ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Me90ur
Old 22-03-2007, 10:50   #1
webhanuma
Obično gatalo

webhanuma's Avatar

webhanuma je offline
Registrovan: Mar 2007
webhanuma je na dobrom putu
Standardno Me90ur

......................................Me 90 Ur..............................................

Last edited by TrilianSi; 05-04-2008 at 16:20..
Submit to Digg   Me90ur Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-03-2007, 17:52   #2
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Ono shto ja mogu da kazhem kao vlasnica istog, kojeg bih rado poklonila , jer mi nishta od tehnike nije 'srecno'..Sve kao da se pokvari shto ja dohvatim..Kompjuter nov , novcat, papreno placen, prvi dan chim je doneshen zashtekao, jedno mjesec dana sam kuburila sa njim, od majstora do majstora, a oni su govorili da je sve u redu..Evo, da kucnem, konachno sam se smirila i unormalio se.
Shto se tiche vozhnje 8 godina imam polozhen vozachki ispit, ali meni ne pada na pamet da sjednem u auto, jer ja ne umijem ni da ulicu predjem, a kamoli da vozim.Ne pitajte me kako sam je dobila, samo cu vam rec da sam 8 x polagala, i izgleda da im se bilo razhalilo na mene pa su me pushtili, kad sam im obecala da ga necu sijedat kad zavrshim s polaganjem, tj. ako me pushte ..Probala sam milion puta da vozim, rasterecena odlichno raspolozhena, al kad te neshto nece, nece...I digla ruke..sad mene voze ahahahah...
A na jezik sam opalich shto bi moj tata reka'.Kad me uhvati manita-zhuta minuta, bjezh' od mene.Ne biram rijechi i non stop bih provocirala :ups:...Da, i 'predvidio' mi je da ce zbog mog sarkazma i ironije, svadjalachke sklonosti moj buduci ili da poludi, ili da mi kosti slomi, jer sa mnom na treci nachin muzh nece moc' da naglavi ...A josh kad mi ga 'zabiberi' i MA 90 UR, onda vam je apsolutno jasna situacija...Spashavaj se ko mozhe...
Da, ono najvazhnije primijetila sam da meni ME 90 UR - chesto ne uspijevam da kazhem ono shto mislim, jer bivam prekinuta ili ometena u govoru.Pochnem da zamuckujem i deshava se da me prekidaju dok govorim, al' im ja ne ostanem duzhna...
Zbog istog aspekta sklona sam da donosim pogreshne odluke-ali samo one na brzinu koje donesem, tj. kad nemam izbora, poslije kojih se redovno pokajem ma koja god stvar bila u pitanju...

i ko bi da se zamijeni?

Last edited by Vojvotkinja; 22-03-2007 at 18:01.. Reason: ada ka' ja

Old 22-03-2007, 19:46   #3
ArijeL
Obično gatalo

ArijeL je offline
Registrovan: Feb 2007
ArijeL je na dobrom putu
Standardno

da ti imam nešto mnogo bolje ponuditi, rado bih se zamijenila, da ti olakšam muke bar na jedan period....

a što se auta tiče, ne daj bože da ja sjednem za volan

Old 22-03-2007, 19:58   #4
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Vojo, o'sh Algola?

Merkur90Uran
Old 25-05-2007, 14:41   #5
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno Merkur90Uran

Um vam je stalno u pripravnosti, ingeniozni ste, skloni razmisljanju i ekscentricnosti. Izrazeno ste intelektualni i tesko vas je prevariti. Kao >>buntovnik sa razlogom<< rado osporavate autoritete i retko prihvatate savete. Arogantni ste, nervozni, odvazni i nikad zadovoljni, odusevljavate se sopstvenim uverenjima. Ovaj aspekt je dobar za bavljenje naukom, filozofijom, pisanjem i politikom.

Lara

Old 30-05-2007, 14:16   #6
swoozie
Švrća

swoozie je offline
Registrovan: May 2007
swoozie je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by webhanuma VIdi Poruku
Imam ga i osim ostre jezicine nisam sigurna da me je jos necim blagoslovio. Sklona sam verbalnoj aagresiji.. iniciram tu vrstu sukoba gde god moguce, ali nadam se da doprinosi razvoju logike, tj volim tako da posmatram to.
Iskustva i sugestije?
uvijek ima i gorih stvari, nečim smo prokleti a nečim blagoslovljeni,
ako se hoćeš mijenjati imam ja veneru opozit uran, malo za promjenu

ali imaš ti i opozit mjesec/mars, možda nije sve crno samo u kvadratu merkura i urana

moja natalna karta

Last edited by swoozie; 30-05-2007 at 14:18.. Reason: dopuna

Old 24-06-2007, 21:52   #7
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Poznajem nekoliko ljudi s ovim aspektom.
Svi imaju naglasenu logiku, ali losu intuiciju.
Cesto su u stanju da se ko bikovi ukopaju u neki svoj stav i ne odstupaju ni za jotu, ne mozes ih nikako ubedti da nisu upravu, pogotovo kad nesto ubace u neki svoj logički sistem.
Ali, primetih da su svi odlicni matematicari, fizicari, hemicari...logicari!

