Moja natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moja natalna karta

tinna-bg
06-06-2007, 19:55
Vec sam u opisu teme napisala sta me interesuje:)

Da li neki aspekti u mom natalu govore o mogucnosti drugog braka?

Ako ima jos nesto zanimljivo u mojoj karti, napisite:)

Ja vidim da ima puno pozitivnih aspekata (trigona), a za to sam cula da nije dobro, jer ne donose borbu, vec vise prepustanje situaciji (to je donekle istina sto se mene tice)

Hvala puno na odgovorima:)

swarovska
18-06-2007, 11:11

Ja vidim da ima puno pozitivnih aspekata (trigona), a za to sam cula da nije dobro, jer ne donose borbu, vec vise prepustanje situaciji (to je donekle istina sto se mene tice)

Po meni ako ti je to drugi brak onda veza ima sanse da zapocne kao tajna veza..s obzirom na blizance na vrhu9 (ako sam ja to dobro videla:D)ima sanse da bude mladji od tebe ili makar mladolik veseo okretan tip..rekla bih da je imao jednu duzu vezu pre tebe..mogao bi se baviti ugostiteljstvom nekako mi to ide uz ovog raka i mesec u biku ..ja to ovako na brzaka bacih pogled..tek ucim sve ovo(ostalima koji ovo budu citali ne smejte se mnooogoo):(

tinna-bg
18-06-2007, 11:29
Ja jos nisam u drugom braku :)

Iskreno, zelela bih da nadjem osobu za to :)

E sada, sto se tice toga sto si rekla, moja trenutna veza je zapocela kao neka vrsta tajne veze, preciznije, nisam nikom pricala o njemu neko vreme (ako se to racuna). Ne bavi se ugostiteljstvom, vec usugama (slikar koji se bavi web dizajnom). Nije mladji od mene, ali je veoma maladolik, dinamican i okretan tip.

Meni veoma interesuje da li uopste u mom natalu postoje predispozicije za drugi brak.

Hvala ti puno sto si nasla vremena da malo protumacis:)

Dorijana
25-06-2007, 09:25
Kako se meni cini ima potencijala za drugi brak, ne znam doduse sta bi pokazalo da ga nema, ali vladar IX ima aspekata.
Vladar IX u stelijumu u XII kuci - konjukcija sa Uranom u XII kuci meni prvo pada na pamet uransko zanimanje g-dina i neko naglo zaljubljivanje jer Uran vladar V;
konjukcija sa Suncem kao vladarem XI (neko iz kruga prijatelja, pa je veza zato tajna ili ? )

Ovih dana retrogradni Jupiter moze doneti nekoga iz proslosti jer pravi sekstil sa tim stelijumom, mada mpguce da je to vec odradjeno pocetkom godine kada je prvi put tuda prolazio. Po onome kako mene ucili idealno vreme za taj drugi brak (ili druge znacajne veze) ce biti za otprilike dve godine kad Jupiter iz Vodolije napravi trigon na vladara IX.

Moje znanje tu staje..:o

tinna-bg
03-07-2007, 09:03
Hvala ti puno na odgovoru:)

Da li neko moze da mi kaze sta znaci ova moju konjukcija venere sa uranom, mislim sto se tice ljubavi. Da li su zbog toga moje sve veze (vecina) sa naglim pocetkom i jos naglijim krajem?
Ineresujeme jos, nije vezano na moj natal, sta znaci vladar IX(merkur) na samoj liniji ASC?

Dorijana
03-07-2007, 11:10
Mislim da je ovo upotrebljivo, moguce da je malo naglasenije utoliko sto je blize Asc.
Vladalac IX u I kući - Vi ste tip osobe sa sopstvenom životnom filozofijom i nećete oklevati da osobama sa kojima dolazite u kontakt i iznesete svoje ideje. Ukoliko drugi elementi horoskopa to potkrepljuju, tražićete dobro obrazovanje, a čak možete izabrati da svoje misli iznosite podučavajući druge. Ukoliko je planeta Jupiter, Neptun ili Mesec (nije), možete biti dosta religiozni , čak i da se odlučite za takvu vrstu života i da postanete opatica, sveštenik ili rabin. Sa jakim Suncem, Marsom ili V kućom može vas privlačiti sport, a sa pravilnim korišćenjem, možete da budete bez premca na ovom polju. Možete izabrati profesiju pravnika ali, ako je planeta pod uticajem jeko disharmoničnih aspekata(nije), možete doći u sukob sa zakonom.

tinna-bg
02-08-2009, 17:02
Ja da aktiviram moju staru temu, a i boljku :D

Sada ima novih clanova ovde, pa bi bas bilo lepo da nesto prokomentarisu, ako zele.
Dosao je i taj trenutak da tranzitni jupiter pravi trigon sa suncem, merkurom, asc-om, uranom, venerom, ali od drugog braka ni B. :D

Mada meni nije ni cilj da se posto poto udam, ali ipak ne bih volela da u starijim godinama budem okruzena makama :D

Trenutno sam u vezi sa osobom koju ne nalazim u opisu moje IX kuce(drugi brak), vec u opisu moje VII, iako sam razvedena, pa bi trebalo da sam tu kucu ispucala, ali izgleda da nisam. :)

ajde
02-08-2009, 17:14
ako ti je prvi muz vl 7. mars?

a imamo i So120Ma 4A .. sve prije njega su mozda veze prije tog braka.. tj sve aplikacije Sunca.. npr... So0*Me 2A, i So0*Ur 2A..

posle So120Ma ima aplikacija sunce0*venera prije nego sunce napusti znak vage..

tako da je drugi muz predstavljen venerom.. koja je ujedno u nastavku 7 kuce :)

mislim da je tako :D

Angliana75
02-08-2009, 17:16
i ja mislim da je tako...VE bi joj trebala biti oznaka drugog muza...znaci nastavak 7.polja...VE joj radi 120 sam MA..i orbis je 6*..pa bi trebalo po nekoj logici racunanja da joj usledi brak posle 6 god. od razvoda....valjda... :D
a sam pozicija MA u vodoliji=dvotjelesni znak pa jos sa VE 120 upucuje na mnogobrojne veze pre braka...ali posto je VE vladar 8.polja mislim da ce iz jedne lepe veze preci u brak jer je VE u vagi u svom sedistu...trebalo bi da joj taj muskarac bude i visokoobrazovan zbog 22 step=jarac ali i visa znanja...

ajde
02-08-2009, 17:22
i .. ovo Ve0*Ur je separacija.. i to orbis 9 .. tako da se sva naglost moze prevladat u tom drugom braku ..

a svi ostali aspekti su il dobri il ih nema :D i vidi Ve0*ASC

a ovo Ve90*Mc.. hm mozda bolje da ne bude zvanican?

i da .. bice ti slican .. imate isti cilj..

da ga probam... idem od kraja 7 (tj 8)

okrenut je radu.. vjerovarno je dinamicno u toj njegovoj sredini.. onako uranska sredina.. al sve u svemu jako prijatna.. venerasta :) nekad posle ce izgarat od posla.. "nosit ce kucu na posao" .. mozda se bavi necim cim mu se otac bavio.. jako je dobar u tome sto radi .. karijera uranska.. kao da je sam svoj gazda.. ili ce tek postat potupuno neovistan .. ali.. povremeno ce imat nekih problema oko toga (Saturn retro) mozda ce radi finansija bit prisiljen pristajat na necije uslove.. ponekad cak i radi ljubavi .. odlucivat ce se na nesto sto mu mozda ugrozava radnu slobodu..

mislim da je stranac.. jer njegova 9 je tvoja 4.. tj tvoja domovina mu je stana :)
takodje ima vl 4 u 9.. seli svoj dom u drugu zemlju.. koja je opet tvoja zemlja..

vl 3 u 12.. il mu je komunikacija tajnovita.. il taji o svojim rodjacima.. il su oni.. daleko i zive u inostranstvu.. raseljeni :D

mislim da ce te upoznat kroj svoj rad.. .. i opet vladar njegove 7(mars) u 9 upoznaje partnericu u inostranstvu...
vl 7u 5(pluton) volice je ..
mozda je kao i svaku vezu bude analiziro malo vise.. al ubrzo to zavrsava u znaku vage? brak? i da .. mislim da ce bit lud za njom...

vjerovatno je imao puno veza.. nema odakle mu nisu djevojke dolazile..
a ove veze tipa 7 kuce.. pa malo su nedefinisane.. al sretne .. ima iluzije i zaljubljenosti .. moguce da sa tom "partnericom za brak" bude prijatelj i da osjeca veliku strast za nju..

tinna-bg
02-08-2009, 18:03
Hvala vam mnogo mnogo na komentarima.

Da dam malo objasnjenja.
Ja sam se udala veoma mlada. Sa 28 god se razvela i vec 10 godina sam razvedena.
Sto se tice veza, pre bih rekla udvaranja bilo ih je zaista puno. Ali ti aplikacioni aspekti sunca ne oznacavaju moje veze pre braka, jer bila je samo jedna veza pre braka koju sam raskinula kad sam upoznala mog buduceg muza. A taj muskarac je bio bik, sa venerom, merkurom, saturnom u biku. Tako da ga ne vidim kroz aplikacije SO0Me i So0Ur.
Aspekt venara0uran i ako je sirokog obrisa i separacioni me prati ceo zivot. I pre braka i u braku, a i ovih 10 godina koliko sam razvedena. Taj aspekt je u prvoj kuci to sam ja tj. moj karakter.

Svi muskarci sa kojima sam bila u vezi su visoko obrazovani, sem mnog bivseg muza. Ne znam kako se on uopste nasao u mom zivotu.
Vladar moje sedme kuce je mars u vodoliji. Moj bivsi muz bas nesto nema osobine tog marsa. On je dupla skorpija, venera u jarcu, mesec u ribama. Nikako se ne uklpa u moj natal. Njega mi vise opisuje onaj moj pluton u 12 kuci, nego mars. Zatvoren, cutljiv, karakterno sebican...susta suprotnost mene.

