natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : natalna karta

anablue
11-09-2014, 17:50
zdravo slucajno sam pronasla ovaj forum i hocu da vas zamolim ako moze neko da protumaci mojoj natalne karte datum 27.08.1986 god 02.15h.vec nekoliko godina mi nista ne ide posebno vezano za posao navreme sam diplomirala volontirala bez pare interesuje me za posao sta mi stoi u natalnoj karti.Unapred hvala:)

Natasha
11-09-2014, 19:44
Anablue,nemas kartu.Probaj sama zapoceti pa ce se ljudi ukljuciti.

anablue
11-09-2014, 20:49
Eve moju natalne karte Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting (http://tinypic.com/view.php?pic=5ahxtg&s=8#.VBHuZsKSxpB) ako moze nekoj nesto da mi kaze.Unapred hvala:)

Natasha
11-09-2014, 21:29
Ana,rodjena si na isti datum iste godine kao moj decko i moja prijateljica :) Vladar druge sunce u djevici u trecoj... neka administracija?

anablue
11-09-2014, 21:46
hvala ti nadevam se da ce biti tako:)

Natasha
11-09-2014, 21:50
Hej,ja sam samo pitala jel se bavis time :/ Nisam nista prorokovala :)

anablue
11-09-2014, 22:24
da pred neko vreme sam volontirala u drzavna administracija ali ni sam dosla do zaposlenje na zalost .Ako moze neko nesto da protumaci od mojoj natalnoj karti opsto jer ja se ne razumem.Unapred hvala :)
Free Chart - Astrodienst (http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp14=2gw;btyp=w2gw;rs14=1&nhor=1)

Natasha
11-09-2014, 22:38
meni se samo ucinilo da radis neku administraciju po karti,otuda da ti ide izvor prihoda.Ne bi se upustala u prognoze kada ces dobiti posao.

elza
20-09-2014, 14:15
Loš odnos roditelja, antagonizam karaktera(vl 4 i 10 Mars i Venera su u 90°, takodje su Mesec i Sunce pod 90°, samim tim natus čija je karta ne može da uskladi muško-ženski princip u sebi, neskladna ličnost, nemogućnost ravnoteže u muško-ženskim odnosima. Takodje Mesec180Saturn - mnogo težak život majke, a možda i natusovo loše ophodjenje prema njoj, te možda i prerana smrt majke ili onog roditelja koji je imao više majčinskog u sebi)... Jesu roditelji kratko živeli zajedno na ovaj ili onaj način(viša sila)?
Mesec180Saturn - majka se nije slagala s dedom ili svekrom, kao i Sunce90Saturn - takodje neslaganje oca sa svojim ocem ili sa tastom; jedna zategnuta porodična priča iz prošlosti, koja se prenosi i na potomka sa ovim natalnim aspektima.

Obrati pažnju na sve negativne aspekte vladara Asedenta(podznaka) - Mesec kvadrat Merkur, Mesec kvadrat Sunce, Mesec opozicija Saturn. Samim tim poslednjim aspektom su ti odredjeni i pokazatelji partnera Mesec si ti, Saturn je partner u karti. Takodje je Saturn u kvadratu sa Suncem i Merkurom. Pa podji odatle, iščitaj u temi o aspektima.