Meseczvezdice natal chart [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Meseczvezdice natal chart

meseczvezdice
24-02-2015, 19:49
Cao svima :) Sta mislite o mojoj karti? :)
Astrodienst Online - Free Chart 100% (http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&cd=car4file7paj50-u1424802698&gif=astro_2gw_01_t_b.67649.35560.gif&res=100&va=&cid=ar4file7paj50-u1424802698)

Lillyxit
25-02-2015, 16:22
Karta ti je istekla.Bolje koristi tiny pic za uplodovanje.

meseczvezdice
25-02-2015, 17:42
Aha, evo postavicu, pa ako neko moze, neka pogleda :)
http://oi59.tinypic.com/vrq9h1.jpg

markobgd
04-03-2015, 01:26
pa kul ti je karta ;D
mislim, lav-skorpija ;D sa plutonom na asc, ... magneticna, provokativna, itd
jos imas i severni cvor na asc, sto ce reci da ti okruzena sa dosta ljudi ;D pratioca
negde, i vladar sedme kuce venera 120 uran,neptun...daje ti sigurno svakojake ljude oko tebe, i partner ce biti lep

sa druge strane sunce90mesec, majka otac losi odnosi, saturn u4toj u ribama, opet problemi neki u kuci itako

zanimljivo je sto imas kiron0mc i dispozitor merkur u raku u osmoj...rekao bih da se bavis necim sto ima veze sa lecenjem drugih ljudi, defektologija,medicina, psihologija (pluton na asc) ili sl

meseczvezdice
04-03-2015, 08:57
Cao markobgd :) .... Ovo je sve tacno sto si rekao....sto se tice odnosa u porodici, to je istina, uvek je neka teska atmosfera, majka i otac se ipak vole, ali meni je cesto tesko u kuci.... zavrsila sam srednju medicinsku, smer - zubni tehnicar, pravim proteze za starije ljude, pa na taj nacin mozda vodim brigu o ljudima.... volim da pomazem, jer su meni radili sve i svasta, pa ja necu da budem takva nego hocu nekome da stavim osmeh na lice :) tada sam najsrecnija... Sada trenutno studiram ekonomiju, nisam vise u sferi medicine :) A da, sto se tice pratioca, uvek sam primecena kad negde odem, uvek gledaju na mene kao na neku posebnu osobu, kao da sam dosla sa druge planete :D Pomenuo si psihologiju, ona zahteva neku dubinu, istrazivanje, a ja bas takav pristup ucenju imam, nikada nisam ucila napamet.