ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Me 180 i 90 Pl
Old 05-06-2007, 21:30   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno Me 180 i 90 Pl

Ostri ste u govoru, ne ustrucavate se da stvari nazovete pravim imenom, ali isto tako mozete ispoljiti fantastican takt i diplomatsko umece. Volite da pridobijate druge za svoje ideje. Retko ispoljavate srecnu mentalnu ravnotezu. Taj raspon ide od slpe predanosti i posvecenosti do pesimizma, gundjanja i svadjalastva. Prihvatate nepotrebne rizike. Postici cete uspeh u istrazivanju detektivskim poslovima, medicini ili psihologiji. Ovaj aspekt je dobar za nove nacine izrazavanja u svakoj oblasti delovanja.

Doktor Carls Mejo ( 90), Pablo Pikaso (180).

Lara
Submit to Digg   Me 180 i 90 Pl Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-01-2008, 19:10   #2
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Ostri ste u govoru, ne ustrucavate se da stvari nazovete pravim imenom, ali isto tako mozete ispoljiti fantastican takt i diplomatsko umece. Volite da pridobijate druge za svoje ideje. Retko ispoljavate srecnu mentalnu ravnotezu. Taj raspon ide od slpe predanosti i posvecenosti do pesimizma, gundjanja i svadjalastva. Prihvatate nepotrebne rizike. Postici cete uspeh u istrazivanju detektivskim poslovima, medicini ili psihologiji. Ovaj aspekt je dobar za nove nacine izrazavanja u svakoj oblasti delovanja.

.
ja tu imam ME 90 PL sad kuzim zasto koji put znam jako glasno da govorim al nisam kriva meni je merkur u 4.kucu a pluto u 1.kucu al nisam svadjalista

Old 08-01-2008, 20:13   #3
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Ovaj aspekt ume da bude gadan uz dodatne ''Neptun'' igrarije.
U odgovarajućem natalu daje obavezno duževni slom u nekom trenutku života.

Old 21-04-2008, 01:52   #4
nessy
Obično gatalo

nessy's Avatar

nessy je offline
Registrovan: Jan 2008
nessy je na dobrom putu
Standardno

me 90 pl
nisam svadjalica ali jesam ljutica
kad se naljutim samo cutim
me u strijelcu 2 .kuca pl u djevi 11. kuca
kad me uvrijede ili povrijede jednostavno zanijemim i ostanem bez texta

Old 15-07-2008, 13:59   #5
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoro
Standardno

Kad se naljutim onda sam otrov. Mada umem i da ocutim. Tezak aspekt, ali kao sto je receno, moze se iskontrolisati, mada ga je tesko sakriti. Dobar je zaista za istrazivanje svih vrsta, jer tera um da se razvija. Mada sa mojim Me Ca u konjunkciji sa Sa daje previse mozganja. Ali ne bunim se. Ne bih bila to sto jesam da nisam bila prinudjena da mozgam.

Old 06-11-2009, 12:55   #6
goga73
Švrća

goga73 je offline
Registrovan: Jun 2008
goga73 je na dobrom putu
Standardno

Imam kvadrat pluton 8.kuća i vaga i merkur 12.kuća i jarac.
Ima dosta istine u svemu ovome.
Posvađam se s nekim samo kad mi nakon mnogo maltretiranja "pukne film", a onda doslovno poludim, u stanju sam reći doslovno sve čime mogu povrijediti nekoga. A mogu se i ljutiti do sudnjeg dana. Ako me netko povrijedi ne mogu više s njim komunicirati normalno i imati neki normalan odnos.
Za koju godinu mi tranzitni pluton dolazi na natalni merkur, što mogu očekivati od tog tranzita? A merkur je u kvadratu s mjesecom, a mjesec je opet u opziciji s plutonom. Sigurno će biti gadno.
Tranzit plutona preko natalne venere (u natalu su u kvadratu) donio mi je jaaaako teško razdoblje, i sad na sreću prolazi.

Old 10-05-2010, 14:30   #7
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
Kad se naljutim onda sam otrov. Mada umem i da ocutim. Tezak aspekt, ali kao sto je receno, moze se iskontrolisati, mada ga je tesko sakriti. Dobar je zaista za istrazivanje svih vrsta, jer tera um da se razvija. Mada sa mojim Me Ca u konjunkciji sa Sa daje previse mozganja. Ali ne bunim se. Ne bih bila to sto jesam da nisam bila prinudjena da mozgam.
hm..vidiš nešto razmišljam..definitivno ću se složiti sa tobom..
Me 180 Pl je daleko 'opasniji' od Me 90 i 180 Ur..upravo zbog toga što si napisala..
Riječi koje pusti Me 180 Pl su u najmanju ruku otrovne i posledica, viševremenskog skupljanja, potiskivanja, smirivanja i ovakav aspekt zaista umije da potpuno pokopa i ponizi čovjeka (posebno onog kome se riječi upućuju)..
Dok, primjera radi kod Me 90 Ur je prasak čisto da čovjek izduši i u 90% slučajeva teške riječi i izjave su izrečene samo da povrijede osobu, a ne zbog toga što to zaista misle (znam po sebi )..Me 90 Ur se skoro uvijek kaje zbog svog 'lajanja', dok sa Me 180 Pl to nije slučaj!
tako da, Me 180 Pl ono što zaista misli to će i reći ma koliko boljelo i bilo pogubno za sve...ali prije toga će dobro vagati, smirivati sebe, brojati do 10 i sl (jer, sve to radi studiozni Pluton, koji, na primjer u tvom slučaju potpomognut mudrim Saturnom) a onda - spašavaj se ko može...posledice ostaju, samo je pitanje koliko su teške kad prodrmate i probudite 'životinju u sebi' , a to opet zavisi od znakova u kojima je Merkur...

