Ko sam ja? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ko sam ja?

SagSag
01-09-2016, 04:40
Evo i mog natala, pa ko voli, nek izvoli :)

Kad vjezbam tumacenje natala, uglavnom vjezbam na sopstvenom, baaas me interesuje sta vi vidite.. Recite mi, ko sam ja? :D

http://i63.tinypic.com/dcsgth.gif

Milica2808
09-09-2016, 21:41
Ja cu laicki reci, ne zameri mi ni ti ni poznavaoci astrologije :)
Mars u 2. u Lavu, rekla bih da ti bas grabis da postignes uspeh, posebno u finansijskom smislu. U 5. kuci zurka, veliki broj veza rekla bih, mislim da nisu teske veze, ali osobe koje biras za partnere su najcesce dosta tvrdoglave, ali i ambiciozne. Imas Mo u 6. bas kao i ja, pa mozda emocije i psihicko stanje umeju da se odraze na tvoje fizicko stanje, da se bukvalno razbolis od brige ili stresa (tako se bar kod mene ispoljava, mada je to kod mene pojacano jer je Mo u Raku).
Uran i Neptun u 7. kuci... Hm mozda 2 braka? Laik sam, ponavljam. I slican izbor partnera oba puta, s tim sto jedan moguce ima problema sa nekim porocima.
Saturn u 9. u Ribama, moguce neke klimave situacije tokom skolovanja, ali Saturn daje stabilnost mislim da ce na kraju sve ispasti ok sa tvojim obrazovanjem.
E sad aspekti, So0Me, moguce da nekad ne umes bas da se izrazis kako treba, a posto je Me u 5. mozda je ta komunikacija otezana i sa momcima sa kojima si u vezi.
Moguce i otezan odnos sa ocem, ili nekom muskom starijom osobom. Rekla bih da se mozda otac ili neko stariji nije slagao sa tvojim izborom kada je u pitanju skolovanje.
Za mamu si verovatno vezanija nego za tatu i ona te pokrece kad god ti nestane energije.
Samo pazi da ne unosis preterane emocije u posao cime god da se bavis. Dobro bi bilo da se bavis necim sto podrazumeva komunikaciju sa ljudima, posebno ako si na poslu okruzena vise muskarcima nego zenama.
Eto, malo se izlupetah, ima li kojim slucajem neke istine? :)