Hvala vam jos jednom na komentarima :)

ajde
02-08-2009, 18:20
a sta ako je nekako.. tvoj bivsi muz ostao vladar 5? tj saturn? i onda to puca .. dolaskom saturnovog povratka.. uz to je i uran njegov signifikator..
jel se puno kretao? na poslu? vozac? il komunicirao.. il radio s rodbinom :D

imao problema sa ocem?
imao neke iznenadne izlive agresije :D koja dugo kljuca unjegovoj glavi.. mozda je bio nervozan?
navise se netviro oko novca i karijere
karijera je bila tipa 12 i 8 kuce.. izolovano .. tajno.. povuceno..

hm naglo je odlazio u druge zemlje?

i jel nekad pokusao ista studirat?

da i .. ovom je vl 3 u 12 sto je cutljiva osoba

tinna-bg
02-08-2009, 18:35
a sta ako je nekako.. tvoj bivsi muz ostao vladar 5? tj saturn? i onda to puca .. dolaskom saturnovog povratka.. uz to je i uran njegov signifikator..
jel se puno kretao? na poslu? vozac? il komunicirao.. il radio s rodbinom :D

imao problema sa ocem?
imao neke iznenadne izlive agresije :D koja dugo kljuca unjegovoj glavi.. mozda je bio nervozan?
navise se netviro oko novca i karijere
karijera je bila tipa 12 i 8 kuce.. izolovano .. tajno.. povuceno..

hm naglo je odlazio u druge zemlje?

i jel nekad pokusao ista studirat?

da i .. ovom je vl 3 u 12 sto je cutljiva osoba

Jaojj Ajde, izgleda da to to :)

Brak mi je pukao kad mi je bio saturnov povratak.
Nije vozac, drzi stovarista gradjevinskog materijala a izmedju ostalog ima slepere i kamione tj. pruza i usluge prevoza tog materijala. Taj posao radi sa bratom. Otac mu je bio alkoholicar, pa samim tim je imao problema sa njim. Mada je on krenuto tatinim stopama, geni su to :D
Imao je agresivnih ispada i veoma je nervozan, uzas. Nervoza je najvecim delom prouzrokovana zbog posla i novca.
Da vecito je nesto muljao u vezi posla, cak je bio terecen za utaju poreza, ogromna je suma u pitanju.
Odlazili smo naglo u druge zemlje, tj. svaki put nije mogao biti ispaniran. Samo bi mu odjedanput dunulo da uplatimo putovanje i mi vec za par dana na putu.
Nikad nista nije studirao, cim je zavrsio srednjui vojsku, poceo je da radi privatan posao.

BRAVOOOO
Odlicno si opisala mog prvog muza, samo mi reci kroz koje si ga aspekte tacno nasla. Da li to onda znaci da ja nisam do kraja ispucala ovu moju sedmu?

ajde
02-08-2009, 19:00
Jaojj Ajde, izgleda da to to :)

Brak mi je pukao kad mi je bio saturnov povratak.
Nije vozac, drzi stovarista gradjevinskog materijala a izmedju ostalog ima slepere i kamione tj. pruza i usluge prevoza tog materijala. Taj posao radi sa bratom. Otac mu je bio alkoholicar, pa samim tim je imao problema sa njim. Mada je on krenuto tatinim stopama, geni su to :D
Imao je agresivnih ispada i veoma je nervozan, uzas. Nervoza je najvecim delom prouzrokovana zbog posla i novca.
Da vecito je nesto muljao u vezi posla, cak je bio terecen za utaju poreza, ogromna je suma u pitanju.
Odlazili smo naglo u druge zemlje, tj. svaki put nije mogao biti ispaniran. Samo bi mu odjedanput dunulo da uplatimo putovanje i mi vec za par dana na putu.
Nikad nista nije studirao, cim je zavrsio srednjui vojsku, poceo je da radi privatan posao.

BRAVOOOO
Odlicno si opisala mog prvog muza, samo mi reci kroz koje si ga aspekte tacno nasla. Da li to onda znaci da ja nisam do kraja ispucala ovu moju sedmu?

:D kroz 5.. ona je SA i UR.. -zabavljanje

imas i So12o*Sa 6 Separacioni
i So0*Ur 2A..

a kazes da nimalo ne lici na mars? onda ce mars tek doc :D

a da.. jel ti sigurno tacno vreme rodjenja?

tinna-bg
02-08-2009, 19:27
:D kroz 5.. ona je SA i UR.. -zabavljanje

imas i So12o*Ur 6 Separacioni
i So0*Ur 2A..

a kazes da nimalo ne lici na mars? onda ce mars tek doc :D

Nije opisan marsem u vodoliji, dupla skorpija ima sve, samo ne osobine jedne vodolije. Mada ima nekih naznaka sto se toga tice. Upoznali smo se blizu moje kuce (mars u 4 polju).
A zasto si za onaj opis pocela od 8 polja?
Ja sam sada u vezi sa osobom koja ima odlike vodolije. Sunce, merkur, venera su mu u vodoliji. Zivi u mojoj ulici (mars u 4 kuci), upoznali smo se preko interneta (mars 120me0ur), stvarno sam bila zaprepastena da osobu koja zivi 100m od mene upoznam preko interneta. On je stomatolog (ortodont), a to ne znam da povezem. Zubar je saturn/mars. Meni su saturn-mars u ogromnom 10* separacionom trigonu, tako da ga ne racunam. A Sunce je u trigonu sa saturnom, pa mozda je to(lupam :D)

Hvala ti mnogooooo
Ja cu ti veceras poslati p.p u vezi onog sto si me pitala. Cekam da mi se javi devojka koja zna gde toga ima u Bg.

U maticnoj knjizi rodjenih mi pise 6:00 am
Mozda je koji minut ranije, ali to ne menja situaciju, jer mi je podznak na sredini znaka. I dalje sve kuce pocinju u istom znaku, samo se stepen menja.

ajde
02-08-2009, 19:44
Nije opisan marsem u vodoliji, dupla skorpija ima sve, samo ne osobine jedne vodolije. Mada ima nekih naznaka sto se toga tice. Upoznali smo se blizu moje kuce (mars u 4 polju).
A zasto si za onaj opis pocela od 8 polja?
Ja sam sada u vezi sa osobom koja ima odlike vodolije. Sunce, merkur, venera su mu u vodoliji. Zivi u mojoj ulici (mars u 4 kuci), upoznali smo se preko interneta (mars 120me0ur), stvarno sam bila zaprepastena da osobu koja zivi 100m od mene upoznam preko interneta. On je stomatolog (ortodont), a to ne znam da povezem. Zubar je saturn/mars. Meni su saturn-mars u ogromnom 10* separacionom trigonu, tako da ga ne racunam. A Sunce je u trigonu sa saturnom, pa mozda je to(lupam :D)

Hvala ti mnogooooo
Ja cu ti veceras poslati p.p u vezi onog sto si me pitala. Cekam da mi se javi devojka koja zna gde toga ima u Bg.

pa pocela sam od nastavka 7 kuce.. tako mi je angliana rekla da njoj gledam jer i ona ima brak iza sebe..

kontala sam da ti je prvi muz mars pa zato .. znaci drugi je u znaku venere..

a prvi - tj taj s kojim jesi bila - te upoznao preko blize okoline tj mjesta gdje se svakodnevno krece? .. jer mu je mjesec u 3oj.. i on je tebi prisao.. u pocetku je veza bila strastvena

e posto "nema prvog" ostavljamo mars.. za sledeceg
e a tvoj muz .. bi trebao doc tebi .. sunce u 1? (blizu vrha 1).. i da .. doce ti u dom .. (eto internetom:D ..

i ako gledamo od 7. derivate..

tom tvom muzu .. ko god on bio .. 6 je puna i 7

ovako .. okrenut je karijeri .. karijera je u znaku jarca.. kojim vlada saturn:D od cega on zaradjuje.. plus tu je i mars u 10oj.. :D
6 mu pocinje u djevici.. sto je mozda medicina?

aj sad da namjestimo :p vl 6 je merkur u vagi .. preciznost i estetika

vrlo je privlacan .. u javnosti..
veze su mu uranske.. tako da ta zapoceta netom moze odgovarat.. i moguce da ce s tim nekim bit prvo prijatelj pa pocet vezu..
finansije su mu javne.. znaci sigurno je neka specificna suma.. fina :D moze imat nekih problema u finansijama .. sto kroz karijeru sto kroz prijatelje..
vrlo je inteligentan .. dobro komunicira.. lijepe rijeci .. mozda i laska.. odmjeren vise

familija mu je bitna.. il oca il majku finansira.. mozda..
ako ima brace il sestra vidja ih redovno.. prije ce bit sestra.. i mislim da ona zivi sa ocem .. il je jako vezana za njega.. lice.. i ona ima neptunovsku karijeru.. nesto sto radi i kuci i izolovano.. i dobra je u tome
mozda i kroz posao.. i stvarno voli taj svoj posao..

i da.. PLu 6 daje dobre doktore.. fanatike u ishrani .. vole zivotinje.. :D i vl 8 u 6.. pruzanje usluga.. doktor - moze moze

tinna-bg
02-08-2009, 20:35
pa pocela sam od nastavka 7 kuce.. tako mi je angliana rekla da njoj gledam jer i ona ima brak iza sebe..

kontala sam da ti je prvi muz mars pa zato .. znaci drugi je u znaku venere..

a prvi - tj taj s kojim jesi bila - te upoznao preko blize okoline tj mjesta gdje se svakodnevno krece? .. jer mu je mjesec u 3oj.. i on je tebi prisao.. u pocetku je veza bila strastvena

Bravo!!! Odusevljena sam sa tvojim tumacenjem!!!
Prvi muz je meni prisao na ulici, bila je noc, ja i drugarica se vracale iz diskoteke, svratile da kupimo pljeskavice. I na putu do kuce nam prilaze dva maldica na biciklu i pitaju da li negde u blizini ima drakstor. Tako smo se upoznali. A to je bilo u mom kraju, blizu moje zgrade. I veza je bila veoma strastvena, posle dva meseca smo poceli da zivimo zajedno.

e posto "nema prvog" ostavljamo mars.. za sledeceg
e a tvoj muz .. bi trebao doc tebi .. sunce u 1? (blizu vrha 1).. i da .. doce ti u dom .. (eto internetom

i ako gledamo od 7. derivate..

tom tvom muzu .. ko god on bio .. 6 je puna i 7

ovako .. okrenut je karijeri .. karijera je u znaku jarca.. kojim vlada saturn od cega on zaradjuje.. plus tu je i mars u 10oj..
6 mu pocinje u djevici.. sto je mozda medicina?