Old 11-05-2010, 00:38   #8
nata-pata
Obično gatalo

nata-pata's Avatar

nata-pata je offline
Registrovan: Sep 2009
nata-pata je na dobrom putu
Standardno

Me90Pl....e ja kad planem...
Čekam,trpim,gutam,posmatram,lijepo se ponašam...kulturno...
počinjem lagano da se tresem...
oči mi se šire...
stiskam usne...
i šake....
koračam užurbano prema "meti"...i....
uh....ne bih joj bila u koži......

tako je kod mene,mada se to rijetko dešava....uglavnom i najčešće kad osjetim veliku nepravdu i neznanje u situaciji kad to neznanje može nekoga koštati života....najčešće mi se to dešavalo u ljekarskim ordinacijama... tragično,ali istinito...

Old 07-09-2010, 02:47   #9
julijasd
Švrća

julijasd's Avatar

julijasd je offline
Registrovan: Oct 2008
julijasd je na dobrom putu
Standardno

Merkur 180 Pluton,s tim sto je pluton u skorpiji,zamalo je izbegao prvu kucu,a jos i pravi 180 sa suncem...merkur mi je u biku,pa se ta "ljutnja" jako dugo skuplja,moglo bi se reci da brojim da 100... al kad odbrojim,spasavaj se ko moze...

Old 30-12-2011, 20:45   #10
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Nisam bas neka svađalica jedino ako me neko baš baš iznervira onda idem s namerom što više da povredim ali to se retko dešava retko ko može mene toliko da iznervira

Old 31-12-2011, 14:42   #11
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Svadjalica, otrovnjaca, nije da kazem sta ne mislim vec bas svesno ubodem tamo gde cu povrediti i mislim bas sve sto kazem, hladnim tonom umem da samo iznesem cinjenice i mane coveku, ne znam nista da uvijem u celofan...Svesna da cu povrediti coveka ali ipak povredim. I uvek hladnoca u tonu koja deluje kao da mi nije stalo. Nikada nisam vulgarna i nikada ne vredjam ali vise povredim nego kad bih vredjala...
Eto to je Me 90 Pl kod mene...

Old 07-01-2012, 02:23   #12
iva 25
Početnik

iva 25 je offline
iva 25 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku
Svadjalica, otrovnjaca, nije da kazem sta ne mislim vec bas svesno ubodem tamo gde cu povrediti i mislim bas sve sto kazem, hladnim tonom umem da samo iznesem cinjenice i mane coveku, ne znam nista da uvijem u celofan...Svesna da cu povrediti coveka ali ipak povredim. I uvek hladnoca u tonu koja deluje kao da mi nije stalo. Nikada nisam vulgarna i nikada ne vredjam ali vise povredim nego kad bih vredjala...
Eto to je Me 90 Pl kod mene...
tacnooooo...potpisujem ))

Old 15-03-2012, 01:22   #13
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Bojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Brzo ulazite u suštinu neke situacije. Vi iznosite svoje mišljenje bez bojazni šta će drugi ljudi misliti o tome. Da bi se izbegli konflikti, koji nisu neophodni, bilo bi dobro da se ponekad utišate i da razmišljate otome da budete disciplinovaniji, što će smiriti i vaše kritike. Vi ste, verovatno,nepoverljivi i možda živite usamljeno,što nije razlog da se ne pokušate otvoriti za promene.
Moguće je, da u stvari, pokušavate da kontrolišete tuđe živote. Budite oprezni,istorijske knjige su pune ljudi koji su sve davali od sebe da bi držali kontrolu nad drugima, samo da bi ih na kraju prisilili da padnu na kolena. Prihvatite da i drugi imaju prava da različito misle jer svako ima svoju sopstvenu istinu.
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-11-2012, 21:36   #14
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku
Svadjalica, otrovnjaca, nije da kazem sta ne mislim vec bas svesno ubodem tamo gde cu povrediti i mislim bas sve sto kazem, hladnim tonom umem da samo iznesem cinjenice i mane coveku, ne znam nista da uvijem u celofan..
Ovakva sam bila celog zivota, i mozda nekom zvuci kul, ali nije.
Nije fer prema onome koga ujedemo.
Sad radim na tom celofanu...
Uopstalom ko sam ja da nekom otvaram oci, svako ima svoj put...
Mada mi trenutno traniztni Sa radi 120 na Me, mozda sam zato tako odmerena

Old 29-11-2012, 21:49   #15
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Rekoše mi da ovaj aspekt pojavljuje često kod ljudi koji imaju kompleks veličine
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules