Aspekti retrogradnih planeta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Aspekti retrogradnih planeta

sedokosi
04-10-2014, 16:29
Primetio sam da se u mom horoskopu aspekti retrogradnih planeta ne ispoljavaju.

alea
04-10-2014, 18:04
Retrogradne planete su kao čovek koji je bolestan i koji pada u postelju.
Nemaju snage i često mogu da deluju malefično, čak i kada su benefici u pitanju. Njihov uticaj se posmatra u zavisnosti u kojoj fazi retrogradnosti se nalaze ( što možeš da utvrdiš pomoću efemerida ) da li su retro, ili u nekoj od svojih stanica, kada su stacionirane.
Te stanice su veoma važne, jer u onoj u kojoj se planeta sprema da krene direktno ( to je druga stanica ) ona se oseća kao čovek koga groznica još uvek nije skroz napustila ali se nazire boljitak i čovek ima nadu da će ga bolest uskoro napustiti, oseća se bolje, ali još nije sasvim zdrav.

Važno je utvrditi u kojoj stanici se planeta nalazi, ili je baš retrogradna, kao i o kojoj planeti je reč i sa kojim planetama je u aspektu itd...one se obično tek kasnije u životu osete, uvek nekako kasne.

biriboza
04-10-2014, 18:52
Moji Sa 0 Ju su krenuli retro 5 dana prije mog rodjenja.
Ima li nade za mene? :D
Ocekujem da se nesto promijeni, a do sad sve sto dobijem, dobro se namucim za to, samo odlaganja, prepreke,uh.

Santijen
05-10-2014, 00:15
Primetio sam da se u mom horoskopu aspekti retrogradnih planeta ne ispoljavaju.

Po cemu si primetio ako mozes da nam priblizis..cini mi se da ti i karta ne radi:)

venera88
06-10-2014, 23:56
ijao a ja sve nade polazem u mog retro merkura :D te efermide su spansko selo za mene, mozda je bolje da i ne gledam, smoricu se dodatno :)
a i vladar asc mi je retro, divota :D