Referendum u Hrvatskoj [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Referendum u Hrvatskoj

ognjenka724
01-12-2013, 11:54
Na jednom drugom forumu pitačica je postavila pitanje "Hoće li pobijediti opcija ZA ili opcija PROTIV?"

karta: http://i40.tinypic.com/j59el3.jpg

Ona je zagovornica opcije PROTIV. Opcija ZA želi da se u Ustav unese da je brak zajednica muškarca i žene i bliska je crkvi, opcija PROTIV smatra da se time negiraju prava manjine, tj. LGBT zajednice.

Pošto je ona zagovornica opcije PROTIV, toj opciji bi trebala biti dodijeljena 1. kuća i ASC, ali ASC je Strijelac i vladar je Jupiter, a on je prirodni vladar crkve i religije, pa ako se primijeni pravilo "boje dresova" kao kod sportskih natjecanja, možda bi to 1. kuća bila signifikator opcije ZA.

Eto, tko je raspoložen za vježbu. Rezultat će biti poznat večeras.

ognjenka724
01-12-2013, 23:23
I feed, iako se nikom nije dalo :). Pobijedila je opcija ZA.

snupy
01-12-2013, 23:44
Meni je karta konfuzna :D
Ona je protiv predstavljena Ju u egzaltaciji,strana koja je "za" bi trebala biti predstavljena 7.kućom,jel ?To je Me u sco.
Ne znam zašto ali meni rezultati glasanja vuku kao 10polje(pobeda),međutim u ovu priču bi se uklopilo da ipak 4.polje igra tu ulogu(krajnji ishod)
4.kuća pada u Ovnu koji je upravo pod vladarstvom Me(strane koja je Za) a u izgonu Ju(pitačice)

Eto...pokušah :D

ognjenka724
02-12-2013, 10:28
I ja sam to tako nekako gledala :)

alea
02-12-2013, 13:42
Posle bitke je lako biti general...

Nisam juče znala kako bih je protumačila, ali sada ovako, retroaktivno, mislim da bi se tu trebalo gledati samo kao pitanje: Šta će biti sa referendumom, kakav će biti rezultat...

U tom slučaju, gledao bi se samo položaj vladara ASC kao signifikatora pitanja - tj. referendum je ASC.

MO kao nosilac događaja, gleda se u odnosu na njega i takođe pokazuje ishod.

Vladar ASC je egzaltirani JU, što daje pozitivnu sliku i dobar ishod referenduma, a MO mu aplicira preko trigona, iako je sam u znaku pada i apicira ka SA, pride...mada, ne bi me začudilo i da tu iskrsne još nekih problema oko svega, zbog tog SA od koga se odvojio i JU a apicira mu MO i SA uništava sve oko ovog pitanja.

ognjenka724
02-12-2013, 13:49
Posle bitke je lako biti general...

Nisam juče znala kako bih je protumačila, ali sada ovako, retroaktivno, mislim da bi se tu trebalo gledati samo kao pitanje: Šta će biti sa referendumom, kakav će biti rezultat...

U tom slučaju, gledao bi se samo položaj vladara ASC kao signifikatora pitanja - tj. referendum je ASC.

MO kao nosilac događaja, gleda se u odnosu na njega i takođe pokazuje ishod.

Vladar ASC je egzaltirani JU, što daje pozitivnu sliku i dobar ishod referenduma, a MO mu aplicira preko trigona, iako je sam u znaku pada i apicira ka SA, pride...mada, ne bi me začudilo i da tu iskrsne još nekih problema oko svega, zbog tog SA od koga se odvojio i JU a apicira mu MO i SA uništava sve oko ovog pitanja.

I Sunce u 12. koje osvjetljava neke tajne: http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/106792-milanovic-u-slobodnom-prijevodu-zaokruzite-sto-hocete-od-sljedeceg-tjedna-gay-parovi-mogu-pred-maticara.html

alea
02-12-2013, 14:02
I ne znam da li bi, pored tog SO, i ova VE kao vladar 10. mogla da se gleda kao država koja već zna ishod, jer je 1* od opozicije sa JU?

Mada, VE je infriorna planeta i ne bi baš mogla da bude signifikator 10 p. pre bi to onda mogao da bude SA, kao egzaltirani vladar 10. Onda ima smisla i ovaj separacioni JU120SA i aplikacija MO0SA...

Mislim...uvek mi je dobro išlo naknadno analiziranje ovih horara...:p

ognjenka724
03-12-2013, 00:17
Pa to je jedini način da nešto naučimo

ginger
03-12-2013, 01:57
Bacanje novca, ja jedino to vidim u horaru
:D