Molim za pomoc astrologa, gatare, vracare....... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Molim za pomoc astrologa, gatare, vracare.......

zlatokosa
29-11-2013, 20:21
Da da dosla sam i do razmisljanja kako mi ne bi bilo lose da se osvrnem ezoteriji i da bacim pasulj ili nesto drugo da pokusam da nadjem odgovor. Samo me jedna stvar zanima, mene i jos milion ne zaposlenih mladih ljudi u Srbiji.Pomislih pre jedno 6 meseci da je i mene sunce ogrejalo kad sam nasla vezu za drzavni poso i tako cekam informacija za informacijom te papir je krenuo pa stao pa smo ga gurnuli znas nije ti sad trenutak.......pa je opet posao kao da mi treba ministarsko radno mesto a nekog obicnog referenta.Godinu dana se ja zamajavam za necim sto nista nije sigurno a navodno veze su mi jake.Pogubih zivce i dodjoh na forum da pitam Vas dobre ljude sta mi je za ciniti znam da kazu strpljen spasen al moje strpljenje je u blizini nervnog sloma, al zaista.Hocu li se ja zaposliti u vojsci ikada? Eto to bi bilo moje pitanje (posto mi odlazu podpisivanje ugovora vec ko zna koji put). Unapred Vam svima hvala.

ginger
29-11-2013, 20:28
jel sviraš koji instrument? znaš li crtat?

zlatokosa
29-11-2013, 20:30
Ne ne sviram nista a da crtam znam.Al u vojsci to ne traze.Sto?

ginger
29-11-2013, 21:12
ne traže, znamo. ali tebi bi dobro došlo, jesam li u pravu?

nisi tip za vojsku. odkud ti ta misao uopće? ti si umjetnica.

zlatokosa
29-11-2013, 21:17
posao jeste u vojsci al ne bih ja bila vojnik radila bih u struci kao ekonomista.A umetnica u dusi jesam al nazalost za to mi jos niko nije dao pare........

alea
29-11-2013, 22:47
Mozda ti krene na bolje sada, kada JU izadje u tvoje 1 polje.:)

zlatokosa
01-12-2013, 10:18
Mozda ti krene na bolje sada, kada JU izadje u tvoje 1 polje.

Alea tome se i nadam sve dok mi je jupiter tumarao u 12-tom smatrala sam taj period nekim zamajavanjem...

zlatokosa
11-06-2018, 20:12
Dragi forumasi,

Dugo nisam bila na forumu puno sam radila i posle 2 godine borbe za potomstvo uspela sam da zatrudnim, naravno visoko rizicna trudnoca sve vreme pod lekarskim nadzorom....ali sa druge strane guram i nista mi ne pada tesko. Pokusavam sad da vidim koji aspekti ukazuju na tok porodjaja obzirom da i tu se pominju komplikacije da zbog poremecaja krvi ne bih smela da primim epidural da postoji mogucnost i za carski rez...ako moze neko da pogleda moje aspekte ja sam ne realna i udarili su mi hormoni u glavu. Za sad termin porodjaja je 16.08.2018.
Moja karta bi trebala da je tu al ako nije podaci su sledeci 25.11.1984. Beograd 19:05 Beograd.
Unapred svima hvala.