Devica jeste medicina, cinimi se da sam tako procitala, a skorpija je hirurgija, a jarac tj. saturn zubi. Jeste okrenut karijeri (ako uzmem njega da je on taj)

aj sad da namjestimo :p vl 6 je merkur u vagi .. preciznost i estetika

Stomatologija trazi preciznost
A u okviru posla mu je i estetika, pravljenje proteza, navlaka, raznorazni protetski radovi (zahtevaju da budu i vizuelno lepi) Eh, sto je babi milo to joj se i snilo :D

vrlo je privlacan .. u javnosti..
veze su mu uranske.. tako da ta zapoceta netom moze odgovarat.. i moguce da ce s tim nekim bit prvo prijatelj pa pocet vezu..

Jesu mu veze uranske, a na njegovom dc-u je uran egzaktan, ko kod mene na asc-u(mada je kod mene 1*, ali to je to) Pa bili smo prvo prijatelji, par meseci smo se samo culi telefonom, iako smo iz komsiluka. Kad smo se konacno licno upoznali, vezu smo zasnovali posle mesec dana poznanstva (ako to moze da se racuna, kao prijateljstvo, ali ja cu ga gurnuti u taj opis :D)
finansije su mu javne.. znaci sigurno je neka specificna suma.. fina moze imat nekih problema u finansijama .. sto kroz karijeru sto kroz prijatelje..

Ima problema, narod nema pare za zubara :D
vrlo je inteligentan .. dobro komunicira.. lijepe rijeci .. mozda i laska.. odmjeren vise

Velo je dobar u komunikaciji, vise je odmeren nego laskav. Njemu je saturn na asc, ne moze taj da laska.

familija mu je bitna.. il oca il majku finansira.. mozda..

Majka mu je bitna, ali ona njega pomaze, a ne on nju
ako ima brace il sestra vidja ih redovno.. prije ce bit sestra.. i mislim da ona zivi sa ocem .. il je jako vezana za njega.. lice.. i ona ima neptunovsku karijeru.. nesto sto radi i kuci i izolovano.. i dobra je u tome
mozda i kroz posao.. i stvarno voli taj svoj posao..

Sestra i majka su mu farmaceuti. Sestra se iz kuce bavi sivenjem tj. kreiranjem nekih tasni. Dobra je u tome, imala je i svoju izlozbu toga.

i da.. PLu 6 daje dobre doktore.. fanatike u ishrani .. vole zivotinje.. :D i vl 8 u 6.. pruzanje usluga.. doktor - moze moze
I u njegovom natalu vladar osme je pluton u sestoj. Nije fanatik sto se tice ishrane, ali non-stop prica kako se nezdravo hrani, ali nista ne preduzima po pitanju toga. Voli zivotinje, fasciniran je Vucjacima.

Hvala ti do nebaaaa na ovoj analizi :)

Morala sam da brisem tvoje smajlice, jer mi javlja da ih ima visak u poruci.

ajde
02-08-2009, 20:44
:D
ma ja vladar 10 - majka u 2 :D - izovr novca ..

al .. mislim da ce i ona ovisit jednom o njemu ako nista ;)

eto to je taj hehe:D 99 % :)

tinna-bg
02-08-2009, 21:39
:D
ma ja vladar 10 - majka u 2 :D - izovr novca ..

al .. mislim da ce i ona ovisit jednom o njemu ako nista ;)

eto to je taj hehe:D 99 % :)

I njemu je natalno mo u biku u drugoj kuci. To tacno pokazuje da ga majka finansiski pomaze, a moguce da ce i on nju jednog dana.

Hvala ti jos jednom.

lullybully
04-08-2009, 20:28
Pa ti ako bi ulazila u 2. brak vjerujem da bi to počelo kao tajna veza koja bi izašla u javu, smatram kako bi ti smatrala kako je on sve ono što si čitav život sanjala i idila bi trajala neko vrijeme, nakon čega bi lađe počele tonuti.

Osobno u tvojoj karti vidim bolje aspekte i veću sreću u 1. braku nego li drugom.

i ja mislim da je tako...VE bi joj trebala biti oznaka drugog muza...znaci nastavak 7.polja...VE joj radi 120 sam MA..i orbis je 6*..pa bi trebalo po nekoj logici racunanja da joj usledi brak posle 6 god. od razvoda....valjda... :D
a sam pozicija MA u vodoliji=dvotjelesni znak pa jos sa VE 120 upucuje na mnogobrojne veze pre braka...ali posto je VE vladar 8.polja mislim da ce iz jedne lepe veze preci u brak jer je VE u vagi u svom sedistu...trebalo bi da joj taj muskarac bude i visokoobrazovan zbog 22 step=jarac ali i visa znanja...

Drugi brak se gleda kroz 9p koliko je meni poznato, dok je prvi predstavljen 7p

@tinna, sada sam pročitala da si napisala da je tvog prvog muža predstavlja konjunkcija sunce/merkur.
Ne bih se složila, to ti opisuje potencijalni 2 brak.

Recimo da brak gledam kroz čitavo polje...tvoj drugi brak počeo bi odlično, pomislila bi kako si s njim konačno našla srodnu dušu
i to ti predstavlja ta konjunkcija so/me, međutim, vremenom...odnos bi se sve više hladio.

tinna-bg
04-08-2009, 20:39
Pa ti ako bi ulazila u 2. brak vjerujem da bi to počelo kao tajna veza koja bi izašla u javu, smatram kako bi ti smatrala kako je on sve ono što si čitav život sanjala i idila bi trajala neko vrijeme, nakon čega bi lađe počele tonuti.

Osobno u tvojoj karti vidim bolje aspekte i veću sreću u 1. braku nego li drugom.

Lullybully, necemo tako da se igramo :D salim se

Moj prvi brak je bio toliko los, da mislim da od tog nema losije, sem onih gde zena dobija batine.

A sto je tice toga on je taj i idealizacije, nikad nisam idealizovala, pogotovo ne sada, godine i iskustvo cine cudo. Niti iko vise moze toliko da me odusevi, niti iko vise moze toliko da me razocara. Ja nemam istaknutog Ne u karti, kod mene nikad nije bilo idealizacije, cak i kad sam najzaljubljenija.

lullybully
04-08-2009, 20:48
Htjela sam reći - savršeno bi se slagali, ko jedno, nisam mislila na neptun, a za prvi brak me iskreno čudi...

Lullybully, necemo tako da se igramo :D salim se

Moj prvi brak je bio toliko los, da mislim da od tog nema losije, sem onih gde zena dobija batine.

A sto je tice toga on je taj i idealizacije, nikad nisam idealizovala, pogotovo ne sada, godine i iskustvo cine cudo. Niti iko vise moze toliko da me odusevi, niti iko vise moze toliko da me razocara. Ja nemam istaknutog Ne u karti, kod mene nikad nije bilo idealizacije, cak i kad sam najzaljubljenija.

Možda si prenaglo ili premlada uletjela u brak...ovan u 7p bi mogao ukazivati na to, iako
mislim da si ga stvarno voljela, sada...ne znam...mars se gledao kao vladar tvog 7p, uz suvladara veneru, a oni su u dobrom kontaktu, mars radi dobre aspekte...možda je do sinastrije, stvarno ne znam...jedino ako nije do kirona na dsc i ovog kvadrata s mjesecom koji po mom osobnom mišljenju je preširok orbis...kiron ranjava

Nažalost, ova cura se ubacila, ali rekoh ti da kako ja vidim tvoj drugi brak, ti ga ne bi idealizirala, već bi se slagali ko jedno i o tome govori konjunckija vladara 9p sa tvojim ličnim JA, tvojim suncem!

tinna-bg
04-08-2009, 20:53
Htjela sam reći - savršeno bi se slagali, ko jedno, nisam mislila na neptun, a za prvi brak me iskreno čudi...

Znam da nisi mislila na neptun, nego sam to rekla zato sto neptun donosi osobi idealizaciju, a moj ne pravi nekakve aspekte sa mojim licnim planetama.
Volela bih da ga bar malo imam u karti, pa da i ja osetim taj osecaj kad si slepo zaljubljen i kad ti je voljena osoba najuzvisenije bice na svetu, a ja to nikad nisam osetila, cak ni one cuvene leptirice.

I ako mars pravi trigone sa dosta planeta, brak je bio los. Mars kvadrat mesec je ipak bio jaci od tih trigona.

Možda si prenaglo ili premlada uletjela u brak...ovan u 7p bi mogao ukazivati na to, iako
mislim da si ga stvarno voljela, sada...ne znam...mars se gledao kao vladar tvog 7p, uz suvladara veneru, a oni su u dobrom kontaktu, mars radi dobre aspekte...možda je do sinastrije, stvarno ne znam...jedino ako nije do kirona na dsc i ovog kvadrata s mjesecom koji po mom osobnom mišljenju je preširok orbis...kiron ranjava

Nažalost, ova cura se ubacila, ali rekoh ti da kako ja vidim tvoj drugi brak, ti ga ne bi idealizirala, već bi se slagali ko jedno i o tome govori konjunckija vladara 9p sa tvojim ličnim JA, tvojim suncem!