Old 26-01-2008, 00:37   #8
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

ovaj aspekt kao i ME 90 UR nosi ton talenata i ideja ,no njihovo ostvarenje i praktični smisao nisu zadovoljeni i uz svu tu hirovitost koju osoba iskazuje-njena je genijalnost bizarna
-napadaju je sa svih strana i kad je zaslužila i kad nije kriva pa je odmalena navikla na klevete i tračeve
-priznala to osoba ili ne veliča svoja djela i sebe a može si umisliti da je upravo ona bogom dana predvodnica i zastupnica viših sila
ova osoba ima niz problema s ljudima -vječno je sa nekim u nekom konfliktu,također posjeduje veliku nesposobnost priznanja kako je ona promašila-jer ona nikada nije kriva=bar po svom mišljenju
-osoba se osjeća nshvačenom

Old 29-01-2008, 00:07   #9
smart.maja
Obično gatalo

smart.maja je offline
Registrovan: Jul 2007
smart.maja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by selena VIdi Poruku
ovaj aspekt kao i ME 90 UR nosi ton talenata i ideja ,no njihovo ostvarenje i praktični smisao nisu zadovoljeni i uz svu tu hirovitost koju osoba iskazuje-njena je genijalnost bizarna
-napadaju je sa svih strana i kad je zaslužila i kad nije kriva pa je odmalena navikla na klevete i tračeve
-priznala to osoba ili ne veliča svoja djela i sebe a može si umisliti da je upravo ona bogom dana predvodnica i zastupnica viših sila
ova osoba ima niz problema s ljudima -vječno je sa nekim u nekom konfliktu,također posjeduje veliku nesposobnost priznanja kako je ona promašila-jer ona nikada nije kriva=bar po svom mišljenju
-osoba se osjeća nshvačenom
ja imam Me 180* Ur (uzgred, Me mi je 0* Sa, a Ur 0* Pl ...masala kombinacija....)
pazi, necu ni ovde odbaciti, kao ni u predhodnim tekstovima, jer mislim da 90 ili 180* ima zajednockog...
ono sto cu ti ovde prokomentarisati je samo da nije tacno da ne prihvatam svoju gresku, ali svakako, ne pred svakim i olako... icak, kad masim, vrlo cesto se i sprdam na svoj racun... ali je cinjenica da necu svakome dozvoliti da me kritikuje... pogotovu ako ja smatram da nije kompetentan ili vec....ali, mislim da je tu vec u pitanju dalja konstalacija u mojoj karti...
a, za ovo neshvacana...pre bih rekla da me ljudi cesto ne ukace bas na jedan, ili se desava da pogresno protumace ili ti ne razumeju... ali to ja povezujem i sa svojim nacinom izrazavanja...komunikacije... svojim posalicama...logikom....analizom...al zato, opet, ako mi je stalo da se sporazume, nemam problem da posegnem i za papirom, olovkom, crtanjem, ako treba...i to ne smatram ponizavajucim, tj. nemam ego kompleks....
kako god, prilicno sam prihvatila i dobro se nosim (u pm) sa svim svojim aspektima u karti.... a, i bilo je vreme...xe
a, da, i ono za voznju pomenuto mi je simpaticno...pripadam istom klubu...

