Majcinstvo [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Majcinstvo

Lelo123
06-05-2019, 21:51
Pre 15-ak godina mi je jedna astrologica saopštila da ako ikada rodim dete da će me majcinstvo uništiti, da će mi život krenuti negativnim tokom i da nije svako za roditeljstvo. Samim tim bih upropastila detetov život. Zamolila bih za pomoć oko tumačenja. Hvala

Natasarijana
07-05-2019, 17:08
jesi li se ostvarila kao majka?

Lelo123
07-05-2019, 17:34
Nisam se ostvarila kao majka.

mandrak-21
08-05-2019, 01:04
Taj te je bas uplasio.Da li si ostajala u drugom stanju ili nisi ni pokusavala ,mislim da je kod tebe aspekt me 90 uran mogao doneti prekid trudnoce ali takodje i pokusaj vestacke oplodnje (jesi li definitivno odustala od majcinstva?

Lelo123
08-05-2019, 01:58
Nisam ostajala u drugom stanju.

janja
09-05-2019, 12:21
Pre 15-ak godina mi je jedna astrologica saopštila da ako ikada rodim dete da će me majcinstvo uništiti, da će mi život krenuti negativnim tokom i da nije svako za roditeljstvo. Samim tim bih upropastila detetov život. Zamolila bih za pomoć oko tumačenja. Hvala

Ne treba se puno obazirati na tumacenja horoskopa, zato sto smo svi mi u Bozjim rukama. Meni su tumacila tri profesionalna astrologa natalnu kartu i nijedan horoskop sa drugim nikakve veze nema, sve to zavisi kako ko i sta vidi. Ispada da ja zivim tri zivota....citav cirkus. Jedino sto se poklopilo je donekle opis mojih osobina a to i sama znam. Tako da veruj u Boga i u sebe...