Da, mlada sam se udala. Kad sam se udavala veoma sam ga volela, ali toliko se lose ponasao da se moja ljubav totalno ugasila. Onaj dan kad smo prestali da zivimo zajedno, je bio jedan od najsrecnijih dana u mom zivotu, toliku srecu i olaksanje sam osetila.

lullybully
04-08-2009, 21:01
Znam da nisi mislila na neptun, nego sam to rekla zato sto neptun donosi osobi idealizaciju, a moj ne pravi nekakve aspekte sa mojim licnim planetama.
Volela bih da ga bar malo imam u karti, pa da i ja osetim taj osecaj kad si slepo zaljubljen i kad ti je voljena osoba najuzvisenije bice na svetu, a ja to nikad nisam osetila, cak ni one cuvene leptirice.

I ako mars pravi trigone sa dosta planeta, brak je bio los. Mars kvadrat mesec je ipak bio jaci od tih trigona.

Ma nee...ne mislim na idealizaciju, nego ono...da ste slični, evo najbliže što mogu objasniti...ono kada si nadopunjavate rečenice, kada osjećaš -
ajme ovaj frajer je moja srodna duša, totalno me dopunjuje!

Da, uzela bih u obzir kod tvog prvog braka i kiron na DSC, on umije jako raniti...
recimo, ako pogledaš moj mjesec...on je sav u sekstilima, trigonima, međutim,mene moja majka jako ranjava, a imam trigon egzaktni s kironom, te u mojoj situaciji kada se sve zbroji i oduzme označva moju majku, a možeš misliti kako je tek kad legne na dsc ovan..
Imam osjećaj da se neke stvari u astrologiji podcjenjuju...iako i ovaj mjesec/mars, ma da mi on ima malo preširok orbis, al tko zna...

Inače, iako ti nemaš hrpu aspekata sa Neptunom, nalazi se u Strijelcu gdje radi konjunkciju s Jupitrom, maltene pri vrhu 3p, a tvoj stelij je smješten u 12p koje itekako boji planete, tako da se ne bih baš složila da kod tebe nema upliva neptuna....

tinna-bg
04-08-2009, 21:14
Inače, iako ti nemaš hrpu aspekata sa Neptunom, nalazi se u Strijelcu gdje radi konjunkciju s Jupitrom, maltene pri vrhu 3p, a tvoj stelij je smješten u 12p koje itekako boji planete, tako da se ne bih baš složila da kod tebe nema upliva neptuna....

Ja taj selijum vise posmatram da je na asc-u, nego u 12 kuci, sem plutona koji je u 12-oj.
Mozda sam rodjena koji minut ranije nego sto mi pise u krstenici, sto je lako moguce, pa eto svih tih planeta u 1 kuci. A ako mi je rodjenje u minut tacno kako pise u maticnoj knjizi rodjenih, opet su one na asc-u.
Znam da u mom karakteru nema neptuna, ali zato mi uran samo tako mrsi konce.

ajde
04-08-2009, 21:16
mozel neko ko ima neki program .. izredat sve aspekte koje njeno sunce pravi dok ne izadje iz znaka..
mislim da je ovako

0.:D So120*Sa koji je prosao
1.So0*Ur ..
2.So0*Me
3.So120*Mo.. s tim da se pojavjuju i kvadrati So-Mo.. sve prije nego se desi 4.
4.So120*Ma

valjda nista vise nema..

ako uzmemo da je So-Ma prvi brak.. dje nestadose ove prije aplikacije.. a onda.. to joj dodje i posljednji .. po TA?
a sama kaze da joj muz ne lici na Mars.. al mozda na Uran da... a ta aplikacija ima prva

tinna-bg
04-08-2009, 21:19
mozel neko ko ima neki program .. izredat sve aspekte koje njeno sunce pravi dok ne izadje iz znaka..
mislim da je ovako

1.So0*Ur ..
2.So0*Me
3.So120*Mo
4.So120*Ma

valjda nista vise nema..

Nemam so120mo, na moju zalost, mada ne smem ni da se bunim na ovo sto imam :D

ajde
04-08-2009, 21:24
Nemam so120mo, na moju zalost, mada ne smem ni da se bunim na ovo sto imam :D

So-Mo se pojavi kasnije.. prije So-Ma
valjda se i to moze uzeti kao aplikacija sunca prije nego izadje iz znaka vage

lullybully
04-08-2009, 21:28
Ja taj selijum vise posmatram da je na asc-u, nego u 12 kuci, sem plutona koji je u 12-oj.
Mozda sam rodjena koji minut ranije nego sto mi pise u krstenici, sto je lako moguce, pa eto svih tih planeta u 1 kuci. A ako mi je rodjenje u minut tacno kako pise u maticnoj knjizi rodjenih, opet su one na asc-u.
Znam da u mom karakteru nema neptuna, ali zato mi uran samo tako mrsi konce.

To sad zavisi od trenutka kada si rođena, pa se ASC pomjeri, međutim, kako stvari stoje s obzirom na ovu kartu,
tvoj stelij je čvrsto u 12p, iako prima utjecaje, kako ga ja zove, daške vjetrića iz 1 kuće, međutim to je, po ovoj karti 12p, dakle i boje neptuna, između ostaloga

mislim da je ovako

1.So0*Ur ..
2.So0*Me
3.So120*Mo.. s tim da se pojavjuju i kvadrati So-Mo.. sve prije nego se desi 4.
4.So120*Ma

valjda nista vise nema..

ako uzmemo da je So-Ma prvi brak.. dje nestadose ove prije aplikacije.. a onda.. to joj dodje i posljednji .. po TA?
a sama kaze da joj muz ne lici na Mars.. al mozda na Uran da... a ta aplikacija ima prva

Oprosti, možeš malo pojasniti o čemu pričaš??

Šta je ovo?

ajde
04-08-2009, 21:35
Oprosti, možeš malo pojasniti o čemu pričaš??

Šta je ovo?

:) moze .. to su aplikacioni aspekti koje pravi sunce prije nego napusti znak vage..

ona planeta koja prva pravi aspekt sa suncem u zenskom horoskopu, obicno oznacava muza.. :) to je ta teorija

naravno postoje i ostali dodatni opisi.. ali samo analiza vladara 7 nije dovoljna jer .. bez aplikacije nema braka :confused:

tako teorija kaze :D

tinna-bg
05-08-2009, 02:48
:) moze .. to su aplikacioni aspekti koje pravi sunce prije nego napusti znak vage..

ona planeta koja prva pravi aspekt sa suncem u zenskom horoskopu, obicno oznacava muza.. :) to je ta teorija

naravno postoje i ostali dodatni opisi.. ali samo analiza vladara 7 nije dovoljna jer .. bez aplikacije nema braka :confused:

tako teorija kaze :D

Auuu, pa ja cu na kraju ko Elizabet Tejlor sa svim tim mojim aplikacijama :D

Eh, sto ranije nisam bila upucena u astrologiju, pa da sa 17 krenem, treba ispucati sve te aplikacije, izgleda da je meni proso voz. :D

To sad zavisi od trenutka kada si rođena, pa se ASC pomjeri, međutim, kako stvari stoje s obzirom na ovu kartu,
tvoj stelij je čvrsto u 12p, iako prima utjecaje, kako ga ja zove, daške vjetrića iz 1 kuće, međutim to je, po ovoj karti 12p, dakle i boje neptuna, između ostaloga

Ja se ne pronalazim u opisima tih planeta u 12 polju. Ali se pronalazim u opisima istih u 1 polju. Jedino merkur mislim da deluje i na 12 i na 1. I to je vise delovao na 12 kad sam bila mladja, a sada na 1. Pogledaj obrise sa asc.
Asc na 14*, uran na 13*, sunce na 12* merkur, koji je jedini sporan je na 10*, dok je pluton cvrsto u 12 kuci.
A sa svojih 37 godina imala sam dovoljno vremena da upoznam sebe :)

lullybully
05-08-2009, 02:59
Ja samo dajem svoje osobno mišljenje, tu u konačnici valjda najbolje poznaješ sama sebe

tinna-bg
05-08-2009, 13:38
Ma nee...ne mislim na idealizaciju, nego ono...da ste slični, evo najbliže što mogu objasniti...ono kada si nadopunjavate rečenice, kada osjećaš -
ajme ovaj frajer je moja srodna duša, totalno me dopunjuje!

Da, uzela bih u obzir kod tvog prvog braka i kiron na DSC, on umije jako raniti...
recimo, ako pogledaš moj mjesec...on je sav u sekstilima, trigonima, međutim,mene moja majka jako ranjava, a imam trigon egzaktni s kironom, te u mojoj situaciji kada se sve zbroji i oduzme označva moju majku, a možeš misliti kako je tek kad legne na dsc ovan..
Imam osjećaj da se neke stvari u astrologiji podcjenjuju...iako i ovaj mjesec/mars, ma da mi on ima malo preširok orbis, al tko zna...

