ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ma 120 i 60 Ju
Old 06-06-2007, 23:05   #1
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno Ma 120 i 60 Ju

Optimista ste i puni entuzijazma. Zahvaljujuci sirokim vidicima, mozete biti dobar vodja ili rukovodilac na poslu. Jupiter usmerava a Mars daje energiju. Liberalni ste, odani, ponosni i samouvereni. Verovatno vas interesuju sport, politika i putovanja. I pored toga sto nikada necete steci neko veliko materijalno bogatstvo uvek cete moci da zivite sasvim udobno, imajuci stalne prihode. Istinski ste idealista jer ste potpuno sigurni u svoje stavove.

Dzon Kenedi (120), Dzon Dejvicon (60).

Lara
Submit to Digg   Ma 120 i 60 Ju Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-08-2007, 01:13   #2
smart.maja
Obično gatalo

smart.maja je offline
Registrovan: Jul 2007
smart.maja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Optimista ste i puni entuzijazma. Zahvaljujuci sirokim vidicima, mozete biti dobar vodja ili rukovodilac na poslu. Jupiter usmerava a Mars daje energiju. Liberalni ste, odani, ponosni i samouvereni. Verovatno vas interesuju sport, politika i putovanja. I pored toga sto nikada necete steci neko veliko materijalno bogatstvo uvek cete moci da zivite sasvim udobno, imajuci stalne prihode. Istinski ste idealista jer ste potpuno sigurni u svoje stavove.

Dzon Kenedi (120), Dzon Dejvicon (60).
DA! pa ide mi...
e sad, obzirom da mi je Ma u ovnu, he, u 4., a Ju u u blizancima u 7.,
da li to jos mogu da tumačim da dosta energije usmeravam na komunikaciju u kući?...ili u partnerstvo...
istina i za kintu... meni tako i odgovara mada vec neko vreme mi nije bas sjajna situacija, razvuklo se bez posla, pa se već pomalo brinem... hoće li mi se stabilizovati prihodi...

Old 24-01-2008, 21:13   #3
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
on Kenedi (120), Dzon Dejvicon (60).

imam ovaj aspekt mars u petoj i jupiter u devetoj sto bi značilo da uživam u putovanjima, a večiti sam optimista i sve nastojim da gledam kroz zabavu i da od svega stvorim zabavu da mi nista ne bi bilo dosadno,verovatno jer mi je mars u 5k igre i zabave
drago mi je da ću pristojno ziveti to mi je dovoljno jer u zivotu je svakako bitnije duhovno vise nego materijalno bogatstvo......ovo je super aspekt

Old 31-01-2008, 02:10   #4
smart.maja
Obično gatalo

smart.maja je offline
Registrovan: Jul 2007
smart.maja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by smart.maja VIdi Poruku
DA! pa ide mi...
e sad, obzirom da mi je Ma u ovnu, he, u 4., a Ju u u blizancima u 7.,
da li to jos mogu da tumačim da dosta energije usmeravam na komunikaciju u kući?...ili u partnerstvo...
istina i za kintu... meni tako i odgovara mada vec neko vreme mi nije bas sjajna situacija, razvuklo se bez posla, pa se već pomalo brinem... hoće li mi se stabilizovati prihodi...
hehehe, bas se ja ovde ispricah, i tek sad obratih paznju sta sam trabunjala...
...a meni Ma, zapravo na vr` 5....i dalje cu zvizdicem....

Trigon/sekstil MA sa JU
Old 22-03-2008, 14:34   #5
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Registrovan: Jan 2007
Andreina je na dobrom putu
Standardno Trigon/sekstil MA sa JU

Misicavi ste, cesto robusni i snazni, cvrstog karaktera i snazne volje. Hrabri ste i ponosni, nekad ekstravagantni i nezasitni. Mozete uspeti u sportu, vojsci i politici, a mozete imati korist i od braka.

Old 17-10-2008, 03:08   #6
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Registrovan: Sep 2007
dadiska je na dobrom putu
Standardno

Ja sam tek danas videla da i ja imam ovaj aspekt.
Pa jesam optimista, ali mi ovaj aspekt nista nije novo rekao jer vec imam puno vatre,a ona daje optiizam posebno strelac.
Medjutim posto meni Ma vlada 8 kucom i prilicno je ugrozen od sa,ur,i ne.
Ju ga na neki nacin stiti, i tako mi je i bilo u zivotu.
Evo jedan insert iz mog zivota, jer mislim da ovaj aspekt mozda ima veze.
Kada sam po drugi put slomila moju dragocenu desnu ruku, i to opet na oba mesta sa prelomima obe kosti,iscasenjem ramena i lakta.
Doktor mi je rekao da ce mi u utorak zakazati operaciju, a to je valjda bila subota. I rekao mi da krenem sa njim da proba da mi namesti lakat, oko mene se sjatile 3 sestre, 1 glavna, 2 doktora, a ja A nisam rekla,jer sam znala da me nece puno boleti vec sam imala iskustva,i posalje on mene na snimanje kad ono covek mi namestio celu ruku, nema operacije!

E da i rekao mami i tati da nije imao hrabrijeg pacijenta!

