Ju 0 Ne [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ju 0 Ne

Merkur
06-06-2007, 17:42
Imate plodnu mastu koju mozete izraziti u brojnim stvaralackim oblastima. Muzikalni ste, umetnicki nadareni i vizionar, i uvek morate nastojati da obuzdate svoju sklonost ka preterivanju. Saosecajni ste i puni idealizma, moze vas privuci verski zivot, narocito ako je rec o neobicnim sektama. Ako imate teske aspekte, skloni ste da zivite u svom svetu mastei da bezite od svih teskoca.

:)

Sesil B. de Mil, Federiko Felini.

zujalica
01-10-2008, 15:11
Imate plodnu mastu koju mozete izraziti u brojnim stvaralackim oblastima. Muzikalni ste, umetnicki nadareni
Saosecajni ste...

Sa ovim delom se slazem... :) imam ovu konjukciju u 12.polju - u Strelcu, a Ju mi je vladar Asc.
Procitah negde da Ju 0 Ne daje crkvena vencanja, ispunjenje zelja, uslisene molitve... Ovo za uslisene molitve kod mene ima smisla... :) verovatno zato sto je u konjukcija u 12.polju.

tinna-bg
06-08-2009, 22:03
Imam ovaj aspekt i nisam se pronasla u njegovom opisu. Kod mene nema ni m od muzikalnosti, umetnicki nisam nadarena, a mozda i jesam ali jos nisam pronasla tu oblast. Mastovita jesam, ali ne zivim u snovima. Verski zivot me ne zanima, sekte jos manje.
Nisam imala crkveno vencanje, tek pre neku godinu sam se krstila. Kad sam se udavala bila sam nekrstena :D

skorpijica
05-12-2009, 20:01
dupor

psihologija,teologija,odusevljenje za vise varave misli, zatvoren mucan zivot,okultna otkrica,poslovi mora,mornara,zarobljenika,bolesnika,kriminalca,verska muzika