Sa 120 i 60 Ur [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Sa 120 i 60 Ur

Merkur
06-06-2007, 16:55
Imate veliku snagu volje, beskrajnu resenost i inicijativu. Prakticni ste i intuitivni. Potrebna vam je sloboda i spremni ste da radite za nju. Vasa sposobnost prosudjivanja i uvid u namere i teznje drugih ljudi omogucice vam da postignete brojna ostvarenja. Novac postujete, ali niste vezani za njega. Zdrav razum vam je izrazen , imate dobre sposobnosti upravljanja, postujete znanje i nerviraju vas svi oni koji stede svoj mozak, ne koristeci ga. Pravi ste strucnjak za utvrdjivanje cinjenica.

:)

Luj Paster (120), aktivista Ralf Nader (60).

skorpijica
19-02-2008, 15:33
SA 120 UR OZNAČAVA-IZUZETNU MOĆ KONCENTRACIJE

Andreina
22-03-2008, 11:44
U zivotu vam se iznenada desavaju korenite i dosta povoljne promene. Privlaci vas politika, astrologija, avijacija...

tori
29-07-2009, 16:18
Imam i ja ovaj aspekt: So 60 Ur i mislim da je upravo on zasluzan sto sam prakticnog duha i sto sve u zivotu gledam kroz cinjenice. Vise racio nego srce.
Svidja mi se sto ovaj aspekt donosi iznenadne povoljne promene u zivotu, mada sam ja licno imala i mnoooogo nepovoljnih promena koje su me strefile ko grom iz vedra neba!
I obozavam avijaciju, cak mi je do pre par godina i posao bio vezan za istu! I sad mi je zao sto vise nije tako...Mozda ce me dalji zivot opet jednom vratiti avijaciji:)

http://tinypic.com/view.php?pic=b861xk&s=5