Old 18-11-2008, 02:46   #7
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
kod mene Ju vlada 1 i 12 a Mars cetvrtom
Ma u 9..Ju u 2....
volim ovaj aspekt
ne znam bas za vodju...vise sam timski igrac....sve ostalo potpisujem

Old 07-12-2008, 09:19   #8
veg
Obično gatalo

veg's Avatar

veg je offline
Registrovan: Jul 2008
veg je na dobrom putu
Standardno

Između ostalog MA60JU daje poštenje i moralnost.Kod mene je MA u 8.(tuđ novac), JU u 10.(karijera), radeći sa tuđim novcem nisam nikad nikog prevario.

Old 01-02-2009, 19:26   #9
Roberta
Švrća

Roberta's Avatar

Roberta je offline
Registrovan: Jan 2009
Roberta je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by veg VIdi Poruku
Između ostalog MA60JU daje poštenje i moralnost.Kod mene je MA u 8.(tuđ novac), JU u 10.(karijera), radeći sa tuđim novcem nisam nikad nikog prevario.
Ovaj aspekt ima i ja. Odlican je za sportiste, a meni je Mars dipozitor Meseca i vladar 5. kuce. I bila sam dugo profesionalni sportista. Sustina je da svaka akcija ide pod ruku sa optimizmom, entuzijazmom, ali i moralnim, eticnim i ispravnim vrednostima. To je ustvari aspekt izvrsnih boraca za pravdu. Mars ce se takmiciti, ali nikada prljavo ili nisko vec koristeci moralne i ispravne principe.

Old 16-02-2009, 01:20   #10
Klara
Obično gatalo

Klara's Avatar

Klara je offline
Registrovan: Sep 2008
Klara je na dobrom putu
Standardno

Ma u osmoj 60 Ju u šestoj....

Old 02-03-2009, 22:07   #11
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Klara VIdi Poruku
Ma u osmoj 60 Ju u šestoj....
Mars i Jupiter su razlichiti po svom uticaju -plemenitost, ljubav i dobronamjernost Jupitera daju Marsovoj borbenosti i hrabrosti chiste i ppzitivne motive, te stoga ovaj aspekt jako istiche osjecaj za fer-plej, borbenost da se zashtite slabi, odbraniti dobro od losheg, optimizam i vedrina koja se iskazuje u velikoj ljubavi prema zhivotu i prirodi. iako ima veze sa shestom kucom, mislim da ovaj aspekt vishe govori o tebi i tvojim unutrahsnjim pobudama, jer je taj isti Ju vladar tvoje dvanaeste, Mars vladar trece (komunikacija sa drugima- okolinom), a Mars u osmoj (velike promjene, duzhnosti), pa cemo vidjeti da si i na radnom mjestu i u zhivotu uopshte osoba koja ne ostaje na praznim rijechima i obecanjima, ne sazhalijevash i sentimetalishesh, vec nudish konkretnu pomoc i podstichehs ljude na akciju kako bi rijeshili taj svoj problem!

Old 17-02-2011, 18:20   #12
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

ma u trecoj 60 ju u desetoj...ma vlada drugom i devetom ju desetom devetom i suvladar je prve..

Old 20-02-2011, 18:16   #13
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Mars jedan od vladara ASC i vladar 6. u 8 polju u sekstilu sa JU ( vladar 2.) na MC-u u lavu...definitivno daje borbenost, optimizam, i dosta energije za ispunit ciljeve...Inače se bavim humanitarnim radom i pomažem ljudima slabijeg imovinskog stanja, ljudima koji imaju problema sa ostvarivanjem svojih prava, invalidima...

Pretpostavljam da ću jednog dana imat stabilan posao koji će biti i normalno plaćen. Za sada vodim obiteljski posao, no jednog dana bi se voljela bavit humanitarnim radom u potpunosti.
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-02-2011, 00:15   #14
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

ja imam egzaktan trigon JU (rak-1) i MA (ribe-10) - oba na 29*
JU je vl. 10 i 6 a MA 11 i umetnute 5

dugo nisam znala kako se manifestira ovaj aspekt kod mene, sport 0 poena, politika nema šanse, vojska come on..

ali očito se očituje u velikom osjećaju za pravdu, ispravnom postupanju, čvrstim moralnim i etičnim principima od kojih se ne odstupa - to je dao ovaj egzaltirani JU i za sobom povlači dispozitora SO - Marsa.. vjerojatno je tu i želja za pomaganjem slabijima i nemoćnima..
zanimljivo je što moja konjunkcija MA/ME nosi kvadrat s NE, ali zatim ovaj JU vadi sve tim trigonom jer je em dispozitor NE i drugi vladar 10. kuće i najjači je skoro u čartu.

Old 29-07-2011, 23:02   #15
Uranus_princes
Obično gatalo

Uranus_princes's Avatar

Uranus_princes je offline
Registrovan: Apr 2010
Uranus_princes je na dobrom putu
Standardno

Quote:

U principu se slazem sa svim naznacenim.Kod mene je ovaj aspekt narocito naglasio pitanje putovanja,pa bih ja cijeli zivot najradije posvetila skitanju po svijetu Meni MA djeluje iz 3.,a Ju iz 11.kuce,pa sam ja fer player u medjuljudskim odnosima,izuzetno odan prijatelj.Volim filozofirati A ova entuzijazam,kod mene je naglasen samo kad radim nesto sto zaista zelim ili nesto od cega cu zaista imati koristi (Ma u Cap i Ju Vir) .Uvijek imam zastitnicki osjecaj za ljude koji su mi dragi,bez obzira na to koliko su oni ipak snazniji od mene ,stariji,uvijek nastojim da ih zastitim.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules