Sa 180 I 90 Ur [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Sa 180 I 90 Ur

Merkur
06-06-2007, 16:47
Izraziti individualista, mozete biti radikalni, pomalo drasticni i skloni stavu: >>Ja sam taj koji sve zna<<. Isto tako, mozete biti oprezni u pogledu donosenja odluke. Zelite da dobijete znak odobravanja pre no sto izrazite svoje stavove. Kako biste prikrili svoje stvarno osecanje nesigurnosti, postajete agresivni prema autoritetima. Kada budete naucili vestinu postizanja kompromisa, bicete vredan i napredan radnik i funkcionisacete narocito dobro u velikim grupama i organizacijama. Cak biste mogli pozitivno da koristite i svoj nedostatak takta. To naime, moze biti novi i osvezavajuci pristup javnosti.

:)

Ronald Regan (90), Dzordz Valas (180).

emily
28-11-2007, 16:02
Izraziti individualista, mozete biti radikalni, pomalo drasticni i skloni stavu: >>Ja sam taj koji sve zna<<. Isto tako, mozete biti oprezni u pogledu donosenja odluke. Zelite da dobijete znak odobravanja pre no sto izrazite svoje stavove. Kako biste prikrili svoje stvarno osecanje nesigurnosti, postajete agresivni prema autoritetima. Kada budete naucili vestinu postizanja kompromisa, bicete vredan i napredan radnik i funkcionisacete narocito dobro u velikim grupama i organizacijama. Cak biste mogli pozitivno da koristite i svoj nedostatak takta. To naime, moze biti novi i osvezavajuci pristup javnosti.

:)

Ronald Regan (90), Dzordz Valas (180).

ovo sam ja, nekad mislim da uran ima vecu ulogu u mom horoskopu, nego sto izgleda.

skorpijica
19-02-2008, 15:46
ovaj aspekt sa 90 ur označava-sukob sa zenama

sta bi mogao da označava ovaj asšekt nesto lose sigurno jer je neharmoničan aspekt a losi planeti
mislim na 180 pl

wireless
11-02-2009, 19:19
Mogu samo da dodam svoje zapažanje o aspektu Sa 180 Ur, a ono je nažalost vezano za nedavno ubistvo rumunskog rukometaša Marjana Kozme u Vespremu, u Mađarskoj. Naime čovek je ubijen u vreme egzaktne opozicije ove dve planete, u stepen, Sa 20 Vi a Ur 20 Pi, uz 20-ak lučnih minuta separacije. Rx Kozme je 08.09.1982. Bukurešt, vreme nemam ali bih mu stavio As ili Ovan, pa mu Ma pada u 8. polje u Sc, ili Jarac tj. Vodolija, što bi opravdalo da je nastradao u vreme opozicije vladara. Čovek u Rx nije imao većih aflikcija, malo širu konjunkciju Ma i Ur, (Ur u Sa, inostranstvo i Mađarska) i čak sekstil Marsa i Sunca iako su baš oni bili ugroženi i fatalni, jer je uboden nožem, Ma, u srce, So. Našao se u pogrešno vreme na pogrešnom mestu, a dodatno otežava analizu i raspored planeta za ovo godište, koje su skupljene u 3-4 znaka pa je pitanje da li se upozorenje moglo tempirati. U svakom slučaju, ako neko zna natusa sa ovim datumom nek proveri da li mu se tih dana išta loše dešavalo, pa da suzimo vinovnike na npr. ascendent i njegove vladare. Trebalo bi sad i iskopati poznate ličnosti sa ovim datumom i kod njih videti da li je bilo negativnosti i u kojoj meri. Kozma je imao Primarnu direkciju za 2008. vladar Me 0 Ju i Sa 60 So ali je očigledno ovo bilo jače. Doduše, u Solaru 08. je imao Me 0 Ma, na 12 stepeni Li kvadrat Ju na 12 stepeni Co, koji su konjunkcija njegov Rx vladar Me, ali to ipak nije dovoljno za gubitak života.
Usput, Ivan Pešić, Rx 17.3.1989., vreme nepoznato, isto nema nekih fatalnih aflikcija koje bi asocirale na gubitak bubrega, sem Ma kvinkuns (150) Ur, ili čak Ne 0 Sa na 12 Co, što možda i više odgovara situaciji, Ne gubitak, Sa bubrega, u ovom slučaju. Šešum je Rx 16.06.1986, vreme ne znam, zatvoreno oko biće da je So 180 Ur u Strelcu - inostranstvo.

Mina
29-06-2012, 00:31
..ja ima ovaj kvadrat..ali nemam sukob sa zenama..naprotiv..mozda imam 'sukob'sa muskarcima..ako moze tako..