Svi beze od mog natala! [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Svi beze od mog natala!

gesler
19-11-2014, 19:06
Postavljala sam vise puta natalnu,ali mi ni jednom nije protumacena.Ne znam da li je strasna ili sta,pa ako bi se neko usudio,podnecu koliko god da je losa!Ne moze biti gora nego sto sam je sama protumacila.Please,neka neko pogleda...!

http://www.astro.com/tmpd/c1fpfileAtx2a6-u1416425111/astro_w2gw_01_jovana.69912.19542.gif

Hvala unapred!

A nisam dramila,nego sam videla sebi pobacaje i da cu biti udovica,pa sam se istripovala da zato nece da mi protumace:D:D:D

andjela
20-11-2014, 00:18
Kakvo je stanje kod tebe u porodici gesler?Tesko?

gesler
20-11-2014, 00:43
Kakvo je stanje kod tebe u porodici gesler?Tesko?

U kom smislu?

Natasha
20-11-2014, 21:34
Gesler,karta ti se ne moze prikazati.Ova sa astro.coma.Btw,Snupy je u pravu.Ti si postavila natal i ni mu ni me nego se bunis da ti niko nece protumaciti.Ovo nije prvi put da postavljas,sjecam se ovog natala i znam da sam ga komentirala,DAISY24,ali se ne sjecam pod kojim si imenom bila.Ako te zanima da naucis pocni od osnova,citaj,uci i ne vadi se na to da je jako tesko protumaciti ,a mi smo ovdje grozni jer ne zelimo pomoci.Jesi se ti potrudila negdje,na barem neku temu ukljuciti i komentirati (a da to nije bilo neka ti netko tumaci kartu) ? Naravno da nisi.U zadnje vrijeme stalno neki padobranci koji napice tu link za natal i neka se vjezba na njima.Smijesno.Pa ima nas tu dovoljno da vjezbamo jedni na drugima.Ukljuci se u komentiranje.

gesler
20-11-2014, 23:01
Ovako sam ja skontala:Sedma mi pocinje u ovnu,nagli ulazak u brak,nastavlja se u biku,bice i emocija.Venera u devetom,mozda brak sa strancem.Mars u biku,krupan muskarac,strastan i tvrdoglav.Brine me vladar sedme u osmom i venera na 8 stepenu,obicno znaci udovistvo.Ne znam da li dobro kapiram,pa me uputite,ako mozete...
http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/graphic?type=24&d1year=1990&d1month=7&d1day=27&time=11.15&lat=44.50&long=-20.30&adjust=-2.00&lang=hr

Natasha
20-11-2014, 23:13
Ovako,vrh sedme u ovnu je ili ulazak u brak jako kasno ili dosta rano,moze biti ishitren ulazak u brak,ali i ne mora.Tvoj mars je u biku,tu je mars u izgonu,dobro je sta je u svom polju - slucajno dostojanstvo pa ne bi rekla da ces ostati udovica,ali cekam da postavis kartu astrodienst.com,ova je skroz nepregledna

gesler
20-11-2014, 23:17
http://www.astro.com/tmpd/c1fpfileAtx2a6-u1416425111/astro_w2gw_01_jovana.80203.46258.gif

Pa ne verujem da je dosta rano,imam 24,msm ne znam do kada se podrazumeva,a kod mene nikoga ni na vidiku:)

A i ne bih rano da se udam:)

Natasha
20-11-2014, 23:31
Ne znam ni ja do kada se podrazumijeva,pretpostavljam da to ovisi o shvacanju sredine.Cuj,ti si ova venera koja je otisla u 10.polje, a vladar se vraca u prvo - mjesec i venera imaju recepciju pa ti tesko da neces uspjeti u zivotu,posebno sta su ti sunce i mjesec .Partnera ces upoznati kasnije,vjrovatno oko povratka saturna,i to ce ti biti neko iz tvoga kraja.Ne znam sta je strasno u ovoj karti.Jedino mi se ne svidja saturn u 4. i opozicija neptuna na vladara asc.Mozda si sklona iluzijama.

gesler
20-11-2014, 23:38
Ne znam koju si kartu gledala.Negde mi napisu veneru u devetom,mesec u dvanaestom.Negde deseto i prvo,ne kapiram to.To sto si mi napisala da je mars u izgonu,najvise me koci da povezem kartu,jer to jos nisam skapirala i stepene.Fascinantno mi je kako vidite npr.fiziki izgled u karti,ja sam do sada citala samo na internetu.Skontala sam da bi zbog marsa,na stepenu strelca,suprug trebao biti obrazovan i situiran zbog bika u osmom.Ispravi me,ako gresim.

