Lilian natal chart [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Lilian natal chart

Lilian
05-01-2015, 02:32
http://imageshack.com/a/img673/6140/3yB0Bh.jpgImageShack - image.jpg (http://imageshack.com/i/ip3yB0Bhj)

Postovani forumasi , dali bi mi neko u natalnoj karti mogao pogledati mogucnost braka i djece, zahvaljujem

Natasha
05-01-2015, 22:06
Lilian,jesi li imala vec brak ili dugu vezu,nekoga s kim si bila u ozbiljnom visegodisnjem odnosu ili skupa zivila,a ko te prevario i ostavio?
Dijete bi trebalo biti,jedno,porodjaj na carski rez,samo bi bilo dobro da skines sa karte sve ove asteroide,nisu potrebni :D

elza
07-02-2015, 17:38
Natasa, gde ti vidiš carski rez u natalu članice?
Mars nema kvadrat sa Uranom, sa Mesecom, niti sa vladarem 5 kuće, tj.ne aflikuje ni 5 polje, niti 8 polje, niti vladara Veneru.
Poznato je da mars(nož), treba raditi negativan aspekt prema Mesecu(koži i stomaku).
Uran - izazvan porodjaj, ne prirodan. Epidural isto.
Odluči li se za carski, Mars60Mesec joj obezbedjuju ok.ishod. Ali to isto tako može da ukaže da će se brzo poroditi. I da se njena majka možda uopšte nije mučila s njom na porodjaju(kao što moja sa mnom nije Mesec60Mars na istoj relaciji znakova). Da je bilo "iznenadjujuće" brzo, da ju je iznanadila. Tako se može desiti i njoj sa porodjajem, maltene u pokretu. I da ona već ima beleg na stomaku ili operaciju slepog creva i nečeg sličnog u tom predelu.
Ako je samo do Chirona u 8 polju, ili na osnovu njenih godina ili pak vidiš usku karlicu, molim te da mi objasniš kako :)

A da članica možda frizer po struci ili nešto gde se koriste makaze, turpije i sl.pribor?

Natasha
07-02-2015, 17:47
Elza,u stvari je vrlo prosto.... uzmi uran (ne znam sta ti gledas,ja za vodenjaka samo uran) ,pa da on ima sekstil sa marsom,ali je taj mars slab i u znaku i u kuci... i jos je u pitanju djevica.... nema brzine od marsa u 12,tu je mars pomoc noza u bolnici,nije .... a dispozicijom ide u kvadrat.... no kako je pl u sekstilu sa me ipak sve dobro zavrsava :P

elza
07-02-2015, 18:11
Zanimljivo stanovište.
Pa mene pitaju zbog meseca u Škorpiji 0 Sunce i 60 mars(dispozitor) u Devici da li je moja majka imala problema da me rodi. Nije :P
Bez obzira što nema brzinu Mars u Devici, I što imam 90Uran - separacija, pa mislim da si malo preterala, po natusovoj karti ;) verovanto bi i meni poručila da imam carski :) ali ja to vidim i bez aspekata, medicinska astrologija je nešto jako škakljivo i "pipavo" za preporuku. Bar kad su forumi u pitanju, ovakvog tipa. Da isprepadamo nekog bzv(P.s.moja majka ima Marsa u 7, slaba kuća, i to u Ribama i ima 120° Mesec0Uran u Raku - nije nas rodila carskim rezom, Uran0Mesec u 12, ali ima ožiljak na donjem stomaku od upale slepog creva :P).

Ali ako je osoba sitna, zbog Venere(vladara Asc) u Devici :P i ima uzanu karlicu, jasno i zbog godina, što bi mogla da ima karlični ili pak porodjaj sa carskim rezom.

Lilian
07-02-2015, 18:56
Mene ne smeta sto imate razlicita razmisljanja , carski rez ili ne nije mi to toliko vazno kad znam da to vise nije toliki problem danas, mene je moja majka rodila prirodno a brata kasnije na carski , ona je djevica po horoskopu i ima stelijum u 8 kuci skoro sve planete . Meni zanima kakav ce mi biti suprug , i dali cu ga imati odn imati normalan brak i dali cu imati djecu , itd

Elza ja sam sa 11 god zavrsila u bolnici sa dijagnozom upala sljepog crijevaali nisam operirana , upala se smirila . Oziljke na stomaku imam jer sam kasnije bila na odstranjivanju madeza. Vidim da si spomenula da je moj kiron u 8 kuci a ja sam ga cijelo vrijeme gledala ko na kraju 7 kuce.

Natasha
07-02-2015, 19:49
Lilian,ovi aspekti prema asteroidima su nebitni jer kao ni sa fiksnim zvijezdama ne rade,osim u konjukciji sa malim orbisom,znaci tesko da taj kiron radi... ako radi moze se manifestirati kao financiranje partnera,recimo.... to je derivatno partnerovo drugo polje,tebi je tu kiron,ali isto tako mogu biti povrede na seksualnom planu jer se radi o 8.... ali ne bi jedan asteroid oozbiljno uzimala bez aspekata sa planetama ili na uglovima

Lilian
07-02-2015, 20:20
A kako je u sinastriji ? Imam ga ( chiron) u konjukciji sa njegovim saturnom (8 kuca)sa jednim bivsim. Kakvo je tu znacenje

Natasha
07-02-2015, 20:21
Moze biti neka povreda,ali ne volim tumaciti nista kroz jedan aspekt,sam po sebi mi ne predstavlja bas nista bez kompletne slike.