Da, u prvu si. Moguce da je to kiron koji je na dc. Taj kiron pa jos kvadrat meseca i marsa, ja sam uvek nekako ranjena u musko-zenskim odnosima. A posto imam i izrazenu sujetu (radim na tome da je obuzdam), ja neke stvari dozivim tragicnije, uvek mislim da zasluzujem bolje i vise nego sto dobijam.
Osobi sa kojom sam cu naci hijadu i jednu manu, sto je naravno samo moj licni dozivljaj, jer zbog te sujete stvari iskljucivo posmatram iz svog ugla. I to mi je donelo stav, da na ovom svetu ne postoji muska osoba koja mene zasluzuje, jer su svi ovakvi i onakvi, a kad razmislim realno (sto je moram priznati retko), shvatim da ni ja nisam tako savrsena u tim odnosima koliko ja sebe ubedim da jesam.
I zbog tolike upucenosti na sebe, ja nikad nisam ni dozivela da za neku osobu kazem ovo je moja srodna dusa i da me neko totalno dopunjava. Kad nekog upoznam, odmah krenem sa trazenjem mana toj osobi, ne da bih pobelga od te osobe, vec da bih zastitila sebe moguceg razocarenja. I kad nadjem sve mane, odmah sam mirnija, ali onda krene,ono sto sam malopre rekla, pih, on sa svim tim manama nije mene vredan, ali ako me voli on ce promeniti te mana :D Naravno da niko ne menja sebe zbog druge osobe, i ja onda pocnem da patim sto on mene ne voli dovoljno (tako divnu i savrsenu). Sujeta je cudo, a ovo sto sam ti napisala o sebi ja bas opis planeta u prvoj kuci. Ja, pa 10 mesta praznih, pa opet ja, a onda svi ostali (sunce i venera u prvoj kuci)

lullybully
05-08-2009, 16:14
možda bi bilo najbolje da ti napraviš rektifikaciju svoje natalne karte pa da saznaš točan sat rođenja kako bi sve sjelo na svoje mjesto ;)

tinna-bg
05-08-2009, 18:29
možda bi bilo najbolje da ti napraviš rektifikaciju svoje natalne karte pa da saznaš točan sat rođenja kako bi sve sjelo na svoje mjesto ;)

Mozda za koju godinu, ako za to vreme naucim to da radim, posto ja nikad nisam bila kod profesionalnog astrologa :)

Billy
07-08-2009, 20:07
Evo da i ja kažem koju :D

Prateći aplikacije koje SO ima,najbliža aplikacija je sa ME,te bih to uzeo kao signifikatora prvog muža.
Prvo ću se bazirati na SO kao opštem signifikatoru muža. SO je u duplom znaku,kardinalnom (pokretnom),što je već neka naznaka za mogućnost više od jednog braka.Takođe,na kraju je jednog polja i prelazi u drugo,što je ponovo potvrda. Dispozitor je VE u sedištu,takođe u plodnom znaku i kardinalnom,dakle sve ima konotaciju 2 braka.SO je u orijentalnom kvadrantu,kao i signifikator VII polja,što govori o ranom braku.
Prvi brak je sa ME.ME prilazi SO (uska aplikacija,ME brz),u XII je gde ima vladarstvo nad poljem,dakle,on nalazi tebe.Samo XII polje može da opiše okolnosti pod kojima ste se upoznali,noć,ulica,mesto gde svraća puno ljudi,relativno poznato mesto,ali mali objekat,prijatno okruženje,stari kraj.
ME je dakle u vagi,lep momak,privlačan,deluje pitomo i umilno,zbog kontakta sa SA verovatno stariji,a opet zbog kontakta sa MA,oseti se ta njegova strast,koja se spolja ne primeti odmah.No,sve je to privid i spoljašnja maska. Ono što je ovde jako loše,to je spaljenost ME ,a spaljenost je jedna od najtežih aflikcija,tako da se može reći da je ME snažno debiltiran odnosno ta osoba ne može doneti uspešan brak. Imamo površnu osobu,okrenutu mahom sebi i ispunjenju svojih želja,prefrigan je,mangup,voli žene,ali se ne daje emotivno,strastan,danas kaže jedno,sutra drugo,menja mišljenje,tvrdoglav,misli da je najpametniji.Ovaj ME je u izgonu MA i egzaltira SA,i sa njim je u snažnoj recepciji i aspektu,što mu daje ozbiljnost i fokus na materijalne stvari,ali isto tako umanjuje ljubavne polete,sve je pod rezervom i previše racionalno.
ME ima aplikaciju i sa vladarom VII što je samo dodatna potvrda,a sam MA je na mestu izgona SO. Takođe ovaj orbis aspekta može da ukaže da brak može potrajati do 7-8 godina.Inače,može biti i težak na rečima,kuva u sebi pa onda eksplodira kada se ne očekuje itd.
Vrlo osetljiv za materijalne stvari,teško detinjstvo zbog oca,često je dobijao batine od njega,kasnije je bivao verbalno povređivan,moguće da ima neki ožiljak ili udubljenje od udarca ili pada,negde na potiljačnom delu glave ili malo iznad. Vezan za majku,dobar odnos,ali malo prave ljubavi.Do novca dolazi preko drugih ljudi,može obilno zarađivati,ali nakon toga može dobro da se sroza.Privatan posao vezan za stvari zemlje,SA vladar X u blizancima u II,obično može da ukaže na zaradu od trgovine nekim stvarima SA,kao što su teški materijali,kamen,pesak itd,što sve ide u prilog građevinskom materijalu.Povezanost SA i ME će ukazati i na vozni park,na teške kamione,šlepere,bagere,sve velike i teške mašine (jer ME vlada III - transport i dispozitor je SA). Međutim,SA je u opoziciji sa JU koji je vladar njegove XII i još 0*NE,pa sve sekstil PL,kriminalne i zakulisne radnje,rad na crno,kontakti sa nekim sumnjivim likovima,mnogi od njih rade po inostranstvu,ali su bili i po zatvorima i slično. Itd.Sve je već mahom i rečeno na kontu prvog braka.
Za drugi brak bih posmatrao aplikaciju SO prema MA,ali i VE kao signifikatora znaka u kome se nastavlja VII polje. Dakle,ponovo imamo kontakt preko XII polja,komunikacija koja može trajati duže vremena,opet SA u blizancima i dispozitor spaljeni ME,što će reći da će komunikacija ići na slepo. Reklo bi se da ovim aspektima dobijamo istu priču kao i kod prvog muža,ali nije tako.Ovde je glavni signifikator MA,koji je peregriniran,ali svakako bolje položen od spaljenog ME koji je opisivao prethodnog muža. Takođe,pomoćni signifikator je VE i znak biga,odnosno vage,pa prema opisu,ovaj muškarac će biti privlačan,mladolik,lepog i prijatnog izgleda,elokventan,obrazovan,sa izraženim smislom za estetiku,vodi računa o hrani i oblačenju,pazi na izražavanje i uopšte,vodi računa o sebi i svom izražaju u javnosti. Ipak,postoji jedna stvar,a to je da je VE pod sunčevim zracima,pa je ovaj muškarac sigurno pomalo stidljiv u prilazu ženama ili se bar tako čini,okleva,dvoumi se.
Prilično emotivan,emocije su trajne,ali se sporo pokreću,potrebno mu je vreme.Vrlo je moguće da iza sebe ima brak ili dugu,dugu vezu koja se neslavno završila.Vrlo je okrenut karijeri i materijalnim pitanjima,energičan je i uporan,ali ne i brzoplet,dobre koncetracije na stvari,istrajan,staložen.U komunikaciji može biti pomalo nerazumljiv,može da skače sa teme na temu ili čak može imati govornu manu,tipa da ne izgovara neko slovo kako ne treba ili da malo zamuckuje.
Što se posla tiče,signifikatori su takoreći isti,ali je početna priča drugačija. Dakle,ponovo imamo posao prirode SA-ME,ali rekosmo na početku da je ova osoba veliki esteta i da jako pazi na izgled,te njegova povezanost sa ovim planetama neće ukazati na građevinski materijal.Takođe,kako je njegov signifikator MA,vidimo zainteresovanost za I i VIII polje (telo,glava,operacije),te u ljudskom znaku.Kada na to dodamo povezanost ME i SA,ova osoba takođe radi sa nekim materijalima SA tipa,ali i sa mašinama i instrumentima,a sve u cilju estetike i povezanosti sa telom i operacijama odnosno hirurgijom. Na osnovu signifikacije polja,možemo zaključiti da je u pitanju grana medicine koja se pored lečenja bavi i nekim sitnijim estetskim zahvatima,a sve na delu glave,lako stomatolog (MA - glava,SA - zubi).
Ipak i ovde postoji opozicija SA-JU,ali će ona imati drugačiju konotaciju,koja može opisati zaposlenje u državnoj ustanovi,ali i odlazak iz iste,a takođe,loši saradnici,recimo asistenti koji mogu narušiti njegov ugled ili ga potkradati i slično.

A što se rektifikacije tiče,možda su potrebna manja prilagođavanja,ali mislim da nije potrebno vršiti neke drastične promene,ali ok,direkcije i progresije važnih momenata u životu bi svakako odredila preciznije vreme.
Pa,navijamo za stomatologa :D
Ah,da. Kako je SA vrlo bitan u ovoj priči,jer je egzaltiran od strane primarnih signifikatora,to će za tebe biti veoma značajan njegov tranzit preko natalne VE,što se nekako poklapa sa vremenom kada bi trebalo da stupiš u drugi brak.No,svakako će sistemi predikcija to preciznije utvrditi.

tinna-bg
07-08-2009, 20:44
Evo da i ja kažem koju :D.....

Ja sam fascinirana, zapravo fascinirana je blaga rec, koliko sam u soku. Ti ko da si ceo zivot drugaovao sa mojim bivsim muzem, koliko si ga dobro opisao, i njega i okolnosti u njegovom zivotu :)

Sto se tice mog sadasnjeg, nemam reci, opet sam fascinirana, sve si pododio, cak i da je radio u drzavnoj ustanovi, ali zbog nekih podmetacina napusta taj posao. Iza sebe nema brak, ali ima vezu koja se neslavno zavrsila, ali onda sam u njegov zivot usla ja i pokazala mu sta je svetlost :D (moram malo da se salim).
A sto voli da ostavi dojam na druge ljude, nemam reci.

Stvarno sam fascinirana, svakati cast na znanju :)

Hvala puno sto si izdvojio vreme i dao mi ovako opsirno tumacenje. :)

Samo da dodam, cak si i za oziljak kod mog prvog muza pogodio, u nekoj tuci je dobio pikslu u glavu :D

cmokic78
07-08-2009, 20:52
Astrobillly i ja sam fascinirana detaljnoscu tvojih predikcija!
Sada me je malo sramota ); sto ja sve to ne znam ....

Draga Tinna izvini na off-u ali ovakvo znanje i takva analiza moraju da se pohvale!

Billy
07-08-2009, 21:04
Hvala devojke :o
Pa,danas sam bio posebno inspirisan da nešto pametno napišem (ko razume shvatiće ;))

jagoda4
07-08-2009, 21:09
Pa,danas sam bio posebno inspirisan da nešto pametno napišem (ko razume shvatiće ;))

Bily o tvom znanju je suvisnu komentarisati, znam iz svog iskustva, kada bi postojala neke ljestvica najboljnih astrologa ti bi definitivno bio na samom vrhu, svaka ti cast samo tako nastavi:D

tinna-bg
07-08-2009, 21:13

Drago mi je sto si deo te inspiracije potrosio na mene.

