Ju 0 Ur [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ju 0 Ur

Merkur
06-06-2007, 17:37
Nemirni ste i ne volite ogranicenja. Ova konjukcija ukazuje na duboko postovanje prema znanju. Mozda ste cak i genije, u svakom slucaju smatrate da morate nauciti sva znanja ovog sveta. Zainteresovani ste sa sve sto je novo i progresivno i mozete cesto verovati u okultno. Darezljivi ste i podsticajnu u odnosima sa prijateljima. Cesto ce vam se pruzeti prilika za kakvo neocekivano putovanje.

:)

Volter Mondejl.

Maglly
17-05-2009, 00:27
Jupi u 7. u strijelcu a Uran vlada 10-tom ... pronalazim se ovdje ... naročito što je vezano i za partnere (7.kuća kao kuća partnerstva,neću namjerno da kažem braka ;) zbog Urana :D ),mnogo mi je bitan taj stav prema novinama,znanju ...

bmarjan
23-10-2009, 09:04
meni su jupiter i uran u konjukciji u 12. kući. jupiter vladar3. a uran 5. kuće. da li to može da ima veze sa igrama na sreću

TigaBg
24-10-2009, 00:23
Daleko sam od genija, ali izvan svega cenim znanje! ;)

uranija
24-10-2009, 00:33
definitivno,ovo vucem sa sobom,sve me novo zanima,letim i malo kad mogu da se zaustavim,znanje cenim jako,muci me samo sto nemam dovoljno vremena da popijem svu pamet sveta:p recimo mnogo mi smeta sto ne mogu da nestanem iz sveta dok ne pokupim znanje koje zelim,dobra stvar bi bio svet na klik:D

Hekata
24-10-2009, 23:26
Uranija, ovo je Jupiter konjukcija Uran, a ti imaš trigon isto lep aspekt, tj. lepši ;)

mandrak-21
26-10-2009, 00:44
meni su jupiter i uran u konjukciji u 12. kući. jupiter vladar3. a uran 5. kuće. da li to može da ima veze sa igrama na sreću
Moze,otprilike bi mogao biti dobitnik nekog nagradnog putovanja

arctiumLappa
26-10-2009, 11:37
znam jedan ovakav slucaj, konjunkcija je na vrhu druge a jupiter je u strelcu

decko je pametan i vredan kao pcelica, ali dzaba mu kad je kockar (nije uspesan jer je ogrezao)

lilyrose
04-05-2014, 15:13
Imam konjukciju Jupitera i Urana u 7.kući. U Vagi.
Jupiter vlada 10. Uran 1.kućom.
Ne znam kako da to povežem i s čime... :confused:

Skorpija83
13-07-2014, 16:52
Imam konjukciju Jupitera i Urana u 7.kući. U Vagi.
Jupiter vlada 10. Uran 1.kućom.
Ne znam kako da to povežem i s čime... :confused:

Meni ovakva pozicija upućuje na osobu koja se uspješno bavi nekim javnim poslom, sudija, novinar itd. Neka visoka pozicija.

Meni je ova konjukcija u strijelcu na vrhu 6.
Uran vladar 9. i Jupiter vladar 6. kuće.
Šta mislite, čime se bavim ili kakvi mi poslovi leže?