Natasha
20-11-2014, 23:49
Bik obrazovan?Situiran ,a planeta u izgonu?Hm,ovako,gledala sam kroz 10. jer je blizu vrha MC.Kada se planeta nadje do 5 stepeni od vrha neke kuce onda ona djeluje na sljedecu kucu ,kod tebe 10.,mislim da dobro vidim.Mjesec ti je skoro pa egzaktno na asc i zato ga gledam kroz 1.,a ne 12.O dignitetima planeta procitaj na netu,ima.Stepeni su pomocno sredstvo tumacenja,pusti stepene kad nisi svladala jos osnovne stvari.

gesler
20-11-2014, 23:52
Sad si me osvestila koliko zapravo ne znam:):)

Natasha
21-11-2014, 00:01
To mi nije bio cilj,ali ako te to usmjeri da ides po redu uciti - super :D Prvo procitaj o simbolikama znakova,planeta i polja.Onda procitaj o dignitetima.Tek onda istrazuj aspekte i naravno,za sve ovdje imas teme pa citaj pomalo :D A karta ti je zapravo prilicno ,ako ne i jako dobra.Taj mjesec u vagi na asc daje veliku osjetljivost ,ali ti zivis sa tom energijom pa je to ok.Osim toga,vladar 7. u 8.moze znaciti i da ce ti partner iza sebe imati neku ozbiljnu vezu ili brak,a i da ce vas upoznati prijatelji ,mozda na nekoj veceri - 8.polje je polje skorpije - vecer,noc,a bik je hrana,pa kazem - mozda bude vecera.Jedno je sigurno - bit ce vjest u kuhinji ,mars u biku ako i nije kuhar profesionalno (a mogao bi biti) onda fino kuha.

Andjelijaa
21-11-2014, 00:09
svi bi mi muza koji dobro kuva :D

gesler
21-11-2014, 00:13
Da znas da sam bas trazila sta su digniteti:)Nece valjda imati decu?Jesam jako osetljiva,ali imam i jaku zelju za uspehom(Lav-Vaga,kontradiktorna licnost:)),tako da mi se bas svidelo ovo sto si mi napisala.

svi bi mi muza koji dobro kuva :D

Meni ionako ne ide,a volim da jedem.Dobro ce mi doci:):)

andjelikadepeures
21-11-2014, 00:17
treba ti tip koji je izdrzljiv u krevetu. kvalitetan ljubavnik
Ma u Biku uopste nije lako zadovoljiti
brzo@ebe u sttartu otpisi, ako neces zece frustracije
ako budes bila udovica, to moze da se desi i 80 kad budes imala. al' ces bar biti dobrostojeca udovica ;)
para ne bi trebalo da ti manjka ni inace

So u 10. kod zene moze da da prilicno visoke zahteve oko partnera... da bude neka "faca", direktor, javna lichnost.... i onda se zena povlachi i bude domacica
a ako ne nadje takvog tipa, ta zena moze da ostane sama zauvek

odakle ti uopste ideja za pobacaje?
ako te naplasio Ur kao vladar 5. zaboravi. i meni on vlada 5. pa do sada, hvala Bogu, nikad nisam imala nista tog tipa
do duse, ti imas Mo90Ve, pa ce te malo kociti oko dece, ali je to moguce prevazici bez vecih problema

gesler
21-11-2014, 00:44
treba ti tip koji je izdrzljiv u krevetu. kvalitetan ljubavnik
Ma u Biku uopste nije lako zadovoljiti
brzo@ebe u sttartu otpisi, ako neces zece frustracije
ako budes bila udovica, to moze da se desi i 80 kad budes imala. al' ces bar biti dobrostojeca udovica ;)
para ne bi trebalo da ti manjka ni inace

So u 10. kod zene moze da da prilicno visoke zahteve oko partnera... da bude neka "faca", direktor, javna lichnost.... i onda se zena povlachi i bude domacica
a ako ne nadje takvog tipa, ta zena moze da ostane sama zauvek

odakle ti uopste ideja za pobacaje?
ako te naplasio Ur kao vladar 5. zaboravi. i meni on vlada 5. pa do sada, hvala Bogu, nikad nisam imala nista tog tipa
do duse, ti imas Mo90Ve, pa ce te malo kociti oko dece, ali je to moguce prevazici bez vecih problema

Uran i neptun kao suvladar,sve sam sebi najcrnje videla.Sada ste me ohrabrile:)Pogotovo zbog dece,bez muza bih i mogla,na to sam navikla zbog svojih glupih zahteva o kojima govoris:)

http://www.dodaj.rs/f/1k/oM/3lUglVdj/astrow2gw01jovana6991219.gif