Stvarno ti se sa srca neizmerno zahvaljujem :)

Jos jednom, svaka cast na znaju koje imas :)

gasimetrija
17-03-2010, 11:00
Pridruzujem se cestitkama,...sa zeljom da Bily nadje inspiraciju i na mom natalu;) Svaka cast!

tinna-bg
17-03-2010, 13:43
Pridruzujem se cestitkama,...sa zeljom da Bily nadje inspiraciju i na mom natalu;) Svaka cast!

G.sutanovac, izvuce ti moju temu iz naftalina :)

Koliko sam ja primetila Billy vise ne svraca tako cesto na ovaj forum, i bas steta, jer on pored znanja koje poseduje ima i odlicnu intuiciju. Stvarno je neverovatan. Inace, on radi vise po TA, i zbog njega sam dobila misljenje da TA daje preciznija i tacnija tumacanja.

Zelim ti da on vidi tvoju porukicu i protumaci ti neki deo natala. :)

Davne 2007 kad sma otvorila ovu temu, prvi post je bio posvecen osobi sa koiljom sam tada bila u vezi, sa njim sam raskinula jer sam upoznala nekog ko je ziveo blize mene. Prva osoba je bila iz Podgorice, druga iz moje ulice, posle par godina sam i sa tom drugom osobom raskinula, i od tada nisam bila u takvoj vrsti veze gde bih uopste i mogla razmisljati o braku.

Ja se nisam udala, a vise i ne zelim, napokom sam se opametila :D

Tuzna vest je da je osoba iz Podgorice dana 10.12.2012 preminula od tumora na mozgu. I kad sam rakinuli ostali smo dobri prijatelji, isli zajedno na letovanja, posecivali se (koliko je to bilo moguce) :( Poslednji put sam ga videla 16,17,18,19,20. 06. 2010 (kad mu se tumor ponovo vratio i dosao je u BG na ponovnu operaciju) Da, jako sam zelela da se udam za njega, osetila sam da je on bio taj, ali on zbog celokupene svoje situacije nije bio za brak (mozda je tako i bolje, sada bih 1000 puta vise patila, nekako me spasio ps same sebe i svojih zelja).. Posle smo se redovno culi telefonom (dok je jos bio u stanju da prica) Volela sam ga, jako sam ga volela, prvo kao decka (vise zaljubljenost) a posle se iz toga izrodila prava prijateljska ljubav. Ne mogu recima opisati koliko mi nedostaje njegovo razumevanje, njegove tople tuke koje greju moje hladne, njegov optimizam, sve njegovo!!!! Bio je najdivnija osoba koju sam ja do sada upoznala, i srecna sam sto sam bar na kratko takvu osobu u svom zivotu imala. Jako mi nedostaje....:(((((

kanon
31-07-2013, 18:20
tinna draga iskreno mi je zao, nekako se to vidi i astročoski, ali znam da to nije nikakva utjeha, zelim ti da odtugujes to sto prije i da ri se nesto lijepo desi...

sladjana
31-07-2013, 19:52
Verom u Boga vratices svoj zivot jer dobre i drage osobe posle smrti jesu jos sa nama . On je andjeo i veruj da ne zeli da budes tuzna.
Mozda moja reci nemaju sada sluha ali vreme ce pokazati ....

aldebaran
31-07-2013, 21:46
Ne znam da li treba da napišem, ali napisaću...nadam se da me nećeš pogrešno shvatiti...
Svako biće na ovom svijetu je izgubilo nekog koga voli, člana porodice, partnera, prijatelja...ne postoji niko ko nije prošao kroz to iskustvo ili ko neće proći...bez obzira na bol koju osjećamo u tom momentu, treba biti i realan, da je to lekcija koju svi moramo naučiti, tu niko nema privilegije ili "štelu", osjećaj gubitka dragog bića je za svakog isti...
Nema potrebe "nositi" tugu i bol sa sobom, nakon prvog šoka i ogromnog bola, treba početi učiti, kako živjeti bez te osobe i prihvatiti da je gubitak potpun, bez povratka, a učiti hodati, pisati i sve ostalo nije lako, pa ni ovo...to ne znači zaboraviti tu osobu, prekrižiti kao da nije ni bila dio našeg života...to znači sa sobom ponijeti samo lijepe uspomene i sjećanja na provedene trenutke s tom osobom, gdje god da smo i taj dio je s nama...umjesto tuge i bola, lijepo sjećanje ili neki trenutak nam čak izmami i osmijeh na licu, imamo pozitivan osjećaj prisustva te osobe, a ne gubitka, bola i tuge...trebamo shvatiti da moramo naučiti lekciju, neko brže a neko sporije i vremenom, ali moramo naučiti živjeti bez te osobe, za sebe zadržati njeno pozitivno prisustvo uvijek, kroz lijepe uspomene i sjećanja...koliko god surovo zvuči, sjećati se s osmijehom, a ne sa suzom i tugom...
U životu nemamo sve što želimo, pa ni osobe koje želimo da su pored nas, moramo naučiti živjeti s onim što imamo, pružiti ljubav, sreću i zadovoljstvo, dragim bićima koja su uz nas...:)

Zato me često pogrešno shvate, kada neko ko je u vezi ili braku, bude u situaciji da dođe do prekida ili razvoda, znamo koliko to teško može biti...otplakati, pustiti da bol "prođe" kroz nas i reći "sretno", nastaviti sa životom, bez obzira koliko volimo to biće...to kažem upravo iz ovih razloga, jer ako nekog volimo, trebamo biti zahvalni što je to biće živo i zdravo, što je sretno, bez obzira na naš gubitak, jer samo tako i možemo pokazati našu ljubav prema tom biću...postupiti drugačije, trebali bi se zapitati onda, da li zaista i volimo to biće...ne možemo nekog voljeti a imati želju da mu se vrati "milo za drago", da to biće bude nesretno ili bilo šta drugo loše...to je znak da ga ne volimo, da smo sebični i da mislimo samo na svoju sreću a ne i onog koga volimo...onom koga volimo, želimo zdravlje, sreću i zadovoljstvo u životu, osmijeh na licu, ako već nemamo priliku dijeliti život s tom osobom...to je moje mišljenje...pozzz...:)

noddy
31-07-2013, 23:38
Ovdje ima elemenata za II brak,ali ne brak papiroloski,vec vanbracna zajednica,sto ti i toplo preporucujem. Sa Ovnom na DC-u,postojace samo jedan papiroloski brak,pa ne bih preporucio da se i na drugi ,,potpisujes''.
Simbolika, Merkur kao vladar 9.polja,konjunkcija Uran,koji vlada poljem predbracnih ljubavi- nesto nekonvencionalno,a opet simpaticno i prefinjeno.
Gledas taj prelazak sa 7.polja u 9.polje- Ovan-Bik-Blizanci-otpusta se i tvoj pogled na brak; Od same krutosti koju nosi Ovan,do promjenljivog Blizanca,pa ti nece smetati to sto nece biti papiroloski.
rx Saturn u Blizancima koji se blizi ovom 9.polju,kaze- stariji,a mlad u dusi :) Dispozicija Me u Vagi- umjetnost,konjunkcija Uran- web dizajn :)

A opet Chiron,tacka bola u konjunkciji sa DC-om... i dispozitor je Mars u Vodoliji- ti ne bi trebala da tezis konvencionalnim stvarima.I Mars je u konjunkciji sa S.M.C.- samo slobodoumno i bice sve onako kako ti hoces.

tinna-bg
06-08-2013, 19:45
Hvala vam smima sto ste pisali na mojoj temi :)

Ja sam znala da on nece docekati duboku starost, ipak se 8 godina borio da tumorom na mozgu, ali nisam ni slutila da je kod njega situacija bas toliko teska. Svaki put kad bi se culi, on bi mi pricao kao je sve bolje i bolje, kako vise nema epilepsiju, kako je uspeo da pobedi afaziju...i tako sam propustila da odem u Podgoricu da ga vidim, misleci ima dana...a dani su cureli...
Eto, sebi ne mogu da oprostim sto za dve godine nisam nasla vremena da odem da ga vidim :(
Tesim sebe, pa kazem mozda je tako i bolje, ostao mi je u secanju kao jaka i zdrava osoba, cak i kad je bio u Bg da se operise, pre operacije je odlicno izgledao, normalno hodao, pricao...kao svi mi skroz zdravi, ko nije znao, nije mogao ni da predpostavi sa kakvom se teskom bolescu on bori :( Kad je umro imao je 45 godina, ali ima merkura ekzaktno na asc, pa znate onda koliko je izgledao mladje...imao je mesec u ribama i samo on zna koliko je njegova dusa patila, a tako je bio uvek nasmejan i optimistican, kad se samo setim koliko je puta on mene tesio zbog nekih trivijalnih stvari, a on se sa tako teskom bolescu borio, ali nikad nije dozvolio da ja to osetim...tuga...

