja. Mo120Ur.
Večito teram po svom, iz krajnosti u krajnost. Živim isprekidano, ceo život mi je po sistemu gore-dole. Putovanja obožavam, smatram da sam talentovana za mnogo toga, uprkos tome što nijedan nisam preterano razvijala. Gladna znanja-tačno, ali interesovanje gubim čim nešto savladam. Ne drži me mesto-prava ptica skitnica-naglo nešto odlučim i istog trenutka sprovodim u delo, bez mnogo razmišljanja. Kad me nešto zainteresuje, gotovo u vidu manije i opsesije se posvećujem tome, sve dok mi nešto sledeće ne privuče pažnju. Ubeđenja mi niko ne može promeniti, ono što sebi u vijugama zacrtam-biće tako, ma koliko koštalo. Izbegavam da slušam/gledam potresne životne priče, jer mi , posle njih, trebaju dani i dani da se saberem.
Upravo tako je i kod mene. Mišljenje mi niko ne može promeniti, pa sve da dubi na glavi ako sam ja zartala nešto. Uvek gladna novih znanja, ali čim nešto savladam, više mi nije interesantno pa prelazim na nešto novo, valjda ta želja za stalnim učenjem karakteristična za Blizance. Jedino se ne bih složila sa ovom poslednjom rečenicom, nije baš da toliko utiče na mene.

Često me ljudi vide kao tajanstvenu osobu, neki čak i čudnu, naročito u detinjstvu jer mene jednostavno ne privlači ono za čim većina trči.
Uran isto pravi inkonjukciju sa Merkurom, pa sam jedna vrsta buntovnika, teško mi je da prihvatim ono čemu ne vidim smisao, a takvih pojava u društvu je previše.

Old 04-05-2014, 16:15   #9
lilyrose
Veštac

lilyrose's Avatar

lilyrose je offline
Registrovan: Mar 2013
lilyrose je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by capella VIdi Poruku
i ja ga imam, malo veci orb ali za svjetlo taman na granici...ja bas volim ovaj aspekt...nekako sam s njim uvijek iznad situacije....
Ne znam koji se orbis gleda, ali meni je na astro.com taj aspekt prikazan... konkretno, Mjesec na 25 Bika, Uran na 3 Vage.
I ja volim avione.

Volim "svašta znati" - tako bih opisala svoje znanje, tj. potrebu za učenjem.

"Povremeno nemaju stalno mjesto boravka" - zanimljivo, ali ja zadnje 2 godine zapravo živim na 2 adrese. Doslovno. Tumačila sam to i time što mi je na vrhu IC Blizanac.

Old 21-01-2015, 08:39   #10
Alkmene
Obično gatalo

Alkmene's Avatar

Alkmene je offline
Registrovan: Apr 2008
Alkmene će postati poznat uskoro
Standardno

Vlasnica sam ovog aspekta... Stalno težim nekim promjenama, imam masu početaka a rijetko šta završim do kraja... Ljubitelj sam svega neistraženog, neopipljivog, nevidljivog, novog, i naravno koliko god mi neko govorio da se latim Astrologije (za koju zaista pojma nemam, znam samo na sebi ponešto da protumačim) ne mogu da joj se oduprem... Da mi može biti stalno bih mijenjala prostor ili čak i cijelu kuću u kojoj živim (ako treba i na dr lokaciji), poslove isto, jer čim savladam sve postane mi dosadno... Ovaj aspekt mi je donio i to da uvijek imam iznenadne događaje i da baš sve ali sve što isplaniram da mi se uvijek izjalovi... Mislim da mi je ovaj aspekt donio i beskrajnu brigu i humanost za druge, ali i iskrenost jer je Ur vladar mog III polja... Kao i sve u životu, sve zavisi od toga kako gledamo na stvari i ljude oko nas i dal smo spremni na promjene... Opozicija i inkonjukcija su po meni aspekti prilagođavanja, i na tome se još učim.

Post sa druge (pogresne) teme je sada na pravom mjestu.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules