Ju 180 i 90 Ur [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ju 180 i 90 Ur

Merkur
06-06-2007, 17:57
Imate kriticki stav prema opsteprihvacenim nacelima i pokusavate da ucinite nesto kako biste ih izmenili. Medjutim, na sebe preuzimate vise nego sto mozete. Entuzijasta ste, nezavisni, otvoreni i snazne volje, zelite da odmah na pocetku krenete sa vrha, ali vam uspeh zavisi od adekvatnih priprema. Ovaj aspekt ukazujena to da ne treba da se bavite berzanskim spekulacijama ilu kockom. Morate se nauciti umerenosti u svemu sto cinite i izbegavati tendenciju ka hipokriziji.

:)

Dzimi Karter (90), pilot Bili Micel (180).

TrilianSi
10-09-2007, 21:56
U tranzitima i progresijama može da bude i materijalna šteta ili smanjenje prihoda. :cool:

Angliana75
09-05-2008, 00:13
U tranzitima i progresijama može da bude i materijalna šteta ili smanjenje prihoda. :cool:

strasno:eek: :eek: ...ja onda tek za par godina mogu da se nadam boljitku??:confused: :(

Fingerprint
20-02-2010, 01:29
trt milojka!

meni su finansije baš slaba tačka... nadala sam se da će mi, nekim čudom, koji eur pasti s neba, ali me ta sreća još snalazila nije...

Ništa dok se rukavi ne zasuku:)

tori
05-03-2010, 21:07
Ovaj kvadrat moze simbolisati i nenadani gubitak ili pak neko nesretno otkrice.
Kod mene je Ju vladar 5 kuce, a natalno mi je u 12, a Ur mi je u 4 i vladar je 7.polja.
Ja to povezala eto sa jednim mojim primerom koji me vec dugo muci:
Ju mi je vladar 5 kuce (deca), a nalazi se u 12.kuci (bolnica, skriveno) i u kvadratu je (aktivna borba) sa UR iz 4 iz Sco (reproduktivni organi), pa se eto ja vec dugo vucem po lekarima i pokusavam da resim misteriju zvanu beba, kao i moj suprug zajedno samnom ( Ur vladar 7).

Do sada sve bez uspeha, ali nema odustajanja! nadam se da ce i nama zasijati sunce uskoro:)

uranija
06-03-2010, 12:46
tata me je naucio da ne eksperimentisem sa kockom(bio je kockar),drzim je se dalje ko djavo od krsta,opozicije u karti su po meni uvidjanje gresaka i rad na njima,zato u stvari nisu toliko lose