A brak, kao sto sam vec napisala vise me ne zanima ni u kom obliku, cak ni neformalan zajednicki zivot sa nekim. Vec dve godine sam u neobaveznom odnosu sa dosta mladji muskarcem od mene, kad kazem neobavezan, ne mislim na ono "vidjamo se samo zbog sexa"jer nije iskljucivo ta vrsta odnosa, izlazimo zajedno, cujemo se svaki dan..itd...ali ja znam da to nema buducnosti..volim ga kao prijatelja, jako mi je drag, ali od toga vise sebe emotivno nisam ulagala u taj odnos i zato on nosi oznaku neobaveznog..

kanon
07-08-2013, 11:15
kada ti sa takvom Ve pricas o ljubavnim jadima i problemima onda mi sa nekom manje lijepom Ve treba da se zapitamo ima li u nasim zivotima u opce smisla razmisljati o ljubavi.
Doduse lako je biti general poslije bitke, ali se u tvom natalu negdje vidi i taj ne mio dogadjaj.
Medjutim sigurna sam da ovo nije kraj tvoga ljubavnog zivota. Slijedeci solar ti nosi nesto neocekivano i lijepo po tom pitanju. Taman dovoljno vremena da odbolujes i krenes dalje.

tinna-bg
07-08-2013, 16:42
I ako mi je ve u vagi u prvom polju, ne mogu se bas pohvaliti sa dobrim i srecnim ljubavnim zivotom. Razvela sam se (varao me je), posle razvoda pokusavala da nadjem adekvatnu osobu (nisam uspela). Karta mi pe puna trigona i neko bi rekao da mi je zivot bajka, a ono daleko od toga. Majka mi umrla kad sam imala 15 godina, otac ostavio kad sam bila beba. Muz me varao dok sam bila trudna, posle se razvela.
Pre dva meseca baka (koja me je gajila kad mi je mama umrla) pala i polomila kuk, trenutno je jos uvek nepokretna, ja je negujem, dolazi nam privatni fizioteraput, ustaje uz pomoc staka, ali jos ne hoda...itd
Vecina muskaraca sa kojima sam bila u vezi su me varali (mislim na duze veze)..itd Nezaposlena sam vec vise od godinu dana, nikako nisam uspela da nadjem posao, doduse u poslednja dva meseca zbog bakinog preloma sam i prestala da ga trazim...

Dobra stvar u mom zivotu je moje dete, imam cerku od 15 godina, koja je divno i fenomenlno dete, nikad nikakv problem nisam imala sa njom i iskreno bolje da sam imala nedace u drugim segmentima zivota, ali da mi je dete super.

kada ti sa takvom Ve pricas o ljubavnim jadima i problemima onda mi sa nekom manje lijepom Ve treba da se zapitamo ima li u nasim zivotima u opce smisla razmisljati o ljubavi.
Doduse lako je biti general poslije bitke, ali se u tvom natalu negdje vidi i taj ne mio dogadjaj.
Medjutim sigurna sam da ovo nije kraj tvoga ljubavnog zivota. Slijedeci solar ti nosi nesto neocekivano i lijepo po tom pitanju. Taman dovoljno vremena da odbolujes i krenes dalje.

A kako si u mojoj karti videla taj nemili dogadjaj? Da li da gledam petu kucu? Ipak nisam bila u braku sa njim, nego u vezi na daljinu i posle 11-u jer smo ostali prijatelji?

Vladar pete uran na asc, ili saturn u blizancima u osmoj.
Ajde da pratim urana, na samoj osi asc-a, to je prirodna kuca ovna, predstavlja glavu, ali sta bi oznacava da sam ja bila sa osobom koja je imala tumor na mozgu? Uran ima dobre aspekte, trigon sa marsem, trigon sa saturnom (koliko se ona racuna) konjukciju sa suncem i merkurom - mozda to? Vladar pete, u konjukciji sa suncem (vladarem 11-e), ostali smo prijatelji.
Zapravo uopste ne znam da to gledam, nikad mi nije bila laka medicinska astrologija i nikad me nije nesto zanimala. Ja volim sinastrije (ipak imam tolike planete u Vagi :D)

aldebaran
07-08-2013, 17:00
I ako mi je ve u vagi u prvom polju, ne mogu se bas pohvaliti sa dobrim i srecnim ljubavnim zivotom. Razvela sam se (varao me je), posle razvoda pokusavala da nadjem adekvatnu osobu (nisam uspela). Karta mi pe puna trigona i neko bi rekao da mi je zivot bajka, a ono daleko od toga. Majka mi umrla kad sam imala 15 godina, otac ostavio kad sam bila beba. Muz me varao dok sam bila trudna, posle se razvela.
Pre dva meseca baka (koja me je gajila kad mi je mama umrla) pala i polomila kuk, trenutno je jos uvek nepokretna, ja je negujem, dolazi nam privatni fizioteraput, ustaje uz pomoc staka, ali jos ne hoda...itd
Vecina muskaraca sa kojima sam bila u vezi su me varali (mislim na duze veze)..itd Nezaposlena sam vec vise od godinu dana, nikako nisam uspela da nadjem posao, doduse u poslednja dva meseca zbog bakinog preloma sam i prestala da ga trazim...

Dobra stvar u mom zivotu je moje dete, imam cerku od 15 godina, koja je divno i fenomenlno dete, nikad nikakv problem nisam imala sa njom i iskreno bolje da sam imala nedace u drugim segmentima zivota, ali da mi je dete super.

bitno je da s djetetom nema problema...sve ostalo smo birali da prođemo...pa ćemo drugi puta možda pametnije birati...a ne, mogu ja to, ma hoću i to u ovom životu da prođem, ma mogu ja još...:D ...sigurno ovako biramo, a onda kada to sve krene na ovom svijetu, bude uhhhhhhh, a što ja...vidiš, neko bude pametan, pa uzme da prođe u životu utrku, 100m s preprekama, ispreskače i nastavi da živi...a neko kaže ma mogu ja saso mange u ovom životu, pa dobije maraton s preprekama, koliko god da ih preskočiš, maraton je...pa nikad kraja...:D...
i na sve ostalo tužno što ti se desilo u životu, ipak i ostatak života treba da nađeš razloge za sreću i osmijeh, pa i prepreke preskačeš s osmijehom, jer si već navikla na to, ako se pojave nove, više na njih ne gledaš kao na prepreke, samo ih preskočiš...;)...pokušaj sebi olakšati bar ono što možeš, jer ono što moraš ćeš i tako odraditi, kao i svako od nas...pozzz...:)

tinna-bg
07-08-2013, 20:05
U pravu si :) Ja sam samo prokomentarisala moje trigone i par planeta u svom sedistu, jer vecina ima pogresnu sliku tj. misle da ljudima sa puno trigona, i kad je vladar horoskopa u svom sedistu tece med i mleko u zivotu, a realno nije bas tako.
Jedino sto mogu da kazem da kad je vladar horoskopa u svom sedistu osobi daje psihicku jacinu, da svaku nedacu pregura a ne padne u depresiju, tugu..itd Daje jacinu da osoba psihicki moze sa svacim da se izbori, ali nikom zivot nije bajka, pa ni osobama koje imaju puno trigona i par planeta u svom sedistu ili egzaltaciji (kao npr. ja) :)

aldebaran
07-08-2013, 21:12
U pravu si :) Ja sam samo prokomentarisala moje trigone i par planeta u svom sedistu, jer vecina ima pogresnu sliku tj. misle da ljudima sa puno trigona, i kad je vladar horoskopa u svom sedistu tece med i mleko u zivotu, a realno nije bas tako.
Jedino sto mogu da kazem da kad je vladar horoskopa u svom sedistu osobi daje psihicku jacinu, da svaku nedacu pregura a ne padne u depresiju, tugu..itd Daje jacinu da osoba psihicki moze sa svacim da se izbori, ali nikom zivot nije bajka, pa ni osobama koje imaju puno trigona i par planeta u svom sedistu ili egzaltaciji (kao npr. ja) :)

Svako od nas ima periode u životu kada prolazi kroz nešto dobro ili loše, to nema veze s natalom, natal samo može pokazati na koji način ćemo se postaviti u takvom periodu, prema sebi i okolini, da li ćemo lakše proći kroz ono što nas čeka ili na teži način, koliko smo svjesni onog kroz šta moramo proći, pa možemo sami ili shvatimo i kada nam je potrebna pomoć...ali svi prolaze i dobro i loše, bez obzira na natal i trigone...;)

tinna-bg
07-08-2013, 23:25
Hvala na odgovoru :)

Da li bi neko od vas mogao da porumaci kartu mog prijatelja, o kome sam toliko pisala u poslednjih par dana, ja ne mogu, suvise sam subjektivna da bih to utadila.

Koje su bile indikacije u njegovoj karti za takom bolescu..itd.

rodjen je 18.09.1967 u Podgorici vreme 7:00 AM

Hvala svakome ko se prihvati tumacenja, mnogo bi mi znacilo :)

kanon
08-08-2013, 18:58
A kako si u mojoj karti videla taj nemili dogadjaj? Da li da gledam petu kucu? Ipak nisam bila u braku sa njim, nego u vezi na daljinu i posle 11-u jer smo ostali prijatelji?

Vladar pete uran na asc, ili saturn u blizancima u osmoj.
Ajde da pratim urana, na samoj osi asc-a, to je prirodna kuca ovna, predstavlja glavu, ali sta bi oznacava da sam ja bila sa osobom koja je imala tumor na mozgu? Uran ima dobre aspekte, trigon sa marsem, trigon sa saturnom (koliko se ona racuna) konjukciju sa suncem i merkurom - mozda to? Vladar pete, u konjukciji sa suncem (vladarem 11-e), ostali smo prijatelji.
Zapravo uopste ne znam da to gledam, nikad mi nije bila laka medicinska astrologija i nikad me nije nesto zanimala. Ja volim sinastrije (ipak imam tolike planete u Vagi :D)
Hajd please postavi kartu, meni treba puno za to jer ne vidim.

Vladalac tvoje pete kuce jeste Uram, ali je i Saturn koga bih ja gledala u osmoj kuci, a to je i jedina losije aspektirana planeta u tvojoj karti. Tako da oba vladaoca uzmes u obzir. Plus tranzit Urana na So i Ur, jer bez obzira sto ti nije ni muz ni otac on je ipak i So u tvome natalu, a koja se desila u njegovoj osmoj derivatnoj kuci. I jos mi se cini da ti je direktivni Sa sada na Mcu.. Sa vladalac pete iz osme na MCu, sva sreca da se to nece ponoviti nikada vise.
Ni ja bas nisam nesto zakacena za medicinsku astrologiju, a ovo to i nije, al meni se to nekako tako slozilo :) .

tinna-bg
03-07-2014, 07:18
Kanon, hvala puno :)

Da, trenutno mi dir. Sa ulazi u konjukciju sa MC, ali ne znam koliko je to sigurna progresija, jer ipak ne znam tacno vreme rodjenja (mislim u minut) Malo je neralno da smo svi rodjeni npr. u 7:00, 7:15, 7:30. 7:45...itd. Nekad su u porodilistima zaokruzivali vreme rodjenja. Mozda sam ja npr. rodjena u 5:53 AM i to automatski menja ose tj. automatski MC vise nije na istom stepenu ko ako sam rodjena u 6.00 AM.

