Sa 120 i 60 Ne [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Sa 120 i 60 Ne

Merkur
06-06-2007, 16:59
Roditelji su vam jos u ranom detinjstvu usadili ispravna moralna nacela. Imate velike takticke sposobnosti i dobar ste prognozer. Posto imate snazno izrazen instikt samoodrzanja, uvek stitite sopstvene interese. Metodicni ste, organizovani, mastoviti, inspirativni, poslovni i uvek sposobni da preuzmete mnogo vise odgovornosti. Svesni ste svojih obaveza i ponasate se u skladu sa njima. Ucite kroz iskustvo, ambiciozni ste i ne volite da vas neko pretekne.

:)

Finansijer Bernard Baruh (120), Hjubert Hamfri (60).

skorpijica
03-03-2008, 22:12
saturn ozbiljnost i rad a neptun zelja masta kad se ujedine osoba moze postići ono sto masta
disciplina da se ostvare snovi

Andreina
22-03-2008, 11:46
Imate duboku intuiciju, a cesto vam se desavaju dogadjaji koji se tesko mogu objasniti. Skloni ste misticizmu (u nekim slucajevima i tajnim drustvama).

Snesko Belic
27-08-2008, 22:08
Citala sam da je povezanost Ne i Sa cesta kod lekara, pa bih samo da mi neko pomogne da li meni vazi sextil koji astro.com nije prikazao, a ja mislim da ga imam. Hvala.

mysty
27-08-2008, 22:15
Citala sam da je povezanost Ne i Sa cesta kod lekara, pa bih samo da mi neko pomogne da li meni vazi sextil koji astro.com nije prikazao, a ja mislim da ga imam. Hvala.
Idealizam i osecaj realnosti,omogucuju da svoje zamisli usmeris ka prakticnim ciljevima....:)

Snesko Belic
27-08-2008, 22:17
E, hvala ti, znaci imam taj aspekt, nije prikazan u astro.com karti, samo Pluton sa Ne pa sam morala da se konsultujem. ;)

Mimiza
06-10-2010, 18:31
Imate duboku intuiciju, a cesto vam se desavaju dogadjaji koji se tesko mogu objasniti.

Bas tako! A s obzirom da mi je Saturn vladar 7.k, jos u konjukciji sa Plutonom,vladarem 5, svi susreti sa sudjenim ili nesudjenim partnerima bili su mi u nekim neobicnim okolnostima, onako "sudbinski" :eek:

"Skloni ste misticizmu..."

To objasnjava zasto sam na ovom forumu ;)

nova
07-10-2010, 17:04
Imam i ja Sa sextil Ne i umalo nisam upisala medicinu...ali , ne zalim za tim jer i ovako dosta citam o tome i negdje sam 'sam svoj doktor' ...S obzirom da mi je Sa vladar 6.polja i suvladar 7.polja...voljela bih da ce mi se uz trud i disciplinu ostvariti masta...

A da, sklona sam misticizmu...