Old 11-03-2008, 17:53   #10
Seven
Početnik

Seven je offline
Registrovan: Mar 2008
Seven je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
Ono shto ja mogu da kazhem kao vlasnica istog, kojeg bih rado poklonila , jer mi nishta od tehnike nije 'srecno'..Sve kao da se pokvari shto ja dohvatim..Kompjuter nov , novcat, papreno placen, prvi dan chim je doneshen zashtekao, jedno mjesec dana sam kuburila sa njim, od majstora do majstora, a oni su govorili da je sve u redu..Evo, da kucnem, konachno sam se smirila i unormalio se.
Shto se tiche vozhnje 8 godina imam polozhen vozachki ispit, ali meni ne pada na pamet da sjednem u auto, jer ja ne umijem ni da ulicu predjem, a kamoli da vozim.Ne pitajte me kako sam je dobila, samo cu vam rec da sam 8 x polagala, i izgleda da im se bilo razhalilo na mene pa su me pushtili, kad sam im obecala da ga necu sijedat kad zavrshim s polaganjem, tj. ako me pushte ..Probala sam milion puta da vozim, rasterecena odlichno raspolozhena, al kad te neshto nece, nece...I digla ruke..
ja isto imam taj aspekt al biće da kod mene pomaže onaj Jupiter 0 Merkur jer ja sam iz prve položila vozački iako sam isto mislila da nikad neću i vozim bez problema, uglavnom...jedino uski parkinzi su mi problem , čitaj - treba mi mjesto za kamion da se ja uparkam

a što se tehnike i kompjutera tiče odlično se snalazim i ne krepavaju mi često stvari, jedino što sam primjetila da imam kratak fitilj i jako sam nestrpljiva ako mi nešto ne ide iz prve

logika mi je jača strana, al ovo za konflikte je isto točno....često me napadaju i kad nisam za ništa kriva

Old 05-04-2008, 03:42   #11
Rivendell
Obično gatalo

Rivendell's Avatar

Rivendell je offline
Registrovan: Apr 2008
Rivendell je na dobrom putu
Standardno

također me se okrivljava i kad nisam kriva zbog tog kvadrata. Nikako da položim vožnju. Prebrzopleta sam.

Old 21-04-2008, 02:46   #12
nessy
Obično gatalo

nessy's Avatar

nessy je offline
Registrovan: Jan 2008
nessy je na dobrom putu
Standardno

kod mene je me 90 ur pl

voznju polozila od 6.put -mada sam testove nulirala od prve
spadam u nervozne,
mada je meni zanimljivo da me voznja smiruje ????vjerovatno zbog nekog drugog aspekta
tračaju me bezveze-i bez ikakve logike-sto cesto jako puno i povrijedi
brzopleta
krivicu priznajem ako mi je lijepo razjasne inace uvijek smatram da sam u pravu
kompjuter uvijek sama kvarim i popravljam....pa onda zovem majstora ,volim da imam puno razlicitih programa

a evo sta kod mene pise za ovaj aspektic u knjizi
Neharmonični: interes za granične teme poput neortodoksnih znanstvenih teorija, astrologije, inovativnih tehnologija i obnove društva. Velika mentalna aktivnost i kreativnost.

ovo za interese je u potpunosti kod mene tacno

Old 31-10-2008, 19:50   #13
gita
Obično gatalo

gita's Avatar

gita je offline
Registrovan: Feb 2008
gita je na dobrom putu
Standardno

kako se manifestira ovi aspekt, kroz astro simboliku, moze neki primjer?
Naši sponzori
Advertisement

Old 31-10-2008, 23:37   #14
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

ME 90 Ur mozhe dati mucanje, shushkanje..
ja primjera radi slovo 'sh', izgovaram kao $ (po crnogorski)..Mislim, umijem da ga izgovorim, ali nekako uvijek ga malo omeksham, stvarno nesvjesno na '$'

me 90 Ur - slika svih prognanih ruskih intelektualaca....slike zabranjenih novina, mishljenja...

slika zabranjenih, nekad dragocjenih okultnih, tajnih nauka..

prekid komunikacija (kod mene se taj aspekt tako 'ponasha', a ujedno sam totalni tutush za tehniku, sve dja'olishem shto dofatim u svoje ruke)

ME 90 UR su sve reklame koje prekidaju najnapetitji dio filma

Me 90 Ur - slijepa ulica

Me 90 Ur - smotani poshtar

Old 01-11-2008, 17:01   #15

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nessy VIdi Poruku
kod mene je me 90 ur pl

voznju polozila od 6.put -mada sam testove nulirala od prve
spadam u nervozne,
mada je meni zanimljivo da me voznja smiruje ????vjerovatno zbog nekog drugog aspekta
tračaju me bezveze-i bez ikakve logike-sto cesto jako puno i povrijedi
brzopleta
krivicu priznajem ako mi je lijepo razjasne inace uvijek smatram da sam u pravu

imam prijateljicu s ovim aspektom...kod nje je merkur vladar asc ...
kaže da se odlično snalazi u kaotičnim i neurotičnim situacijama.
inače s njom je gotovo nemoguće pričati, stalno upada u riječ, prekida svaku rečenicu...
vrlo vrlo nemiran um, nervoza do ludila...voli brzu vožnju, neurotično i vozi, imala je saobraćajke...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules