Lav/vaga [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Lav/vaga

madagaskarL
19-10-2014, 14:18
Evo da prilozim i moju kartu :D
Zanima me gde se u mom natalu vidi zainteresovanost za astrologiju iako tek imam 17god?
Imam puno kvadrat i opozicija, pa ovaj veliki krst... :mad: Mozda sam subjektivna pa zelim da cujem i vasa misljenja, onako sta vam prvo zapadne u oci. Hvala svima unapred :artist:
http://www.dodaj.rs/f/D/No/3Q1CUOrO/astro2gw01lna4355128055.gif

PS: forum je odlican, vec duze vreme ga pratim i odlucila sam da se registrujem. :)

Deina D
19-10-2014, 15:40
Mislim da ovaj tranzit Saturna preko tvog natalnog Plutona nece biti tako traumatican...cak mislim da ce to biti period bolji nego sada, jer ce Saturn praviti dobe aspekte sa Neptnom, Uranom i najbitnije Jupiterom...tako da mislim da nemas razloga da se plasis tog tranzita...:-)
Ali svakako da bolje da cujes i misljenje neoga strucnijeg, koje ce ako nista biti preciznije...;-)

madagaskarL
19-10-2014, 16:19
Nadam se tome. A sa mi vlada 4. pa sam povezala sa nekim problemima u porodici opet, ipak je to saturn, nece me postediti ni sa dobrim aspektima. :D

Mad Max
20-10-2014, 20:51
Video sam ti komentar na nekoj temi, otvorio natal, kada sam video Pluton u Strelcu odma sam se šokirao, reko otkud dete ovde :eek: 17 godinica :D

Dobro nam došla na forum :) Pluton u Strelcu je generacijski aspekt, mislim da ni jednom nisam gledao natal koji ima ovu poziciju tako da ćeš ovde biti predmet proučavanja.

Što se tiče interesovanja za astrologiju, to je u potpunosti individualno.

madagaskarL
21-10-2014, 09:33
Nista cudno, verujem da su reakciju i drugih clanova bile takve. Ovde se osecam kao beba. :D
Hvala na dobrodoslici :)

Pa i ne znam bas koliko taj pluton deluje, bas zbog toga sto je generacijski. Ali vama je verovatno zanimljivo zato sto nije u skorpiji :D

cesarica
21-10-2014, 15:41
Ti si sva kontradiktorna. Imas izrazene elemente i temperamentne i uravnotezene licnosti. Rekla bih da si lepuskasta ali malo veceg ili grbavog nosa, sarmantna vise nego privlacna, zbog Mo u Sko veoma emotivna ali te emocije mogu biti i destruktivne po tvoj psihicki mir (90Ur, Ne). Komunikativna si i neposredna.

Odnosi u porodici losi. Da li je neko alkoholicar ili pati od teze hronicne bolesti?
Kvadrati su pokretaci ali i prepreke, u svakom slucaju nece ti biti dosadno.

madagaskarL
21-10-2014, 21:40
Ti si sva kontradiktorna. Imas izrazene elemente i temperamentne i uravnotezene licnosti. Rekla bih da si lepuskasta ali malo veceg ili grbavog nosa, sarmantna vise nego privlacna, zbog Mo u Sko veoma emotivna ali te emocije mogu biti i destruktivne po tvoj psihicki mir (90Ur, Ne). Komunikativna si i neposredna.

Odnosi u porodici losi. Da li je neko alkoholicar ili pati od teze hronicne bolesti?
Kvadrati su pokretaci ali i prepreke, u svakom slucaju nece ti biti dosadno.
Ovo podebljano si pogodila, zanima me gde si videla ovo za grbav i velik nos? :D Smatraju me uglavnom slatkom.
Emotivna jesam uzasno, i upravo je to taj mo u 1. u sco.
STo se tice komunikacije,iskreno tesko ostvarujem kontakte, ali recimo sa najblizim prijateljima nemam problema u komunikaciji. Jedan psiholog (kucni prijatelj) naveo je mogucu socijalnu fobiju kao uzrok tome.
U porodici su nam ok odnosi, mozda hladni pomalo. Roditelji su me kasno dobili, jedva. Tata i mama su 2 razlicita sveta (mo90so?) i cesto izbijaju svadje ali nista strasno. Niko nema problema sa alkoholom, cak niko ni ne pusi. Jedino je deda vrsio nasilje nad mojom bakom (pretpostavljam da si to rekla zbog ur ine u 4. a 4. jei kuca predaka ako se ne varam?)
Hvala cesarice. :)

Mene iskreno plasi ovaj veliki krst. :(

cesarica
22-10-2014, 10:31
Za fiz izgled pratis vladara Asc, tvoj je u finom dostojanstvu ali formira konjukciju sa Ma u padu i 90 Asc, sto bi dalo veci ili grbav nos i umanjilo lepotu natusa.

Jos si ti premlada i ne bih rekla da si fobicna, tek trebas da se formiras kao licnost, prosto ti ovaj Mo u prvoj , iako vrh druge, u Sko pojacava preosetljivost, 90 sa maleficima ti daje sklonost da preuvelicavas i dramis (90Ur) ili imaginarne ideje, neracionalnost, preteranu mastovitost (90Ne). To se odnosi i na So, mada te vadi polozaj po znaku i polju i 120 Pl, sposobnost mentalne i fiz regeneracije.

Sto se porodice tice, da, odnosilo se na to ali prvenstveno na polozaj vladara Sa 180 Mo, tvoje trpljenje, Sa90So, distancirana muska figura.

Sto se krsta tice, ja bih ti savetovala da se sto manje opterecujes takvim stvarima i stvaras sebi pretpostavke jer postoje lose karte koje guraju natusa da se sve vreme bori i napreduje, kao sto postoje dobre koje coveka guraju u pasivnost i letargiju.

Lea_taurus
22-10-2014, 10:59
Mesec u skorpiji te vuce :) A i 12 polje u devici :)

madagaskarL
23-10-2014, 20:51
cesarice, odlicno tumacis, skidam kapu. Hvala :)
Lea taurus ovaj mesec bas deluje na mene, bukvalno se pronadjem u svakom tekstu o mesecu u skorpiji. :mad:

Danas je ova solarna eklipsa ako se ne varam, meni pada u 1. kucu gde je i mesec. Kakve bi novine moglo ovo da donese? :D