ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Me 180 i 90 Ma
Old 05-06-2007, 20:55   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno Me 180 i 90 Ma

Intelekt vam je razvijen, ali zbog preterane impulsivnosti ponekad donosite nepromisljene zakljucke. Radoznali ste i, ako ne budete oprezni, mogao bi vas potpuno iscrpeti nacin na koji trozite svoju mentalnu energiju. Morate se uciti koncentraciji i postizanju kompromisa. Borbeni ste, izrazenih stavova, ostrog jezika, skloni nalazenju gresaka kod drugih i podlozni glavoboljama. Ovaj aspekt je dobar za bavljenje pravom, strategijom, dramom, rukovodjenjem i sportom.

General Paton (90), pevac Dzejms Tejlor (180).

Lara
Submit to Digg   Me 180 i 90 Ma Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-09-2007, 21:28   #2
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Kako je Merkur prevozno sredstvo, dakle automobil, onda će u kombinaciji sa Marsom, to uvek biti brzi ili sportski automobil. Vožnja i kretanje su brzi, pa su ovo hrabri vozači, koji uživaju u brzoj vožnji i u snazi svog automobila....U nepovoljnom aspektu, eto i brze i nagle vožnje, koja vozača može dovesti u životnu opasnost, jer nije sposoban da reaguje ispravno u datom času koji nosi opasnost u saobraćaju. Svaka ona saobraćajna nesreća koju ugledate na cesti i u kojoj je automobil zapaljen jeste posledica nepovoljnog aspekta između Merkura i Marsa. A, Mars u Merkuru ili drugim rečima, šta predstavlja Mars u jednom automobilu ? To je papučica za gas, jer Mars daje ubrzanje, pa ako imamo loš aspekt Merkura i Marsa, onda opasnost u saobraćaju dolazi od prebrze vožnje ili usled problema sa papučicom za gas. Merkur je i svaki put, svaka saobraćajnica, svaka cesta, pa će u aspektu sa Marsom, a koji je na primer u Jarcu, ovo biti i cesta koja se popravlja, krpi ili koja se asfaltira.
Morala sam ovo da ubacim, od reci do reci je tacno!!!
Totalnu stetu na kolima, bas na takvom putu koji je i opsian, sam napravila pre tri godine.
Quote:
Vozač formule uvek jeste Merkur u aspektu sa Marsom, jer to jeste hrabrost u vožnji koja uvek mora biti brza i opasna
Brzinom od 180 uletela sam u krivinu.
Quote:
Merkur i Mars jesu misao i brzina, pa imamo britku i brzu misao...dolazi do misaone nervoze, netrepeljivosti i naglosti, a što u presudnom času daje pogrešnu odluku...
Ovo je znaci taj aspekt koji mene muci e bas lepo sto ga nadjoh, sada cu ga ja malo obuzdati.

Lara

Old 10-09-2007, 21:36   #3
TrilianSi
Moderator

TrilianSi's Avatar

TrilianSi je offline
TrilianSi je na dobrom putu
Standardno

A još ti Mars vlada trećom kućom...

"Gledajte u budućnost...sastaćemo se... vi i ja... tamo..."

Old 10-09-2007, 21:39   #4
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Da, bas tako, saobracaj i komunikacija.
No dobro, nikad nije kasno da ga ukrotim.

Lara

Old 25-01-2008, 22:26   #5
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

našla ja jedno štivo:
aspekt merkura i marsa izoštrava jezik-što može biti loše,ukratko ne pazite što ni o kome govorite ato ne može biti dobro.
OPOZICIJA ILI KVADRAT je još pogubniji za odnose ,rušilački ,posebno ako je riječ o znaku vatre-suzdržavanje je za vas nezamisliva stvar
-takve osobe nesrpljivo izražavaju nemir i inate se ,nagonski uvijek šprotv svih,zrače despotskom inteligencijom
-njihove idejeuvijek moraju biti u prvom planu,izazivaju sudbinu i ljude protiv sebe,a nezadovoljstvo ih tjera u osvete,uz ignoriranje prijetnji i upozorenja
-Merkur je živo srebro,a mars užarena,usijena glava-na provokaciju odgovarate prijetnjom,a često su i njihove reakcije nekontrolirane i histerične

Old 19-02-2008, 15:30   #6
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

ME 90 MA MOZE DA OZNAČAVA, ALI POD USLOVOM DA JE ASCEDENT U BLIZANCIMA A ME U 12KUĆI -DŽEPAROŠA

Old 19-02-2008, 23:28   #7
Sirena
Obično gatalo

Sirena's Avatar

Sirena je offline
Registrovan: Sep 2006
Sirena je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by selena VIdi Poruku
našla ja jedno štivo:
aspekt merkura i marsa izoštrava jezik-što može biti loše,ukratko ne pazite što ni o kome govorite ato ne može biti dobro.
OPOZICIJA ILI KVADRAT je još pogubniji za odnose ,rušilački ,posebno ako je riječ o znaku vatre-suzdržavanje je za vas nezamisliva stvar
-takve osobe nesrpljivo izražavaju nemir i inate se ,nagonski uvijek šprotv svih,zrače despotskom inteligencijom
-njihove idejeuvijek moraju biti u prvom planu,izazivaju sudbinu i ljude protiv sebe,a nezadovoljstvo ih tjera u osvete,uz ignoriranje prijetnji i upozorenja
-Merkur je živo srebro,a mars užarena,usijena glava-na provokaciju odgovarate prijetnjom,a često su i njihove reakcije nekontrolirane i histerične
Oh,da... kod mene kvadrat radi samo tako, sreca Mars je u Vagi a Merkur u Jarcu ,inace da je u vatri bar jedno... a joj.... to bi bila katastrofa, to je jedna od osobina na koju sam istovremeno ponosna i ne volim je , kad su bliznji na tapetu svakako da je ne podnosim..

