Razvod??? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Razvod???

Lahadima
11-10-2013, 14:53
Ćao dragi moji, dugo me nije bilo, ali vas redovno čitam ;)

Imam jedno pitanjce za sve vas, pa ako neko hoće neka napiše šta misli. U pitanju je moj brat i njegova karta je u potpisu... Tumačila sam nešto i nije mi jasno, da li će on imati dva braka ili samo jedan... Inače, žena mu je vodolija, a njegov vladar sedme je mesec u vodoliji u prvoj kući :)

Međutim u poslednje vreme je sav nešto čudan prema njoj, pa sam se istripovala i gledala kartu i nisam ništa zaključila jer sam previše subjektivna prema njemu :(

Ajd pomagajte...

Šta, niko ništa da kaže? :( Ok, probaću sama, evo zašto sam zbunjena: Vladar sedme je mesec u vodoliji, u prvom polju. Mesec je sam po sebi promenljiv, u vodoliji već znate šta znači. Njegov dispozitor je uran koji je na samom vrhu devete. Negde sam pročitala da kad je uran kao vladar sedme (možda i kao dispozitor vladara), na vrhu devete, osoba se razvodi, da bi se oženila/udala ponovo... Ne znam da li je to istina, i da li neko ima iskustva sa time?
Ajd pomagajte ;)

NOVICSLAVICA
16-10-2013, 18:02
LAHADIMA- Nema dovoljno podataka za odgovor.
Podatke koje si dala oznacavaju da joj partner trazi vise slobode.
Ne voli da ga pita gde ide ??? ,kad ce se vratiti ????.....

Obicno su partneri zbog prirode posla malo zajedno....

Ja imam Mesec u vodoliji i nikad nisam pozelela da se razvedem. Mene je uvek interesovalo sta ce biti sutra ..????Za mene juce ne postoji...Pozz