On je umro 10.12.2012....mislim da je uran tada bio na 4,5 stepenu ovna (nisam sigurna).

Hvala ti puno :)

Juce su mi pronasli tumor na materici premera 7x6 cm. Sat vremena sam bila na raznim UZ analizama. Dobra strana je sto je kompaltan. Ginekolog (zena) kaze da ne moze 100% da mi tvrdi da je dobrocudan, ali da 98% misli da jeste. Tek posle operacije i kad se umor da patologu, patolog ce znzati koje je tacno prirode.

Iskreno, nisam uplasena jer mislim da je benigdan, ali sam upasena da ce mi izvadii celu matericu (nije da bas to zelim). Jeste da ne zelim vise da radjam decu, ali ne zelim i da mi se vadi neki organ, ako za to nema preka potreba. Ali procedura kod nasih hirurga je "ok, neces vise radjati, sta ce ti onda i sto bi se trudili da sacuvamo matericu"...

Gde se u mojoj karti vidi ginekoloski problem? Ja ne znam da povezem, pogoovo sto se tom tematikom u astrologiji nikad nisam bavila...

sladjana
03-07-2014, 08:18
Materica je u natalu MO .
Jedini aspekt pravi kvadrat sa Marsom , ne znam koliko je to oznaceno tvojom trenutnom sitacijom. Mars predstavlja operaciju ....

ps pre nego sto bilo sta odlucis , preispitaj sve okolnosti i opcije .

tinna-bg
04-07-2014, 17:03
Hvala Sladjana na odgovoru. :)

Na operaciju moram jer vec 4 meseca krvarim. Dobijem nazovi menstruaciju, traje 12-13 dana, prestane, posle 5 dana ja ponovo dobijem, i tako 4 meseca. Prvo sam mislila da je od stesa i napora (imam nepokretnu baku u kuci o kojoj se ja brinem), radila, ustajala u pola pet, prvo nju sedjivala pa sebe za posao, pa odem na posao, rintala ko konj, vraim se oko 18 h i opet me ceka briga oko nepokretne osobe, misleci da je zbog napora i stresa nisam odmah otisla kod ginekologa.
Prestala sam da radim i samo jedan dan opsle nikih 7 dana od zavsetka prehodne menstuacije ja ponovo dobijem i ot mi je bio signala da alarmiram rodjaka koji je ginekolog u Americi, opisem sve simptome i on me hitno posalje u privanu ordinaciju njegove bivse koleginice (dok je radio u NF). Kad tumor ogroman, i par manjih.

Danas sam razgovarala sa hiurgom koji ce da me operise (posto je peko veze), gledace da ucini sve da mi sacuva matericu, ali ne moze da mi obeca 100% jer tek kad me otvori videce kako je stanje. Sada pikupljam razne analize koje moram da imam pre operacije, od silnog krvarenja sam anemicna, gvozdje mi je 3, hemoglobin 89..uzass...tako da nemam sta da razmisljam da li da se operisem, u mom je interesu da se sto pre opeisem.

STRELAC82
13-07-2014, 22:43
zanima me ovaj moj saturn i deveta kuca , kako vam se cine aspekti , da li mi je neka strana zemlja pogodna u smislu karijere zivota , ali kvalitetnog , boljeg nego ovde

View image: karta (http://postimg.org/image/cummg2xdb/)

tinna-bg
21-07-2014, 08:34
Ja mog saturna vise racunam da je 8-oj, nego u 9-oj kuci. :)

Nikad nisma imala zelju da idem negde preko, ne zato sto sam ja neki rodoljub, nego iz straha da se ne bih snasla. Jezici mi jako lose idu. Ucila sam engleski prvo godinama u osnovnoj i srednjoj skoli, pa posle kursevi na Kolarcu i naucila ga nisam.

Saruen mi je vladar IV kuce i ja se ne selim, skoro od rodjenja zivim u isom stanu (sem kad sam bila u braku), ali i poslednje dve godine mog braka smo doli kod mene da zivimo. Saurn mi je u blizancima u osomoj, pa se simbolika ostvarila da zivim pored poznate decije klinike, gde se lece jako bolesna deca :(((

Sto se tice mog zdrastvenog problema, sve se zakompikovalo. Moram da idem na dve operacije (jedna je vise intervencija, zove se konizacija, posto mi je biopsija grlica matrice pokazala da imam CIN I - to je zacetak atipicnih celija, ima ih, ali nisu otisle duboko i nisu zahvatile veliku povrsinu. Na konizaciju idem da bi se utvrdio nalaz biopisije tj. da li tacno CIN I, je nekad biopsija pokaze i drugacije rezultate jer se analiza vrsim na malim uzorcima...
Posle konizacije, idem na operaciju, kokva ce biti zavisi od nalaza sa konizacije tj. da li je zahvacen samo grlic ili i lifne zlezde..itd

Ne znam kako bih astosloski protumacila ovaj moj problem, mozda tranzitni saturn koji je u skorpiji i ptavi opoziciju sa mojim natalnim mesecom, Tranzini pluton koji pravi kvadrate sa mojim planetama u vagi, ali i tigon sa natalnim mesecom...ma nemam pojma...nikad me nije zanimo taj deo astologije gde se tumaci necije zdrastveno stanje, ja sam vaga i obozavala sam sinastrije :)))

sladjana
21-07-2014, 10:57
Mislim da ti je Sa ipak u 8 kuci a da suproblemi zdravstveni kreuli mnogo ranije kada je tran.Ju bio na Sa i pravio opoziciju sa Ne i Ju koji ti vladaju 6 kucom . Doslo je do sirenja ...
Svakako Mars ulazi u Skorpiju i mozes u tom periodu ocekivati operaciju posto je tu i Sa moze sve ici sporije, nekako i temeljno . Nadam se da ce sve biti ok .
Svakako kada budes znala sve detalje , datum operacije videces i sama neke stvari ...
Javi obavezno sta se desava .

Direktni Mars ti je 29 stepenu ribe i mislim da ce iduce godine uci u Ovna i bice na svom , radice 120 sa natalnim Ne i Ju kasnije .

A sto se tice tvog ne putovanja , kod mene nije nista bolje. Ja bi isla bilo gde ali vec godinama nisam makla iz svog grada .Vladar mog 9 je Ve koja je spaljena ....
Mislim da je razlog tvog ne putovanja i stanovanja ipak u Ve120Ma , nekako ambicije nisu jake za ostvarenje svega sto zelis ...

TigaBg
21-07-2014, 13:56
I ja mislim da je tranzitni Sa u pitanju. Sreća je što je krenuo direktno i možeš očekivati rešenje problema u narednim mesecima. Sa srećom i veliki pozdrav!

snupy
21-07-2014, 14:05
Sto se tice mog zdrastvenog problema, sve se zakompikovalo. Moram da idem na dve operacije (jedna je vise intervencija, zove se konizacija, posto mi je biopsija grlica matrice pokazala da imam CIN I - to je zacetak atipicnih celija, ima ih, ali nisu otisle duboko i nisu zahvatile veliku povrsinu. Na konizaciju idem da bi se utvrdio nalaz biopisije tj. da li tacno CIN I, je nekad biopsija pokaze i drugacije rezultate jer se analiza vrsim na malim uzorcima...

Tinna,imaš iste rezultate kao i ja :rolleyes:
Meni se problem pokrenuo kada je vladar VIII Ju seo na vladar asc(ve) otud je došao i tr.Ma u Vagi iz VI i iskvadrira mi ceo stelijum i ode sve dođavola...

I ja bi gledala Sa u VIII ipak ima još 6 step. do IX a još je i Rx
Slažem se sa Slađom da ga je aktivirao Ju,a problem je isplivao kada je ušao u znak egzaltacije(širenje) 90 tvoj stelijum u Vagi.A tr. Sa je imao 180 nat Mo.Sada ti je tu proašo i Ma koji je dosta iscrpljujuć još preko ličnih planeta.

Inače CIN I se spontano povlači jer je L sil koji označa još uvek površinsku promenu ćelija(low sil),ne znam što bi ti radili konizaciju jer se ona radila za CIN II i III- High sil- kada promena ide duboka i onda mora da se odstranjuje bolesno tkivo ( jeste rutinska intervencija ali oporavak je teži-bar meni).Biopsija treba da utvrdi uzrok promene(virus,bakterija,hronična upla)
Nisam lekar,ne znam,pričam ti ono što sam ja naučila na teži način.
Hajde,biće sve ok,usmeri se na ozdravljenje i javljaj se :)

tinna-bg
21-07-2014, 18:35
Hvala vam smiva sto ste mi pojasnile sta je meni donelo zdrastveni problem.

Snupy, i ja sam iznenadjena da su mi prvo zakazali konizaciju. ali takva je procedura u nasim bolnicama (tako mi je rekao moj hirurg). Meni su pronasli miome i ja sam krenula da prikupljam razne analize da bih isla na operaciju mioma, i onda je radjen papa test, pa biopsija...i tako da po nasim procedurama (u bolnicama) ja sa CIN I moram da radim konizaciju, da bi posle isla na operaciju mioma...ni meni nije bas jasno, ali tako je...

noddy
23-07-2014, 19:02

Po meni imas mogucnost za II brak, medjutim, mnogo ti je ljepse zivjeti nekim laganijim zivotom. Ako zakacis neku mogucnost zivotabu vanbracnoj zajednici, onda ok, ali neko pretjerano formalizovanje svega, po mojoj nekoj ocjeni ne.