Old 04-06-2008, 22:04   #8
moontrineuran
Početnik

moontrineuran's Avatar

moontrineuran je offline
Registrovan: May 2008
moontrineuran je na dobrom putu
Standardno

ja znam kako to izgleda...mada sam uspeo nekako da iskontrolisem sve to...
...kada sam bio mladji to je bio show...borim se sa tim zestoko.....merkur u devici u svojoj kuci a mars u strelcu u VIII....strasno....

Old 05-06-2008, 08:15   #9
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
Registrovan: May 2007
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

[quote=selena;56678]našla ja jedno štivo:
-Merkur je živo srebro,a mars užarena,usijena glava-na provokaciju odgovarate prijetnjom,a često su i njihove reakcije nekontrolirane i histerične[/quote
mars u blizancima ili merkur u ovnu moze da bude iznijansiran citiranim osobinama,bar moj ponekad

mora da zbog njega povremeno ulazim u rasprave ili odbrane

Old 17-06-2008, 12:48   #10
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Da, bas tako, saobracaj i komunikacija.
No dobro, nikad nije kasno da ga ukrotim.
Merki, čuvaj se prebrze vožnje, ali stvarno...ljudi sa tim, tvojim aspektom, ako se poklope tranziti i direkcije...hmm..
Zato je najbolje ne izazivati.

Old 27-10-2008, 23:15   #11
bubimama
Početnik

bubimama je offline
Registrovan: Oct 2008
bubimama je na dobrom putu
Standardno

Merkur u opoziciji sa Marsom? Merkur u Ovnu a Retro Mars u Vagi???
Bolje da me ne sretne niko ziv kad poludim :P

Old 04-03-2009, 01:59   #12
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Me 90 180 Ma

Cini ljude dovitljivim, ostroumnim i pripravnim, naprasitim, impulsivnim i razdrazljivim, sklonim preuranjenom zakljucivanju i delanju pre nego sto promisle, sa neizbeznim ishodom da uvuku sebe i druge u nevolju, pa su otuda opasni saradnici. Za njih je potpuno prirodno da oboje ili preuvelicavaju svoje tvrdnje. Zajedljivi su kada se ljute i imaju otrovan jezik. Ako su ugrozene sesta ili dvanaesta kuca prisutna je podloznost nervnoj iscrpljenosti i dusevnim bolestima.

Old 04-03-2009, 10:19   #13
lav na kvadrat
Obično gatalo

lav na kvadrat's Avatar

lav na kvadrat je offline
Registrovan: Feb 2009
lav na kvadrat je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by marijana511 VIdi Poruku
Me 90 180 Ma

Cini ljude dovitljivim, ostroumnim i pripravnim, naprasitim, impulsivnim i razdrazljivim, sklonim preuranjenom zakljucivanju i delanju pre nego sto promisle, sa neizbeznim ishodom da uvuku sebe i druge u nevolju, pa su otuda opasni saradnici. Za njih je potpuno prirodno da oboje ili preuvelicavaju svoje tvrdnje. Zajedljivi su kada se ljute i imaju otrovan jezik. Ako su ugrozene sesta ili dvanaesta kuca prisutna je podloznost nervnoj iscrpljenosti i dusevnim bolestima.
Ako je ukljucena i osma kuca to su opasne osobe sa cesto zlim mislima i namerama
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-04-2009, 18:52   #14
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Intelekt vam je razvijen, ali zbog preterane impulsivnosti ponekad donosite nepromisljene zakljucke. Radoznali ste i, ako ne budete oprezni, mogao bi vas potpuno iscrpeti nacin na koji trozite svoju mentalnu energiju. Morate se uciti koncentraciji i postizanju kompromisa. Borbeni ste, izrazenih stavova, ostrog jezika, skloni nalazenju gresaka kod drugih i podlozni glavoboljama. Ovaj aspekt je dobar za bavljenje pravom, strategijom, dramom, rukovodjenjem i sportom.
Dodala bih da je ljudima sa izazovnim aspektima između Merkura i Marsa, posebno ako je kvadrat u pitanju, najbitnija koncentracija i fokusiranje. U nedostatku istih, eto opekotina/posekotina (uglavom po prstima ), svađa, problema u saobraćaju. Brzopletost i nestrpljivot izbjegavati u širokom luku .

(Savjet od vlasnice Me90Ma ) ...

Old 01-05-2010, 08:36   #15
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Ako se nešto najtačnije u karti odnosi na mene, to je moj Mars. To sam tek nedavno počela da uviđam.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules